Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του DmtrsxXx (16)

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλησπερες λαε του σεξ κλαμπ !

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-20 23:56:08

Θέμα: Αnna24, το απολυτο tiny/petit αλανι!

Δημοσίευση: Και τα βιντεακια που στελνει στο viber ειναι καυλα.

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-21 00:03:28

Θέμα: Αnna24, το απολυτο tiny/petit αλανι!

Δημοσίευση: Στα 150 γιουργια που ζητα δηλαδη η κορασις περνας καλυτερα μαζι της σε σχεση μια city tour ?

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-21 00:06:14

Θέμα: Αnna24, το απολυτο tiny/petit αλανι!

Δημοσίευση: Το προσωπο της ειναι νεανικο και δυνατο, και κανει καλο κρεβατι. Ειναι ανοιχτομυαλη μεχρι κινκι πηδημα, αλλα κωλος εχει απαγορευτικο. Τυπε ρομαντικη κωλογλειφαδα δεχεται η μονο η εισοδος κρεατοβεργας ειναι απογορευμενη ?

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-21 00:08:59

Θέμα: Αnna24, το απολυτο tiny/petit αλανι!

Δημοσίευση: Μαγκες ανοιγω ενα νημα εδω μιας κ δεν υπαρχει για την Αννα24. Το μικρο "δεν υπαρχει", ειναι η απολυτη φαντασιωση για πιτσιρικα. Λεπτοκαμωμενο, τυπακι ωραιο, βυζακι μικροσκοπικο, φατσα πονηρη κ ομορφη, τατου σε ολο το σωμα, πιρσινγκ αρκετα κ στις μικρες της ρωγες! Μουνακι ομορφο, μικρο κ στενο (πολυ στενο), το νοιωθεις κ καβλωνεις. Κωλαρακι ολοστρογγυλο ομορφο για γλειψιμο μονο ομως δυστυχως, δεν το δινει.  Επικοινωνια, συμμετοχη, αποδοση εξαιρετικη. Κριτικη εδω :

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-21 00:10:40

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Kαλημερες καυλιαρηδες !!

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-21 09:39:27

Θέμα: Αnna24, το απολυτο tiny/petit αλανι!

Δημοσίευση: να πω κ εδω την καλησπερα μ αγορια! δεν γνωριζα καν την υπαρξη αυτου του σαιτ κ μ την υπεδειξε ο αγαπημενος @"Odin". καποιοι με ξερετε αλλοι οχι, ειμαι η αννα ειμαι 24 ελληνιδα και φοιτητρια για οτιδηποτε αλλο θα χαρω να τα πουμε κ πιο προσωπικα α κ επισης να επισημανω οτι το βιντεο π ειχε ανεβει εδω και ευτυχως πολυ γρηγορα κατεβασαν οι αντμιν κ τους ευχαριστω ειχε το προσωπο μ κ θεωρω απαραδεκτο καποιος να ανεβαζει δημοσια κατι π δεν εχει την εγκριση μ να ανεβασει. οποτε @"DmtrsxXx" θα ηθελα μια συγγνωμη απο εσενα. εγω ειμαι διακριτικη και εχεμυθη με ολους κ απαιτω το ιδιο κ απο εσας παιδια. αυτααα καλως σας ηρθα στην παρεα Exεις δικιο δεν πηρα την εγκριση σου για να το ανεβασω και σου ζητω συγνωμη για αυτο, θεωρησα οτι αφου στελνεις βιντεο με προσωπο τοτε "δεν κρυβεσαι", παντως αν το σκεφτεις να ανεβαζεις και απο μονη σου φωτο και βιντεο με προσωπο οπως και ολα σχεδον τα city tour ισως σου κανει και καλυτερη διαφημιση στη δουλεια σου, σε ελευθερη κοινωνια ζουμε καμμια δουλεια δεν ειναι ντροπη. Συγνωμη και δεν το εκανα με κακο σκοπο να ξερεις.

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-25 10:00:41

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλημερες  ;)

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-25 10:05:39

Θέμα: Evelina Chivu: «Έχω πάει σε μία μέρα με 40 άντρες

Δημοσίευση: Πόσο συχνά έχεις πραγματικό οργασμό;Έχω οργασμό μόνο με όσους δεν τους έχω γνωρίσει ποτέ, ενώ με αυτούς που στο παρελθόν έχω πάει, έστω και μία φορά,δεν μπορώ. Ξενερώνω. Θυμαμαι μια φορα που καποιος με ειχε ρωτησει, γιατι σου αρεσει να γαμας κοπελες επι πληρωμη ? Αν δεν την αγαπας την αλλη αν δεν εισαι φουλ ερωτευμενος μαζι της πως μπορεις να κανεις σεξ μαζι της ? Του ειχα απαντησει οτι σεξ με μια αγνωστη ειναι πιο ηδονικο μπορει να ζησει καποιος και αποτελει φαντασιωση πολλων.

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-25 14:04:56

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Kαλησπερες !!

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-27 17:04:11

Θέμα: Πόσες πουτάνες /εσκορτ έχετε ρεκόρ σε μια μέρα

Δημοσίευση: Σε μια μερα 5 κορασιδες με γαμησια 10-15 λεπτων, πριν κανα χρονο περιπου.

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-27 18:03:35

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Καλησπερες !!!

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-30 18:17:27

Θέμα: Έλενα Τσαβαλιά: Δείτε την γυμνή…

Δημοσίευση: δεν φαινεται κανα επιμαχο σημειο.... :klama: :klama: :klama:

Δημοσιεύθηκε: 2022-06-30 18:19:49

Θέμα: Πρωκτικό σεξ!!! Φυσιολογικό ή όχι

Δημοσίευση: εγώ θα είμαι πολιτικά ορθός και θα πω ότι καμία σεξουαλική συμπεριφορά δεν είναι μη φυσιολογική αν είναι συναινετική οπως επισης, αν το πρωκτικο σεξ δεν ειναι φυσιολογικο τοτε  ο κωλος θα ηταν ετσι φτιαγμενος απο τη φυση ωστε να μη χωραει η πουτσα μεσα..

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-02 21:00:39

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: καλησπερες !!

Δημοσιεύθηκε: 2022-07-02 21:03:15

Θέμα: Λέμε το καθημερινό μας γεια

Δημοσίευση: Γεια σας μυστες !!!

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-08 14:29:53


Forum Tasks