Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Pavlaras (1190)

Θέμα: Ελληνίδες για πήδημα (2024)

Δημοσίευση: Αξιοπιστη φαινεται  Κλαινε και τα τσιμεντα  :hahaha: χαχαχα

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 17:35:47

Θέμα: Πιπίνια, πιπίνια, πιπίνια! (2024)

Δημοσίευση: Στο Greece VIP girls ξεχωρίζει από τις νεαρές η 20χρονη Μαρία. Πολύ καλή Φαίνεται…

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 17:38:37

Θέμα: Το Καφενείο του Club

Δημοσίευση: Έχω έναν φίλο, που όταν του πω για έσκορτ λέει, «για 150 και 200 Ευρώ την ώρα, γίνομαι κι εγώ πουτάνα». :hahaha: Κλαίωωωω χαχαχαχχααχ  είσαι Φοβερός

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 17:39:44

Θέμα: Ευχές γενικότερα μέρα που'ναι

Δημοσίευση: Χρόνια πολλά με υγεία

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 17:40:36

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: :heart: χρόνια πολλά, με καυλες! Χρόνια σου πολλά Υγεία εύχομαι γιατί όλα τα άλλα πάνε κι έρχονται Μακάρι να είχαμε κι άλλες ανεξάρτητες όπως εσύ στο Φόρουμ που να μας Καυλώνουν κάθε μέρα

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 17:41:27

Θέμα: Vicky Sol

Δημοσίευση: Καλά Χριστούγεννα σε όλους ?????????? Ωραία φωτογραφία

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 17:57:41

Θέμα: Οι Έσκορτς του Λαού (2024) @ 80 Ευρώ την ώρα

Δημοσίευση: Καλά, ναι, έτσι φαίνεται.Εννοείς όμως, ότι ούτε και η Άννα Πιπινάκι αξίζει; Έχω ακούσει καλά λόγια για την Άννα πιπινάκι αξίζει πιστεύω

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 17:58:36

Θέμα: ΚΛΗΡΩΣΗ ADULTCLUB | 1 hour Outcall

Δημοσίευση: Καλή επιτυχία σε όλους μπράβο στο γραφείο και στο Φόρουμ που μοιράζει δώρα σ’ αυτές τις γιορτινές μέρες

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:02:34

Θέμα: Τι φαγητο εφαγες σημερα

Δημοσίευση: πατατες με κεφτεδακια Το αγαπημένο μου

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:03:04

Θέμα: Σαν Σήμερα

Δημοσίευση: Χρόνια πολλά στην καλύτερη φίλη μου την Τζένη

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:03:42

Θέμα: Διάφορα περίεργα με τροχούς

Δημοσίευση: Το εγκληματικό λάθος της οδηγού Η 19χρονη οδηγός έκανε donuts με SUV όταν αυτό ανατράπηκε. Το απίστευτο είναι ότι 5 επιβάτες κρέμονταν  από τα παράθυρα, τραυματίζοντας τα σοβαρά. Σε κάθε γωνιά του κόσμου, δυστυχώς, υπάρχουν οδηγοί που αδιαφορούν πλήρως για την οδική ασφάλεια,  λαμβάνοντας ρίσκα και προβαίνοντας σε πράξεις, τα οποία θέτουν σε άμεσο κίνδυνο τη ζωή τη δική τους,  των συνεπιβατών και των λοιπών χρηστών του οδικού δικτύου. Τρανό παράδειγμα αυτό που συνέβη στο Κολοράντο των ΗΠΑ. Η νεαρή οδηγός ενός SUV έκανε donuts σε χώρο στάθμευσης με τους επιβάτες να βρίσκονται «κρεμασμένοι» από τα παράθυρα. Το όχημα όμως ανατράπηκε,  καταπλακώνοντάς τους και τραυματίζοντάς τους σοβαρά. Πωωωωω

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:04:15

Θέμα: Την τηλεφωνητρια

Δημοσίευση: το ωραιο θα ητανε να μας πει κανενας καμια ιστορια που να πηρε ραντεβου την τηλεφωνητρια :heart: :heart: Δε νομίζω να έχει τύχει ποτέ

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:05:16

Θέμα: Πιπίνια, πιπίνια, πιπίνια! (2024)

Δημοσίευση: Στο Golden Diamond προτείνουν για τις μέρες προς Πρωτοχρονιά μεριά τη 18χρονη Ιζαμπέλα από την Ουκρανία. Κι εμένα μου αρέσει πολύ αυτή είναι πολύ του στυλ μου

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:06:16

Θέμα: Τα λεφτά πριν ή μετά;

Δημοσίευση: Κι εγώ δεν πιστεύω, ότι αξίζει να το κάνει κανείς το πριν ή το μετά θέμα. Ναι έτσι ειναι

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:08:17

Θέμα: Κάνεις στοματικό σεξ;

Δημοσίευση: Πολύ σπάνια

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:09:24

Θέμα: Το αγορι μου γουσταρει μια στριπερ

Δημοσίευση: Θα του αδειάσει το πορτοφόλι το μόνο σίγουρο

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:10:02

Θέμα: «Αθάνατο» ελληνικό δημόσιο

Δημοσίευση: ισως καμια συνωνυμία Ναι κάτι τέτοιο

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:10:47

Θέμα: Ποια είναι η αγαπημένη σας σοκολάτα;

Δημοσίευση: Μαρς μου αρέσει

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:11:47

Θέμα: Ισλαμ

Δημοσίευση: Ο Ισλαμικός νόμος «Τακίγια» «Τακίγια» είναι ένα χαρακτηριστικό γνώρισμα των μουσουλμάνων και νόμος του Κορανίου που διδάσκεται στους πιστούς στα τζαμιά από τους ιμάμηδες. Taqiya ή Taqiyya – Arabic: تقیة‎ «Τακίγια» σημαίνει «σοφή περίσκεψη» ή «απόκρυψη» της θρησκευτικής ομολογίας ή των θρησκευτικών πεποιθήσεων όταν οι συνθήκες του περιβάλλοντος είναι δυσμενείς για τους μουσουλμάνους. Αναμεμιγμένοι ως μειονότητα στον κόσμο των «απίστων», οι μουσουλμάνοι αποκρύπτουν το αληθινό τους ισλαμικό πρόσωπο και τούτο κατ’ αυτούς αποτελεί προσταγή του προφήτη τους. Τουτέστιν επιτρέπεται από το Κοράνι στους μουσουλμάνους να λένε ψέμματα μέχρι αηδίας, φτάνει με αυτό τον τρόπο να προστατεύουν την ζωή τους, την ιδεολογία τους (το Ισλάμ είναι και ιδεολογία), αλλά και τις εξτρεμιστικές πεποιθήσεις των συνοδοιπόρων τους και των ιδίων. Εις εκ των σπουδαιότερων θεολόγων του Ισλάμ, ο Αλ Γκαζάλι (1059-1111) συνοψίζει τον νόμο τακίγια ως εξής:  «Πρέπει να ξέρεις ότι το ψέμα δεν είναι λάθος. Όταν το ψέμα είναι ο μοναδικός τρόπος για να επιτευχθεί αποτέλεσμα, τότε επιτρέπεται. Για αυτό πρέπει να λέμε ψέμματα, όταν η αλήθεια θα μας οδηγήσει σε δυσάρεστα αποτελέσματα». Το καλό αποτέλεσμα για το Ισλάμ, το σουνιτικό Ισλάμ, και τις τρομοκρατικές αιρέσεις του, όπως ο Βαχαμπισμός, είναι η παγκόσμια κυριαρχία αυτής της θρησκείας. Προς τον σκοπό αυτό τα πάντα επιτρέπονται στους πιστούς του Ισλάμ για να νικήσουν τους εχθρούς τους, ήτοι βιασμοί, αποκεφαλισμοί, ακρωτηριασμοί, τρομοκρατικές ενέργειες, δολοφονίες, σκλαβοπάζαρα γυναικών κ.α. Το Κοράνιο τους επιτρέπει να λένε ψέμματα, να μην τηρούν το λόγο τους και να σκοτώνουν χωρίς μετάνοια. Γι’ αυτό και οι ιμάμηδες αλλά και οι εκπρόσωποι μουσουλμανικών οργανώσεων μετά από δολοφονικές και τρομοκρατικές επιθέσεις που γίνονται σε μητροπολιτικά κέντρα της Ευρώπης, για να καλύψουν τα ίχνη των πραγματικών πεποιθήσεων τους, δίνουν συνεντεύξεις και κάνουν δηλώσεις, προσπαθώντας να πείσουν ότι το Ισλάμ είναι μια ειρηνική και ανεκτική θρησκεία και ότι οι μουσουλμάνοι δεν θέλουν να βλάψουν κανέναν αλλόθρησκο (άπιστο κατ’ αυτούς). Μπορεί να σου αρέσει κιόλας… Ο νόμος του ψέμματος «τακίγια» είναι τόσο παλαιός όσο και το Ισλάμ, προφανώς όμως αυτός ο νόμος δεν έχει φτάσει στα αυτιά των συμπονετικών Ελλήνων, των πολιτικάντηδων και των δημοσιογράφων των τουρκοκάναλων. Διότι οι ισλαμολάγνοι πολιτικάντηδες και οι δουλοπρεπείς και αμόρφωτοι δημοσιογράφοι δεν θέλουν να πιστέψουν ότι για το Ισλάμ, κυρίως το σουνιτικό Ισλάμ, ισχύει αυτό που κηρύττουν οι ιμάμηδες στα παράνομα τζαμιά, όταν δεν είναι εκεί οι κάμερες των τουρκοκάναλων: «Εξαπάτηση, πανουργία, συνωμοσία, απάτη, κλεψιά και δολοφονία είναι τα μέσα για την διάδοση και επικράτηση του Ισλάμ». Γ. Λιναρδής Πρέπει να γνωρίζεις τον εχθρό για να αμυνθείς και να επιβιώσεις Ανεγκέφαλοι

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:12:19

Θέμα: Θέλω να γαμήσω την γκόμενα ενός πιτσιρικά

Δημοσίευση: Που τέτοια τύχη

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:12:53

Θέμα: Σχέση ή Ξεπέτα;

Δημοσίευση: Σχέση

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:13:13

Θέμα: Απο τον δρακουλα των εξαρχειων περασαμε στο δρακο των εξαρχειων!

Δημοσίευση: Κοίτα φάτσα που έχει αν είναι δυνατόν

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:13:42

Θέμα: ΣΥΝΕΛΗΦΘΗ Η ΕΥΗ ΒΑΤΙΔΟΥ

Δημοσίευση: Πολύ μουνάρα αυτή

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:15:06

Θέμα: Σεξ για καλύτερη ψυχική υγεία, η επιστήμη μίλησε

Δημοσίευση: Το καλύτερο πράγμα που μπορεί να κάνει κάποιος σου φτιάχνει την ψυχολογία

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:15:35

Θέμα: Λιοντάρι βόλταρε στη Ρώμη

Δημοσίευση: Ευτυχώς δεν έφαγε κανένα

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:16:02

Θέμα: «Έπιασα τον σύζυγό μου να με απατά με την μητέρα μου» Η ιστορία που σόκαρε το TikTok

Δημοσίευση: Η γριά κότα έχει το ζουμί

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:16:29

Θέμα: 10 κοπλιμέντα που οι γυναίκες εκτιμούν και με το παραπάνω

Δημοσίευση: Είσαι πολύ όμορφη σήμερα

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:16:56

Θέμα: Τι κοιτάει μια γυναίκα σε ένα άντρα εμφανισιακά

Δημοσίευση: Το πορτοφόλι τους

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:17:23

Θέμα: Τι ζητάει μια γυναίκα από ένα άντρα στη σχέση

Δημοσίευση: Πούτσο και καλοπέραση

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:17:58

Θέμα: πίπα με το ζόρι

Δημοσίευση: Παίζει να μην το ξεχάσει ποτέ στη ζωή του

Δημοσιεύθηκε: 2023-12-24 18:18:39


Forum Tasks