Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Giorgoskon (400)

Θέμα: Call Girls Athens chat

Δημοσίευση: πολλες σφαλιαρες πολυ σεξυ και ντυσιμο αλλα και εσωρουχα Οκ μόλις βρήκα το επόμενο ραντεβού μου όποτε… πάει πιο μετά η αγαπημένη σου αννούλα οπότε!

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 09:34:18

Θέμα: Αγγελίες και photoshop

Δημοσίευση: αν πας σε ξενοδοχειο κι εχεις περιορισμενο χρονο την τρως στην μαπα γιατι ηδη εχει χασει κοντα στο 50αρικο Ξέρεις κάτι; Έτσι την πατάω και μετά κλαίω +140-150. Θυμάμαι μια φορά αγγέλους που τους το είπα ότι αν δω τρελό φωτοσοπ δεν θα κάνω το ραντεβού μου είπαν να διαλέξω άλλη κοπέλα καλύτερα.  Στο χέρι μας είναι να το αλλάξουμε αυτό. Ωστόσο το θέμα ξεκίνησε  να λέμε ποια γραφεία χρησιμοποιούν πολύ φωτοσοπ ώστε και να προστατευτούμε εμείς αλλά κ τα γραφεία να πιεστούν να το αλλάξουν, για πείτε γνώμες λοιπόν!!

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 09:39:05

Θέμα: Call Girls Athens chat

Δημοσίευση: Αννουλα ειναι πολυ καλη στην πιπα και τα πινει απο ευχαριστηση Και η κωλαρα της φαίνεται απίστευτη. Ωστόσο το πρόσωπο και τα τοοοσα Τάτου με χαλάνε κομματάκι αλλά επειδή είμαι λάτρης πίπας και των κώλων θα δοκιμαστεί

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 09:41:14

Θέμα: Αnna24, το απολυτο tiny/petit αλανι!

Δημοσίευση: @"geroksouras" τώρα θα έγραφα εδώ να σου πω να μην σπαμαρουμε τι εννοείς όταν λες δεν έχει κωλο;;; Και οι φωτος παραπάνω;;

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 09:46:26

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: σπανιος ξερουν οι τηλεφωνητριες του συγκεκριμενου γραφειοιυ που κερδισες περισσοτερες λεπτομερειες Κατάλαβα οπότε θα το πάω στην τύχη, άλλωστε ήδη μου χαμογέλασε μια φορά!!

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 09:50:21

Θέμα: Αnna24, το απολυτο tiny/petit αλανι!

Δημοσίευση: Με ρούχα ναι αλλά στα 4 δεν βλέπεις αυτό το στρογγυλό κωλαρακι που σου έρχεται να το σφαλιαρισεις;;;;;

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 10:38:45

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: και με το καλημερα παροτι γραφτηκες καιρο δεν ειχες αποφασισει να γραφεις γιατι; Έμπαινα αλλά έγραφα σπάνια, Τον τελευταίο καιρό είμαι πιο ενεργός στο σπορ και αποφάσισα να γράφω πιο συχνά για να υπάρχει αλληλοενημέρωση. Έμπαινα και δίπλα είναι η αλήθεια αλλά ρε φίλε πρπειε να είναι τιγκα στους κλώνους και τους προμότορες

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 10:40:56

Θέμα: Αnna24, το απολυτο tiny/petit αλανι!

Δημοσίευση: ναι το βλεπεις αλλα ειναι μικρο χωραει στην παλαμη που λεμε Κατάλαβα, με προβλημάτισες είναι η αληθεια το νόμιζα λιγο πιο στρογγυλό και μεγάλο… Κανα χαστουκάκι στα 4 δέχεται τουλ;; Γιατί με τα σχόλια που έχω διαβάσει για το dt της έχω ψηθει…

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 10:42:42

Θέμα: Αnna24, το απολυτο tiny/petit αλανι!

Δημοσίευση: Αχ αυτή η επιδερμίδα των κάτω των 30…

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 12:10:09

Θέμα: NIRVANA SWINGERS CLUB

Δημοσίευση: αν και πάνε χρόνια από την τελευταία φορά που πήγα καλά περνούσαμε κάτω, εμένα η δικιά μου δεν γούσταρε παιχνίδι με άλλους-ες και κανείς δεν μας είχε ενοχλήσει και ήταν καυλωτικο να παίρνεις/σε παίρνουν ματι

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 12:12:22

Θέμα: Call Girls Athens chat

Δημοσίευση: Για σήμερα κορίτσι της ημέρας η Αλεξάνδρα από 150 στα 130 Ευρώ Όχι τώρα που λείπω ρε γμτ

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 17:33:09

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: καλα ναι το προμοτοριλικι δεν με ενοχλει τοσο μπορω να το διακρινω σε καποιο βαθμο εκει αν καποιος εχει διαφορετικη αποψη απο εσενα εισαι αυτοματα προμοτορας :tooth: το πιο ασχημο ειναι η αγενεια και η γενικη συμπεριφορα Ναι ισχύει ίσως είναι σε όλα τα φόρουμ χειρότεροι οι αγαπούληδες που βλέπουν άλλη κοπέλα σε σχέση με των φωτό ή από υπηρεσίες είναι κομοδίνα και βάζουν αποθεωτικές κριτικές…

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 17:35:03

Θέμα: Τσιμπουκοπνίχτρες - Champions League

Δημοσίευση: Marina glamour. Αν της φερθείς με ωραίο τρόπο, θα το προσπαθήσει το dt. Φεύγει όμως πολύ σύντομα. Αυτή γενικά φαίνεται εντελώς τσόντα αλλά πολύ τσουχτερή ρε φίλε…

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 17:37:14

Θέμα: Αγγελίες και photoshop

Δημοσίευση: θελει προσοχη μεγαλη την πατησα με μια που δηλωνε παντρεμενη και ηταν ψηλη και ηρθε αλλος ανθρωπος Μην μου πεις σου ήρθε ανύπαντρη;;;

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-02 17:38:18

Θέμα: Conference league

Δημοσίευση: Ευρωπαϊκό μέσα στην Φιλαδέλφεια….

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-03 02:34:37

Θέμα: Τσιμπουκοπνίχτρες - Champions League

Δημοσίευση: Ναι ισχύει αλλά για μια φορά για την εμπειρία, δεν είναι κακό. Στο κομμάτι του σεξ και μόνο αξίζει. Ναι πχ σασα6 που είναι πάνω από το ψυχολογικό όριο των 150 θα τα δώσω…

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-03 10:34:22

Θέμα: Τσιμπουκοπνίχτρες - Champions League

Δημοσίευση: @"bigmountain89" Βίκυ Μάτζικ πως τα πάει στα πνευστά βουνό μου;;

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-03 10:37:10

Θέμα: Τσιμπουκοπνίχτρες - Champions League

Δημοσίευση: Τη Σάσα που γνωρίσαμε στα πρώτα της τουρ την ξεχνάμε. Ακόμα κι έτσι όμως παραμένει μια δυνατή επιλογή, πολύ πιο πάνω από τον μέσο όρο των περισσότερων κοριτσιών που κυκλοφορούν. Κι αυτή τον καταπίνει για πλάκα αλλά από ότι φαίνεται είναι εκτός για την ώρα. Δεν ξέρω πότε θα επιστρέψει. Μου είχαν πει μετά το Πάσχα. Και πιπίνι, και μουναρα, και σκάει έχω μάθει καυλιαρικα ντυμένη και πατώνει;; Ω ρε πούστη…. Βουνό έχεις πάρει τζενη;; Με κολάζει αυτή η κωλαρα αλλά μυρίζομαι φόλα

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-03 22:05:20

Θέμα: Τσιμπουκοπνίχτρες - Champions League

Δημοσίευση: Το μουνάρα είναι σχετικό, ομορφούλα όμως. Κάθε φορά όμως σκάει όμορφα ντυμένη για βραδινή έξοδο. Τζένη όχι, δεν έχω δει αρκετές καλές κριτικές. Φαίνεται να έχει κωλαρα κ μ έχουν πει για κοντά κολλητά φορέματα κ τακούνι που εγώ γουστάρω καργα….  Όμως για εμένα πάντα το dt είναι τεράστιο συν…

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-04 17:22:09

Θέμα: Κέρδισα Διαγωνισμό του Forum

Δημοσίευση: αντε ενα νουμερο εμεινε το 16 παρτε το να τελειωνουμε μεχρι τις 12 γιατι μετα τις 12 μηδενιζουν τα νουμερα κ φτου απο την αρχη... ακουτε @Giorgoskon , @"zaui69" ,@mad_max , @Bisha k @"erikos" που εχετε ηδη αρκτα ποστ????? Μόλις χώνεψα!! Χαχαχαχχαχχα

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-06 12:06:37

Θέμα: Τσιμπουκοπνίχτρες - Champions League

Δημοσίευση: τι σε εξιτάρει στο βαθύ λαρύγγι; όλο το παιχνίδι είναι στο κεφάλι Τώρα που το λες πιο πολύ με εξιτάρει να της πηδάω το στόμα ακόμα και αν δεν πατώνει εντελώς απλά συνήθως αυτά τα στο συνδυάζονται… το ντύσιμο παίζει μεγάλο ρόλο στο να ανάψει κάποιος γρηγορότερα . Σίγουρα απλά εγώ έχω «θέμα» με αυτό γουστάρω να την παίρνω ενώ τα φοράει φάση γύρισα με τπ γκομενακι από το κλαμπ και δεν βγάλαμε καν τα ρούχα..

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-06 12:08:47

Θέμα: Κέρδισα Διαγωνισμό του Forum

Δημοσίευση: ε ναι,αλλα τωρα μηδενισε το καντραν χθες ηθελες καμια εικοσαρια μονο ποστ γιατι ειχες βαλει τα περισσοτερα... χρονια πολλα κ για τη γιορτη σου. Ναι ναι μόνο είκοσι!! Νασαι καλά αδερφέ ευχαριστώ!

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-06 16:20:28

Θέμα: Liza VIP

Δημοσίευση: Είχα το παλιό τηλ τγς αλλά σεν ισχύει πια. Προσπάθησα μέσω ινστα αλλά δεν απάντησε, πως μπορώ να την βρω παιδιά;

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-06 16:22:22

Θέμα: Cinzia

Δημοσίευση: Με αυτά που έχω διαβάσει θα την είχα στάνταρ πάρει αλλά η ηλικία για εμένα είναι απαγορευτική… το πρόβλημα είναι πως δεν βρίσκεις τόσο καλές υπηρεσίες σε

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-06 16:24:18

Θέμα: Κέρδισα Διαγωνισμό του Forum

Δημοσίευση: 11 ποστ ηθελες Ναι Ε; Ας όψεται ο οβελίας και η χώνεψη του, βέβαια δεν είχα πάρει χαμπάρι πως ήταν μόνο τόσα αν και πάλι δεν θα σπαμαρα για να τα πάρω…

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-06 16:51:38

Θέμα: Κέρδισα Διαγωνισμό του Forum

Δημοσίευση: 1715006572'] Και τωρα τι γινεται με τους αγγελους ?  :my: Λετε να βρεθει καποιος μεχρι αυριο να κανει 60 ποστ ή παμε για παρατα ? :my: 2 σε 1  αυτα ειναι   Σαμπουάν και μαλακτικό 2 σε 1!!

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-06 18:29:18

Θέμα: Cinzia

Δημοσίευση: Ενα δίκιο το έχεις, αλλά όσο μεγαλώνεις, δεν πολυκοιτάς ηλικίες. (σε λογικά πλαίσια πάντα) Το δέρμα των ποπινιων και η φρεσκάδα προσώπων είναι άλλο πράγμα…

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-06 18:30:06

Θέμα: Euroleague

Δημοσίευση: 90-10 να χάσει Πιστεύω πως το μπορούμε αλλά το 18-0 κάτι δείχνει δυστυχώς…

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-06 18:31:03

Θέμα: Ψευτο-υπηρεσίες για να γεμίζουν οι καρτέλες

Δημοσίευση: νομίζω είναι σημαντικό να μην απέχει πολύ η  πραγματικότητα από τις φωτογραφίες που έχει βάλει.   Αυτός είναι κ ο λόγος που άνοιξα το τοπικ με το φωτοσοπ…  Επίσης μεγάλο πρόβλημα όταν γράφουν υπηρεσίες ή στις λένε οι τηλεφωνήτριες που σεν ισχύουν, ξενερωνω άγρια (πχ dt) Έχω βάλει στοίχημα με τον εαυτό μου πως στο επόμενο ραντεβού που δεν θα τηρηθεί dress fuse ή θα έχει κάνει θαύματα ο γραφίστας θα ληξω ραντεβού!

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-06 18:34:08

Θέμα: Διαγωνισμοί σχόλια χαβαλές και προτάσεις

Δημοσίευση: 70 !!!!  Εεε σας το ειπα τωρα ......  :run: :run: :axaxaxa: Άντε να τα εκατόστήσουμε!!

Δημοσιεύθηκε: 2024-05-06 19:24:34