Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του srek7 (213)

Θέμα: • Μισανθρωπισμός και Σκατοψυχία •

Δημοσίευση: Δε διαφωνώ σε κάτι. Στο πλαίσιο της διεθνών συνθηκών αλληλεγγύης θα συνδράμουμε και ‘μείς, και καλά κάνουμε. Για λόγους πολιτικής ορθότητας. Για τα μάτια του κόσμου και με μισή καρδιά, καλύτερα, αν γίνεται. *λολ.* Αν όμως ρωτούσες εμένα προσωπικά, πενήντα Ευρώ τα στέλνεις στους Τουρκοσύριους, θα έλεγα σίγουρα « με τίποτα». Πέντε Ευρώ; Ούτε. Δεν ξέρω καν που θα καταλήξουν.Κι αν ήξερα, μάλλον πάλι δεν θα ήθελα. Δεν. Ούτε 1 ευρώ για δαύτους. Για κανα Κούρδο μπορεί!

Δημοσιεύθηκε: 2023-02-12 17:56:40

Θέμα: • Μισανθρωπισμός και Σκατοψυχία •

Δημοσίευση: Η σταση τους ως προς την βοηθεια των Κυπριων τα λεει ολα, δεν θα γινουν ανθρωποι ποτε! Δηλαδη?

Δημοσιεύθηκε: 2023-02-13 09:34:08

Θέμα: Your Angels chat

Δημοσίευση: @"srek7" επειδή σε συμπαθώ δεν θα ασχοληθώ με τα περί βλακείας που γράφεις σε παραπάνω ποστ. Αυτό που λένε ότι ο έρωτας τυφλώνει δεν το λένε τυχαία πάντως! Οσο συνανστρεφεσαι και ακούς αυτούς που ακούς, λυπάμαι αλλα η αξιοπιστία σου όσον αφορά το προσωπο μου είναι μειωμένη! Απλώς όπως και με τον feragamo περίμενα να είσαι πιο αυτόνομος και όχι να επηρεάζεσαι απο ανθρώπους πολύ κατώτερους απο εσένα. Λυπάμαι αν σε πίκρανα με αυτά που σου λέω αλλα με λυπεί όταν σε βλέπω να παίζεις το παιχνίδι ανρώπων με ιδιοτελή συμφερων.

Δημοσιεύθηκε: 2023-02-13 12:30:36