Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του bigmountain89 (937)

Θέμα: Οι πολυγαμιάδες (κριτικοι)του sexclub. Το τοπ τεν

Δημοσίευση: Περιμένετε λίγο καιρό και το Μεγάλο Βουνό θα μπει άνετα στο τοπ :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-11 10:04:31

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: Η Εva ειναι πολυ ομορφο κοριτσι με γατησια ματια και κωλαρακι επισεις πολυ ωραιο. Στο σεξ ειναι καλη αλλα θα μπορουσε και καλυτερα. Πιστευω οτι την γαμαει πολυς κοσμος και εχει κουραστει λιγο. Παντως δεν εχω παραπονο, περασα καλα. Aπό σώμα τι λέει; Έχει κυτταρίτιδα στα μπούτια και τον κώλο;

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-11 10:08:27

Θέμα: Αριαδνάκι IND

Δημοσίευση: Ναι ισχύει

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-11 19:41:34

Θέμα: Fotini , την εχει συναντησει κανεις ή ειναι χαρακτηρας του J.R.R. Tolkien?

Δημοσίευση: θαυματα για οσους ενδιαφερονται Ασλεϊ Μπουλγκαρι ανεξαρτητη στα 140 Δεν τις εμπιστεύομαι τις πρώην πορνοστάρ. Μπορεί να γράφουν καλά στην κάμερα, αλλά συνήθως μαζί σου είναι ήττα.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-13 10:11:06

Θέμα: Athens VIP Girls Promo

Δημοσίευση: αμαααν carla... οποιος δοκιμασει να μας πει εντυπωσεις  ! Ξέχνα την.  Ας μην την πάρει κανείς. Για στούντιο κάνει και πολλά λέω.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-13 10:13:59

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: Θέλω να αναφερθώ στο γραφείο και τη γενικότερη συμπεριφορά. Άσχετα αν κατά καιρούς όντως έχουν φέρει αξιοπρεπέστατα κορίτσια με καλές υπηρεσίες, το γραφείο από μόνο του είναι για λύπηση. Μην πω ότι τις χοντρές τις κάνει αδύνατες. Φαντάζομαι όλοι σας κατά καιρούς έχετε παράπονα από κοπέλες που για τον έναν ή τον άλλον λόγο, δεν σας ευχαριστούσε ή δεν πρόσφερε τις υπηρεσίες που υποτίθεται λένε ότι κάνει. Εγώ δε θα σταθώ στην κοπέλα γιατί δεν φταίει αυτή. Αλλά όταν κάνεις παράπονα στο γραφείο και απαιτείς είτε να φύγεις πριν την ώρα σου, είτε να σου κάνουν μια έκπτωση, σε αντιμετωπίζουν με χλευασμό και σε κοροϊδεύουν. Ενώ άλλα γραφεία προσπαθούν να βρουν μια λύση, δίνοντας σου έκπτωση είτε κάτι άλλο. Το συγκεκριμένο γραφείο λοιπόν με θράσος μου ανακοίνωσε πώς δε θα ξαναεξυπηρετήσει άτομα που τολμάνε να παραπονεθούν. Ενώ εγώ, πλήρωσα την κοπέλα για τον χρόνο της, με τα μισά φυσικά να τα παίρνει το γραφείο. Αν γνώριζα πώς θα αντιμετώπιζα τέτοιο θράσος, δε θα την πλήρωνα καν, να μάθουν να σέβονται τον πελάτη και τα χρήματα του. Τα γράφω αποκλειστικά εδώ, γιατί άλλου θα βγει το ίδιο το γραφείο και θα με κατηγορήσει πάλι, όπως κατηγόρησε κάποιον που διέδωσε (ψευδή ή αληθινά άγνωστο, γιατί δεν μίλησαν ανοιχτά) στοιχεία για μια κοπέλα τους με αφροδίσια και αντί θα το συζητήσουν και να το λύσουν, τον κατηγόρησαν κι από πάνω. Αυτά από μένα, ο καθένας ας κρίνει όπως νομίζει

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-13 10:25:00

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: για ποια κοπελα μιλας; Διάβασε προσεκτικά το προηγούμενο ποστ από το δικό μου πιο πάνω. Προς το γραφείο: Συνεχίζετε τα ψέμματα, ε; Ουδέποτε αρνήθηκα να πληρώσω, μόνοι σας το λέτε. Εγώ για κάνα δεκάλεπτο σας έστελνα μήπως βρεθεί μια μέση λύση, γιατί γνώριζα πολύ καλά πώς δεν είναι ευγενικό να αποχωρήσω χωρίς να πληρώσω την κοπέλα. Εσείς όμως αντί να το αντιμετωπίσετε και να φιλοτιμηθήτε να βρεθεί μια λύση, με αντιμετωπίσατε ως έναν ακόμη πελάτη της αρπαχτής. Και επειδή νομίζατε πως έφυγα χωρίς να πληρώσω, σημαίνει ότι η κοπέλα σας είπε ψέμματα ότι δεν πλήρωσα κι άρα σας κλέβει. Αν νομίζετε πως είμαι ένας απλός πελάτης που τον κοροϊδεύετε εύκολα, κάνετε λάθος. Δεν με ξέρετε και δεν έχετε δικαιώμα να με κατηγορείτε χωρίς στοιχεία. Και όσο αγενής ήμουν εγώ μαζί σας, άλλο τόσο ήσασταν μαζί μου. Να πάρετε μαθήματα συμπεριφοράς. Ευχαριστώ.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-13 12:11:33

Θέμα: Fotini , την εχει συναντησει κανεις ή ειναι χαρακτηρας του J.R.R. Tolkien?

Δημοσίευση: μια καλη πορνοσταρ που τα τιμαει τα λεφτα της ηταν η xanthia lombardi Ίσως αλλά πότε ξανά από αυτό το γραφείο. Άσε που δεν έχουν τίποτα ουάου από κοπέλες.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-13 12:16:22

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: Δεν κοροϊδεύουμε κανέναν πελάτη , προσπαθούμε πάντα να εξυπηρετήσουμε. Όταν μια κοπέλα προσφέρει υπηρεσία πρέπει και να πληρωθεί .Να είστε καλά ! Kι εγώ τι λέω τόση ώρα; Ότι πληρώθηκε κανονικά για κάτι που ΔΕΝ έκανε. Και τα μισά από αυτά πήγαν σε εσάς τους αγενέστατους. Να λέτε κι ευχαριστώ. Γιατί επιμένετε με την καραμέλα; Και ναι κοροϊδεύετε.  Πώς περιμένετε να κάτσει κάποιος αν η άλλη δεν προσφέρει ούτε τις βασικές υπηρεσίες; Οι άλλες τιμάνε τα λεφτά τους, αυτή όχι.  Να σας κάνω μια ερώτηση; Πιστεύετε 100% την κοπέλα και 0% τον πελάτη; Εάν ναι, τότε συγχαρητήρια σας. Οτηδήποτε άλλο δεν έχει σημασία, σημασία έχει η κάκιστη αντιμετώπιση από το γραφείο κι εσείς δεν το παραδέχεστε. Να είστε καλά. Τώρα αν θέλει να πάει κάποιος άλλος μαζί της, ας πάει, και αν περάσει καλά, μπράβο του.  Αν κάποιος θέλει να μάθει σε ποια αναφέρομαι, ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-13 14:56:55

Θέμα: Fotini , την εχει συναντησει κανεις ή ειναι χαρακτηρας του J.R.R. Tolkien?

Δημοσίευση: εγω σε γενικες γραμμες δεν ειμαι δυσαρεστημενος εχω φαει και φολες αλλα παντου εχω φαει φολες Συμφωνώ. Αλλά από τη στιγμή που οι ίδιοι δε γουστάρουν να εξυπηρετούν όποιον τολμήσει να παραπονεθεί έστω και στο ελάχιστο, τρώνε μαύρο Και είναι κρίμα γιατί είχα περάσει καλά με κορίτσια τους

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-13 15:03:58

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του GDE

Δημοσίευση: Απο εδω περαε κανεις; Διδημη Κολομβιανης ( +10 χρονια) γκομενας που ειχα πριν αρκετα χρονια. Εχω μεγαλη περιεργεια. Τη συνάντησα χθες. Βραζιλιάνα είναι 20 χρονών.  Είναι ένα φρέσκο αματούρι που όμως της λείπει η εμπειρία. Ευχάριστη και χαμογελαστή.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-14 11:35:10

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: Εν τω μεταξύ κάποιος συναγωνιστής ανέβασε κριτική για τη συγκεκριμένη κοπέλα και της έβαλε 5 στη συμμετοχή. Μιλάμε για παλτό :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-14 11:40:13

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: Ναι μόνο που η Carla είναι Ισπανίδα. Την Angelica ήθελα να τη συναντήσω αλλά δεν τα κατάφερα. Αλλά το γραφείο δεν γουστάρει να με ξαναεξυπηρετήσει. Οπότε να πάει στο καλό. Κρίμα γιατί πριν κάποιους μήνες είχαν φέρει μια εξαιρετική Βραζιλιάνα με το όνομα Ariella. Φιλιά αβερτά, πίπα σούπερ, πρωκτικό αδιαμαρτύρητα.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-14 13:41:43

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: Μια χαρα θα σε ξαναεξηπηρετησει ;) Ευχαριστώ, αλλά αν δεν μου ζητήσουν έστω μια συγγνώμη ή φιλοτιμηθούν να μου προσφέρουν κάτι άλλο, δε θα πάρω.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-14 14:36:22

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: Θεωρούμε ότι όλο αυτό οφείλεται σε παρεξήγηση και πάνω στην ένταση της στιγμής. Φυσικά και θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε οποιαδήποτε στιγμή. Ναι, δεν έχετε άδικο, πάνω στην ένταση της στιγμής είναι εύκολο να δημιουργηθούν άσχημες εντυπώσεις με ολέθριες συνέπειες. Ευχαριστώ πάντως, θα τα ξαναπούμε σύντομα.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-14 15:18:37

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του GDE

Δημοσίευση: εχω παρει εκει την κορυφαια τσοντα ολων τωβ εποχων Ήταν στα προσεχώς και περίμενα να την κλείσω, αλλά δεν ήρθε ποτέ.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-14 17:34:07

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: κ να ξερεις να γλειφεις  :hahaha: Αυτό εξυπακούεται. Να την κάνεις να σπαρταράει :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-15 12:02:12

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του GDE

Δημοσίευση: Ωραιος, αλλα δεν μας λες αν ειναι οπως τις φωτο; Bonus fact: Είναι πιο όμορφη από κοντά. Και γλυκούλα. Γνώμη μου.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-15 12:43:07

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του GDE

Δημοσίευση: μουναρα και τρομερο προγραμα αν ξαναρθει ειναι στα must Σε πιστεύω. Ήταν από της ελάχιστες που με το που βλέπω φωτό, την θέλω χωρίς δεύτερη σκέψη. Κρίμα που δεν ήρθε.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-15 14:43:51

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: Alice is NOT in wonderland. Μάλλον της ταιριάζει ο τίτλος Alice in Borderland από την ομώνυμη σειρά του Netflix. Όμορφο πρόσωπο και κορμί, αλλά μέχρι εκεί. Δεν δικαιολογεί τα χρήματα, από τη στιγμή που στα ίδια χρήματα υπάρχουν κορίτσια με ανώτερες υπηρεσίες όπως η Slava ή η Sasha που όμως έχει φύγει πλέον.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-15 16:46:27

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: Γεροξούρα είσαι αρχηγός. Θα δοκιμάσω λίαν συντόμως και παίρνω πίσω όσα είπα για το @"Athensvipgirls" Tα σέβη μου.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-15 19:17:30

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: Σε όλους γενικά τα σέβη μου. Όταν χαίρομαι χωρίς λόγο, δίνω τα σέβη μου :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-15 19:21:09

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: Μπορεί, δεν το γνωρίζω. Ή απλά βαρέθηκε.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-15 20:03:12

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: Tελικά είναι Ισπανίδα ή Βραζιλιάνα;

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-16 13:58:21

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: H Carolina είναι στις 3 πρώτες θέσεις στις κριτικές. Εύγε κορίτσι μου.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-16 16:50:02

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: η καρολινα ειναι Θπανιολα ακομα δεν πηγες; Πήγα. Να με συγχωρήσετε, αλλά έχω δει πολύ καλύτερα κορίτσια με καλύτερες υπηρεσίες.  Καλό και πρόθυμο κορίτσι η Καρολίνα, αλλά δε θα ξαναπάρω.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-16 23:18:18

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: Όμως πρέπει να παραδεχτώ πώς το γραφείο @"Athensvipgirls" αυτή τη φορά έσκιζε από επικοινωνία και εξυπηρέτηση και είμαι σίγουρος ότι και το κορίτσι θα τους μεταφέρει τα καλύτερα και θα διαπιστώσει πώς δεν είμαι άλλος ένας αγενής τύπος :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-16 23:21:48

Θέμα: chat για τα κορίτσια του your angels

Δημοσίευση: Και να άλλαξε γραφείο, εμένα δε με ενδιαφέρει. Το μαύρο το έφαγε έτσι κι αλλιώς. Φαίνεται ότι και η Simon, που ήταν παλιά σε άλλο γραφεία, πλέον την έχει ψωνίσει. Όποια μένει λίγες μέρες στο ένα γραφείο, μάλλον σημαίνει ότι δεν τα τιμά τα λεφτά. Κρίμα.

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-16 23:25:28

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: Ποια είναι η γνώμη σας για την πρωτοεμφανιζόμενη την Adelina; Λέτε να είναι μια νέα Bella;

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-16 23:26:56

Θέμα: Κουβέντα για το Athens VIP girls

Δημοσίευση: ενσταση τι μπορει να μην σου αρεσε; αντε ισως το στηθος που ειναι φρεσκοφτιαγμενο το λακακι οταν μιλαει στα μαγουλα; η καυλερη βραχναδα στη φωνη της δεν σε εφτιαξε; τα περιποιημενα της νυχια; τα ωραια εσωρουχα; το ποσο στενη ηταν;;;; Δεν είπα ότι δεν μου άρεσε. Απλά έχω καλύτερες επιλογές. Στήθος φρέσκο ναι, αλλά μάλλον κακή δουλειά. Ας έδινε τα διπλάσια για μια τέλεια δουλειά. Επίσης οι ρώγες που πήγαν; Για το στενή συμφωνώ. Έβαλε αρκετό τζελ για να καταφέρω τον μικρό να μπει τέρμα μέσα. Μέχρι και δάχτυλο στον κώλο δέχτηκε. Είμαι και ομορφάντρας και επιβήτορας σύμφωνα με τα λεγόμενα της και μου αξίζουν πιο όμορφες για γάμο και πολλά κουτσούβελα. :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2023-01-16 23:34:46


Forum Tasks