Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του spanios (107)

Θέμα: The Mile High Club

Δημοσίευση: καλησπερα σε ολους!νεος εδω,παλιος γενικα!σημερα μπηκα,καλα να περνατε ολοι,και παντα να την εχετε ορθια!καλως σας βρηκα!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 09:49:47

Θέμα: Νεα Μελη

Δημοσίευση: Καλως ορισες φιλε spanios... Κρυο στη Γεωργια, ετσι φιλε; ;) Καλως σας βρηκα ρεμαλια! Κολοκαιρος φιλε...και γω ειμαι μεσογειακος τυπος! :P :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 23:02:21

Θέμα: Mamba.ru

Δημοσίευση: Katerina 70e με extraball owo cim cif 69 kiss πάνω κάτω τα Πάντα όλα με άνεση χρόνου Και πολυ όρεξη Επίσης  πολυ καλο  παιδί Υγ :Οποίος  είναι  αρκετά "μικρός " Μπορεί να τσιμπισεί και το δωράκι του και γω για τηλεφωνακι ενδιαδερομαι!αν ειναι και κοντουλα,βλεπω να εχουμε ερωτες! :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 23:24:53

Θέμα: Μασάζ κατ' οίκον

Δημοσίευση: Με δικο τς χωρο...Σωματαρα και απο τις καλες του χωρου. Την εχω γνωρισει αλλα δεν την εχω στρωσει... Μασαζ και σεξ. Απλα εχει ξεφυγει λιγο στις τιμες  που ζηταει. Το φορουμ αγωνιζεται να ριξει τιμες και να αρχισει η διανομη. Στοχος μας τα 80 ευρω για 2 φορες με μασαζ μαζι... πολυ δυσκολη στην επικοινωνία μεσω τηλεφωνου... εχω μιλησει μαζι της 2-3 φορες στο παρελθον,δεν μπορουσε,δεν ειχε χρονο,δεν γενικα... τωρα απ το φατσοβιβλιο δεν εχω κανει κρουση.... εχω ακουσει για λιγα ραντεβου,αματουρι φαση.. αλλα εχω ακουσει κιολας οτι εχει καλο σεντονιασμα! γενικα στην ακουστικη εχω μεινει! αααα και μια φορα που την ειχα παρει ηταν στο χωριο της!διακοπες! :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 23:36:55

Θέμα: Clubs με αλλοδαπές στην Αθήνα

Δημοσίευση: Αυτο ζητούσα φιλε... Σε ευχαριστω  Αν ειναι ακομα ανοιχτο θα γινει το στεκι μου Εχει χασει τη καλτιλα του το μαγαζι αυτο..τωρα απλα εχει παρακμασει.. Το εχω επισκευφτει πρωτη φορα γυρω στο 2001,τοτε λεγονταν ριβαλ αν θυμαμαι καλα.. Γενικα αφτεραδικο..ολα τα κοριτσια της δουλειας περναγαν για ενα ποτο! Πηγα πριν μερικες μερες κατα της 5 το πρωι,αλλα εκλεινε.. ενα δακρυ κυλησε...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-25 23:50:10

Θέμα: The Mile High Club

Δημοσίευση: Παμε παρακατω... Σε περιπτωση που γινει παλι της πουτανας με καμια καλη συγκεντρωση, υπαρχει στη λιστα και πρωην εστεμμενη κουκλαρα που θα ειναι καλεσμενη... Η γυναικα αυτη σερβιρει και μπυρα... ;) ωωωωω να σου.... :sex1: :playboy: εγω δε πινω αλκοολ...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-26 11:30:31

Θέμα: ένα μπουκάλι στο Golden Queens

Δημοσίευση: καλημερα!εγω θα παρω το 19 παρακαλω!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 08:18:55

Θέμα: Μασάζ κατ' οίκον

Δημοσίευση: καλησπερα σ ολους! ρε παιδες πριν χρονια ολο και κατι βρισκαμε,αλανιαρικο,να μας λαδωσει το συστημα.. Αγνη εχω δοκιμαση,αρκετα καλη. τωρα δε βρισκω κατι..της εχουν μαντρωσει ολες τα ον λαιν λιοτριβια...τη σκατα γινετε? στα γνωστα εγω δε παιρνω.. που ειναι οι κοπελουδες που με 40-50 γιουρια ερχονταν σπιτι, γινοταν η μαλαξη,και τα συναφη... αν εχει κανεις κανα γκανιαν,θα ειμαι υποχρεως! βασικα να ξερει να τριβει ομως εεε! τα αλλα σε δευτερη φαση,τουλαχιστον φραπε να σερβιρει ετσι.. αν ανεβαινει το κασε,παμε σε αλλη κατηγορια μετα.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 17:26:23

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλησπερα ρεμαλια!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 17:38:28

Θέμα: Μασάζ κατ' οίκον

Δημοσίευση: Σπανιε φιλε μου τα ειπες πολυ καλα. Πλεον παιζουν σε πολυ κλειστους κυκλους τα καλα κομματια. Εμενα παντα μου αρεσαν τα κασκαντεριλικια. Καποιες φορες επιαναν καποιες οχι. Πιστευω ακομα οτι σε καποιες αγγελιες μπορεις να βρεις διαμαντακια ;) απο ΧΕ ολο και κατι θα βγει... αλλα εχω ενα κακο ελαττώμα...δε μπορω να διωξω γυναικα αν ερθει... και σκιαζομαι μη μου σκαση κανας δρακουμελ! :D

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 18:04:42

Θέμα: Ένα μπουκάλι στο Caissa

Δημοσίευση: τ0 3!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-29 01:19:42

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Studio Κροκεών 6

Δημοσίευση: the lucky 8

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-30 17:35:39

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλησπερα κυριοι! ειχα μερες να γραψω... τεχνικο προβλημα..τα δωσε το λαπτοπ..

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-13 13:19:50

Θέμα: Πρόταση για πρωτοχρονιά

Δημοσίευση: ο pier garden τα λεει πολυ ωραια,χωρις φουμαρα και κορδελες δωρου. στο προηγουμενο παρτυ ημουνα,συμετηχα καθημερινα στη κουβεντα,και στης φαγομαρες που πεφταν απ τους γκιοζηδες. αλλα να μη συγκρινουμε το αλλο φορουμ μα αυτο...ολοι θελουμε να ελπιζουμε οτι εδω θα γινει δουλιτσα και καθε μελος θα βαζει το λιθαρακι του..

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-13 13:32:25

Θέμα: Γενικη κουβεντα για strip που εκλεισαν

Δημοσίευση: λολιτα!!!μεχρι που εκλεισε.... καλες εποχες! με ΠΑΣΟΚ!χαχαχα τουλαχιστον 2 φορες τη βδομαδα..2 με 4 φιλαρακια.. με αυτα που εχουμε αφησει....παιζει και να το αγοραζαμε! αλλα απιστευτες νυχτες...γεματες καβλα και ηδονη! δε γραφω αλλα...συγκινουμε!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-13 13:58:12

Θέμα: Αρωματοπωλείο

Δημοσίευση: κοιταγα τωρα που ερχονται γιορτες,και τα dust&cream ειδα εχουν μεγαλη ποικιλια και σε καλες τιμες,δεν εχω δοκιμασει...εχει γνωμη κανεις?αξιζει?

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-13 14:06:57

Θέμα: The Mile High Club

Δημοσίευση: να γραψω εγω εδω κατι χρωστουμενα που εχω! πρωτη μερα που μπηκα,το ματι μου επεσε στη σελιδα 3 του νηματος,με μια κολαραααα που κουνιοταν ρυθμικα! και σαν γνωστος πιπινολατρεις, ταζω λαγους με πετραχιλια στο pier garden! και μου δινει το παρασυνθημα! μετα απο 2-3 μερες αφου ταιριαξαν οι ωρες,εγινε και το σεντονιασμα! εμπειρια αξιοπροσεκτη. αματουρι που λεμε,φρεσκο,του γαλακτος! με της βυζαρες της,τη κολαρα της!μπαμπατσικη! δεν υπαρχει μενου,δεν ειναι για αυτο και εκεινο..... ειναι οτι παρει ο καθεις,και πως θα βγει και στους 2... εδωσα 100γουαν,περασα καλα,θα ξαναπαω?ναι σιγουρα!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-13 14:21:04

Θέμα: The Mile High Club

Δημοσίευση: παιδια....εγω βυζγιααααα εβλεπα! δε συγκρατω ονοματα!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-13 15:13:45

Θέμα: Casa Babylon

Δημοσίευση: Πριν ενα περιπου μηνα παντρευοταν ενας κολλητος,παιδια της πιατσας,οχι τιποτα χθεσινη! :D  Το σχεδιο ηταν χαλαρη οινοποσια μετα ζωντανης μουσικης περιξ του κεντρου,και μετα οπως βγει... Ειχαμε νοικιασει και ενα βαν,9θεσιο,14μαντραχαλοι μπηκαμε μεσα! :P  Αρχικα λοιπον απο μοναστηρακι,μπυρες,κρασια,φαι,πειραγμα στης γυναικοπαρεες στο μαγαζι,κλπ. Αφου εχουμαι φαει χρονια και χρημα στα σωληναδικα..δε μας ελεγε και κατι αν θα παμε σε στριπ η οχι.. ΑΛΛΑ μολις βγηκαμε απο το ταβερνειο,και λεγοντας τη κανουμε...η αποφαση ηταν ομοφωνη!Συγγρου! Κατηφορα λοιπον προς τη λεωφορο της αμαρτιας!!! BABYLON!ωρα περιπου 1:30 αραζω απ εξω!και ξεφορτονω ενα κοπαδι αγριεμανα παλικαρια απο 35-45χρ. Μπαινουμε στο μαγαζι,λεμε την κατασταση στα παιδια,και μας βαζουν σε ολο το (π) στο βαθος του μαγαζιου. Μεχρι να ερθουν τα ποτα,λιγο εξερευνηση του χωρου,των κοριτσιων,κλπ. Αυτο ηταν!το παρασυνθημα ειχε πεσει!θα γινοταν της.....ξερετε! :D  Συνοπτικα.... Ο γαμπρος  :sex1: πανω,μετα περασε στη πιστα  με 3 κορασιδες!για τρελο χορο,και επαισε "ψαλιδι" :D ;) :) Ενα παλικαρι που ειχαμε μαζι απ το Βελγιο,τον χασαμε για κανα 3ωρο,μεχρι που του τελειωσαν τα λεφτα! Αλλοι 4 περασαν πανω για ιδιαιτερα! Τα ποτα στα κοριτσια ερεαν αφθονα! Αρκετα καλες παρουσιες στο χωρο,με σωστο παιχνιδι.. Δυσκολο μεσα σε 14 νοματεους να μη γινει μανουρα...δεν εγινε...ολα κυλησαν αψογα! Απολογισμος...... Ενα απ τα καλυτερα μπατσελορ που εχω παει..και εχω παει σε αρκετα! Οικονομικα πρεπει στο συνολο να φτασαμε τα 3000$ με ολα μεσα,ποτα,πανω,χορους,κλπ ΥΓ.υπαρχει πλουσιο φωτογραφικο υλικο,αλλα δε ξερω να κανω επεξεργασια!επιφυλάσσομαι στο μελλον να ανεβασω!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-14 00:01:03

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλημερα στο τεαμ!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-14 09:11:16

Θέμα: Casa Babylon

Δημοσίευση: Ευχαριστουμε spanios Ωραιος ! :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-14 09:14:39

Θέμα: Casa Babylon

Δημοσίευση: Αφου δε γσμησε ρε τσουτσού Τι οραιοσ; O shoku un qi vetem kurva shqiptare..atje skish...ishin te gjitha veriore.. :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-14 13:43:43

Θέμα: Αγαπημένη στάση στο sex

Δημοσίευση: Να είμαι ξάπλα και να μην κάνω τίποτα!!! το αγαπημένο μου!!! όλα αυτή... Το έγραψα και προηγουμένως Revese cowgirl... Και βέβαια η προτίμηση αλλάζει ανάλογα την ηλικία τώρα που είμαστε στα δεύτερα Άντα πιο χαλαρά μικροίσπρώχναμε γαϊδούρα στον ανήφορο.. μαζι σου!απο πανω να ειναι,και οπως να ναι!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-14 15:15:14

Θέμα: Κάνεις στοματικό σεξ;

Δημοσίευση: πανταααα!αλλη γευση το μουνι ρε παιδι μου! αρκει να μην εχει φαει πιτογυρα πριν!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-14 21:29:26

Θέμα: Γενικη κουβεντα για strip που εκλεισαν

Δημοσίευση: Rasputin άλλο ένα μαγαζί με ένδοξο παρελθόν που έκλεισε αν και βορειος,δε πηγαινα συχνα,αλλα δε μπορω να ξεχασω μια πρωτοχρονια, που μας εδειωξαν τελικα με "τροπο"!! κατα της 9:30 το πρωι! :lol: :lol: :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 01:17:51

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλημερα!καλη κυριακη σε ολους!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 13:05:14

Θέμα: εκδηλωση ενδιαφεροντος

Δημοσίευση: καλα!φερτε ολοι της φιλες σας!να ερθω εγω μονος μου!χιχιχι! ολο και κατι θα κατσει,του πουστη!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 13:07:17

Θέμα: Οι καλύτερες στάσεις στο σεξ.

Δημοσίευση: Μαλακακο, τα θελει ο κωλος σου... Τι σου φταιει ρε το παιδι; αμα ειχε παρακολουθηση λιγο τον Μαιντριντερ, θα διαβαζε νασιοναλ γκεογκραφικ τωρα μεσα στο περιπτερο, και μετα θα ρωταγε για απορειες!

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 21:38:53

Θέμα: Ανεξάρτητες call girls γενικα

Δημοσίευση: Προσωπο, εδω! μ αρεσει που τα πετας αποτομα! ρεεεε εδω μεσα οι πιο πολυ ειναι σε κρισιμη ηλικια :D θες να ξεκανεις κοσμο εεε! :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 21:51:44

Θέμα: Joker (2019 film)

Δημοσίευση: στο ιντερνετ εχει βγει 2 μηνες περιπου... μαλακια ταινια,μακαρι να ηταν ετσι οι τρελοι... για μενα ειναι παιδικη.. απορω που τρεχαν οι μπατσοι να βγαλουν τα ανηλικα απ τους σινεμαδες! ο Φοινιξ ειναι πολυ καλος,παντα μου αρεσε σαν ηθοποιος,πιστευω ομως οτι η συγκεκριμενη ταινια θα τον στιγματιση "αρνητικα"στη καριερα του....

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-15 22:01:35