Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Nektarios (3)

Θέμα: ένα μπουκάλι στο Casa Babylon

Δημοσίευση: 18 μπορώ;

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-20 14:53:08

Θέμα: Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα

Δημοσίευση: Πρώτο μου ενημερωτικό ποστ με αρκετή δόση χαβαλέ. Χθές βραδάκι ήμουν πολυ ερεθισμένος και κατέβηκα στα μπουρδελάκια μας και γαμήσω. Ολο μπαζα είδα και κανενα στανταρακι. Παντού ξένοι μαυριδεροί να βολτάρουν. Μπαίνω στο Φώκαιας 27 απο Αχαρνών, ανεβαίνω τα σκαλιά στον όροφο. Η τσατσά λεει έχουμε την Νικόλ, τη ρωτάω απο που ειναι λέει Ρωσία καλα, τη βλέπω δε μου γεμίζει το μάτι απο συμπεριφορά αλλα μπαίνω γιατί είχε καλουτσικο κορμί, γδυνομαι, κατουράω στο νιπτήρα (για κάτι τέτοια καφριλίκια παω στα μπουρδέλα) και περιμενω. Μπαίνει η τσαπερδόνα και μεσα σε 2 δευτερόλεπτα κυριολεκτικά λέει 'καλησπέρα, με προφυλακτικό ή χωρίς το στοματικό?' Της λεω αμέσως φύγε τωρα. Και πηρα το 20ρικο πισω χωρίς ουτε να ακουμπήσω. Φεύγοντας με ρωτάει η τσατσά γιατι , λέω απο μέσα μου και να της πω θα καταλάβει το ζώο? Μα ρε φίλε ουτε καν πρόλαβα να κάτσω, και εγω και αυτη όρθιοι, 2 δευτερόλεπτα μέσα στο δωματιο και με ρωτάει με ύφος ' ελα να τελειώνουμε τσακ μπαμ μαλακα εχω να ξύσω τη μουνάρα μου μέσα εκει που περιμένουμε, να μιλήσω με κανενα Αλβανό αγαπούλη στο τηλέφωνο και να αγοράσω αρώματα αμγουέη ον-λαιν. Με σένα το μαλάκα θα φάω την ώρα μου? ' Αντε γειά μαλακισμένη και σιγά μην ιδρώσει το αφτακι σου αλλα εμενα στα αρχίδια μου, το δικό μου εικοσαρικο είναι στη τσέπη μου και θα το φαω σε σουβλάκια και στοίχημα για το ντέρμπυ Θρύλος-Μπουγάτσες.

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-30 12:24:47

Θέμα: Δωρεάν επίσκεψη στο Studio Κροκεών 6

Δημοσίευση: 20 λεω

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-30 12:27:53


Forum Tasks