Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του godharry (161)

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Kalispera paidia.den exw elliniko menu sto kinito Argotera apopse u ayrio tha sas grwpsw apo to laptop

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 21:39:03

Θέμα: Κροκεών 6 ισόγειο και 1ος όροφος

Δημοσίευση: Einai alithines oi fwto apo sait?

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 21:48:46

Θέμα: Κροκεών 6 ισόγειο και 1ος όροφος

Δημοσίευση: Poso stoixoizoun oi ellinises vizites stin athina?

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 21:49:31

Θέμα: Sex με περίοδο

Δημοσίευση: Σας αρέσει να γαμάτε :fuck: οταν η γκόμενα έχει περιόδο; εγώ το γουστάρω πολύ είναι πιο ζεστό το μουνάκι και εχει πιο καλή αί ;) σθηση μου ετυχε και ξενερωσα.οπως ετυχε και γκομενα να με κατουρησει! :D

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:01:57

Θέμα: Μοσχα - Αγια Πετρουπολη

Δημοσίευση: στην πετροθπολη πηγα 2009 που ακομα ηταν ακριβα και πληρωσα 60 ευρο σε σαλον για τοπ μωρακι

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:04:58

Θέμα: Μοσχα - Αγια Πετρουπολη

Δημοσίευση: Σε κλαμπ στην Μοσχα δεν προλαβα να παω ... παντως οταν δινεις 300 ευρω για το chi στο Κιεβο και 250 για το boa στο Βουκουρεστι (απλα τραπεζια και στις δυο περιπτωσεις) οι τιμες που αναφερεις δεν ακουγονται εξωπραγματικες ... ακριβα αλλα ακομη κσι στο Μινσκ για το rich cat το ποτο σου βγαινει στα 25 με 30 ευρω περιπου. Αυτη ειναι πανω κατω η κατασταση στη νυχτερινη διασκεδαση της ανατολικης ευρωπης τα τελευταια χρονια στην μοσχα απο το 1998-2011 πηγαινα στο μετρο κουρσκαγια σε ενα ιρλανδικο μπαρ το τσεστερφιλτ.μετα αλλαξε ονομασια αλλα παλι εκει γινωταν της πουτανας.ολες εκει ηθελαν 100 δολαρια,σπανια καπεια να ζητουσε περισοτερααντε 150΄ ειχε νεαρουλες αλλα και θειες καυλιαρες.μονο ξενους εβλεπα εκει,λιγους ρωσους

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:07:57

Θέμα: Κισιναου

Δημοσίευση: τασο απο τελος αυγουστου ξεκινησε τρενο καθημερινο απο οδυσσο σε κισινιοβ

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:09:49

Θέμα: Κισιναου

Δημοσίευση: το κισινιοβ πλεον δεν κανει για σεξοτουρισμο,αργησατε 20-25 χρονια.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:10:34

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Απο σαιτ για ουκρανια και τπτ συγκεκριμένα μαγαζια ξερει κανεις ? για ποια πολη μιλας?

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:15:37

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: λειπον παιδες,5 οχτωβριου αναχωρω για οδυσσο 10 μερες. θα καθωμουν περισοτερο για να παω και κιεβ αλλα ανεβαιναν τα αεροπιρικα αρχες οχτωβρη και ετσι αποφασισα αντι να ξοδευτω αδικα να τα προσθεσω στο μπατζετ μονο για οδυσσο

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:18:19

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: παλαιοτερα υπηρχε το καραβι ριβερ στον ποταμι στην περιοχι δνεπρο και μπορουσες με 100 -200 δολαρια να φορτωσεις καλα μωρα. μετα που εκλισε ολες μαζευονταν στο βουδα μπαρ και στο βοτκα μπαρ κατω απο το γλοπουσ μολλ στο μαινταν μετρο

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:24:36

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: δυστυχος δεν παιζω πλεον με μαμπα αφου σας ελεγα 5 χρονια πριν οτι ολες σταματησαν να απαντανε η ηθελανα να σε μαδισουν. σε αλλα φορθμ ξενα διαβαζω οτι δεν εχουν επιτυχια στο μαμπα,μαπα και οτι στο τιντερ τους ερχοντε σκαμερσ η καπειες ζητανε αμεσως λεφτα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:27:03

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: πριν λιγα χρονια εγραφα σε αλλα φορουμ αυτο που εβλεπα οδυσσο πριν ακομα την φρι βιζα. στα γνωστα σαιτ δεν απαντουσαν μπαντου και μαμπα ενω στα σαλον η κατασταση γινωταν τραγικη. μεχρι πριν 7-9 χρονια σε σαλον μπορουσες να βρεις αστερακια οδυσσο. τωρα ολα ειναι αδεια με χοντρελες και τερατα της φυσης ειχα παει σε σαλον οδυσσο με 8 γκομενες τοπ πριν 7-8 χρονια και μονο μια δεν προλαβα να παρω με τιμες 700 γριβνα τοτε 70 ευρο. ιδικα εδω και 3 χρονια ολα τα σαλον ειναι εντελος αδεια με μια γκομενα μπαζο. ιδια κατασταση ειδα στο χαρκοβο πριν δυο χρονια οπως και τωρα κιεβο

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:42:14

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: επιστρεφω στο κιεβο με το θεμα τι παιζει απο σαιτ. επαιξα με τα γνωσταmister x kiev,sexrelax portal αλλακαπειος που δεν γνωριζει την γλωσα και το κιεβο ειναι αδυνατο να βρει τα σαλον

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:45:15

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: πηγα σε δυο σαλον διπλα μου χρισατικ για να μην χανω καιρο αφου τωρα πηγα για αλλο σκοπο και οι πουτανες ειναι η τελευτεα μου επιλογη. αλλα επιδει μου αρεσει να ενημερωνω σε φορθμ πηγα να δω τι παιζει. μεσα ειχαν μια γκομενα κατω απο μετρια που ζητουσε 100 ευρο 3200 γριβνα. να εδινα αυτα τα λεφτα οκ για ενα μωρο του παρελθωντος οχι για αυτο το επιπεδο

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:47:58

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: πηρα μερικα τηλεφωνα απο φιλους μπουρδελιαρηδες με μουναρες που ηθελαν 3000. αυτοι με συμβουλεψαν να μην δωσω πανω απο 2000 και δεχωνται ενω εγω ημουν προθυμος. το αποτελεσμα οι 3-4 με απεριψαν,μια τις ειπα στειλε φωτο δεν ηταν αυτη που βρξκα απο το mister x και αλλες δυο δεν ειχαν χρονο εκεινη την μερα αλλα την επομενη που εγω εφευγα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:51:01

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: η γκομενα που εκλισα ραντεβου για 2000 γριβνα τελικα ηταν λβιβ αντι κιεβο. αδικα περιμενα,ερχωντε κιεβο αρπαχτες και φευγουν πισω στην πολη τους. ο φιλος την γαμησε ενα μηνα πριν κιεβο και μου την εδωσε στο whats up

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:58:00

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: αυριο θα σας γραψω για εξοδο τι παιζει κιεβο και που να πατε τωρα ειμαι κουρασμενος,καλυνυχτα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-01 22:59:40

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: στην σιοτα ροουσταβελι οταν προχωρησεις απο μερικα καφε στα δεξια εχει ενα σουσι που εκει καθωντε γκομενες παρεα που καταλαβα ειναι εκδιδωμενες οι πιο πολλες,ειχε και μερικες νεαρες πολυ καλες που σιγουρα ειναι βιζιτες. δεν εκατσα εκει γιατι θα αναγκαστεις να πληρωνεις να κερνας αδικα για ολες και ηταν διπλασιες τιμες  απο τα αλλακανονικα σουσι γυρο.δεν αξιζε να κερασω πουτανες που θα ζητουσαν μετα κανα 200 ευρο.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 14:22:21

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: η σιοτα ρουσταβελι που ειναι πισω απο το αρενα και κοντα στο μπεσαραβκι ρινακ ειναι η καλυτερη περιοχη για καφε που εχει νορμαλ γκομενες. αλλα γυρω παιζουν αυτοκινηταρες απο ουκρανους και καταλαβεις αυτες δεν ψαχνωντε οπως παλαιοτερα.καθωντε συζητανε στα κινητα και με φιλες χωρις ματιες γυρω.ο ξενος πλεον δεν εχει αξια οπως και πριν 20 χρονια αλλα τοτε εβρισκες δεκαδες αδεσπωτες να γαμησεις τζαμπα με κερασματα η να πληρωσεις μικροποσα. σας εγραψα και αλλες πλιροφοριες που καταλαθος δεν σταληκαν αλλα βαριεμε να ξαναγραφω τα ιδια αφου ηταν μεγαλο κειμενο για το κιεβο και ποσο αναπτυχθηκε απο το 12 που το αφησα

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 14:26:59

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: αλλη περιοχη στο κεντρο τινκα μουνια ειναι στην περιοχη αρσεναλνα που εκει βρισκετε το φουτ μαρκετ,που το εχει γνωστος μου απο οδυσσο. θπαρχουν εστιατωρια,καφε και τινκα στις νορμαλ γκομενες που ψαχνουν ομως καπειον με εισοδημα 10-20 χιλιαδες τον μηνα χαχαχαχα. οι γκομενες που συχναζουν εκει ειναι ιδιες απο αυτες τις οδυσσου που εχουν καλες δουλειες σε ιτ και πολυεθνικες με δυτικους μισθους και την εχουν δει καπως,ετσι για τον μεσο ελληνα απιαστες. επιδει ειχα ιστορια με τετεια γκομενα ειναι για πολυ βαρια πορτοφολια αυτες. ασε που εχουν κυκλο συναδελφων και γαμιοθντε μεταξυ τους μεχρι να καβαντζωσουν τον λεφτα.σε μενα παραδειγμμα μια τετεια γκομενα που εδωσα δωρακι αρωμα 150 ειπε αυτο. αρωμα?αγοραζω και μονη αρωμα παρε μου κανα διαμερησμα η κανα μερσεντες!

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 14:33:06

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: θρυλικη περιοχη στο κιεβο ηταν το γιδροπαρκ που εκει την μερα οι κατικοι κανουν διαφωρες δραστηριοτητες,ηλιοθεραπια και κολυμπι στον δνειπρο,θαλασια σπορ η και γυμναστικη. το βραδι υπηρχαν νυχτερινα κλαμπ για χαμηλα βαλαντια και ηταν τινκα στις μικρουλες πουτανιτσες που το εδιναν με κερασματα στους ντοπιους.εκει περασα οραια χρονια. η περιοχη ειναι επικινδυνη ζωνη και μετα απο μαχαιρωματα και ληστειες τελικα φενετε τα εκλισαν το βραδι!εκανα την βολτα μου να θυμηθω τα παλια αλλα η περιοχη που ηταν τινκα κοσμο εχει γινει ερημος το βραδι.την εγκατελειψαν η εκλισαν σκοπιμα η αστυνομια αφου γινωνταν εγκληματαστην περιοχη.πηγα και θυμα μαλιστα πριν χρονια οταν με ληστεψαν εκει και με κτυπησαν αγρια.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 14:38:02

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: τωρα ο νεος χοτ μερος για να παει κανεις κιεβο ειναι η περιοχη ποντιλ 10 λεπτα με τα ποδια απο την χρισατικ διπλα στο ποταμι.εκει υπαρχουν δεκαδες παφτηνα εστιατωρια και μπαρακια με απερολ σπριτσ και ποτα απο 40-100 γριβνα!οδυσσο τριπλασιες τιμες σε μπαρακια το λιγοτερο. ιδιο τζιν τονικ εδωσα κιεβο 80 γριβνα στην οδυσσο στο φιτζ μπαρ εδωσα 400! ηταν τινκα κοσμος λογο του ποδοσφαιρου και ειχε μεγαλη ουρα για να παραγειλεις. δυστυχος βαριωμουν να καθομε πολυ εκει,μου αρεσει να βολταρω παντου και οχι σε ενα μερος.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 14:44:58

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Ο χωρος δηλαδη τα δωματια ειναι παρομοια με της Φυλης που εχει φυσικα καλυτερες ουκρανες πουτανες με 20 ευρω υπηρεσιες ακα με πρωκτικο καποιες που για αυτο πρεπει να δωσεις το λιγοτερο 100 δολλαρια στις Οδησοο/Κιεβο ειχα παρει περυσι ρωσιδα μαζι με λατινα στη Λιοσιων που τις ειχε προσφορα :D  30 ευρω και για τις δυο Αθηνα βασικα εχει τα παντα και για ολα τα βαλαντια στην πορνεια , αν γουστσρεις κυριλε δωματια πας και στα στουντιο  με 50 , αν θες στον χωρο σου με 80 πανω κατω οι γκομενες εμφανισιακα ιδιες ειναι , δεν υπαρχουν τεραστιες διαφορες πλεον ... taso μου θα ερχωμουν αθηνα χειμωνα αλλα ο δασκαλος δεν θα ειναι εκει ετσι θα ειμαι κιεβο η βελιγραδι δεκεβριο η γεναρη. εξαρτατε βαιβαια ποιες χωρες δεν θα κλισουν αν αρχισουν παλι μαλακιες με κοβιτ.ισως η ελλαδα επιφοβη γιατι ειναι η χωρα με τους αντιδραστικους ξερολες μια ζωη.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 21:27:52

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Δυστυχως εχω να ανεβω Ουκρανια απο το 2011 και διαβαζω με ενδιαφέρον οσα γραφει ο δρ Ιωσηφ και ο Χαρης νυκτερε μου τα εγραφα στον σινοχαρα πριν 4 χρονια οτι καθε περσι και καλυτερα. του εγραφα οτι ειναι καιρο εκτος παιχνιδιου εκει για αυτο δεν βλεπει ποσο δραματικα εχουν γινει.εχουν εξαφανιστει ολες ακομα και οι γνωστες πουτανιτσες που ξεραμε.εχω λιγα χρονια να τις δω στο κεντρο ουτε εστο να βολταρουν.οι πιο πολλες συγκεκριμενες σπονσορετες η βιζιτουδες ειναι γνωστες και δυστυχος εχουν ολες εξαφανιστει.ακομα και αυτες που μας παρακαλουσαν να τις ταισουμε εστω και μακτοναλτς η καμια πιτσα της βλεπω να βαζουν στορι στο φεισπουκ με μερσεντες η μια και κυριλε μερηστην πολη και η αλλη να οδυγα πορσε σε οδυσσο και γερμανια.αυτες ηταν οι παφτωχες που γνωριζαμε οδυσσο!σκεψου οι εμφανισημες και διαστημικες που θα ειναι σε παρισι μιλανο με φραγκατους τυπους.η μια η κοπελα με την πορσε ειναι αυτη που βολταρε με το αλογοστην ντιριπασοσκαγια μαζι με την ομορφη τσιγγανα φιλη της.αυτη που οδυγα μερσεντες τωρα με τον γκομενο στην πολη!. η αδερφη της μουνιτσα,τωρα θα ειναι 21-22την γνωρισα πριν 3 χρονια και πηγαμε ολοι μαζι για φαι.επαιζε το ματακι της αλλα λεω μικρουλα ειναι ειμαι αρκετα μεγαλος για αυτην.τελικα γνωρισε μετα απο λιγο ενα ν παμπλουτο γαλλοεβραιο 62 και την πηρε μαζι του ισραηλ! απο τοτε και η αλλη αδερφη μου αρχισε η αδερφη μου ετσι και εγω ετσι και με αποφευγε.μετα αρχισε να βαζει φωτο αρκαδια,μετα ντουπαι,κυπρο,τουρκια,γερμανια και  τωρα με το πορσε οδυσσο!αυτες ειναι οι αποτυχημενες γκομενες που βρικαν την καλη χαχαχαχασκεφτειτε οι επιτυχημενες τι τυχη θα ειχαν

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 21:40:14

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: μόνο εκεί λέει- που δεν έχεις πάει εσύ ο μαλέβρας γιατί γύρναγες στα γκιντροπάρκ για να τις φας. Το μέρος είναι πολύ καλό για το καλοκαίρι διότι έχει δεξιά- αριστερά  τραπέζια όξω και στον πεζόδρομο οι ιθαγενείδες κάνουν βόλτες. Το μοναδικόν μέρος στο Κίεβον που είχε κάποιες γκόμενες που δεν ήσαν για κλάματα. Το χειμώνα , τα βλέπω τα πράγματα πιο στριμόκωλα, διότι δεν έχει μπαρ παρά μόνο φαγάδικα κι ο κόσμος αναγκαστικώς θα' ναι μέσα. που ειδες οτι πηγα γιδροπαρκ?εγραψα εκανα βολτα την μερα εκει παραλια μια φωρα και περασα ενα βραδι και ειδα νεκρα. αρσενα λνα δεν πηγα,δεν χρειαζοταν αφου εκανα βολτα στο ποντιλ.ποια η διαφωρα.εγραψα την πλιροφορια γιατι εκει θα ειναι το χειμερινο μου στεκι στο φουτ μαρκετ.ειναι διπλασιο εκει απο αυτο στην οδυσσο.γραψε μας εσυ για δνεπρο τι λεει

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 21:46:41

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: γιατί ρε μάστορα να τον δείρουν; εγώ ξέρω ότι όσο δεν προκαλείς δεν σε δέρνουν πουθενά στο κιεβο αν δουνε εχεις λεφτα και εισαι σε περιεργα μερη θα σε ψειρησουν.δεν ερχοντε μονοι,σου την στηνουν οι γκομενες. κρατανε οπλα,μαχαιρια οτι σκεφτεις.τωρα ο τουριστας επιδει κινητε χρισατικ και ποντιλ μεχρι τις 11 το βραδι εκειδεν ειναι επικινδυνα. στο κεντρο κιεβο χρισατικ μετα της 11 ειναι σκοτεινα και μαζευοντε περιεργοι. θελει προσοχη βραδι μονο εκει στο μπεσαραβκι ρινακ που ειναι το αρενα.το αρενα ειναι κομπλεξ με εστιατορια,μπαρακιακαι ειχε ενα κλαμπ τωρα εκει ανοιχτο το φιλανδια.δεν συνηστω το μερος γιατι ειναι ολο μπραβονια,τσετσενοι και καυκασιοι συμοριες ακριβως εξω απο το κλαμπ και το αρενα.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 21:51:48

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: φιλο μου πολυ λεφτα επιχειρηματια τον εχουν βαλει στο ματι στο αρενα. παει εκει,δεν μιλα ρωσικα και αφηνει 400-500 γριβνα στις γκαρσονες. μιλα πολυ δυνατα στα αγγλικα και οταν πηγα μαζι του εγω που ειμαι παρατηριτικος και εμπειρος καταλαβα τον εβαλαν στο ματι να τον κτυπησουν.ημουν πιο κατω και ειδα πως τον εβλεπαν,καταλαβα τον γνωριζαν οι μπραβοι γυρω και τον εβαλαν στο ματι,δεν ηξεραν ειμαι μαζι του. αμεσως του ειπα προσεχε σε εβαλαν στο ματι εδω αλλα αυτος εκανε σαν χαζο παιδι. ελλεγε ειμαι δυο μετρα,δεν μου κανουν τιποτα και αλλες μαλακιες. του ειπα περσι ακριβως εδω ληστεψαν δυο παιδακια απο κυπρο και τα κτυπησαν. μου ειπαν δεν ηταν ουκρανοι,αραβες εμοιαζαν.μαλλον οι καυκασιοι που μαζζευοντε εκει αζεροι,τσετσενοι και οδυσσο εχει γεμισει τωρα απο αυτους.καθε μερα τους συλαμβανουν.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 21:59:22

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: οδυσσο μετα της 12 εκει στο μακτοναλτσ μαζευοντε πολλοι κουβαλητοι καυκασιοι ολοι επικινδυνοι, μου την επεσαν ενα βραδι 4 αζεροι,ο ενας με παρακολουθουσε απο το πρωι,τιο βραδι μου εριξε μια μπουνια και με αλλους 4 γεροδεμενους προσπαθουσαν να με απειλησουν αλλα δεν εγινε τιποτα με παρεμβαση αλλον ουκρανων.προχτες συνελαβαν αζερους οδυσσο γιατι απαγαγαν κοσμο,ξενους και ουκρανους η ασκουσαν βια και απειλες εκφοβιζοντας κοσμο. οραια ειναι η βολτα αλλα αν εισαι μονος μετα τις 10 το βραδι δεν υπαρχει λογος να κινισε εκει

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 22:04:34

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Όπως πάντα υπερβολικός θα συμφωνήσω όμως οτι δυσκόλεψαν οι εποχες Αλλα οι Ουκρανες είναι ευκολότατες εμεις σου λεμε δεν εχει οθτε για δειγμα στο κεντρο και εσυ λες ειναι ευκολες.σου λεμε ειναι εξαφανισμενες. λες δεν εχουν λεφτα να κατεβουν κεντρο?που χαθηκαν ολες οι γνωστες? σε αλλα φορουμ εγραφα νοσταλγψ ακομα αυτες που ερχωνταν εστο και για κερασμα και εφευγανπαρα να μην εχει τιποτα.

Δημοσιεύθηκε: 2021-10-02 22:07:03


Forum Tasks