Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Kapsimitzis69 (2)

Θέμα: Να ξεμπερδεύουμε με το 69

Δημοσίευση: Καλησπέρα στους βετερανους, στελεχη, καραβαναδες και απλους θνητους, Επειδή ακουγονται πολλα για το 69 δεν σηκωνω μυγα στο σπαθι μου θα σας πω την δικη μου ιδεα. ΕΊΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. Και οπως προανεφερε κάποιος περιγράφεται στο καμα σουτρα. Ειναι μια διπλη καβλα. Δεν εχει σχεση με το ποιος θα ερθει πρωτος σε οργασμό. Ας ερθει ο αντρας πρωτος, ή η γυναικα αντιστοιχα. Σημασία εχει οτι μετα θα συνεχισει και θα συνεχισει. Η γυναικα ετσι κι αλλιως θελει συνεχεια οργασμους οχι μία φορά. Ο αντρας μετα την ¨"απελευθερώσή" του θα μπορεσει να συενεχισει να παιρνει γλυφομουνι. Δεν εχω καταλαβει γιατι το απεχθανονται καποιοι απο τη στιγμη που η καθαριοτητα και καβλα και η χημεια μεταξυ τους ειναι αριστη, το double pleasure, σας φτανει σε αλλο βαθμο. Ακομα μεχρι και το αναποδο 69 για τις μερακληδες γυναικες μπορει να τις βολευει περισσότερο καθως το στομα του αντρα παει κατευθείαν στην κλειτορίδα. Έχω εναν φιλο στη πατρα που έχει sex shop και τα best seller του είναι οι Δονητές για την ακρίβεια. Τελος παντων αγορασα εναν κλειτοριδικο. Ένα πράγμα έχω να σας πω. Γυρνάω από τη δουλειά και απλά περιμένει καθε μερα 2 χρόνια σχεσης , με τα ποδια ανοιχτα ετοιμη να το κάνουμε. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ. Θεωρώ ότι εαν είστε μερακλήδες και γουστάρετε απόλαυση και μυαλό και όχι απλά γαμήσι, ακόμα και οταν πρόκειται για σκέτο γαμησι, και υπαρχει καθαριοτητα θα πρέπει να το κάνετε. Δεν ξεμπερδεύουμε το 69. Το σεξ έχει γίνει σεξ, και οχι ερωτας. Είτε εχεις σχεσή, είτε για μια απλή ξεπέτα. Για αυτό έχουμε καταντήσει, που το βλέπω και στη γενιά μου ( 26 χρονών ), να γινόμαστε πολύ γαμησιάρηδες και όχι παιχνιδιάρηδες. Αν παρατηρήσετε, για αυτο δινουμε τα 30€ συνηθως παραπανω για να βγουμε με μια εσκορτ που θα μας κανει παιχνιδακια, παρα σε ενα μπουρδελο που κοστιζει συνηθως 30€. Εγω θα εδινα 50€ για την ιδια ωρα με μια εσκορτ και μονο και μονο για το παιχνιδι. Δεν ξέρω, θέλω να ακούσω τη γνώμη σας.

Δημοσιεύθηκε: 2023-03-29 12:13:51

Θέμα: Πάτρα, γενικότερα Αχαία

Δημοσίευση: Ξέρει κανείς για Πάτρα ή εστω Αχαία. Όλες πλέον παίρνουν 30€ με καπότα. Παλια σου περνανε με 30 χωρις. Οτνα ήρθε ο κοβιντ τα σταμττησε ολα. Ξερει κανεις κανενα φθηνο και να κανει παιρνει ακοποτα;

Δημοσιεύθηκε: 2023-03-29 12:20:15