Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του JosephBub (1410)

Θέμα: Τι φαγητο εφαγες σημερα

Δημοσίευση: γεμιστα

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 14:07:28

Θέμα: Φρικτός θάνατος για την πρόεδρο του εκδοτικού οίκου του Harry Potter

Δημοσίευση: Φρικτός θάνατος για την πρόεδρο του εκδοτικού οίκου του Harry Potter Τραγικό θάνατο βρήκε η πρόεδρος του εκδοτικού οίκου – που εκδίδει τα βιβλία του Harry Potter στις ΗΠΑ – Άντριεν Βόγκαν.   Η Βόγκαν σκοτώθηκε κατά τις διακοπές της στην Ιταλία μπροστά στα μάτια του συζύγου και των δύο ανήλικων παιδιών της.     Όπως έγινε γνωστό, η Βόγκαν επέβαινε μαζί με την οικογένειά της σε σκάφος όταν κάτω από άγνωστες συνθήκες έπεσε πάνω σε ιστιοφόρο στα ανοιχτά της ακτής Αμάλφι.

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 14:11:54

Θέμα: Φρικτός θάνατος για την πρόεδρο του εκδοτικού οίκου του Harry Potter

Δημοσίευση: και λογικα θα ειχε και οικογενεια

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 14:22:19

Θέμα: Φρικτός θάνατος για την πρόεδρο του εκδοτικού οίκου του Harry Potter

Δημοσίευση: ισχυει

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 14:23:58

Θέμα: Φρικτός θάνατος για την πρόεδρο του εκδοτικού οίκου του Harry Potter

Δημοσίευση: τι να το κανεισ αργα ή γρηγορα ολοι θα φυγουμε

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 14:25:33

Θέμα: Κλέλια Ανδριολάτου

Δημοσίευση: Αυτή τη φορά εκθέτει τα προσόντα της στην Κρήτη H Κλέλια Ανδριολάτου κάνει ένα διάλειμμα από τα γυρίσματα του δεύτερου κύκλου του «Maestro».   Η νεαρή ηθοποιός θέλησε να κάνει μια απόδραση στην Κρήτη και να απολαύσει μερικές ημέρες στο νησί. Φυσικά, ανάμεσα στα μέρη που επισκέφτηκε ήταν το Φοινικόδασος.   Η ίδια έχει μια πολύ ενεργή παρουσία στα social media και μοιράζεται συχνά, με τους διαδικτυακούς της φίλους στιγμιότυπα από τη ζωή της. Αυτή τη φορά, φρόντισε να δώσει στο κοινό μια γεύση από τις διακοπές της. Στη νέα της ανάρτηση, ανέβασε τρία στιγμιότυπα με την ίδια στο Φοινικόδασος, να ποζάρει με ένα πράσινο μπικίνι πάνω σε ένα δέντρο.   Γύρω της, υπάρχουν παντού φοίνικες, δημιουργώντας έτσι την εικόνα ενός τροπικού τοπίου.

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 14:29:45

Θέμα: Κλέλια Ανδριολάτου

Δημοσίευση: κολαση

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 14:32:47

Θέμα: Κλέλια Ανδριολάτου

Δημοσίευση: μωρε λες? δεν το ειχα σκεφτει ετσι

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 16:46:40

Θέμα: Κλέλια Ανδριολάτου

Δημοσίευση: οντωσ? δεν εχω δει το μαεστρο

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 16:49:16

Θέμα: Κλέλια Ανδριολάτου

Δημοσίευση: και οι γυναικεσ που διαλεγει το ιδιο

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 16:51:36

Θέμα: Κωνσταντίνα Σπυροπούλου

Δημοσίευση:   Πάνε μόλις οκτώ μήνες που η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου έγινε μανούλα και από τότε έχει αφοσιωθεί ολοκληρωτικά στον μικρό πρίγκιπά της πού της άλλαξε τη ζωή.           Και τώρα που μπήκε και ο Αύγουστος και είναι καιρός για διακοπές, η όμορφη παρουσιάστρια δείχνει να απολαμβάνει στο μέγιστο τις στιγμές που μοιράζεται μαζί του.           Μάλιστα, σε μία σειρά φωτογραφιών που ανέβασε από τις οικογενειακές διακοπές με τον Βασίλη Σταθοκωστόπουλο, εκείνο το στιγμιότυπο που κέρδισε με διαφορά τα περισσότερα likes ήταν φυσικά αυτή με την ίδια και τον μικρό σε πισίνα να απολαμβάνουν δροσιστική βουτιά. Ο μικρός «πλατσούριζε» και εκείνη τον καμάρωνε και χαιρόταν που τον έβλεπε τόσο χαρούμενο. Σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες, η Κωνσταντίνα και ο Βασίλης, όταν επιστρέψουν από τις διακοπές θα αφοσιωθούν στη βάφτιση του μικρού που θα γίνει τον ερχόμενο Σεπτέμβριο.       Η ίδια η Κωνσταντίνα πάντως, σε δηλώσεις της για τα άμεσα σχέδιά της, είχε αποκαλύψει: «Θα κάνουμε πρώτα τη βάφτιση του γιου μας και μετά τον θρησκευτικό γάμο. Ξεχωριστά τα μυστήρια. Εμείς είμαστε πιο μαζεμένοι, θα γίνουν σε κλειστό οικογενειακό κύκλο. Προέχει η βάφτιση του παιδιού, αν και έχουμε κάνει ονοματοδοσία».

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 16:53:46

Θέμα: Κωνσταντίνα Σπυροπούλου

Δημοσίευση:   Πάνε μόλις οκτώ μήνες που η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου έγινε μανούλα και από τότε έχει αφοσιωθεί ολοκληρωτικά στον μικρό πρίγκιπά της πού της άλλαξε τη ζωή.           Και τώρα που μπήκε και ο Αύγουστος και είναι καιρός για διακοπές, η όμορφη παρουσιάστρια δείχνει να απολαμβάνει στο μέγιστο τις στιγμές που μοιράζεται μαζί του.           Μάλιστα, σε μία σειρά φωτογραφιών που ανέβασε από τις οικογενειακές διακοπές με τον Βασίλη Σταθοκωστόπουλο, εκείνο το στιγμιότυπο που κέρδισε με διαφορά τα περισσότερα likes ήταν φυσικά αυτή με την ίδια και τον μικρό σε πισίνα να απολαμβάνουν δροσιστική βουτιά. Ο μικρός «πλατσούριζε» και εκείνη τον καμάρωνε και χαιρόταν που τον έβλεπε τόσο χαρούμενο. Σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες, η Κωνσταντίνα και ο Βασίλης, όταν επιστρέψουν από τις διακοπές θα αφοσιωθούν στη βάφτιση του μικρού που θα γίνει τον ερχόμενο Σεπτέμβριο.       Η ίδια η Κωνσταντίνα πάντως, σε δηλώσεις της για τα άμεσα σχέδιά της, είχε αποκαλύψει: «Θα κάνουμε πρώτα τη βάφτιση του γιου μας και μετά τον θρησκευτικό γάμο. Ξεχωριστά τα μυστήρια. Εμείς είμαστε πιο μαζεμένοι, θα γίνουν σε κλειστό οικογενειακό κύκλο. Προέχει η βάφτιση του παιδιού, αν και έχουμε κάνει ονοματοδοσία». το στηθοσ και μετα τη γεννα θεικο

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 16:58:25

Θέμα: Κωνσταντίνα Σπυροπούλου

Δημοσίευση: λετε να εχει κανει ανόρθωση μπορει

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 16:59:33

Θέμα: “Ροζ σκάνδαλο”! Διάσημος αθλητής με πασίγνωστο μοντέλο

Δημοσίευση:   Παντρεμένος για 13 χρόνια κι έχουν και παιδιά. Πρόκειτια για δύο ονόματα που θα προκαλέσουν ντόρο. Ο άνδρας σύμφωνα με τα δημοσιεύματα χώρισε πριν από λίγο καιρό, από την επίσης εντυπωσιακή και διάσημη σύντροφό του, όμως δεν είναι επίσημο. Παρόλα αυτά φαίνεται πως βιάζεται και δεν κρατιέται...   Ο πρώην σταρ του NFL φωτογραφήθηκε φλερτάροντας με ένα άλλο σούπερ μόντελ, την Ιρίνα Σάικ, το Σαββατοκύριακο.   Συγκεκριμένα, ο Τομ Μπρέιντι φαίνεται να έχει προχωρήσει από την πρώην σύζυγό του, Ζιζέλ Μπούντχεν. Ο 45χρονος πρώην επαγγελματίας αθλητής πήρε το 37χρονο μοντέλο από το «Hotel Bel-Air» το απόγευμα της Παρασκευής και μαζί πήγαν στο σπίτι του στο Λος Άντζελες, όπως ανέφερε αυτόπτης μάρτυρας.   Πάτα για τη συνέχεια εδώ

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 17:02:17

Θέμα: “Ροζ σκάνδαλο”! Διάσημος αθλητής με πασίγνωστο μοντέλο

Δημοσίευση: δλδ τι καλυτερο μπορει να ζητησει

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 17:27:28

Θέμα: “Ροζ σκάνδαλο”! Διάσημος αθλητής με πασίγνωστο μοντέλο

Δημοσίευση: ποσο λετε να παιρνει?

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 17:34:12

Θέμα: “Ροζ σκάνδαλο”! Διάσημος αθλητής με πασίγνωστο μοντέλο

Δημοσίευση: ποσα?

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 17:34:45

Θέμα: “Ροζ σκάνδαλο”! Διάσημος αθλητής με πασίγνωστο μοντέλο

Δημοσίευση: ε αφου την παιρουν ολοι  λογικο

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 17:37:36

Θέμα: “Ροζ σκάνδαλο”! Διάσημος αθλητής με πασίγνωστο μοντέλο

Δημοσίευση: μαλλον την βαρεθηκε και πηγε σε νεο μοντελο

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 17:38:19

Θέμα: “Ροζ σκάνδαλο”! Διάσημος αθλητής με πασίγνωστο μοντέλο

Δημοσίευση: εγω τη κωλαρα τησ θελω να γαμησω

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 17:39:23

Θέμα: που πήγαμε / θα πάμε διακοπούλες

Δημοσίευση: μανη φετοσ

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 17:48:19

Θέμα: Happy Traveller – Από αυτό το υπέροχο νησί κλείνει ο Μπλέτσας

Δημοσίευση: ισχυει

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 17:50:52

Θέμα: Happy Traveller – Από αυτό το υπέροχο νησί κλείνει ο Μπλέτσας

Δημοσίευση: χαχαχαχ

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 17:55:43

Θέμα: Happy Traveller – Από αυτό το υπέροχο νησί κλείνει ο Μπλέτσας

Δημοσίευση: αχ εγω δεν εχω παει

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 17:57:32

Θέμα: Αιωνία τους η μνήμη

Δημοσίευση: ποτε περασαν σχεδον 2 χρονια

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 18:11:44

Θέμα: Σειρές που αξίζει να δεις

Δημοσίευση: Murder Mystery 2

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 18:13:27

Θέμα: Άδωνις Γεωργιάδης – «Είμαι πάρα πολύ υπερήφανος για τον γιο μου»

Δημοσίευση:  Ο υπουργός Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης, Άδωνις Γεωργιάδης, μιλά στο Secret των Παραπολιτικών για τον μικρό Αναστάσιο-Αλκαίο, που πρωταγωνιστεί στα ευφάνταστα βίντεο για τα νέα διαφημιστικά σποτ της «Ελληνικής Αγωγής»   Στο διαφημιστικό σποτ της «Ελληνικής Αγωγής» που ενημερώνει τους ενδιαφερομένους ότι άρχισαν οι εγγραφές για µαθήματα Αρχαίων Ελληνικών πρωταγωνιστεί ο γιος του Αδωνι Γεωργιάδη και της Ευγενίας Μανωλίδου, Αναστάσιος-Αλκαίος. Μάλιστα, αξίζει να σημειωθεί ότι στο βίντεο για το τµήµα παίδων ο γιος του υπουργού Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης ομιλεί αρχαία ελληνικά. «Ευδαιμονία δύναµις αυτάρκης προς το ευ ζην», ακούγεται να λέει σε ένα από τα σποτ ο μικρός Αναστάσιος-Αλκαίος, δηλαδή «Η ευδαιμονία είναι μία ανεξάρτητη ισχύς, που στοχεύει στην καλοζωία». Στο τέλος του βίντεο εμφανίζεται η Ευγενία Μανωλίδου, η οποία δίνει περαιτέρω πληροφορίες για τις εγγραφές.     Σε άλλο σποτ, ο γιος του υπουργού κάθεται στον καναπέ µε τον τηλεοπτικό του πατέρα και τρώνε μαζί ποπ κορν, ενώ παράλληλα παρακολουθούν αγώνα. Κάποια στιγμή ακούγεται ο µικρός να λέει: «Σήμερα θα κερδίσουμε» και τότε ο «πατέρας» του απαντά: «Μηδένα προ του τέλους μακάριζε», µε τον Αναστάσιο-Αλκαίο να τον κοιτάζει έκπληκτος. «Τι µε κοιτάς; Εχει και τµήµατα ενηλίκων η “Ελληνική Αγωγή”!», απαντά στον μικρό, ο οποίος σηκώνει τους ώµους του και αμέσως μετά συνεχίζει να τρώει τα ποπ κορν του. Μάλιστα, στο βίντεο ο γιος του Αδωνι Γεωργιάδη φορά µπλούζα µε το σήμα της «Ελληνικής Αγωγής».   Ο Άδωνις Γεωργιάδης µίλησε στο «Secret» για τον γιο του και τα πρωτότυπα σποτ της «Ελληνικής Αγωγής». «Είμαι πάρα πολύ υπερήφανος που ο γιος µου, ο Αλκαίος, αγαπάει τόσο πολύ τα αρχαία ελληνικά και πρωταγωνίστησε σε αυτά τα σποτ µε τόσο μεγάλη χαρά. Βεβαίως, θέλω να πω για άλλη μία φορά ότι η Ευγενία Μανωλίδου στην “Ελληνική Αγωγή” έχει κάνει ένα μικρό θαύμα. Ο Αλκαίος είναι  9 ετών. Θα πάει ∆’ ∆ημοτικού και μιλάει πολύ καλά αρχαία ελληνικά».   Χωρίς τρακ   Ο γιος του κ. Γεωργιάδη έχει μιλήσει ξανά στο παρελθόν µπροστά στις κάµερες, όταν πριν από μήνες ο πατέρας του τον «σύστησε» στους ρεπόρτερ των τηλεοπτικών καναλιών. Ως υπουργός Ανάπτυξης και Επενδύσεων τότε, ο κ. Γεωργιάδης βρέθηκε σε κατάστηµα παιχνιδιών και µιλούσε για το «Καλάθι του Αϊ-Βασίλη» (σ.σ.: µέτρο στήριξης για την ακρίβεια). Μαζί του ήταν και ο Αναστάσιος-Αλκαίος, ο οποίος χωρίς τρακ και µε «αέρα» εξήγησε στους δηµοσιογράφους τι παιχνίδια αγόρασε για τα Χριστούγεννα.   Χωρίς αµφιβολία, ο 9χρονος γιος του υπουργού βαδίζει στα χνάρια του πατέρα του και λατρεύει τα αρχαία ελληνικά. Το 2019, µάλιστα, είχε τραγουδήσει τα κάλαντα στα αρχαία ελληνικά σε εκδήλωση που είχε πραγµατοποιηθεί στο Μέγαρο Μουσικής. Το σχετικό βίντεο είχε αναρτήσει στα social media ο ίδιος ο κ. Γεωργιάδης, ενώ αξίζει να σηµειωθεί ότι στη γιορτή συµµετείχαν ουκ ολίγα παιδιά που φοιτούν στην «Ελληνική Αγωγή» πηγή: 

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 18:18:14

Θέμα: Άδωνις Γεωργιάδης – «Είμαι πάρα πολύ υπερήφανος για τον γιο μου»

Δημοσίευση: σωστη σε βρισκω

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 18:19:59

Θέμα: Άδωνις Γεωργιάδης – «Είμαι πάρα πολύ υπερήφανος για τον γιο μου»

Δημοσίευση: εγω θα σιχαινόμουν να τον ειχα πατερα αυτον

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 18:21:42

Θέμα: Άδωνις Γεωργιάδης – «Είμαι πάρα πολύ υπερήφανος για τον γιο μου»

Δημοσίευση: να βαλουμε ψηφιακη καρτα και στα υπουργια , να δουμε ποσο δουλευει

Δημοσιεύθηκε: 2023-08-05 18:23:43


Forum Tasks