Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Helena-Nayomi (180)

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: :ierapostoliko: :ierapostoliko: :ierapostoliko: :ierapostoliko: γεια σας!!!

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-30 02:08:32

Θέμα: Ανεξάρτητες call girls γενικα

Δημοσίευση: Καλά Χριστούγεννα, να περάσετε τέλεια σήμερα με τους αγαπημένους σας, με Υγεία! :ierapostoliko: :ierapostoliko: :ierapostoliko:

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-30 02:13:40

Θέμα: Ανεξάρτητες call girls γενικα

Δημοσίευση: δυνατ'ο κορμι Σ ευχαριστώ γλυκέ μου!

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 21:00:54

Θέμα: Ανεξάρτητες call girls γενικα

Δημοσίευση: Σας εύχομαι όλους ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ και ΧΑΡΑ!!!

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 21:01:31

Θέμα: Ανεξάρτητες call girls γενικα

Δημοσίευση: :naughty: :naughty: :naughty:

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 21:03:36

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: Καλή Χρονιά με Υγεία και Χαρά ςεύχομαι σε όλους σας!!!

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 21:06:34

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: :boobs2: .....

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 21:08:32

Θέμα: Helena-Nayomi

Δημοσίευση: :boobs2: ..... Τα φιλιά μου από την όμορφη Αραχωβα!!!!

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:00:09

Θέμα: Call Girls που πανε με ζευγάρια

Δημοσίευση: Καλή χρονιά και στα ζευγάρια που τολμούν με μια, άλλη γυναίκα...

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:01:53

Θέμα: Call Girl για long date (πολυήμερο ραντεβού)

Δημοσίευση: Επισης....Ετυχε και γνωρισα 2 κοπελες απο Λοχαν παρα πολυ ομορφες μα παρα πολυ ομορφες που κανουν long date με ενα 50ρικο. Απλα το θεμα ειναι οτι κανουν μονο εξοδο για οσο θελετε αλλα οχι σεξ! Το λεω γιατι υπαρχουν τετοιο ανθρωποι που θελουν μονο την εξοδο τους και τιποτε αλλο. Μου ειπαν πως ειναι διαθεσιμες σε οποιαδηποτε συνοδεια. Ακομα και επαγγελματικη! Κι εγώ για έξοδο κάνω για καμιά ωρα 50 ευρώ, χωρίς σεξ..

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:05:44

Θέμα: Call Girl για long date (πολυήμερο ραντεβού)

Δημοσίευση: Τι ωραίες φώτο που βάζετε, ωραίες κοπέλες

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:06:24

Θέμα: Call Girl για long date (πολυήμερο ραντεβού)

Δημοσίευση: Κοιτα να δεις Σημερα επινα καφε μαζι με τον Mindreader και τον Ψαροντουφεκάς και κουβεντιαζαμε αυτο ακριβως το θεμα του εκλεκτου Mindreader  του ανοιξαν το δρομο με συμβουλες μονο βεβαιως και με την οξυδερκεια του η πρωτη γκομενα του ηρθε με λιγα και η δευτερη μονο με τα εισητηρια Οι γυναικες ανεξαρτητου χωρας προελευσης εχουν κοινα χαρακτηριστικα και σιγουρα στην Ελλαδα δεν ειναι ετσι οπως τα παρουσιαζουν ορισμενοι δειλοι Σε ολο το κοσμο γαμας αρκει να το εχεις και μπορεις να το κανεις και φτηνα (οσον αφορα φυσικα το συγκεκριμενο σπορ) Πάντως πολύ καλές τιμές εδώ λέτε. Μπράβο. Εγώ ες που ξέρω για 3ημερο κάτω από 1000 δεν πέφτει καμία. Και όχι πολύ γκομεναρες.

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:09:43

Θέμα: Call Girl για long date (πολυήμερο ραντεβού)

Δημοσίευση: Long date με επαγγελματια δεν βρηκα ποτε σε τιμες που να σηκωνει η τσεπη μου (κατι τριχιλιαρα εχει παρει το ματι μου) αλλα..... Υπαρχουν αρκετες κοπελες εκει εξω στα νυχτομαγαζα που ειναι ανοιχτες σε ραντεβου εαν η προταση ειναι καλη.... φαγητο, εκδρομουλα, συναυλια ή μπαρακι.... και εαν εισαι καλο παιδι σου καθονται.... και αργοτερα οταν ακουσεις την ιστορια με την αρρωστη γιαγια τους ή τον πρωην γκομενο που τις απειλει και νοιωθουν σκλαβες μια που τους εχει φαει τα λεφτα ολο και κατι θα δωσεις..... για να τις ξαναδεις και να μην χασεις την φημη του καλου παιδιου και gentelman που εισαι ε? Εγω αυτη την κατηγορια την λεω ερασιτεχνικος επιλεκτικος επαγγελματισμος και σου κοστιζει περιπου 40 με 50 το φαγητο και αλλα τοσα τα ποτα και το ξενοδοχειο και η βενζινη σε καποιο κοντινο προορισμο...... Γυρω τα 200 η νυχτα σου και κανα κατοσταρικο για την αρρωστη γιαγια. Κυριως αλλοδαπες απο κοντινες χωρες σε αυτο το αθλημα αλλα εχουμε και ντοπιες. Τις χτυπας σε νυχτομαγαζα και το δολωμα να ειναι "ειμαι καλο παιδι προς το θυμα ειδικα αν εχεις καλο μουνι" Αυτα. :) Χι χι χι ωραίος!!!

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:11:56

Θέμα: Call Girl για long date (πολυήμερο ραντεβού)

Δημοσίευση: Δεν θεωρώ ότι ισχύει αυτό στις πλείστες περιπτώσεις. Το αντίθετο μάλιστα, όταν δώσεις ένα κονέ σε ένα φίλο, η κοπέλα το εκτιμάει ότι τη βοήθησες να αυξήσει πελατεία έτσι ακόμη και να αυξήσει τιμές σε κάποια φάση(για οποιοδήποτε λόγο) εσένα σου κρατάει την παλιά τιμή γιατί είσαι παλιός πελάτης/στανταράκι/τη βοήθησες να αυξήσει πελατεία. Υπάρχουν και μαλακισμένες που δεν θα το κάνουν αυτό αλλά είναι εξαιρέσεις. Ο λόγος που δεν δίνει εύκολα κάποιος τα κονέ του με "κρυφές" είναι άλλος. Οι κοπέλες αυτές, εφόσον δουλεύουν σε κλειστό κύκλο, προσέχουν και με ποιους πάνε. Όταν συστήσεις κάποιον σε μια τέτοια κοπέλα της εγγυάσαι ότι είναι φίλος σου και είναι εντάξει άτομο. Επομένως αν τελικά αυτός αποδεικτεί μαλάκας τότε εκτίθεσαι εσύ και πιθανόν να χάσεις και το κονέ μετά. Έτσι στη δική μου περίπτωση τουλάχιστον, για να δώσω ένα τέτοιο κονέ σε κάποιον, πρέπει να κρίνω ότι τον έχω γνωρίσει καλά κι ότι μπορώ να τον εμπιστευτώ. Συμφωνώ

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:18:31

Θέμα: Call Girl για long date (πολυήμερο ραντεβού)

Δημοσίευση: Το αντίθετο ήταν.... Η δεύτερη ήταν η πιο βολική και τσαμπε....όποιος θέλει πληροφορίες για εισαγωγές long date μου λέει. Προϋπόθεση να είναι αγγλομαθεις και να μην μας κάνει ρόμπες. Μέχρι στιγμής τέτοια πάσα έχει πάρει ο Mindreader και αφού τον κατευθυνα έπαιξε μόνος του μπάλα και σκόραρε. Μην τα περιμένετε όλα εντελώς στο πιάτο Η δεύτερη είναι πολυ ωραία για τζάμπα παντως

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:21:57

Θέμα: Call Girl για long date (πολυήμερο ραντεβού)

Δημοσίευση: Πάντως εγώ γισ Λονγκ ντειτ αν δεν τον ξέρω κάποιον ή αν δεν είναι να πάμε κάπου ουαου, δεν...

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:32:47

Θέμα: Προσφορά για τις Γιορτές! Από Helena-Nayomi a

Δημοσίευση: Καλή χρονιά!!!!

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:34:04

Θέμα: Caissa Strip Club Athens

Δημοσίευση: Έχω πάει κι εγω στο CAISSA και είναι πολύ φιλικό το περιβάλλον και οι κοπέλες τέλειες με πολύ τρομερά σώματα κι όμορφες. Μερικες είναι άπαιχτες στον χορό!

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:37:43

Θέμα: Call Girls με μεγάλα βυζιά

Δημοσίευση: Αλλη βυζαρου δεν εχομε ? κολλησαμε στα ρωσικα μιλφ . Εγώ νομίζω ότι έχω μεγάλα μεμε !

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:40:58

Θέμα: Call Girls με μεγάλα βυζιά

Δημοσίευση: Εγώ νομίζω ότι έχω μεγάλα μεμε !

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:42:25

Θέμα: Call Girls με μεγάλα βυζιά

Δημοσίευση: :sex2:

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:43:53

Θέμα: Φωτογραφίες απο εκδιδόμενες εν δράση

Δημοσίευση: πολύ καυλωτικό οι φωτογραφίες, αλλά πρέπει να προσέχουμε με αυτά που κάνουν κάποιοι. Εμένα μου αρέσουν οι φωτό που βάζετε εδώ. Θα κοιτάξω μήπως βρω καμιά φώτο να παίρνω πιπα να βάλω...

Δημοσιεύθηκε: 2021-12-31 22:45:57

Θέμα: Νεα Μελη

Δημοσίευση: Γειά σας κι από μένα! Πολύ όμορφη παρέα του φόρουμ...

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-01 00:42:10

Θέμα: Ευχές για το νέο έτος

Δημοσίευση: Καλή χρονιά με Υγεία κι Ευτυχία!

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-01 00:44:36

Θέμα: Πόσες call girls που γνωρίζουμε κάνουν ακάποτο;

Δημοσίευση: Πω πω τρομακτικό χωρίς με τον καθένα, τρομάζω και στη σκέψη μόνο.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-01 00:47:12

Θέμα: Caissa Strip Club Athens

Δημοσίευση: Έχω πάει κι εγω στο CAISSA και είναι πολύ φιλικό το περιβάλλον και οι κοπέλες τέλειες με πολύ τρομερά σώματα κι όμορφες. Μερικες είναι άπαιχτες στον χορό! Πάντως άπαξ κι έβγαιναν all girls αυτές οι κοπέλες, οι περισσότερες ανεξάρτητες εξαφανιζολ, κανένα μέτρο σύγκρισης.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-01 00:49:36

Θέμα: Βλέπουν οι γυναίκες πορνό;

Δημοσίευση: Εγώ βλέπω ενίοτε ναι για να καυλωσω

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-01 00:52:14

Θέμα: Τι κοιτάει μια γυναίκα σε ένα άντρα εμφανισιακά

Δημοσίευση: Εμένα μου αρέσουν οι περί τα 5,10 χρόνια μεγαλύτεροι με καυλα στο γενικό σύνολο.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-01 00:53:57

Θέμα: Πως είναι ο ιδανικός άντρας;

Δημοσίευση: Να είναι καυλιαρης, να τον θαυμάζουμε, να μας δίνει ότι θέλουμε υλικά και πνευματικα.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-01 00:54:56

Θέμα: Ποια είναι η κατάλληλη διαφορά ηλικίας για σχεση

Δημοσίευση: Ο καθένας με τα γούστα του. Εμένα μου άρεσαν πάντα οι μεγαλύτεροι και εξακολουθούν να μου αρέσουν.

Δημοσιεύθηκε: 2022-01-01 00:56:28


Forum Tasks