Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Madman (98)

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Γειά σας μάγκες και από μένα!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 03:56:56

Θέμα: Κάνεις στοματικό σεξ;

Δημοσίευση: Κάνω και εγώ. Υ. Σ. Οι ξένες δεν είναι συνηθισμένες στα γλυφομουνια. Για αυτό γουστάρουν ελληνικό καβλι.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 04:01:02

Θέμα: Έχεις πάει με πρώην φίλου/κολλητού σου;

Δημοσίευση: Δεν έχω κάνει ποτέ με πρώην φίλου. Αν και εμφανιστεί ευκαιρία. Νομίζω δε αξίζει.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 04:11:12

Θέμα: Φίλοι με προνόμια! Έχεις εσύ;

Δημοσίευση: Με μια που είχα γνωρίσει πιο παλιά το κάνουμε συχνά όταν βαριέμαι. Από ότι ξέρω έχει αγόρι. Αλλά δεν είμαι σίγουρος γιατί είναι πάντα διαθέσιμη όταν της στέλνω.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 04:18:30

Θέμα: Ιδανική γυναίκα, Περιέγραψε την

Δημοσίευση: Λοιπόν θα κάνω μια παραγγελία. Κοντουλα ξανθιά με τατουάζ. Να μαγειρεύει να κάνει καλό κρεβάτι και το κυριότερο να μην μου τα πρήζει. Υπάρχει?

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 04:24:58

Θέμα: Υπέρ ή κατά του γάμου;

Δημοσίευση: Παιδιά αμα περνάς καλά με την γυναίκα σου δεν χρειάζονται γάμοι κλπ.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 04:31:16

Θέμα: Ζηλεύεις; Ψάχνεις τα σοσιαλ μιντια και τα κινητα της σχεσης σου;

Δημοσίευση: Με τίποτα. Τι να πρωτοψάξω και τι να διαβάζω το μέσεντζερ , το φβ , το ινστα.... τα μέηλ της , μηνύματα , θέλω τρείς μέρες και δεν υπάρχει λόγος !.. Άμα θέλει να στην κάνει μια γυναίκα θα στην κάνει με την πρώτη ευκαιρία... Όλοι οι άνθρωποι αρσενικοί και θυλικοί έχουν λίγο - πολύ το μικρόβιο της δυπλής ζωής - σχέσης ... Άμα δεν γεμίζεις τον ανθρωπό σου θα βρεθούνε ένα σωρό καρτάλια καλοθελητές για να των ξεχειλήσουν !... Είναι πολλοί οι πείρασμοί και οι παγίδες άλλες τόσες!.. Συμφωνώ απόλυτα. Με κάλυψες!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 04:32:55

Θέμα: Σχέση ή Ξεπέτα;

Δημοσίευση: Ανάλογα την περίοδο. Άλλες φορές θες να έχεις μια άλλες φορές θες να τριγυρνάς κάθε νύχτα να προσπαθείς για το αδύνατο..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 04:35:12

Θέμα: Yπάρχει Φιλία ανάμεσα σε Άντρα και Γυναίκα?

Δημοσίευση: Από μεριά μου δεν υπάρχει. Αλλά έχω συναντήσει κοπέλα που βλέπει ότι μπορεί να λειτουργήσει.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 04:36:40

Θέμα: Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα

Δημοσίευση: Εχθές πέρασα από Λιοσίων 73 και είδα την κειτυ πολύ ευδιάθετη στο σαλόνι. Την πήρα και δεν έκανα λάθος. Πολύ καλή πιπα με καραμελωμα. Στην συνέχεια άντεχε σε ότι στάση και ρυθμό ήθελα και τελείωμα στον σκούφο. Γενικά μια ωραία συνέδρια.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 05:00:43

Θέμα: Τι προτιμάτε; Milfs ή πιτσιρίκες;

Δημοσίευση: Είναι στην γυναίκα. Έχω πετύχει και μιλφακι που τα έδινε όλα και είχα περάσει υπέροχα αλλά το σφιχτό το κωλαράκι δύσκολα το απαρνησε...

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 05:07:47

Θέμα: Γραφείο, Studio, Massage, Ανεξάρτητες, Μπουρδέλα: Τι προτιμάμε;

Δημοσίευση: 1)Ανεξάρτητες 2)Studio 3)Γραφεία 4)Μπου 5)Μασαζ Το μασάζ το βάζω τελευταίο γιατί δεν έχω δοκιμάσει ποτέ Ελλάδα. Αν και θέλω να πάω δεν με έχει ψήσει πολύ.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-23 05:16:03

Θέμα: Internet provider - είστε ευχαριστημένοι από τον δικό σας;

Δημοσίευση: Έχω cosmote πολλά χρόνια τώρα. Είναι αξιόπιστη και με καλό Customer service. Με πήραν τηλ και έκανα καινούργιο συμβόλαιο 50 mbs και cosmote TV 35 euro. Για ένα χρόνο. Κοιταχτε το εάν σας ενδιαφέρει να βλέπετε ματσάκια κλπ.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-24 02:58:15

Θέμα: Τι προτιμάτε; Milfs ή πιτσιρίκες;

Δημοσίευση: Προφανώς και προτιμάς θάλασσα καλοκαίρι. Αλλά το χειμώνα θες και το βουνό σου!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-24 03:05:19

Θέμα: πληροφορίες για σεξοτουρισμό στη Ταϊλάνδη

Δημοσίευση: Όλα σωστά αυτά που είπαν οι προλαλησαντες. Εγώ έχω βρεθεί πουκετ και τσιανγκ μαι. Θα σας έλεγα να βρείτε καμία κοπέλα εκεί χωρίς απαραιτήτως να είναι του επαγγέλματος. Μπορείς εύκολα να βρεις πολλά λαχεία τουρίστριες και ντοπιες που θέλουν να δοκιμάσουν φαρανγκς. Μια βόλτα να κάνεις σε ένα από τα πολλά κλαμπς ενώ έχουν πιει και κάνα δυο ποτηράκια παραπάνω, κέρασε και εσύ ένα και δε θα βγεις χαμένος. Προσωπικα έτσι τη έβγαλα και μόνο στο τέλος έτσι από την πολύ περιέργεια μου. Πλερωσα 2 αδερφές, που είχα γνωρίσει ένα από τα προηγούμενα βράδυα, να περάσουν το βράδυ μαζί μου. 5000 μπατ νομίζω από ότι θυμάμαι. Και μην ξεχνάτε τα παζάρια στα πάντα.. Υσ. Προσοχή στα σκουφάκια. Να αγοράζεται το μεγαλύτερο που μπορείτε να βρείτε.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-24 03:24:26

Θέμα: Αγαπημένο μας προάστιο/πόλη Που μας αρέσει να ζούμε.

Δημοσίευση: Ηλιούπολη. Κοντά στο κέντρο και αρκετά κοντά στη θάλασσα. Με καλούς δρόμους και μαγαζιά.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-24 03:59:16

Θέμα: Τι ποιο παράξενο έχεις κάνει τύφλα στο μεθύσι;

Δημοσίευση: Δούλευα 20 χρόνια σε κλαμπ μπαρ και καφετέριες, έχω άπειρες ιστορίες, αλλά θα πω μια που ακόμα μέχρι σήμερα απορώ αν έχω παιδί και δεν το ξέρω, δούλευα τσεκαδορος σε ένα παραλιακό μαγαζί και έχει έρθει φίλος να αραξει παρέα, γνωρίζουμε 2 κορίτσια και όλο το βράδυ πίνουμε το κωλο μας, θυμάμαι να περνάω καλά και να πίνω, το επόμενο πράγμα που θυμάμαι είναι να ανοίγω τα μάτια μου και να βλέπω ένα φωτιστικό, και από την σουρα μου να παραμιλαω και να λέω τι ωραίο φωτιστικό... Φωτιστικό??? Εγώ Δεν έχω φωτιστικό... Που είμαι τι κάνω? Κοιτάω δίπλα μου στο κρεβάτι και είναι μια κοπέλα γυμνή, καταλαβαίνω ότι είμαι σπίτι της, συκωνομαι ντυνομαι σιγά σιγά και αθόρυβα ανοίγω πόρτα και βλέπω μια άλλη κοπέλα στο πάτωμα να κοιμάται πάνω στα ξερατα της και το φίλο στο καναπέ, άρα θα είμαι στο σπίτι του φίλου φαντάζομαι, τον ξυπναω και δεν θυμάται τίποτα και ότι δεν είναι το σπίτι του αυτό χαχα, ντύνεται και φεύγουμε, όπου φύγει φύγει, δεν θυμόμαστε που έχουμε παρκάρει βασικά ούτε πως φτάσαμε εκεί, και το πιο σημαντικό που είναι το εκεί, πάω σε έναν περίπτερα που είδα μπροστά μου και του λέω συγνώμη που ήμαστε? Χαχα, τελικά είχαμε τα αμάξια στο μαγαζί στη παραλία και θέλουμε να πιστεύουμε ότι δεν έχουμε γίνει πατεραδες Νομίζω δύσκολο να ξεπεραστεί!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-24 04:06:38

Θέμα: Αγαπημένη μάρκα αυτοκινήτου. Γιατί μας αρέσει.

Δημοσίευση: Πήγα και στην έκθεση τις προάλλες. Σαν την Τζούλια δεν έχει ρε παιδιά. Είμαι φιλοιταλος. Έχω μια Άλφα.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-24 04:13:23

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση: Δεν παίζεται ο τύπος!!!... Το ερώτημα είναι τι μάρκα είναι το αυτοκίνητο; Ο νικητής θα έχει μία έσκορτ για μια ώρα. Άσε αυτοί στην ταυλανδη έχουν αλλά μοντέλα..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-24 04:19:03

Θέμα: Αστείες φωτογραφίες,γελοιογραφίες

Δημοσίευση: Εσύ θα ξέρεις..

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-24 04:21:02

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλήσπέρα και απο μένα.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-24 19:41:13

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημέρα παίδες.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-26 06:41:05

Θέμα: The Mile High Club

Δημοσίευση: Ω ρε μάνα μου.. Τι είναι αυτό το αντιτοπιρλικο! Συγχαρητήρια στον συνάδελφο.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-26 20:50:34

Θέμα: Τα “θέλω” της Ελληνίδας στο σεξ!!!

Δημοσίευση: Να φανταστώ είναι έπειτα από πολύχρονη προσωπική ψυχομετρικη έρευνα, με διάφορες Ελληνίδες.. Ευχαριστω πάντως που μας επιμορφωνεις δάσκαλε!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 05:01:42

Θέμα: Έχεις κερατώσει ή έχεις υπάρξει 3ο πρόσωπο;

Δημοσίευση: Αμα θεωρείς και τα cg κέρατο. Ε ναι κύριοι έχω κερατώσει κρεμάστε με! Αλλιως όλες τις φορές ήταν στο τέλος της σχέσης. Ξέρετε εκεί που σου τελειώνει με την μια αλλά δεν θες να είσαι και μόνος οπότε έχεις βρει την επόμενη. Με καταλαβαίνετε νομιζω

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-27 23:57:47

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Την καλησπέρα μου!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-28 00:12:14

Θέμα: Διακοπές! Με φίλο/η ή με σχέση;

Δημοσίευση: Ρε παιδιά διακοπές με παρέα για να περάσεις και λίγο πιο φαν. Όλοι έχουμε πάει με κάποια σχέση διακοπές και μέτα από κάποιες μέρες ψιλοβαριεσαι

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-28 00:28:01

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Studio Κροκεών 6

Δημοσίευση: Το 9 παρακαλώ!

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-30 21:58:54

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Τις καλησπερες μου..

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-01 02:14:59

Θέμα: Ασιάτισες Μασέζ

Δημοσίευση: Σε τύπου Thai massage, που από ότι έχω δει έχουν κάτι Ασιάτισσες, υπάρχει περίπτωση να προσφέρουν τίποτα παραπάνω? Έστω φραπέ βρε αδερφέ. Ξέρει κανείς?

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-01 03:56:16


Forum Tasks