Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Noah (339)

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: Μαλιστα.. ναι.. κατι τετοιο μαλον θα πληρωνανε για να το εχουν Αν το πλήρωναν, οι μαύροι θα γαμούσαν αβέρτα λόγω φήμης και δεν θα γύριζαν εδώ κι εκεί.  ;) Μετράει λοιπόν πάρα πολύ αλλά όχι μόνο αυτό.  Εμένα είναι 18άρα χονδρή και έχω πέραση αλλά αυτή στην φωτογραφία δεν μου ανήκει.  Ποτέ δεν είπα ότι είναι δική μου, απλώς το ξεκαθαρίζω μην βγει λάθος νόημα.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-01 17:14:59

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: Έτσι, να είμαστε αγαπημένοι χωρίς αντιξοότητες. Δεν έχουμε να μοιράσουμε κάτι.  Αγάπη μόνο που έλεγε κι ο άλλος.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-01 19:46:00

Θέμα: Πως ξεπερνιέται ένας έρωτας μεγάλος;

Δημοσίευση: Ποια μονάδα μέτρησης χρησιμοποιούμε να μετρήσουμε πόσο μεγάλος είναι ένας έρωτας; :)  Όλα είναι μέσα στο μυαλό μας, ο εγωισμός μας και η ανασφάλεια που δημιουργεί η εγκατάλειψη κάνει τα μικρά και ασήμαντα να δείχνουν τεράστια. Στα φόρουμ οι άνθρωποι λογοφέρουν, επιδιώκουν την επιβεβαίωση, συμφωνούν, διαφωνούν κτλ. Κλασσικό ερώτημα αυτό Nikteros. Ο έρωτας είναι μια παροδική τρέλλα. Πόσους μήνες υπήρξατε ερωτευμένοι;  ;) λίγους έτσι; το υπόλοιπο ήταν η υποσυνείδητη στέρηση όσων θέλατε και δεν έγιναν, κάτι που οι άνθρωποι βαπτίζουν έρωτα πριν φτάσουν στην αγάπη (αν φτάσουν). Έτσι δεν είναι; ουσιαστικά το μόνο που μετράει είναι οι προδιαγραφές. Αν κάποιος είναι τα μαύρα του τα χάλια ή χάνει σε σημεία, σχεδόν πάντα υποκύπτει μπροστά σε ένα μουνί από ανασφάλεια και τρώει φάπες. Και βέβαια τον τρώει το σαράκι για ασήμαντα πράγματα που δείχνουν τεράστια. Το μουνί νομίζει ότι θα παίξει έτσι μπαλίτσα και δεν θα κρίνεται αλλά τέλος η παντομίμα.  Αντίθετα αν κάποιος πληρεί τις προδιαγραφές του άνδρα σε όλα, δεν (πρέπει να) επιτρέπει το παραμικρό κιχ από το μουνί.  Πρόκειται για μία αιώνια μάχη του ποιος θα σκίσει την γάτα. Η ουσία είναι λοιπόν να πληρείτε τις προδιαγραφές. Δεν υπάρχει έρωτας όπως τον αντιλαμβανόμαστε, συναισθηματικός ενθουσιασμός είναι  που η ποίηση κι η λογοτεχνία τον γιγάντωσαν σε ένα κραυγαλέο συναισθηματικό παραλήρημα του καθενός  που νομίζει ότι διαφέρει. Σκατά! Μόνο οι προδιαγραφές μετρούν. Με αυτές πορευόμαστε. Ας γίνει συνείδηση.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-01 21:42:45

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: Μισό λεπτό να ρυθμίσω τα χρώματα... :

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-01 21:57:50

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: καλα εκανα,επρεπε να δεις τον μαυρο,αρπαξα τα πραγματα απο τα χερια του και δεν υπερασπιστηκε. ειπε ειναι η κοπελα μου και την αγιξε στον ωμο.περπατουσαν διπλα χωρις αγγιγματα αν το ειπε απλα ετσι αυθορμητα αυτη παντως δεν ειπε κατι,μονο χαρη τι κανεις ηρεμα και εφυγα. με μπλοκαρε μετα απο 2 ωρες Συγνώμη που μπαίνω σφήνα αλλά...  Την έχει ήδη δική του οπότε δεν αγωνίστηκε, έντεχνος ο μαύρος. Αποσύρσου αξιοπρεπώς.  Η τύπισσα απέφυγε τον πιθανό καυγά επίσης έντεχνα. (αφήνω ένα πολύ μικρό παράθυρο να σε φερμάρει για να τσιτώσεις μόνο ως εντελώς τυπική πιθανότητα) :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-01 22:03:26

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Μάλιστα, όλα τα βυζιά νυστεράτα ή μη, ωραία στα πρόσωπά μας, αλλά αυτό φαίνεται φυσικό χυτό. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 11:06:09

Θέμα: Πως ξεπερνιέται ένας έρωτας μεγάλος;

Δημοσίευση: :thumbup: Πως αλλιώς να εξηγήσεις ότι επί το πλείστων οι μεγάλοι έρωτες γεννιούνται στην απόρριψη ή την εγκατάλειψη και ποτέ σε περιπτώσεις όπου ρίχνουμε Χ εμείς. Από'κει να καταλάβεις την παροδική τρέλλα που οι άνθρωποι ονομάζουν έρωτα. Η αγάπη που είναι σταθερό και ισορροπημένο-βαθύ συναίσθημα, δεν εμφανίζεται επιλεκτικά  όταν απορριφθεί κάποιος/α ή τον/την εγκαταλείψουν.  ;) Όταν έρθει και εμφανιστεί, συμβαίνει χωρίς χρονικό σημείο σε μία οποιαδήποτε σχέση παραμένοντας έντονη  και ακέραιη ως έχει. Ξεκάθαρο συναίσθημα. Ο έρωτας εμφανίζεται, αμφιταλαντεύεται και γιγαντώνεται  όταν ο άλλος ή η άλλη σου αλλάζει τον αδόξαστο (να το πούμε απλά) ή σε ακυρώνει οπότε μιλάμε για συναίσθημα κατώτερης ποιότητας με κύρια συστατικά τον εγωισμό και την επιβεβαίωση.  Έχετε δει ποτέ αγάπη να έχει εγωισμό ή να ζητά επιβεβαίωση; φυσικά και όχι!  Ο έρωτας είναι γυναικεία ανάγκη-πατέντα ενός ανύπαρκτου φτερωτού αυνάνα και πηγάζει από την γελοία  και πάγια τακτική να αποθεώνονται τα θηλυκά με σκοπό να τα γαμήσουμε. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 11:08:47

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: @"Noah"  το 1/3 να παίζει από αυτά που λες είσαι παιχταράς Μου ήρθε ειδοποίηση. Μπα, μην το λες.  ;) Άσε τις προσπάθειες, το αποτέλεσμα μετράει. Δηλαδή το γαμήσι. Με 20% απόδοση πάω επί όσων την πέφτω σε κοντινό διάστημα και με 10% μακροπρόθεσμα.  Έγινα αναίσθητος για να επιβιώνω. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 11:17:46

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: Η Τζο είναι φυσικότατη από πληροφορίες συναγωνίστων Εμένα στις επαγγελματίες με νοιάζει περισσότερο να βγαίνω σε φορείο.  ;) Το δέχομαι ότι είναι η δουλειά τους και δεν έχουμε κάτι για να αποδώσουμε τον παράδεισο. Γουστάρω όμως ακατέργαστη ορμή και ξεδίπλωμα αρετών. Με μια λέξη, pse κι όχι αρχάριες!  Αν εξαιρέσουμε παχουλές που δεν πολυπάω (να το πω ευγενικά) οι υπόλοιπες που εγκρίνω όταν πηγαίνω δεν με πειράζει καθόλου τι και πως αλλά όσον αφορά το βυζί έχω μία απλή κλίση στο φυσικό.  Ήθελα να πω την καλή μου κουβέντα.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 11:28:25

Θέμα: Ξεπετα με γειτονισα.

Δημοσίευση: το ποσοστό είναι λογικό αλλά πρέπει να κάνεις πολλές πεφτικές ετησίος για να έχει νόημα Το ποσοστό είναι τραγικό φίλε μου, τ-ρ-α-γ-ι-κ-ό για την ορμή και τα προσόντα μου ως πακέτο.  Χτυπάω σαν κομπρεσέρ, ιδρώνω, κουράζομαι.  ;) Θα έπρεπε να είναι τουλάχιστον το διπλάσιο. Αλλά στην ξεκωλοχώρα Ελλάδα που βγαίνεις έξω με γυναίκα και περιμένει να την εκθειάσεις για να λυτρωθεί από σειρά κόμπλεξ, λέγομαι μετριάντζα κι αγωνιστάκος. Αυτή είναι η αλήθεια.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 11:35:02

Θέμα: Joanna

Δημοσίευση: από όσο διαβάζω στις κριτικές είναι παραπάνω από τίμια στον αγώνα δίνει και γκροβεράκι Το γκροβεράκι δεν το πολυσυμπαθώ. Είμαι μουνάκιας. Την βρίσκω καλύτερα εκεί μέσα. Τελοσπάντων ας πάμε σε άλλο νήμα τώρα γιατί ωραία τα σχόλια αλλά είναι νήμα εργαζόμενης. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 11:38:35

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: Είναι κοινώς αποδεκτό ότι η γυναίκα για να γαμηθεί με ρεαλισμό κι όχι μούφα ψάχνεται να βρει μούρη, κορμί και ψωλή. Δεν είναι σαν εμάς που ο καλός Θεός μας δίνει απλόχερα την γυναικεία όψη έστω και περαστικές δίπλα μας (ασχέτως που αν βγάλουν ρούχα ορισμένες, κάνεις εμετό)  ;) παίρνοντας τις αποφάσεις να μπουκάρουμε. Είμαστε πιο τυχεροί σε αυτό. Η γυναίκα θέλει να βεβαιωθεί για όλα οπότε ή την ξεμοναχιάζεις και λειτουργείς όπως πάει το θέμα ή της τραβάς ντικ πικ και ακούς ναι ή όχι.  Δεν λείπουν οι τσακωμοί, ο ανταγωνισμός και η φιγούρα ανδρών μεταξύ τους  όπου ο ένας κοιτάζει να φάει τον άλλον από ζηλοφθονία και αμπαλίαση.  Κι αυτές βέβαια γελούν ως μήλο της έριδος! :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 11:51:40

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: πάντως όσοι πιστεύουν στην διάκριση των φυλών έχουν δίκιο άσχετα αν μας έφαγε η πολιτική ορθότητα κάθε ράτσα έχει υπερ και κατά Πχ οι μαύροι μ.ο είναι πιο προικισμένοι και τρέχουν πιο γρήγορα Συμφωνώ και επεκτείνω. Η πολιτική ορθότητα εφευρέθηκε για να απονευρωθούμε όλοι κι όλες.   Αν τολμήσεις να σπάσεις την στημένη ισορροπία με γνώμες κι απόψεις υπέρ του άνδρα σε οτιδήποτε θα πέσουν να σε γαμήσουν μπόλικοι νοματαίοι (καθημερινά γίνεται σφαγή σε θέματα άνδρα-γυναίκας) για να υπερασπιστούν το μουνί μήπως και γαμήσουν.  ;) Έτσι δε γαμάς όμως ποτέ, άντε χάδι και χαμόγελο. Αυτό είναι το λουζεριλίκι της πολιτική ορθότητας αλλά κανείς δεν θα σας πει ότι για να χρειάζεται το μουνί υπεράσπιση σημαίνει ότι δέχεται να είναι κατώτερο. Να καθαρίζει μόνο του λοιπόν το μουνί κι όχι με πλάτες για να παίρνει σεβασμό. Κι έτσι λοιπόν γυρίζουμε στην θεωρία που έγινε πράξη. Να έχουμε καλές προδιαγραφές σε ότι υπάρχει για να μπορούμε να ορθώνουμε ανάστημα. Καλύτερα καλός σε όλα παρά ο καλύτερος σε λίγα.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 14:40:00

Θέμα: Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

Δημοσίευση: ολόκληρος ΟΥΚ λες να μασάει; μονος του ελευθερώνει Βαρωσια :glock: Δεν αντιλέγω. Ας σταθούμε όμως στον τύπο (πέραν του χρώματος) που τρίπλαρε σωστά κι ας το αναλύσω ξεκάθαρα όπως το βλέπω.  ;) Ήρθε ο φίλος έτοιμος να κάνει σκηνικό δυναμικής κι ο άλλος τρίπλαρε βάζοντας το χέρι στον ώμο της τύπισσας. Πέταξε πριν το φαρμάκι "είναι η κοπέλα μου" φέρνοντας την τύπισσα σε πολύ δύσκολη θέση διότι ποια γυναίκα στον πλανήτη θα φύγει ξαφνικά όταν είναι μαζί με κάποιον που την αγγίζει για να πάει στον άλλον. Έχει (και πάντα το έχουν όλες) το μειονέκτημα μην κακοχαρακτηριστεί οπότε την κούλαρε ο άλλος και αυτή ανταπέδωσε μιλώντας στον φίλο τυπικά για να χαλαρώσει η ατμόσφαιρα. Πάω στοίχημα ότι ο άλλος, όταν έμειναν μόνοι, έπαιξε λίγο το βαρύ πεπόνι για να ρετάρει την άλλη οδηγώντας την στο να απολογηθεί.  Και μαρτυρικά την έφερε στο να μπλοκάρει τον φίλο μετά από δύο ώρες. Σε δύο ώρες παίρνονται αποφάσεις για τον πλανήτη, δεν θα βγει άκρη σε γκομενικό; οπότε είναι σημείο αναφοράς οι δύο ώρες. Μίλησαν, σκέφτηκε-επηρεάστηκε η άλλη και κατέληξε.   Επειδή όμως είμαι τέρας ορθολογισμού κι έχω δει ελέφαντες να πετάνε, αφήνω ένα παράθυράκι να τσιτώνει τον φίλο. Δεν μπορώ να κρίνω καλύτερα, μπορώ όμως δίκαια. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 15:02:36

Θέμα: Πως ξεπερνιέται ένας έρωτας μεγάλος;

Δημοσίευση: Κάτι άξιο απορίας... Αν παρατηρήσετε, βγαίνοντας με γυναίκα ή στην όποια πορεία μαζί της, δεν νοείται κανείς μας σχεδόν ποτέ  να ακούσει "αυθόρμητη" καλή κουβέντα παρά μόνο αυτές τα πάντα όλα, κάτι μάλιστα ως δεδομένο.  Επίσης παρατηρήστε όταν βρίσκεστε με παρέα πόσο στο ντούκου μας περνούν ασχέτως αν είμαστε μαζί ασχολούμενες με άλλα θέματα, ενώ το βράδυ τον τρώνε και λένε κι ευχαριστώ.  ;) Ρωτήστε όποια θέλετε πειραματικά γιατί συμβαίνει αυτό μόνο με αυτές κι όχι αμοιβαία και θα σας απαντούν σχεδόν πάντα έπειτα από σκέψη δευτερολέπτων (δεν περιμένουν τέτοια ερώτηση) ότι εσείς δεν είστε γυναίκες (πιθανότερη απάντηση) ή θα σας χαρίζουν ένα ηλίθιο χαμόγελο  λέγοντας ότι είστε παραπονιάρηδες. Είπε δηλαδή ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα. Η αλήθεια είναι ότι θέλουν διαρκώς επιβεβαίωση, θέλουν να φαίνονται αυτές να ξεχωρίζουν δεν θέλουν ποτέ να μας μοστράρουν αλλά μόνο εμείς να τις μοστράρουμε και έχουν άγχος πως μας βλέπουν οι άλλες. Τι είμαστε; εργάτες σε ορυχείο; Οι εποχές που οι σχέσεις έδειχναν διάχυτη εκτίμηση, έφαγαν πόρτα.  Γι'αυτό μάγκες, πούτσα και μόνο πούτσα μέχρι να παγώσει η κόλαση.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 15:30:19

Θέμα: Σχέσεις εκτόνωσης-απελευθέρωσης...

Δημοσίευση: σχέση εκτόνωσης μόνο με εργαζόμενη πιο φτηνά και πιο safe εκεί σίγουρα θα γαμήσεις Όσον αφορά μόνο το γαμήσι... Με εργαζόμενες γαμάς σίγουρα αλλά υπογαμάς. Είναι μόνο στο χέρι σου. Με ελευθέρας βοσκής γαμάς αραιά αλλά υπεργαμάς. Δεν είναι μόνο στο χέρι σου.  Στα λεφτά τώρα οι γνώμες διίστανται, μπορείς να βρεις λύκαινα να σε αρμέγει, μπορεί ερωτευμένη να στα στάζει μπορεί τα πάντα όλα. Οι εργαζόμενες πάλι είναι φορά και χαρτούρα. Αν θες πολύ γαμήσι, δεν συμφέρει. Είναι περισσότερο για διασκέδαση και ποικιλία. Για'μένα χρειάζονται όλα.  Έτσι κι αλλιώς είμαστε άπιστοι από την κούνια μας. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 21:09:29

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: ζούμε σε πραγματικά εποχή λογοκρισίας κάθε άποψη μη πολιτικά ορθολογική γίνετε βορρά  φεμινοναζί και ψευτοαριστεριστών στα κοινωνικά δίκτια όχι δεν είναι μαύρος είναι έγχρωμος Μην κάνεις body shaming σε χοντρό Το μόνο που μας έμεινε είναι να μιλάμε για το πούτσο μας κι αυτό με ενοχές αν είναι μεγάλος και αρκεί να καλύψει σεξουαλικά την κάθε ψόλα Συμφωνώ. Έχει γίνει πολύ μαλθακή η κοινωνία με αυτές τις αρλούμπες.  ;) Πολλά πράγματα είναι δήθεν, ξενέρωτα και φυσικά στημένα. Επιβάλλουν στον άνδρα να άγεται και να φέρεται σαν ά-ψωλος ιππότης. Του αφαιρούν την καύλα του, τον πιέζουν να λέει βουτυρομαλακίες στις γυναίκες αντί να τους ανοίγει δεύτερο μουνί, να είναι γλύφτης κι υποχωρητικός, να μην μάχεται σαν αρσενικό αλλά μόνο σε θέματα καριέρας και με ήπιο στυλ για να είναι στυλάτος μπούλης να σέβεται τα πάντα ως υποχρέωση αλλά να τον έχουν γραμμένο ως δικαίωμα, να μην αντιδρά σε τίποτα με δύναμη κι ορμή μη τυχόν σπάσει το θεαθήναι και εν ολίγοις να τον γαμάνε και να χαμογελά παριστάνοντας τον ισχυρό ενώ του έχει φρακάρει ο πάτος από την πίεση. Απαγορεύεται η πουτσοσυζήτηση όπως κι όλες οι συζητήσεις για σεξ, θα σε πουν σεξιστή και πεινασμένο. Έγινε γυναικοκεντρική η κοινωνία διότι οι γυναίκες ελέγχονται πιο εύκολα. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 21:45:23

Θέμα: incall ή outcall

Δημοσίευση: Outcall και πάντα ξενοδοχείο. Το ξενοδοχείο είναι για'μένα ότι καλύτερο. Είναι όλα σένια, πίνεις, αράζεις, κάνεις ότι τραβάει η όρεξή σου, τα παρατάς όλα  και τα μαζεύουν άλλοι.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-02 22:25:19

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: Συμφωνώ με όλα εκτός το κεράτωμα, εγώ περιμένω να με κερατώσει σίγουρα κάποια κοπέλα γιατί πάντα θα υπάρχει κάποιος καλύτερος από μένα εκεί έξω. Γνωρίζοντας το αυτό φτάνεις σε ένα σημείο όχι να μην σε νοιάζει αλλά ούτε να το περιμένεις αλλα να το θεωρείς φυσιολογικό. Εν τέλει όλα είναι επιλογές και ο καθένας αμοίβεται για αυτές. Τρώνε κέρατο, τρώμε κέρατο... έτσι πάει. Το μόνο που μου τη σπάει είναι όταν ακούζα κάποιες άμυαλες που παραπονιούντε που τις κεράτωσε ο άλλος ή τους έριξε άκυρο ο άλλος ενώ το έχουν κάνει και αυτές. Μην κάνεις ότι δεν θες να σου κάνουν. ΝΟΜΟΣ! Αν θέλω να κερατώσω κάποια, θα προτιμήσω να τη πάρω τηλέφωνο, να της το πω, να χωρίσουμε και μετά να πάω να το κάνω. Γιατί όταν θα γίνει αυτό σημαίνει ότι δεν είναι αρκετή για μένα και χρειάζομαι κάτι περισσότερο. Εύνασμα για να ξυπνήσω ακόμα περισσότερο και να κυνηγήσω κάτι καλύτερο. Ωραία ακολουθία σκέψης φίλε redb. Τα βλέπω λίγο πιο πεζά για λόγους επιβίωσης χωρίς όμως να διαφωνώ. Προσωπικά έχω καταλήξει ότι το κέρατο δεν είναι θέμα καλύτερου η καλύτερης αλλά ποικιλίας. Η κοινωνία δεν είναι όπως παλιά. Τώρα όλοι κι όλες είναι στην αρπαχτή μόλις βρουν ευκαιρία.  ;) Καλύτεροι και καλύτερες θα υπάρχουν πάντα οπότε μας αρκεί να είμαστε σε καλό πλασάρισμα. Μην νομίζεις ότι αν σε κερατώσουν ήσουν απαραίτητα χειρότερος, μπορεί να το κάνουν για μια θέση στον ήλιο. Έχουν και τέτοια τα γκομενάκια. Όπως σου είπα, πίσω μου δεν ξέρω αν έχει γίνει αλλά αν το καταλάβαινα θα αισθανόμουν κάπως άσχημα και θα χώριζα αν υπήρχε συναίσθημα. Αλλιώς γιατί να νοιαστώ;  Θα μου πεις, εσύ δεν κερατώνεις; ναι το κάνω και πιθανόν να την πάθω κι εγώ διότι έχουν εξισωθεί τα πράγματα και τα μουνιά έχουν άφθονους ακόλουθους.  Δεν κερατώνω επειδή δεν ευχαριστιέμαι αλλά επειδή είναι στην φύση μου (φύση μας) να ψεκάζουμε σπέρμα στα πέρατα της γης. Δεν έχω τύψεις όμως διότι ξέρω ποια γαμάω και ποια γουστάρω όταν τυχαίνει σκηνικό. Στιγμιαία το ξέρω όπως όλοι μας. Οι γυναίκες είναι πιο πολύπλοκες. Και γι'αυτό δεν χρειάζεται να τις παίρνουμε τελείως στα σοβαρά.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-03 00:20:04

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: Ετσι ειναι παιδια, δεν μετραει μονο το μεγεθος αν και ολες οι γυναικες θελουν να δοκιμασουν εστω κια φορα με εναν που την εχει μεγαλη. Αυτό λέμε κι αυτή είναι η απόλυτη αλήθεια. Μετράει πάρα πολύ αλλά όχι μόνο αυτό. Τελικά τρία πράγματα έχω ακούσει ότι φανερώνουν την επιθυμία τους για κάτι βαρβάτο. 1-το βλέμμα τους όταν κοιτούν το παλούκι 2-το πως θα το αρμέγουν τρελλαμένες να το θαυμάζουν 3-το πως κάνουν όταν νιώθουν εντελώς γεμάτες που το τρώνε :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-03 00:31:03

Θέμα: incall ή outcall

Δημοσίευση: εγω παιρνω μισαωρα το χοτελι ειναι 5 λεπτα απο το σπιτι μου σε αουτκολ πρεπει να παω πιο νωρις  να στειλω νουμερο να περιμενω να κανει ντουζ να θελει και το κρασακι της οποτε τι μας μενει; Προσωπικά θέλω τουλάχιστον 30-40 λεπτά καθαρή πράξη οπότε όταν πάρω, πρέπει να πάρω 1 ώρα (πονάει λίγο) διότι έχω ήδη υπολογίσει την χασούρα. Βέβαια όταν σε μάθει η άλλη (αραιά συμβαίνει)  κι έχετε τακιμιάσει, έρχεται έτοιμη και την περνάς πριονοκορδέλα χωρίς ντους.  ;) Αν μάλιστα τα βρείτε για τα καλά (στο πλαίσιο της συναλλαγής πάντα) τρως όλο το μενού απ'τον κατάλογο. Έχω συνηθίσει ξενοδοχείο όταν τυχαίνει με εξωθεσμικές όπου με τα 24-25 ευρώ του ξενοδοχείου  χτυπάς καφεδιά αν είναι μεσημέρι ή κάτι άλλο πιο αργά και βαράς 3ωρο με παύσεις  και σύντομο νάνι να γεμίσει κι η κάνουλα. Και βέβαια πάντα παίρνεις το τζελ για αναμνηστικό.  Έχει την καύλα του το ξενοδοχείο...αυτή την μυστικοπάθεια! :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-03 00:58:17

Θέμα: Το μέγεθος παίζει ρόλο;

Δημοσίευση: Βρε μάγκες μην σκάτε και μην υπολογίζετε τις σας λένε οι γυναίκες.  ;) Γράφουμε με χαμόγελο σε όλο το φόρουμ τα στραβά και τα αστεία όπως και χρήσιμες πληροφορίες. Όλοι θα ακούσουμε κάτι περίεργο σε κάθε θέμα της ζωής από γυναίκα. Είναι εκ φύσεως παράξενα  και πολύπλοκα πλάσματα τίγκα στην ανασφάλεια κι έχουν διάφορα στο κεφάλι τους.  Η γυναίκα κάποιες φορές ασκεί λεκτική βία. Εμείς είμαστε πιο λάσκα σε αυτά.  Κάντε αυτό στην τελική και ξεμπερδέψτε. Μόλις στραβώσετε με κάτι, μετρήστε την πούτσα σας λάιβ  να μαζευτεί η γκόμενα (συμβουλή πολλών ειδικών) κι αν βγει σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία γύρω στους 17-18 πόντους μήκος με σκληρή (απαραίτητη) στύση και περίμετρο γύρω στους 12-13 πόντους είστε πάρα πολύ καλά. Για παραπάνω δεν το συζητάμε, γίνεστε είδωλα.   Έπειτα πάρτε την πούτσα και γαμήστε σωστά την οποιαδήποτε περνώντας κι οι δυο καλά καθιστώντας σαφές ότι είστε οκ κι επίσημα αλλιώς ας βρει άλλον κι εσείς άλλη. Αγνά και ξεκάθαρα. Μην διαγωνίζεστε, μην ασχολείστε. Αν πάλι είστε σε δραματική κατάσταση κάτι που δεν νομίζω και το νιώθετε οι ίδιοι μέσα σας, άλλο καπέλο. Δηλαδή αν βρείτε καμιά και θέλει 25άρια επειδή έτσι την βρίσκει, τι θα κάνετε; θα τα βάψετε μαύρα; Γι'αυτό σας γράφω, κοιτάξτε τους εαυτούς σας.  Αν εσείς είστε οκ, δεν θα μπορούν να σας κάνουν κριτική σε τίποτα.  Αν πάλι θέλετε να κάνετε καυγά, ξετυλίξτε με χάρη τις ατέλειες του γυναικείου σώματος  που είναι πολύ εύκολο να γίνει όπως ξέρουμε σε πολλά αλλά θα γίνετε κώλος σαν ντουέτο.  Διαλέγετε και παίρνετε! :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-03 10:16:41

Θέμα: Πολυγαμικός με το οκ της γυναίκας του

Δημοσίευση: Στην ελλαδα μονο οι πουτανες μπορει να δεχτουν κατι τετοιο, οχι που δεν ειναι αυτη πουτανα. Δεν εχουμε ακουσει την αλη πλευρα του θεματος, με ποσους παει η τυπισα και ο τυπος δεν εχει θεμα; Στην κονόμα είναι το ζευγαράκι απ' ότι φαίνεται οπότε ποιος νοιάζεται για τους πήδουλους; τέτοιες σχέσεις θέλω κι εγώ κι όλοι μας αν είναι να κονομάμε άρα μπράβο ως επένδυση.  ;)   Οσον αφορά το ότι μόνο πουτάνες το δέχονται αυτό, για πήγαινε σε κάποια που σε έχει πελάτη και πες της ότι πας αλλού καλύτερα γιατί έχεις αρχίσει και την βαριέσαι κι έρχεσαι μόνο για καφέ. Κάντο και έλα πες πως θα κάνει. Για να μην πω αν έχεις γκόμενα μια πουτάνα και πας με άλλη τι έχει να γίνει.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-03 15:49:42

Θέμα: Λεφτά και μουνί (στόμα, κώλος, εννοείται)

Δημοσίευση: Εντελως διαφορετικη η νοοτροπια μεταξυ ελληνιδων και ρωσιδων Οι Ρωσίδες (αν βρεις κανονική) είναι καλύτερες χυσοντουλάπες. Βασικά για ένα εξάμηνο, όλες καλές είναι.  Πέραν του εξαμήνου, αρχίζουν και απαιτούν πλαγίως, αλλάζουν ισορροπίες και απλώνονται αρκετά. Τι μας νοιάζει εμάς αν θέλουν αποκατάσταση και φροντίδα; συμβόλαιο έχουμε;  ;) εξάλλου ποιος άνδρας γαμάει μόνο μία για πολύ καιρό; κανένας! Έχουν αλλάξει οι εποχές φίλε. Βάλτωσε το πράγμα. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-03 19:40:03

Θέμα: Λεφτά και μουνί (στόμα, κώλος, εννοείται)

Δημοσίευση: εισαι ο φιλοσοφος του μουνιου Noah συνεχισε ετσι :bounce: Πλέον μετά από όσα έχω δει και ζήσει προσωπικά ή μέσω φίλων, έγινα αναίσθητος για να περνάω καλύτερα.  ;) Πριν περνούσα χειρότερα. Δεν υπάρχει άλλη λύση, ξεκάθαρα πράγματα.  Όσο μαζεύεται η πούτσα, απλώνεται το μουνί. Νόμος!  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-04 16:54:01

Θέμα: Λεφτά και μουνί (στόμα, κώλος, εννοείται)

Δημοσίευση: Όπως τα λες είναι, μου έτυχε και εμένα περίπτωση πριν κανά χρόνο και την ευχαριστώ από τα βάθη της καρδειάς μου. Έτσι μπόρεσα και αφυπνίστηκα, έβαλα όρια και φυσικά τώρα τρέχει από πίσω μου μάταια. Δεν χρειάζεται να κάνουμε τίποτα, είμαστε αυτοί που είμαστε, γινόμαστε καλύτεροι και οι γυναίκες μαζεύονται γύρω σου. Μπράβο σου! Στην αρχή όλοι τρέχουμε και ανταγωνιζόμαστε, μετά λέμε για βάστα, αυτό θα κάνουμε;  ;) αλλά πάλι ψιλοτρέχουμε. Σιγά σιγά μόλις (κι εδώ είναι το κλειδί) κάνεις παρέα με γυναίκες που δεν γαμάς (εκτός όσων έχεις νταραβέρι) αλλά βλέπεις φιλικά (όσες δεν ποθείτε μην τις διώχνετε τελείως)  θα σου πουν όλα όσα ποτέ δεν θα σου πει καμία από όσες γαμάς. Μόνες τους σκάβουν το λάκκο τους. Έχετε ανοικτά τα αυτιά και να αγοράζετε όσα λένε. Σίγουρα θα βγείτε κερδισμένοι περνώντας καλύτερα από πριν. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-04 17:04:52

Θέμα: incall ή outcall

Δημοσίευση: Ως τώρα κάνω outcall λόγω θέσης... τι θα συναντήσεις ινκολ στο δωμάτιο της άλλης, καθαρά ή όχι κλπ. Σκέφτομαι να το δοκιμάσω το ινκολ με ορισμένες που ξέρω ότι η καθαριότητα είναι για αυτές το παν αλλά δεν το έχω τολμήσει. Επίσης, αν γίνει η μαλακία την διώχνεις και δεν χρειάζεται να φύγεις... κάτι σημαντικό. Για σπίτι δεν το συζητώ καν, δεν θέλω να έρχονται γενικά άγνωστοι και το αποφεύγω. Το ίνκολ εμπεριέχει ρίσκο όταν πηγαίνεις στα άπατα οπότε αποφυγή στις περίεργες αγγελίες. Αλλιώς όλα καλά με τις γνωστές. Όσον αφορά τις συνθήκες, καθαριότητα κτλ, αν την άλλη την ξέρεις  ή την ξέρουν γνωστοί σου, πάλι όλα καλά. Απλώς παίζει να ξενερώσεις με τίποτα ζωντόβολα (τυχαίνει). Χωρίς να στιγματίσω, σημειώνω ότι μου έχει τύχει η εξής περίπτωση διότι δεν άκουσα φίλο που είχε πάει και πέρασε σκατά. Όχι μέτρια αλλά σκατά!  ;) Είχα πάει λοιπόν με πρωτάρα σε περίοδο καραντίνας και ενώ όλα ήταν κομπλέ στην ξήγα, άρχισαν οι ζεμπεκιές. Μην πάμε στο κρεβάτι (είπε) γιατί εσύ δεν ξέρεις όσα εγώ για τον κόβιντ (γελοία μανούβρα ξεπέτας για μην στρώνει μετά) και ας την βγάλουμε στο μασαζοκρέβατο. Εκεί ρε πως να γαμήσεις σαν άνθρωπος;;; στην πίπα ήταν βαρετή κι ενώ είχε ειπωθεί ξεσκούφωτο κλαρίνο και τις μπάλες κομπολόι με φόρτωμα λαρύγγι φόρεσε γάντι και τον έπαιζε με τυχαίες γλυψιές. Με κατηγόρησε ότι τον ρίχνω για να τρώω χρόνο (τι λες ρε σαύρα; )   και να της την σπάσω ενώ μου είχε σπάσει τ'αρχίδια με μαλακίες. Επίσης δεν ανέβηκε από πάνω μου ενώ προσωπικά την καβάλα κρεβάτι, το στα τέσσερα κτλ τα έχω στάνταρ ξήγα.  Στα τέσσερα μου έκανε κούρμπα κι έβαζε χέρι τσεκ απ. Ρε δεν γαμιέσαι που πληρώθηκες για να παίξω στο σερβάιβορ; δεν έχυσα. Δεν καταδέχτηκα. Ντύθηκα κι έφυγα κάτι που μου την έδωσε γιατί αν ήμουν άουτκολ θα έτρωγε αράουτ κι εγώ θα άραζα. Κάπως έτσι ξενέρώνεις με το ίνκολ.  Φυσικά δεν ξαναπήγα ποτέ ασχέτως τις δικαιολογίες που είπε και δεν είμαι ο μόνος. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-04 17:30:40

Θέμα: Λεφτά και μουνί (στόμα, κώλος, εννοείται)

Δημοσίευση: μπα, για να μάθεις πρέπει να την πάθεις αρκετές φορές. Γυναίκες στον περίγυρο σου ναι τις κρατάς... αλλά ότι λένε οι περισσότερες είναι και αυτά που δεν πράττουν, ποτέ δεν ακούω γυναίκα σε θέματα που αφορούν σχέσεις μεταξύ άντρα-γυναίκα. Όλοι βάζουμε μυαλό μέσω παθημάτων δικών μας και φίλων μας.  ;) Κι έρχεται η ποθητή στιγμή που έχεις τον κύκλο σου και βγάζεις κόκκινες κάρτες με την μία. Αναλυτικότερα, μην δίνεις βάση σε όσα λένε γι'αυτές διότι όντως δεν πράττουν αλλά δίνε βάση  στο πως εξηγούν την συμπεριφορά των άλλων γυναικών που συζητάς μαζί τους.  Είναι φοβερό πόσο μέσα πέφτουν στις αντιδράσεις των άλλων. Τις μισούν επειδή ασχολείσαι μαζί τους και σε βοηθούν να τις "ξεκάνεις" γιατί έχουν όραμα να σε πάρουν από αυτές. Μιλάμε δηλαδή για πολύ σαβουροκατάσταση. Το μυαλό τους είναι συνέχεια στην πούτσα και στην ρεμούλα. :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-04 17:40:47

Θέμα: Λεφτά και μουνί (στόμα, κώλος, εννοείται)

Δημοσίευση: Διαφωνώ στα παθήματα φίλων... αν δεν το πάθεις εσύ, αν δεν έχεις εσύ αυτά τα συναισθήματα πως θα τα αντιμετωπίσεις για να πας μπροστά και να γίνεις καλύτερος.. Δεν θα γίνει, απλά θα νομίζεις ότι έγινες και αυτό είναι χειρότερο γιατί μετά θα φας χειρότερο στραπάτσο. Συμφωνώ απόλυτα ότι σου λένε τι πρέπει να κάνεις για να τα σκατώσεις γιατί δεν θέλουν να χάσουν την όποια προσοχή τους δίνεις + όλα όσα είπες. Συμπερασματικά θα συμφωνήσω ότι το προσωπικό πάθημα είναι κατά πολύ ανώτερο των φίλων  ;) παρόλο που κι από'κει αποσπάς εμπειρίες. Γενικώς κι οι παντρεμένες σου προσφέρουν φοβερή γνώση  αλλά το βασικότερο όλων είναι να έχουμε το μυαλό μας καθαρό. Σε ευχαριστώ για την όμορφη ανταλλαγή απόψεων. Τα ξαναλέμε.  :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-04 17:52:12

Θέμα: Λεφτά και μουνί (στόμα, κώλος, εννοείται)

Δημοσίευση: Αχχχχχχχχχ βαχχχχχχχχ αυτό το πάθος... :D

Δημοσιεύθηκε: 2022-02-04 18:06:38