Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Dennis (10)

Θέμα: Central Spa, Καλλιρρόης 48

Δημοσίευση: Έχω περάσει με την Αλίκη και πέρασα καλά. Με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω και κριτική.

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-26 19:40:59

Θέμα: Κασσάνδρας 4Γ

Δημοσίευση: Πριν μερικές βδομάδες πέτυχα εδώ την Λάουρα. Στη απογευματινή βάρδια. Βγήκε στο σαλόνι με τα "κανόνια" της σε κοινή θέα! Όσο περνάνε τα χρόνια, ομορφαίνει όλο και περισσότερο. Και στο σώμα και στη φάτσα. Ήταν μια επιτυχημένη συνεδρία!

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-26 19:47:39

Θέμα: Alcatraz

Δημοσίευση: Πήγα πριν λίγο καιρό στο Αλκατράζ. Τα πράγματα εδώ είναι όπως τα ξέρετε. Πολλές και όμορφες γυναίκες, πολλά shows, το μαγαζί γεμάτο κόσμο, οι υπηρεσίες των κοριτσιών "κυριλέ", οι τιμές στην είσοδο και στον χορό, ίδιες (15 και 10 ευρώ αντίστοιχα). Όπως πάντα πήρα χορό με την Μόνα και μετά με δύο καινούργιες. Αυτά τα λίγα.

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-26 19:54:13

Θέμα: Central Spa, Καλλιρρόης 48

Δημοσίευση: Αλικη τι λεει απο εμφανιση;  Είναι νεαρή με ωραία βυζιά!

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-27 17:59:08

Θέμα: Κασσάνδρας 4Γ

Δημοσίευση: Αυτά είχα ακούσει κι εγώ και δεν είχα περάσει τόσα χρόνια μαζί της. Τώρα όμως που την ξαναείδα (και ειδικά τις τορπίλες της) δεν κρατήθηκα και μπήκα. Από κει και πέρα, τα υπόλοιπα είναι στην κρίση (και τα γούστα) του καθενός.

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-27 17:50:56

Θέμα: Alcatraz

Δημοσίευση: Έμεινα κανα τρίωρο. Με τόσες γαμάτες ημίγυμνες παρουσίες γύρω σου, δύσκολα ξεκολλάς από κει μέσα. Η Κάτια αν δεν ήταν τόσο ντίβα (και μη μου άπτου), θα ήταν όλα τα λεφτά...

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-27 17:56:14

Θέμα: Alcatraz

Δημοσίευση: Ποιες; Αυτές με τα στέμματα πριγκίπισσας, τις κορδέλες αλά miss ελλάς και τα μπλουζάκια "bride crew" και "bride bitches";

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-27 18:27:35

Θέμα: Central Spa, Καλλιρρόης 48

Δημοσίευση: Κανονικός σωματότυπος. Νορμάλ ύψος και νορμάλ κιλά. Εμένα μου φάνηκε ομορφούλα στο πρόσωπο. Φορούσε και καυλωτικά γυαλιά, σα γραμματέας. Βυζιά 3αρια (στο περίπου).

Δημοσιεύθηκε: 2019-10-27 18:36:46

Θέμα: Lacoba (Ταγματάρχου Πλέσσα 19-25 Καλλιθέα)

Δημοσίευση: Πήγα σχετικά πρόσφατα. Δευτέρα βράδυ. 23 ευρώ για 3,5 ώρες με χρέωσε η μουνάρα ρεσεψιονίστ. Μου έδωσε δωμάτιο στο 2ο όροφο. Κλειδί και τηλεκοντρόλ. Βγαίνοντας από το ασανσέρ και προχωρώντας , άκουσα γυναικεία βογγητά στο φουλ. Το δωμάτιο μου φάνηκε μια χαρά. Τιβί που έπαιζε και τσόντα. Γραφειάκι με καρέκλα κλπ Σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες.  Στα μείον: δεν υπάρχει κρεμοσάπουνο ή κάτι σχετικό. Θα μπορούσαν να έχουν πιο καλής ποιότητας ατομικό σαμπουάν. Η ντουζιέρα είναι πολύ στενή. Ίσα που χωράει ένα άτομο.

Δημοσιεύθηκε: 2019-12-26 01:07:57

Θέμα: Καλύτερο ξενοδοχείο ημιδιαμονής.

Δημοσίευση: Εκτός από το Λακόμπα (έχω γράψει σχόλιο στο αντίστοιχο θέμα), έχω επισκεφτεί και το Ελληνίς. Είναι στον παράδρομο της Συγγρού, στη Νέα Σμύρνη. Εμένα μου φάνηκε εντάξει και όπως όλα έχει κι αυτό τα θετικά και τα αρνητικά του. Καθαρό, με ατομικά σαμπουάν, σαπούνι και αφρόλουτρο. Μπανιέρα (μικρή) αντί για ντουζ. Τηλεόραση οκ. Διακριτικό. Πολύ καλή η εξυπηρέτηση στη ρεσεψιόν (διακριτικότατοι). Στα μείον, ο θόρυβος από Συγγρού. Δεν είχε σφραγισμένες παντόφλες. Αυτά μπορώ να θυμηθώ (η επίσκεψη έγινε το Φθινόπωρο).

Δημοσιεύθηκε: 2020-03-17 20:22:05