Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του The Ark (781)

Θέμα: Ποιο τραγούδι ακούτε αυτή την στιγμή;

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-18 19:03:16

Θέμα: Προτασεις για αλλαγες

Δημοσίευση: στις ρυθμισεις του προφιλ σου εκει που γραφει alerts δες μηπως ειναι απενεργοποιημενο Τα πάντα είναι ενεργοποιημένα

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 17:55:07

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημέρα καλή εβδομάδα και καλό μήνα

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 16:23:43

Θέμα: Προσφορές από το AthensGFE

Δημοσίευση: Πολύ καλή κίνηση αυτή

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 17:01:07

Θέμα: Προσφορές από το AthensGFE

Δημοσίευση: ποια απο τις δυο  ?? για το χοτελ  η το  -5% ? και τα δύο

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 17:28:43

Θέμα: Προτασεις για αλλαγες

Δημοσίευση: Θα ήταν καλό όταν κάποιος σε κάνει παράθεση να σου έρχεται μια ειδοποίηση (alert)

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 17:30:53

Θέμα: Προτασεις για αλλαγες

Δημοσίευση: σου ερχεται  στι καμπανακι πανω στο μαιλ εννοεις? εμένα πάντως όταν με έκανες παράθεση σε άλλο νήμα δεν μου ήρθε τίποτα στο καμπανάκι

Δημοσιεύθηκε: 2021-11-01 17:34:39

Θέμα: Πανιώνιος B.C.

Δημοσίευση: Σε αυτό το γηπεδάκι έχω ζήσει μοναδικές στιγμές χαράς αλλά  δυστυχώς και λύπης, με αποκορύφωμα το περιστατικό με τον Μπόμπαν.   Ήμουν εκεί  σε αυτό το καταραμένο ματς με τους βαζελους όπου ο διαιτητής μας έπαιξε 90 -10 κατά μέσα στην ίδια μας την έδρα.  Το βλέμμα του όταν τον παίρνανε με το φορείο (προφανώς και είχε καταλάβει τι του είχε συμβεί) δεν θα το ξεχάσω σε όλη μου την ζωή

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 18:08:23

Θέμα: Complete Soundtrack

Δημοσίευση: ένα από τα ποιο εικονικά soundtraks... Το βασικό τραγούδι είναι διασκευή ενός παλιού Ελληνικού ρεμπέτικου

Δημοσιεύθηκε: 2022-09-01 12:33:45

Θέμα: Star Trek : Picard

Δημοσίευση: το είδα 3 το πρωί Μαλάκα μου borg, Q, ταξιδι στο παρελθον τα εχει ΟΛΑ μιλάμε εκει που εμφανίστηκε ο Q από το πουθενα έμεινα μαλάκας...  :my: αναμένοντας την 3η σεζόν  θα παίζει όλο τα cast του TNG 

Δημοσιεύθηκε: 2022-09-01 12:43:09

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Γεια από ένα καινούριο μέλος  :)

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 16:08:43

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Κάλως σας βρήκα

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 16:16:55

Θέμα: Πανιώνιος

Δημοσίευση: Πολύ χαίρομαι που στο συγκεκριμένο φορουμ υπάρχει νήμα για την αγαπημένη μου ομάδα

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 16:18:44

Θέμα: Star Trek : Discovery

Δημοσίευση: εγώ πάλι δεν κατάλαβα ποτέ γιατί ξαναλλάξανε την εμφάνιση των klingons. Βασικά του έχουνε αλλάξει τον αδόξαστο με τις συνεχείς αλλαγές που τους κάνουνε

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 16:27:19

Θέμα: Marvel ή DC

Δημοσίευση: Marvel με διαφορά

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 16:30:23

Θέμα: Αγαπημένη στάση στο sex

Δημοσίευση: όλες οι πισοκολητές στάσεις  :sex1:

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 16:32:48

Θέμα: Marvel ή DC

Δημοσίευση: εμένα μου αρέσει και ο Τιμωρός

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 16:45:24

Θέμα: Star Trek : Discovery

Δημοσίευση: Την αλλαγή από τα original series στο next generation την καταλαβαίνω. Ήταν πολύ "ανθρώπινη" η εμφάνισή τους στο original series μετα γιατί τους ξαναλλαξανε δεν μπορώ να καταλάβω. Μια χαρά τους έβρισκα στο next generation

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 16:49:40

Θέμα: Marvel ή DC

Δημοσίευση: όχι εντάξει καλή ήταν . Βέβαια το ομολογώ ότι είμαι προκατειλημμένος γιατί μεγάλωσα με τα comics της Marvel οπότε ίσως να αδικώ την DC stan lee θεός

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-11 16:53:54

Θέμα: DC σειρές

Δημοσίευση: Αρκετά καλή σειρά , βλέπετε πολύ ευχάριστα αλλά κάτι δεν μου κολλάει στο όλο story με τον Zod να γυρνάει πίσω στον χρόνο, επίσης αυτός ο  Braniac είναι λίγο σαν κακέκτυπο του Galactus της Marvell . Έχω ξεκινήσει την δεύτερη σεζόν η οποία μέχρι στιγμής μου φαίνεται καλύτερη από την πρώτη.  Εσείς τι γνώμη έχετε ?

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 12:58:22

Θέμα: chat για τα κοριτσια του AGN

Δημοσίευση: Ακριβώς όπως τα λέει ο P.vim για την Δήμητρα, ξέρω ανθρώπους χωρίς ιδιαίτερη οικονομική άνεση που προτιμάνε να κάνουν ένα δίωρο μαζί της το μήνα παρά με τα ίδια λεφτά να κάνουν 3 ή 4 ραντεβού με άλλες κοπέλες,  :naughty: τα ίδια ισχύουν και για την Αλέξια.  Εγώ πού στο παρελθόν τις έπαιρνα με πολύ λιγότερα (που ήταν και πιο νέες) δύσκολα θα τις ξαναέβλεπα πια σε αυτές τις τιμές παρότι είναι πολύ καλές.  Στα 130 - 150 (max) μπορεί και να το σκεφτόμουν. Μπράβο τους όμως γιατί λίγες έχουν καταφέρει θα κτίσουν ένα τόσο καλό όνομα. Αν πάντως θέλει να τις γνωρίσει κάποιος ας κάνει το κουμάντο του από την προηγούμενη μέρα γιατί συνήθως είναι πιασμένες και αν αντέχει η τσέπη του και θέλει να τις πάρει σαν Duo  ας πάρει πρώτα το ΟΚ από τον καρδιολόγο του γιατί τον τελευταίο καιρό  σέρνονται και εμφράγματα , εγκεφαλικά κλπ  :D

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 13:10:43

Θέμα: Krypton

Δημοσίευση: Τι πλοκή έχει? Αξίζει τον κόπο να αρχίσουμε να την βλέπουμε? Καλή πλοκή έχει με αρκετές ανατροπές, καλά  επίσης ειδικά εφέ το όλο story κάπου είναι  κάπως "too much" Η σειρά σε πάει στον πλανήτη του superman (Krypton) όταν ζούσε ο Παππούς του superman. Εκεί υπάρχει ένα φεουδαρχικό θεοκρατικό καθεστώς που ελέγχετε από έναν αρχιερέα ο οποίος ονομάζετε" η φωνή του ράο"  και βασικά κάνει ότι γουστάρει. Οι πολίτες χωρίζονται σε δύο κατηγορίες αυτούς που ανήκουν σε κάποιον οίκο και ζουν μέσα στην χλιδή και αυτούς που ονομάζονται rankles  και ζουν περίπου σαν του δουλοπάροικους στον μεσαίωνα. Η σειρά ξεκινάει  με την εκτέλεση του παππού του παππού του superman (δηλαδή του προπρόπαπού) στην συνεχεία εμφανίζεται ένας από την γη του μέλλοντος και λέει στον παππού του superman ότι τον στέλνει ο εγγονός  του και τον προειδοποιεί ότι ένα υπέρτατο ον που ονομάζετε Breniac  και καταστρέφει ολόκληρους πλανήτες έρχεται να καταστρέψει τον Krypton. Α για να μην το ξεχάσω ο πάππους του superman τα έχει με την μάνα του zod (του μεγαλύτερου εχθρού του superman) Μόλις ό εγκέφαλος του θεατή αρχίζει να συνηθίζει όλο αυτό το πράμα εμφανίζετε από το μέλλον και ο ίδιος ο Zod και σε κάποια φάση πάει να σκοτώσει την γιαγιά του  (δηλαδή την μάνα της γκόμενας του παππού του superman :) ) θες να συνεχίσω ? ....  :fight: πάντως όπως είπα όταν αρχίσεις να αφομοιώνεις όλο αυτό το πράμα (εγώ να πω την αμαρτία μου άργησα) η σειρά βλέπετε πολύ ευχάριστα

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 15:08:31

Θέμα: Πανιώνιος

Δημοσίευση: Τωρα μην παίζεις και εσύ με τον πόνο μου  Αν οι μισοί από όσους λένε ότι συμπαθουν τον ιστορικό ήταν οπαδοί του τώρα ο Πανιωνίος θα είχε περισσότερους και από τον Ολυμπιακό

Δημοσιεύθηκε: 2019-11-12 15:11:53

Θέμα: ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΞΑΝΑΡΧΟΝΤΑΙ

Δημοσίευση: Αθάνατος και αναντικατάστατος ο Λογοθετίδης. Ίσως η καλύτερη σκηνή της ταινίας .    Η φράση "γιατρέ έχεις μπερδέψει τον τρελό με τον πατριώτη" όλα τα λεφτά  :D

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-05 12:52:39

Θέμα: chat για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: Καλά κάνω εγώ και κάνω μόνο outcall  :P

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-05 13:21:42

Θέμα: chat για τα κορίτσια του your angels

Δημοσίευση: Για τους λάτρεις της μαύρης επιδερμίδας το γραφείο έχει μία από τις καλύτερες μαυρούλες που έχω πάει την Abby, + τρελό τσιμπούκι + βαθιά γλωσοφίλια + πολύ ευγενική και καθαρή και με μεγάλη θέληση να σε ικανοποιήσει + πολύ καλό στήθος μετρίου μεγέθους με τεράστια ρόγα + καλό και σφικτό σώμα - όχι cim - όχι anal (ούτε δάκτυλο - ούτε ο αέρας να περάσει...) - κάπως σκληρή (τραχιά) επιδερμίδα - κάπως μέτριο πρόσωπο

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-05 13:33:04

Θέμα: chat για τα κορίτσια του your angels

Δημοσίευση: Για 130 σαν πολλά μείον έχει   :huh: :huh:   Άσε που το γραφείο κοροϊδεύει το κόσμο   Οπότε προσοχή!!! Μην σου κάτσει φόλα  Μετά την έβαψες  ... 120 είναι η τιμή και αν μπορείς να ζήσεις χωρίς cim και anal περνάς πολύ καλά Εμένα μέχρι στιγμής δεν μου έχουν κάνει καμία  :jerk off: αν μου κάνουν στο μέλλον θα τους περιποιηθώ καταλλήλως στο νήμα  :rokas:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-05 16:07:43

Θέμα: Τι φαγητο εφαγες σημερα

Δημοσίευση: Λαχανοντολμάδες και μου πέσανε βαριοί  :mpira:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-05 16:18:41

Θέμα: Αγαπημένα μας ποιήματα

Δημοσίευση: :lol:

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-05 16:42:33

Θέμα: Nuru massage

Δημοσίευση: Σαν το body to body είναι αλλά αντί για λάδι χρησιμοποιούν ένα ειδικό gel που κανονικά το φτιάχνουν εκείνη την ώρα σε ξύλινο μπολ. όντως η Μαρίνα από GDE κάνει καλό αλλά στο υπόλοιπο της πρόγραμμα είναι πολύ μέτρια.  Η θητεία της από Φώκαιας 25 ως Μόνικα Νιάου της έχει αφήσει κατάλοιπα και νοοτροπία πού δεν τα έχει αποβάλει.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-06 16:24:21


Forum Tasks