Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του hijodedios (1601)

Θέμα: Χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: Για τις ερητησεις σας. Αν υπαρχει τζογος? Υπαρχει ειδικα σε πρωτοεμφανιζομενα. Αν χρησιμοποιουνται για ξεπλυμα? Ναι, ρωτηστε και τον Ελον Μασκ. Αν εχουν κλεισει αποθετηρια? Τελευταια ηταν η FTX, και τωρα διεκδικουμε τις αποζημιωσεις απο το υπουργειο οικονομικων των ΗΠΑ. Προσωπικα ειχα κατι λιγα εκει οταν εσκασε γιατι τα ειχα στειλει σε αλλο wallet αλλα καποιοι ασχετοι χασανε λεφτα. Αν θελει πολλη ενααχοληση, ναι θελει. Αν ειναι το ιδιο με τις μετοχες οχι δεν ειναι. Αν χανουν τα χρηματα οι μικροεπενδυτες, εξαρταται σε ποια επενδυσαν - απο τα παραδοσιακα κρυπτο συνηθως δεν χανεις. Στα σοβαρα ανταλλακτηρια δεν χανεις κατι αν παθει κατι ο δισκος σου. Αυτα ηταν πριν τα σμαρτφοουν. Ειναι πολλα που πρεπει να διαβασει καποιος πριν ασχοληθει, θα χρειαζομουν ωρες ολοκληρες να εξηγησω καποια πραγματα μεσω προφορικου λογου και οχι γραπτού.

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-29 18:54:04

Θέμα: Χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: @"ydroxoos7" το ftx ειχε αδεια απο τις ηπα. Εξου και τωρα αποζημιωνουν. Το revolut ειναι απο αγγλια, και μετα λογω brexit ανοιξε στην λιθουανια. Εννοειται πως το ψαχνεις που θα ακουμπησεις τα λεφτα σου, δεν θα πας στο Babis trade πχ.

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-29 19:20:22

Θέμα: Διάρκεια στο σεξ

Δημοσίευση: όσο μεγαλώνω τόσο πιο πολύ αργώ και κουράζομαι μια απο τα ιδια και εδω

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-30 10:02:54

Θέμα: Χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: Τον Μάιο πάμε για halving στο bitcoin. Συμβαίναι κάθε 4 χρόνια και παραδοσιακά μετά από λίγο καιρό ανεβαίνει η τιμή του. Για περισσότερες πληροφορίες και εξηγήσεις στον παρακάτω σύνδεσμο.

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-30 10:09:58

Θέμα: Χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: για Forex έχεις γνώμη ή να ανοίξουμε άλλο τόπικ; Όχι δεν έχω άποψη, δεν ασχολούμαι με συνάλλαγμα.

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-30 12:01:12

Θέμα: Τι θα έκανες για δόξα και χρήμα;

Δημοσίευση: Για τη δόξα τιποτα. Για τα φράγκα πολλά, το κακό είναι πως για να στήσεις δουλίτσες χρειάζεσαι φράγκα από πριν που δεν τα εχω.

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-31 09:22:09

Θέμα: Κορίτσια, που δίνουν όντως κώλο (2024)

Δημοσίευση: Δίνει κώλο η Σόνια όντως, αλλά το περυτίλιγμα πλέον θυμίζει παντζούρι

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-31 09:37:34

Θέμα: Tickling

Δημοσίευση: το είχα παρατηρήσει στις υπηρεσίες, ούτε καν μου είχε περάσει από το μυαλό ότι είναι βίτσιο αυτό

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-31 10:11:16

Θέμα: Η Γεωργία Σακκά είναι η εκρηκτική βασίλισσα του Πατρινού Καρναβαλιού

Δημοσίευση: Κατάγεται λέει από Πάτρα, αλλά ζει και εργάζεται στην Αθήνα. Μόλις καταλαγιάσουν οι εκδηλώσεις κάπου θα την βρούμε αυτήν....

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-31 11:01:00

Θέμα: Τι ποσοστό photoshop είναι για εσάς ανεκτό;

Δημοσίευση: Με την ευκαιρία δείτε λίγο την Γκαμπριέλα πριν και μετά την ένταξη της στο CGA

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-31 11:08:25

Θέμα: Τι έχει το μενού σήμερα; Ποιά σκέφτεστε για γαμησάκι;

Δημοσίευση: Ξέρει κανείς τη Σίλβια από τους αγγέλους ? Ψάχνομαι για κανένα καλό κοντοπούτανο

Δημοσιεύθηκε: 2024-01-31 11:15:13

Θέμα: Ποια είναι η καλύτερη ατάκα "χυλοπιτας" ;

Δημοσίευση: Εγώ σε αυτήν - και βέβαια θέλω, αλλά πρώτα πρέπει να γνωρίσεις τη μητέρα μου. Εκείνη σε εμένα - Έχεις κάτι το μυστηριώδες που το φοβάμαι. Μάλλον φταίει το ζώδιο σου.

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-01 15:51:51

Θέμα: Ποια είναι η καλύτερη ατάκα "χυλοπιτας" ;

Δημοσίευση: τα χεις/στα χουν όντως πει αυτά? Αυτή που γείωσα ήταν 40+ με ένα σώμα κομοδίνο που τα έτρωγε από μεγαλύτερος και γούσταρε τεκνά (εγώ τότε 26-27). Η άλλη ήταν μια πιτσιρίκα ωραία γκόμενα αλλά σάικο με τα ζώδια.

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-02 09:18:13

Θέμα: Χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: 2 παιχνιδιάρικα νομίσματα αυτήν την εποχή είναι τα LCX και SuperFarm. Αν πάρετε LCX να ξέρετε είναι σχετικά καινούργιο και δεν είναι για να το κρατήσεις αρκετά.

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-02 09:27:20

Θέμα: Χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: Γιατι δεν ειναι να το κρατησεις αρκετα ??  Αν ειναι στασιμο και πεφτει τι να κανουμε ? Δεν μπορεί κανείς να εγγυηθεί ότι θα ανέβει η τιμή ή θα πέσει. Για το LCX, είναι νόμισμα 6 μηνών δηλαδή φρέσκο. Όταν εισέρχονται τα φρέσκα σε ανταλλακτήρια δέχονται εισροή χρημάτων. Προ μηνός η τιμή του ήταν στ 0.06 σεντς. Σήμερα στα 0,23. Δεν είναι τύπου μέμε όμως που να κάνει φούσκα - τεράστια άνοδο και απότομη πτώση. Είναι παιχνιδιάρικο με την έννοια οτι δεν έχει κατασταλάξει ακόμα που κυμένεται η τιμή του. Αυτό λοιπόν το παίρνεις τώρα και το παρακολουθείς καθημερινά, αν σου σκάσει αλερτ ότι έχει πτώση πάνω 7% σε μια μέρα το ξεφορτώνεσαι. Αν βγάζεις ζημιά την ώρα που το ξεφορτωθείς αγοράζεις ξανά γιατί όταν πέσει πολύ η τιμή, μετά θα στρίψει ξανά προς τα πάνω.

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-02 11:52:01

Θέμα: Χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: Απο καποιον ειχα ακουσει : Αν και ο ταξιτζης της γειτονια σου , σου μιλαει για κρυπτο , αστο παει πεταξε η ευκαιρια Κανενας ταξιτζής δεν έχει όλη τη μέρα αυτό ανοικτό 

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-02 11:53:36

Θέμα: Χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: Ναι το λεω με  την εννοια  εγινε πολυ γνωστο σε ολους  Παντα θα υπαρχουν ευκαιριες γι αυτους που εχουν πληροφορηση παραπανω και το ψαχνουν Κοίτα πληροφόρηση εγώ δεν έχω, αυτό που κάνω είναι να παρατηρώ, να διαβάζω στατιστικά και γραφήματα και να καταγράφω συμπεριφορές ανάλογα με το είδος του νομίσματος. Ένα μεμε δεν το παίρνεις στα σοβαρά, ένα defi ή ένα web3 έχουν μεγαλύτερες προοπτικές.  Προσωπικά θεωρώ ότι μέσα στο 2024 το bitcoin θα φτάσει να αγγίξει τα 60 χιλιάδες δολάρια, αλλά δεν μπορώ προφανώς να μοιραστώ εμπειρίες και στοιχεία μέσα από ένα φόρουμ.

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-02 13:23:23

Θέμα: Τι έχει το μενού σήμερα; Ποιά σκέφτεστε για γαμησάκι;

Δημοσίευση: Μου έμεινε απωθημένο το κοντοπούτανο από προχτές που δεν πρόλαβα. Σκέφτομαι για ντομινίκα από βιπ

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-02 13:53:13

Θέμα: Χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση: Τι λέτε για το εξπλορερ ιλιουμ? Δεν το έχω χρησιμοποιήσει

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-03 11:23:39

Θέμα: Sugardadies & sugarbabes

Δημοσίευση: Δυο κορίτσια που ξέρω και είχανε σουγκαρ νταντι πάντως, μόνο παρκαρισμένα δεν ήταν. Πουλάγανε το στόρι εγώ μόνο για σένα υπάρχω και τα πρωινά που δούλευαν οι τύποι κάνανε βίζιτες

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-03 11:28:42

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: περιμενω πως και πως να ανεβει η νεα πλατφορμα καποιοι αντι να γραφουν σε νηματα που εχουν ουσια για το φορουμ γραφουν οτι να ναι θα πεσει σκουπιτσα σπόιλερ αλέρτ

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-03 12:34:38

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: Γεια. Εφαγα ψαροκροκέτες. Έχω τελειώσει ΙΕΚ. Πόσο μωρό είσαι ρε Βίκυ. Η κοπέλα μου έκανε περμανάντ. Έπρεπε να τα γράψω ανά πρόταση στα αντίστοιχα θέματα για να έχω +5 ποστ.

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-03 21:33:37

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: Εεε ναι τα ειπα απο την προηγουμενη κληρωση  Που πηγαν απο 20 -) 25 το οριο  ,επομενο ηταν να παει 30 , αλλα ειχα κανει και μια προταση , να ισχυει μεχρι την ημερα ανακοινωσης της του διαγωνισμου ποσες εχουμε , βεβαια υπηρχε κινδυνος τοτε να μην  συμπληρωθουν οι συμμετοχες. Ισως θα μπορουσε να μπει οριο 2 κριτικων ανα ημερα. Και αν προλαβει ο τυπος μεχρι την κληρωση χαλαλι του.

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-03 21:41:56

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: Τα ποστ θα μαζευτουν καποια στιγμη. Η συμμετοχη ειναι το θεμα. Μπηκε σε φετινο διαγωνισμο ενας φιλος του λειπανε 28 ποστ να συμμετεχει, τα εκανε εδω και εκει, δηλωσε και εξαφανιστηκε παλι.

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-03 21:54:45

Θέμα: Sugardadies & sugarbabes

Δημοσίευση: μην χαλάμε και την φαντασίωση ρε καρντάση :@ Αληθεια σε λεω αφου.

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-03 21:55:50

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: για εμένα λες; Οχι δεν λεω για σενα. Εχει τυχει να το δω 2-3 φορες καθε φορα με αλλο χρηστη. Κανει μπαμ αν το παρατηρησεις, θελει ο φιλος 22 πχ για να πιασει τα 1000 και να δηλωσει και κανει ακριβως 22. Και μετα απο εβδομαδες τα συνολικα ποστ του παραμενουν 1000 στρογγυλα.

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-03 22:19:50

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: Ισχυει , αλλα αν  δεν εχει και ο αλλος κατι να πει  Να σπαμαρει ? :s Μπορει να κανει παραθεση τα δικα του λογια και να συνεχιζει να γραφει... καπου το εχω δει :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-03 22:40:12

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: πήξαμε σε κριτικές για τους χώρους των στούντιο βαρετό ναι μεν αλλά καλό να ξέρουν και οι νέοι πως είναι οι χώροι Τοσους στουντιαδες εχουμε εδω, δεν βρεθηκε ενα στουντιο να προσφερει φριφακ

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-03 22:44:48

Θέμα: Your Angels chat

Δημοσίευση: Εχουμε πουθενα κανενα θεμα "μαλακιες που κανουν τα γραφεια" ? Εχω υλικο...

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-04 00:04:00

Θέμα: Sugardadies & sugarbabes

Δημοσίευση: Πριν απο καμια 15αρια χρονια δουλευα σαν διευθυντης τμηματος σε μια επιχειρηση με πολυ καλα λεφτα. Ειχα μια γραμματεα πανεξυπνη αλλα μπαζο, γραφειο δικο μου και διαχειριζομουν μια ομαδα 12 ατομων. Η επιχειρηση εκλεισε καποια στιγμη και βρεθηκαμε περιπου 150 εργαζομενοι να ψαχνομαστε. Στο λογιστηριο εργαζοταν μια κοπελα κουκλα να την πιεις στο ποτηρι, ξανθια γυρω στο 170, κορμι μοντελε με μικρο στηθος. Μεχρι που εκλεισε η εταιρεια μονο μια καλημερα λεγαμε. Συναντηθηκαμε κατα τυχη μια εβδομαδα απο το κλεισιμο, εγω γυρνουσα απο μια συνεντευξη και εκεινη απο τον γυναικολογο. Ο μαγκας ο γιος του πρωην αφεντικου, την ειχε αφησει εγγυο και μην τον ειδατε. Της ειχε κανει δωρακια πολλα μεταξυ αυτων και ενα αυτοκινητο σμαρτ, μου τα ελεγε κλαιγοντας σε ενα καφε που πηγαμε. Θυμαμαι τοτε της ειπα να μην κρατησει το παιδι εφοσον δεν το σκοπευε και να μην ασχοληθει να κυνηγησει τον αλλον για κανενα λογο. Καπως ετσι αρχισε με το κοριτσι πρωτα τηλεφωνικα και μετα απο κοντα με ραντεβου για καφε, ποτο, φαγητο μια συνεχης επαφη. Μετα απο λιγο εγω βρηκα μια δουλεια επισης καλη, ψιλοβολευτηκα παλι και ειχα το νου μου μηπως μπορουσα να την δωσω το βιογραφικο της αν τυχον εψαχναν καποιον για το λογιστηριο. Μια μερα σε πολυ χαλια κατασταση με πηρε να μου πει οτι της πηραν το αυτοκινητο γιατι ο τυπος το ειχε με δοσεις και δεν το πληρωνε επι μηνες. Δεν ξερω πως μου τη βαρεσε εκεινη την ωρα αλλα πηγα και το εξοφλησα εγω και της το πηγα πισω. Της ειπα οτι οποτε μπορεσει να ορθοποδησει θα τα βρουμε με τα λεφτα. Απο εκεινη την ημερα και επειτα με κυνηγουσε με σποντες, μπηχτες, σεξι ντυσιματα και ναζιαρικα βλεμματα. Καποια Παρασκευη που κανονισαμε για ποτο ηρθε να με παρει απο το σπιτι και μου την επεσε στα ισα. Της ειπα οτι δεν ηθελα καποια δεσμευση γιατι κοιτουσα να φυγω για εξωτερικο, για να παρω την απαντηση οτι αν δεν την πηδουσα δεν θα εφευγε απο το σπιτι. Βγηκαμε απο το σπιτι την Δευτερα. Δεν καναμε ποτε σχεση, πηδιομασταν σαν σκυλια σχεδον καθε μερα, μετα αραιωσαμε σιγα σιγα, ωσπου 15 χρονια μετα βρισκομαστε μια φορα το τριμηνο περιπου. Αφιερωμενο στον καρνταση που τον στεναχωρησα.

Δημοσιεύθηκε: 2024-02-04 00:52:57


Forum Tasks