Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Petran1 (327)

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημερα

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-24 08:35:21

Θέμα: Ευλογιά των πιθήκων

Δημοσίευση: Ναι και δεν ειναι ερευνα αλλα στατιστικες. Οταν γαμας ακαποτα κολλαει πολυ ευκολα. Τωρα εχουν και εμβολιο, αλλα δεν νομιζω να χρειαζεται. Πρωτη φορα το ακουω  εγω διαβασα σε ενα αρθρο που εβαλε ενα μελος που ελεγε  με τα σταγονιδια

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-23 07:58:11

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημερα

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-23 08:00:57

Θέμα: Αθήνα, η χειρότερη πόλη για να ζεις στην Ευρώπη

Δημοσίευση: Απο συνταγμα μεχρι λιγο πριν την πλατεια ομονοιας ειναι καλη περιοχη παντος. Σταδιου παντως εχει απαξιωθει σε συγκριση με την αιγλη που ειχε καποτε  Ακαδημιας και πανεπηστιμιου  κρατανε ακομα

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-23 08:11:01

Θέμα: Θεωρείται κέρατο το σεξ με εκδιδόμενη;

Δημοσίευση: Δεν ξερω πως θα ακουστει αυτο και αν ισχυει (μια κοπελα παντως σε συζητηση που ειχαμε το επιβεβαιωσε ) αλλα πιστευω ρολο παιζει και με ποια θα πας και θα το μαθει ειτε σχεση ειται πληρωμενη  Δλδ αλλον να μαθει πηγες με μια  πολυ ομορφη αναγνωρισιμη που μετραει και αλλο να πας με μια κατωτερη απο την γυναικα σου  ας πουμε

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-31 08:42:33

Θέμα: Ευλογιά των πιθήκων

Δημοσίευση: Βρηκαμε παπα , να θαψουμε 5-6

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 03:11:39

Θέμα: Πρώην σύζυγος Γκιγκς: “Απαιτούσε σεξ ανά δύο μέρες, με αντιμετώπιζε σαν υπηρέτρια”

Δημοσίευση: Δλδ αυτη τι ηθελε ενα μισαωρο την βδομαδα?

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 03:13:47

Θέμα: Πρώην σύζυγος Γκιγκς: “Απαιτούσε σεξ ανά δύο μέρες, με αντιμετώπιζε σαν υπηρέτρια”

Δημοσίευση: :rakom: :sex2: xaxaxaxaxa¨¨

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 03:15:16

Θέμα: Πρωκτικό σεξ!!! Φυσιολογικό ή όχι

Δημοσίευση: Πολλοί γουστάρουν κωλαράκι Πολλοί ακόμα περισσότερο κι από μουνί ή πίπα Και φυσικά αρκετοί για να γαμήσουν κώλο γαμάνε χωρίς δισταγμό και δροσερά ναι με αλλά αγόρια Εννοείτε ότι έχω πάρει γυναικείο κώλο αλλά εγώ δεν το επιδιώκω γιατί δεν μου αρέσει ούτε να γδέρνω τη πούτσα μου αλλά ούτε και να βγάζω φακές ή σοκολάτα από εκεί :tooth: :tooth:

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 03:16:57

Θέμα: Πρωκτικό σεξ!!! Φυσιολογικό ή όχι

Δημοσίευση: Ειναι καποιες που το προτεινουν οι ιδιες

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 03:18:22

Θέμα: Συνέβη Ξανά Στον Κωνσταντίνο Αργυρό: Θαυμάστρια Πετάει Το Σουτιέν Της Και Εκείνος Το

Δημοσίευση: Δεν εχει πατο αυτη η χωρα

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 03:39:23

Θέμα: Συνέβη Ξανά Στον Κωνσταντίνο Αργυρό: Θαυμάστρια Πετάει Το Σουτιέν Της Και Εκείνος Το

Δημοσίευση: Ελεος πια!!! Να την χαιρονται οι γονεις της τετοιο μπουμπουκι που εβγαλαν

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 03:41:37

Θέμα: Χρησιμοποιείτε κρυπτονομίσματα;

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 03:47:06

Θέμα: Μύκονος: 533 ευρώ για ένα Μοχίτο, ένα Red Bull και δύο πιάτα μουσακά

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 07:50:43

Θέμα: Μύκονος: 533 ευρώ για ένα Μοχίτο, ένα Red Bull και δύο πιάτα μουσακά

Δημοσίευση: Αλλη μια ιστορια τρελας  Και αυτες που πηγαν τι περιμεναν δλδ ; χρονια γραφουν γι αυτο το πουστονησι  για την αισχροκερδια

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 07:52:45

Θέμα: Δείτε την Κωνσταντίνα Μιχαήλ γυμνή

Δημοσίευση: καλα μιλαμε για πολυ μουναρα η τυπισσα κ τα πεταξε ολα οχι αστεια να πουμε. ποσο χρονων ηταν τοτε που τις εβγαλε; Καμια 30 πρεπει να ηταν το 99 -00  εκει κοντα ηταν

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 07:58:10

Θέμα: Δείτε την Κωνσταντίνα Μιχαήλ γυμνή

Δημοσίευση: Πλεον εχει σιτεψει πολυ φαινεται εντονα ο χρονος πανω της

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 07:59:46

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημερα

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 08:02:04

Θέμα: Θεωρείται κέρατο το σεξ με εκδιδόμενη;

Δημοσίευση: Το να πας με μια αλλη κοπέλα, να αναπτύξεις συναισθήματα για αυτή, το να κάνεις με μία αλλη κοπέλα σχέση, το να λες ψέμματα με ποιον βγαίνεις για να συνατήσεις μια αλλη κοπέλα τα θεωρώ απιστία γιατί όλα περιλαμβάνουν μέσα το ψέμα! το να πας όμως με μια εκδιδόμενη που θα σου στοιχίσει μόνο λεφτά θεωρείται απιστία? Ναι για μενα θεωρειται απιστια .οποιος δεν το θεωρει μπορει να παει χθες στην γυναικα του και και να πει: "Αγαπη μου , μολις γαμησα μια 20χρονη ρωσιδα , ελληνιδα κλπ αλλα μην ανυσηχεις εσενα αγαπαω " xaxaxaxaxa¨¨ xaxaxaxaxa¨¨ :axaxaxa: :haxa: Επισης αφου δεν ειναι απιστια μπορει να συμπληρωσει " ααα και εσυ αμμα θες πηγαινε πηδηξου με καποιον επι πληρωμη αφου ξερω οτι εμενα αγαπας " :haxa: :axaxaxa: xaxaxaxaxa¨¨

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-31 08:02:27

Θέμα: Θεωρείται κέρατο το σεξ με εκδιδόμενη;

Δημοσίευση: Επίσης έχω την εξής απορία! τι πιστέυεται ότι θα θύμωνε περισσοτερο την γυναικα η την κοπέλα σας? αμν μαθαινε 'οτι ξενοπηδάς δεξια και αριστερά η έχεις σχέση με μια άλλη; ή αν μαθαινε ότι πηγαίνεις με πουτάνες; Μαλλον με την σχεση θα την πειραζε περισσοτερο

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-31 08:03:34

Θέμα: Θεωρείται κέρατο το σεξ με εκδιδόμενη;

Δημοσίευση: φυσικά και είναι κέρατο πως θα το κάνουμε δηλαδή αν γυναίκα κάποιου πήγαινε με άνδρα συνοδό δεν θα γαμιώταν; Πεστα ανθρωπε μου  γιατι απο αρκετους παντρεμενους ακουω το εξης : " εγω την γυναικα μου την αγαπω  δεν την απαταω   την εχω κορονα στο κεφαλι μου  "  (Αλλα ριχνω και κανεναν κρυο ρε παιδι μου  χωρις να τρεφω αισθηματα ) :axaxaxa: :axaxaxa: :haxa: :axaxaxa: xaxaxaxaxa¨¨ xaxaxaxaxa¨¨

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-31 08:06:52

Θέμα: Θεωρείται κέρατο το σεξ με εκδιδόμενη;

Δημοσίευση: αρα το σεξ με οποιοδηποτε αλλο ατομο θεωρείται κέρατο! μαλακία δεν ξέρω αν ε'ιναι Εε ναι πως να το κανουμε αν δεν το θεωρεις κακο πας στη γυναικα και της το λες  Αλλα αν και ξερω αρκετους που δεν θεωρουν απιστια κανεις τους οχι απλα δεν παει να το πει φοβουνται μονο στην ιδεα να το μαθει :haxa: :axaxaxa:

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-31 08:18:26

Θέμα: Θεωρείται κέρατο το σεξ με εκδιδόμενη;

Δημοσίευση: Οτι συμφερει τον καθενα παντος αν το μαθει η γυναικα κερατο ειναι Εε ναι ο αντρας πρεπει καπως να το δικαιολογησει στο υποσυνυδειτο του  οτι οκ αφου αγαπαω την γυναικα μου  ειμαι οκ  :axaxaxa: :axaxaxa: :axaxaxa:

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-31 08:30:18

Θέμα: Θεωρείται κέρατο το σεξ με εκδιδόμενη;

Δημοσίευση: Ενας φιλος μου στην ιδεα μονο οτι η γυναικα του υποψιαστηκε/αζεται κατι εκοψε το σπορ για να μην χαλασει το σπιτι αλλα οκ αυτος τουλαχιστον δεν ελεγε πιπες οτι δεν ειναι απιστια αυτο που κανει κλπ

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-31 08:33:06

Θέμα: Θεωρείται κέρατο το σεξ με εκδιδόμενη;

Δημοσίευση: Απο την πλευρα της συζηγου παντα ειναι κερατο Δλδ ο συζηγος τι θα πει ?

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-31 08:34:59

Θέμα: Θεωρείται κέρατο το σεξ με εκδιδόμενη;

Δημοσίευση: Η απιστία είναι η έλλειψη πίστης / εμπιστοσύνης. Οτιδήποτε τρεφει αυτή την έλλειψη είναι απιστία. Ο μόνος τρόπος να μην θεωρηθεί απιστία είναι να μην κλονίζεται η εμπιστοσύνη που σημαίνει συγκατάθεση. Τις υπόλοιπες δικαιολογίες (οχι συναίσθημα/ σωματική ανάγκη) τις βρίσκω ανούσιες. Το "αλλού τρως αλλού πίνεις αλλού πας και το δίνεις" αρέσει δεν αρέσει είναι απιστία. Δεν λέω μην το κάνετε αλλά μην κοροϊδευόμαστε.. Πολυ σωστα

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-31 08:37:06

Θέμα: Ποια είναι η αγαπημένη σας σοκολάτα;

Δημοσίευση: Break λευκή Χρονια εχω να φαω break

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-28 09:54:15

Θέμα: Τον ξυριζετε ? Αεροδρομιο ? Trim ? Καθολου ?

Δημοσίευση: Με τριχες τα αρχιδια δεν τα γλυφει καμια παντος Ολο και καποια θα τα γλυφει  αλλα θα κανει αγγαρεια οποτε αστο καλυτερα

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 03:00:33

Θέμα: Τον ξυριζετε ? Αεροδρομιο ? Trim ? Καθολου ?

Δημοσίευση: Υπαρχουν ξυραφακια που δεν θελουν ουτε νερο ουτε αφρους Και στο κανουν αεροδρομιο σε2 λεπτα εισαι στη πενα

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 03:05:41

Θέμα: Αθήνα, η χειρότερη πόλη για να ζεις στην Ευρώπη

Δημοσίευση: ναι καλά η χειρότερη ναι είδαμε και τα χάλια των άλλων πόλεων του εξωτερικού Πεστα!!!

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-21 03:07:16


Forum Tasks