Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ολα τα Posts του Urlauber (94)

Θέμα: Brasil ,the return

Δημοσίευση: Απο φεβρουαριο 2022 βρισκομαι ξανα στην βραζιλια σε μια προσπαθεια να μεινω μονιμα. Δεν εχω σταθεροποιηθει καπου γιατι ακομη ειμαι στο ψαξιμο. Δλδ τι θα κανω, που ,πως κτλ. Στην αρχη εφαγα καποιες κρυαδες αλλα μετα αρχισε να στρωνει το πραμα. Διεκρινα αυξηση κοστους ζωης, εγκληματικοτητας, πληθωρισμου και χειροτερευση ανθρωπινων σχεσεων κ γυναικειων συμπεροιφορων. Αποτελέσματα της πανδημιας ολα αυτα. Εζησα 2 μηνες στο Ριο ντε Ζανειρο αλλα το εγκατελειψα για τους λόγους που ανεφερα παραπανω. Τωρα βρισκομαι καπου στον νότο. Τα βρισκω καλυτερα τα πραματα εδω. Καλυτερο κλιμα, πιο πολυ δροσιά δλδ. Ελαχιστη εγκληματικοτητα. Αναπτυξη, επαγγελματικες δυνατοτητες κ ευκαιρειες. 90% λευκοι, κτλ. Γαμησια πεφτουν με μεσο ορο μια γκομενα/βδομαδα. Σαν μονιμος κατοικος με δικο σου σπιτι, δουλεια, αμαξι κτλ γαμας καλα πιστευω. Μαγκες ρωτατε οτι θελετε. Εχω ενα θεμα με φωτογραφιες γιατι τραβαω με το κινητο και ειναι για τον μπούτσο

Δημοσιεύθηκε: 2022-05-03 00:16:30

Θέμα: Brasil ,the return

Δημοσίευση: πες μας εάν πιπώνουν καλά για να έρθει  και ο ξούρας Ναι ,τον αρμεγουν καλα αλλα ειναι που θα πεσεις

Δημοσιεύθηκε: 2022-05-06 00:10:53

Θέμα: Brasil ,the return

Δημοσίευση: μπραβο σου παικτη που πηγες τοσο μακρια,μακαρι να αποδειχτει η βραζιλια η γη της επαγγελιας σου! Φχαριστω Μακαρι Αλλιως επιστροφη με την ουρά στα σκελια χαχχαχα

Δημοσιεύθηκε: 2022-05-06 00:12:03

Θέμα: Brasil ,the return

Δημοσίευση: Τι γινεται μαγκες? Πως την παλευετε? Ειμαι ακομη μπραζιλ, δεν το κουναω προς το παρων. Και που να παω με τοσα που διαβαζω για ελλαδα, ευρωπη, γερμανία, πολεμο, ενεργειακ9, ακριβεια, καυσωνες, τουρκικο, κοβιντ κτλ.... Μια χαρά ειμαι εδω. Απλα δεν κανω και καμμια εξαλλη ζωη ουτως ωστε να γραφω ,ειμαι εδω 6 μηνες, ζω σαν μονιμος κατοικος. Εχω τακτοποιηθει με χαρτια μονιμοτητα κτλ. Εχω παρει ενα αμαξι να κινουμαι κ να γαμαω κ φαση γιαννιτσων ,στον δρομο. Ψιλοφτηνα τα πραματα. Πιπα-σεξ με μετριοτητα στον δρομο 4€ Πιπα σεξ σε τυπου στουντιο 8-10€ Εσκορτ μιση/μια ωρα 20€ Βενζινη 1,00-1,05 €/ λιτρο Εστιατοριο all you can eat αξιοπρεπες απο 4€ Εξαρταται τον μπουφε κι ανεβαινουν οι τιμες 6€ μπουφε με θαλασσινους μεζεδες 8€ μπουφε κυριακατικος με bbq Νερακι εμφιαλωμενο 0,5€ Διαμερισμα σε φυλασσομενο συγκροτημα κατοικιων αξιοπρεπες απο 30.000€ (ακριβηναν) Χαμηλο κοστος ζωης ,μενω κούτρα στο σπιτι της πρωην (και νυν) 1-2 μηνες ψιλοκρυο δλδ 10 με 18 βαθμοι 11-12 μηνες ζεστη καλοκαιρι 25-35 βαθμοι Αρα δεν υπαρχει καλοριφερ και το τρομακτικο ζητημα της ακριβης θερμανσης Γκαζι κανα 30€ τον μηνα Ρευμα κανα 10€ τον μηνα Αυτα ειναι τα εξοδα... Οποιος θελει κατι ρωταει

Δημοσιεύθηκε: 2022-08-04 00:05:52