Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του lagonisian (540)

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλημέρα παίδες...εύχομαι όλα να σας πηγαίνουν καλά!!

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-07 09:09:21

Θέμα: Ηλιάνα Παπαγεωργίου

Δημοσίευση: χίλιες φορές με αυτό το παλλικάρι που είναι τώρα που είναι και ένας σωστός επαγγελματίας και εμφανησιακά πιο συμβατός παρά με το παρτάλι τον snik....απορώ με τις γκόμενες πραγματικά πολλές φορές με τα κριτήριά τους

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-07 09:11:06

Θέμα: Οι πολυγαμιάδες (κριτικοι)του sexclub. Το τοπ τεν

Δημοσίευση: αν κοπιάρω όλες τις κριτικές από "δίπλα" σας έφαγα εύκολα...χαχαχαχαχαχα

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-07 09:12:35

Θέμα: Συζήτηση για τα κορίτσια του AGN

Δημοσίευση: θέλω να γυρίσει η Δήμητρα...τι όπλο ήταν αυτό γαμώτο...όπως και η Σαμπρίνα...τρομερό τυπάκι....κρίμα που χάθηκαν

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-08 19:17:27

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλησπέρα παίδες...

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-08 19:17:57

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημέρα και καλή εβδομάδα συναγωνιστές!!!

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-11 08:20:18

Θέμα: Τα νέα της Sugarbabes.tv

Δημοσίευση: Και νέο παρτενέρ έχει δηλώσει ότι μόνο με τον Νεκ Σίννερ μπορεί να λειτουργήσει που είναι και ο γκόμενός της real life...σαν την ίννα και τον Τεό...και η πλάκα είναι ότι αυτοί μπορούν και πηδούν άλλες...οι κοπέλες όμως όχι...εκείιιι...αν δεν είναι αυτή διάκριση και υποβιβασμός τι είναι?? γιατί ρε μεγάλε εσύ να γαμάς μουνάρες και η γκόμενά σου αφού ηθοποιός είναι όπως λέτε να μην τον τρώει από όλους??

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-11 08:25:09

Θέμα: Συζήτηση για τα κορίτσια του AGN

Δημοσίευση: Δήμητρα πολλοί την ψάχνουν  Κάτι είχε ακουστεί απο τότε που σταμάτησε  Οτι επαιζε prive μόνο με γνωστούς αλλά κανείς  δεν ξερει  δεν άκουσε τίποτα αυτά τα "ακούστηκε", "ειπώθηκε" κλπ...έχουν κουράσει τόσα χρόνια... από φήμες άλλο τίποτα....εγώ θέλω γεγονότα...facts που λέει και ο geroksouras

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-11 08:26:22

Θέμα: Elena Hatzi - Christy White: Οικογενειακές Ιστορίες - Όργιο στον κήπο

Δημοσίευση: αυτή η cristy white απίστευτο πλάσμα...και από τις λίγες που σαν cg δίνει πόνο και προσφέρει ωραία εμπειρία στον παρτενέρ της και δεν κάθεται πάνω στις "δάφνες" της πορνοστάρ

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-11 08:28:59

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημέρα σε όλο το παρεάκι...

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-14 10:24:32

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλημέρα παιχταράδες και καλή εβδομάδα να έχουμε!!! εγώ λέω να ξεκινήσω τη εβδομάδα γαμιώντας...με Γιολάντα από magic

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-18 10:31:36

Θέμα: Βίκυ Κάβουρα

Δημοσίευση: έκανα παρέα παλια με έναν πρώην της την εποχή ποτυ έβγαιναν...το τι μας έλεγε ότι τοπυ έκανε...τύφλα να έχουν οι επαγγελματίες ιερόδουλες...τρελό πατόμουνο και απίστευτα καυλιάρα... του έτρωγε βεβαια σταθερά πολλά φράγκα αφού συνέχεια έβγαιναν στα πιο ακριβά μαγαζιά, σε όλα τα όπενινγκ κλπ...

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-18 10:33:53

Θέμα: Κατερίνα Κουβουτσάκη: Πορνομοντελο!!!

Δημοσίευση: παπάρια μάντολες...ίνσταγκραμ δεν ανεβάζει πολλά, όταν ανεβάζει είναι μάλλον νυσταγμένη και το παίζει λίγο νωχελική και γενικά μου θυμίζει στυλ και τρόπο κίνησης την Αλεξάνδρου.

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-19 12:42:28

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλημέρα παίδες!! αν και μεσημέριασε...

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-19 12:43:09

Θέμα: Mαρία Αντωνά

Δημοσίευση: τρελλό πατόμουνο κορμάρα και όλα σε άρα απλά μας τα έκανε τσουρέκια με τον Σοιλέδη...

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-19 12:44:17

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: Καλό θα ναι να σοβαρευτουν επιτέλους εκεί στο glamour και να μάθουν να παρέχουν σωστές υπηρεσίες και τα κορίτσια να έχουν κάποια εχέγγυα... Συναντήθηκα με τη Λικα μιας κ μου είχε κάνει κλικ και λόγω κριτικών... Ήρθε ένα μαυτοτσουκαλο από τον ήλιο τρόμαξα να τη γνωρίσω... Τελοσπαντων πολύ τυπική και απόμακρη από την αρχή και συνεχίστηκε και κατά τη διάρκεια... Εγω ευγενικός και σωστος αλλά δεν.... Δεν ήθελε γλείψιμο, φιλιά λίγα και επιφανειακά, καμία διάθεση και στο στοματικο λίγο κάτι πήγε να γίνει αλλά πάλι το χάλασε... Δύο στάσεις βαριεστημενες και έχυσα για να σηκωθεί α φύγει... Είχα να διώξω κοπέλα στο μισάωρο πολύ καιρό... Και μετά η συμπεριφορά του γραφείου για τον πουτσο καβαλα... Τους εδωσα μια ευκαιρία μετά από. Τόσα χρόνια και την πέταξαν στα σκουπίδια....οταν σου απαντάνε ότι οι. Κοπέλες είναι με τις ώρες τους καταλαβαίνεις ότι από επαγγελματισμο είναι γτπ... Έφυγε κακήν κακώς το νεαρό βαριεστημενο κορίτσι και η βραδιά συνεχίζεται με κατάθεση από γραφείο που σέβεται τον πελάτη και κοπέλες σωστές και επαγγελματίες... Θα ακολουθήσουν αναλυτικές κριτικές

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-25 21:27:33

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Ελα μωρή αρρώστια ανέβασε μας στα ουράνια...

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-25 21:28:58

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: ο @"lagonisian" φίλος πέρασε μάπα :@ μακάρι να το είχα δει νωρίτερα

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-26 09:02:49

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημέρες παντού και σε όλους!!!

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-26 10:46:43

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: :axaxaxa: :axaxaxa: :axaxaxa: στην είπε ο γέρος της πίπας εάν δεν το κατάλαβες γέρος της πίπας είναι, σεβάσμιος είναι, δικαιούται να πει ότι θέλει...και ένα δίκιο το έχει να πούμε την καθαρή μας αλήθεια...

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-26 11:39:00

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Μωρό μου εσύ....!! θα το δει ο @"geroksouras" και θα σε μαλώσει...

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-26 13:29:51

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: ήδη ψάχνω να την κλείσω αλλά με έχουν προλάβει ήδη άλλοι...μετά το επιτυχημένο χθεσινό με Σάσα η ΣΙέννα πιστεύω θα σκοράρει στο κορμί και στο μυαλό μου με απόλυτη επιτυχία!

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-29 18:06:02

Θέμα: Συζητηση για τα κοριτσια του Glamour

Δημοσίευση: ρε παιδιά αυτό με τις διαμέτρου αντίθετες κριτικές είναι τρομερές και πραγματικά δε βγαίνει άκρη...κάποια πράγματα είναι αντικειμενικά και δεν επιδέχονται παρερμηνείας...ή μιλάς αγγλικά ή δε μιλάς...ή είσαι τυπική ή δεν είσαι...δηλαδή γράφει ο busterd για την Σιρεν κριτική ότι είναι ξύλο απελέκητο, δε μιλάει γρι αγγλικά και δεν κάνει τίποτα, έρχεται ο Μαρίνος και γράφει τα αντίθετα, ότι είναι συμμετοχική χαμογελαστή και επικοινωνεί εύκολα και πέρασε καλά...ή η κοπέλα είναι δίδυμος και έχει δύο πρόσωπα και είναι του ύψους ή του βάθους ή κάτι άλλο...το έχω παρατηρήσει και σε άλλες κριτικές τον τελευταίο καιρό και είναι πολύ περίεργο...

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-30 08:48:36

Θέμα: Τι φαγητο εφαγες σημερα

Δημοσίευση: χθες βραδάκι με εκλεκτούς συναγωνιστές σε γνωστό bistro όπου μαζεύονται και "αγγελικές" αιθέριες υπάρξεις(ααααχχχ Καρολίνα), πήρα μια ριγκατόνι με κοτόπουλο και μανιτάρια και στη μέση με τους φίλους μια πίτσα με ανάμεικτα τυριά φουλ αλμυρή....

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-30 08:50:55

Θέμα: Ποιο τραγούδι ακούτε αυτή την στιγμή;

Δημοσίευση:

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-30 11:24:29

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλησπέρα σε όλους....άντε να φεύγουν κ οι τελευταίοι...

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-03 13:35:05

Θέμα: Ελευθερία Ελευθερίου

Δημοσίευση: ένα μίλκο είναι...κοντή απίστευτα και τρεελλό πουτανάκι...κακέκτυπο της Ζοζεφίν

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-03 13:35:57

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: να φυγουν ε; να πανε αλλου ε; διακοπες ε; και θα μεινω μονο εγω να γαμαω δηλαδη στην Αθηνα; όχι ρε γέρο...θα έχεις εμένα παρέα να σου πρήζω το ένα σου αρχίδι...δεν πάω πουθενά...ο Αύγουστος είναι για Αθήνα και ο Σεπτέμβριος για διακοπές καλημέρα παίδες και παιδούλες...

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-05 08:39:14

Θέμα: Ευλογιά των πιθήκων: Στα 39 τα κρούσματα στην Ελλάδα ‑ Όλοι άνδρες

Δημοσίευση: κατάφεραν πάντως να μην τους ακούει πια κανείς...ανοσία στη μαλακία πάθαμε νομίζω

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-05 08:41:00

Θέμα: Αθήνα, η χειρότερη πόλη για να ζεις στην Ευρώπη

Δημοσίευση: για αυτό έχει αναλάβει το εθνικό μας μαλακισμένο, ο Μπακογιαννούλης να βγάλει όλες του τις φαντασιώσεις και τα χύσια του πάνω στην πόλη μας...μετά τη μεγάλη επιτυχία του μεγάλου περίπατου, τώρα σειρά πήρε η πλ. συντάγματος...και όσο σκέφτομαι ότι ο αλάνθαστος ελληνικός λαός κάποια στιγμή θα τον ψηφίσει για πρόεδρο κομματος και πρωθυπουργό....τρέμω...

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-05 08:43:15