Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Moser (19)

Θέμα: Ηλία Ηλιού 82

Δημοσίευση: καλησπέρα. δεν έχω έρθει ποτέ σε οίκο. μπορείτε να μου πείτε ποια ειναι η διαδικασία, πως και πότε πληρώνω και πόσο και τι ακολουθεί κλπ κλπ?

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-07 17:49:52

Θέμα: Silver Spa

Δημοσίευση: δεν εχω παει ποτε σε τέτοιο μέρος. μπορείτε να μου πειτε ποσο ασφαλές είναι απο άποψη καθαριότητας? πως ξέρω ότι δεν κινδυνευω να κολλησω τιποτα απο τις κοπελες? ποσο παίρνουν?

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-07 17:12:17

Θέμα: Ηλία Ηλιού 82

Δημοσίευση: δηλαδη δεν κλεινω κάποιο ραντεβού. απλα χτυπάω κουδούνι. ειναι φιλικο το προσωπικο φαντάζομαι έτσι? μπράβοι υπάρχουν? (τα ρωταω γιατι αγχώνομαι) και μόλις πληρώσω εμφανίζονται οι κοπέλες και επιλέγω όποια θέλω? Και όταν λένε υπάρχει πρόγραμμα μπορείτε να μου πείτε κάποιο παράδειγμα? Σαν χαρακτήρες οι κοπέλες πως είναι? Είναι ευγενικές? Έχω καιρο να κάνω σεξ και αγχώνομαι μην "αποτυχω" Επίσης, πάντα είχα ένα άγχος με το προφυλακτικό, μην σπάσει ή μην φύγει κατα την πραξη. Γενικά βοηθάνε οι κοπέλες ή θα γελανε?

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-14 18:35:03

Θέμα: Ηλία Ηλιού 82

Δημοσίευση: Δηλαδη δεν κλεινω ραντεβού. Απλά χτυπάω το κουδούνι. Πληρώνω και επιλέγω. 1) Μπορείτε να μου πειτε κάποια παραδείγματα προγραμμάτων? 2) Υπάρχουν τιποτα μπράβοι? (ετσι για το άγχος ρωταω) 3) Η τσατσα ειναι ευγενικη? 4) Οι κοπέλες είναι ευγενικες? εχω καιρο να κάνω σεξ και αγχώνομαι μην δεν τα καταφέρω. Επίσης αγχώνομαι ότι μπορεί να βγει το προφυλακτικο ή να σπάσει κλπ.

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-14 18:37:01

Θέμα: Silver Spa

Δημοσίευση: Δηλαδη δεν κλεινω ραντεβού. Απλά χτυπάω το κουδούνι. Πληρώνω και επιλέγω. 1) Μπορείτε να μου πειτε κάποια παραδείγματα προγραμμάτων? 2) Υπάρχουν τιποτα μπράβοι? (ετσι για το άγχος ρωταω) 3) Η τσατσα ειναι ευγενικη? 4) Οι κοπέλες είναι ευγενικες? εχω καιρο να κάνω σεξ και αγχώνομαι μην δεν τα καταφέρω. Επίσης αγχώνομαι ότι μπορεί να βγει το προφυλακτικο ή να σπάσει κλπ.

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-14 18:37:33

Θέμα: Enjoy Spa & Massage, Φραντζή 4

Δημοσίευση: Δηλαδη δεν κλεινω ραντεβού. Απλά χτυπάω το κουδούνι. Πληρώνω και επιλέγω. 1) Μπορείτε να μου πειτε κάποια παραδείγματα προγραμμάτων? 2) Υπάρχουν τιποτα μπράβοι? (ετσι για το άγχος ρωταω) 3) Η τσατσα ειναι ευγενικη? 4) Οι κοπέλες είναι ευγενικες? εχω καιρο να κάνω σεξ και αγχώνομαι μην δεν τα καταφέρω. Επίσης αγχώνομαι ότι μπορεί να βγει το προφυλακτικο ή να σπάσει κλπ.

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-14 18:39:13

Θέμα: Studio Deluxe, Ισμήνης 2 Δάφνη

Δημοσίευση: Δηλαδη δεν κλεινω ραντεβού. Απλά χτυπάω το κουδούνι. Πληρώνω και επιλέγω. 1) Μπορείτε να μου πειτε κάποια παραδείγματα προγραμμάτων? 2) Υπάρχουν τιποτα μπράβοι? (ετσι για το άγχος ρωταω) 3) Η τσατσα ειναι ευγενικη? 4) Οι κοπέλες είναι ευγενικες? εχω καιρο να κάνω σεξ και αγχώνομαι μην δεν τα καταφέρω. Επίσης αγχώνομαι ότι μπορεί να βγει το προφυλακτικο ή να σπάσει κλπ.

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-14 19:41:14

Θέμα: Ηλία Ηλιού 82

Δημοσίευση: πεiτε μου ένα 2-3 προγραμματα ρε παιδια σαν παραδειγματα. δεν υπαρχει περιπτωση να κολλησω τιποτα από την κοπελα?

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-15 10:07:53

Θέμα: Silver Spa

Δημοσίευση: ποια η διαφορα του silver spa από το studio στην ηλια ηλιου πέρα από το μασαζ?

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-15 10:09:28

Θέμα: Ηλία Ηλιού 82

Δημοσίευση: 50 ευρω το απλο πρόγραμμα πόση ώρα διαρκει και τι ακριβώς περιλαμβάνει? γενικα οι κοπελες το πανε σιγα σιγα το πραμα ή ειναι φαση "γαμησε και φυγε?" απλα ψαχνω για ηρεμες απλες καταστάσεις.

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-15 15:43:08

Θέμα: Ηλία Ηλιού 82

Δημοσίευση: έιχα διαβάσει οτι στο silver spa νομιζω κανουν και μπανιο μαζι αν θέλουν και οτι υπαρχει και λιγο κουβεντα. εδω στο στουντιο ειναι διαφορετικο το προγραμμα?

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-15 16:36:58

Θέμα: Ηλία Ηλιού 82

Δημοσίευση: ηλια ηλιου 82, πρώτα βλέπεις τις κοπελες και μετα επιλέγεις και πληρώνεις? έχει μπράβους? μπορεί πχ για τον χ,ψ λογο τελευταια στιγμη να μην θελησω και να θελω να φυγω. φυσικα πριν μπουμε στο δωμάτιο, εννοω εκει που σου βαζουν να επιλεξεις προγραμμα. τα φιλια απαγορευονται σωστα?

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-15 16:55:48

Θέμα: Ηλία Ηλιού 82

Δημοσίευση: αν και 15 λεεπτα μου φαινονται πολυ λίγα και αγχωτικα. ποια κοπελα ειναι ετσι νεα και φιλικη?

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-15 18:38:02

Θέμα: Ηλία Ηλιού 82

Δημοσίευση: μαρεσουν τα προκαταρκτικα κλπ να παιρνουν λιγο χρονο. δεν ξερω. αν ο χρονος μετραει με το που μπει μεσα μέχρι να φύγει (15 λεπτα) μου φαινεται πολυ λιγο

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-15 18:59:30

Θέμα: Silver Spa

Δημοσίευση: απο οσο ξέρω τα 50 ευρω ειναι 15 λεπτα στην ηλια ηλιου. εδω τί προγραμματα έχει? γενικα μαρεσει η φαση να ειναι αργη και χαλαρη, να έχει και λιγο κουβεντα μεσα. προκαταρκτικα κλπ κλπ

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-15 19:02:28

Θέμα: Silver Spa

Δημοσίευση: εδω η φαση δεν ειναι απλα γαμας και φευγεις? εχει πιο πολυ προκαταρκτικα φαση μηπως? μπορω να εχω ενα παραδειγμα προγραμματος του 80 ευρω ?

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-15 19:20:47

Θέμα: Silver Spa

Δημοσίευση: απλα προσπαθω να καταλαβω την διαφορα με το στουντιο. απλα σκεφτηκα μηπως στα σπα η φαση δεν ειναι τοσο αγχωτικη.

Δημοσιεύθηκε: 2021-08-15 19:45:49

Θέμα: Delight, Φραντζή 7

Δημοσίευση: μπορω να ξέρω κόστος και τι προγραμματα υπαρχουν?

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-22 17:48:40

Θέμα: Delight, Φραντζή 7

Δημοσίευση: Καλημέρα σας Σας περιμένουμε έως τις 21 00 Μαζί μας οι: Νικόλ Βικτωρια Γιάννα Τζένη Ειρήνη μπορω να ξερω κοστος και τι προγραμμα υπαρχουν?

Δημοσιεύθηκε: 2021-09-22 17:48:58


Forum Tasks