Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του maskoforos (4)

Θέμα: Πως σας φαίνεται η Ολλανδία σαν χώρα;

Δημοσίευση: Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ κι από εμένα . Θέλω λοιπόν να σου πω το εξής ... Η Ολλανδία σαν χώρα είναι απίστευτη σε ομορφιά , έχει τόσο περιποιημένες πόλεις που για μένα σημαίνει σεβασμό στο πολίτη και το περιβάλλον.Η καθαριότητα είναι πολύ καλή αφού δεν βρίσκεις ούτε ένα χαρτάκι στους δρόμους. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι στην ώρα τους κι όταν μπαίνεις σε ένα λεωφορείο ή τραμ , ακόμα κι ο οδηγός σε χαιρετά . Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι φιλικοί και με το χαμόγελο στο πρόσωπο τους. Επίσης τα πιο ευτυχισμένα παιδιά σύμφωνα με έρευνες είναι στην Ολλανδία. Το 8ωρο στην δουλειά είναι κανονικό 8ώρο . Μετά το πέρας της εργασίας υπάρχει το αύριο . Αν τους κάνεις την δουλειά και δεν καθυστερείς το πρωί είσαι εντάξει. Το σούπερ μάρκετ είναι πιο φτηνό από Ελλάδα εκτός από μερικά προιόντα. Το ταξί είναι πανάκριβο όπως και τα μέσα μαζικής μεταφοράς. Το φαγητό άνα άτομο θα κοστίσει 40 ευρώ κατά μ.ο. Οι βιτρίνες στο Αμστερνταμ κοστίζουν 60 ευρώ για 10 λεπτά. Η μπύρα είναι στα 2.5 ευρώ στα 330 ml .Τα νοίκια είναι στο 1000άρικο . Ενώ το πάγιο κόστος είναι στα 1400 ευρώ . Αυτά από εμένα κι ελπίζω να βοήθησα  :koupa: :hi:

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-19 23:06:26

Θέμα: Ένα T-shirt προσφορά από το katoxores.gr

Δημοσίευση: εγω το 15

Δημοσιεύθηκε: 2020-02-22 10:18:41

Θέμα: Σε ποιες χώρες έχετε πάει ;

Δημοσίευση: Kίνα και Ιταλία ... τυχαίο ;

Δημοσιεύθηκε: 2020-03-14 19:05:11

Θέμα: Ολλανδία

Δημοσίευση: Αχ Ολλανδία πολύ μεγάλος έρωτας !!!

Δημοσιεύθηκε: 2020-03-14 19:06:56