Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


F.B.I

Στριπτιτζάδικο F.B.I

Δείτε strip shows που θα σας μείνουν αξέχαστα. Στο F.B.I θα απολαύσετε εντυπωσιακές παρουσίες, striptease show, pole dancing σε έναν χώρο γεμάτο αισθησιασμό και προκλητικές εμφανίσεις. Πιείτε το ποτό σας με παρέα ή μόνος και νιώστε την μαγεία του ερωτικού θεάματος να σας συνεπαίρνει, στη Μιχαλακοπούλου 52, Αθήνα 115 28.

Βαθμολογία

Γενική Βαθμολογία: 7.30/10

Μουσική: 7.33/10

Ποτά: 8.00/10

Εμφάνιση Κοριτσιών: 7.00/10

Χοροί στη πίστα: 6.67/10

Εξυπηρέτηση/Ευγένεια προσωπικού: 7.33/10

Value for Money: 5.00/10

Πληροφορίες

Κριτικές: 3

Προβολές: 342

Κριτικές για το F.B.I

ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ Avatar

ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Μηνύματα: 208

Κριτικές: 70

Ιστορίες: 0

Σάββατο βράδυ στο FBI

Αξιολόγηση: 7.33/10 | 02/02/2023 - 20:24


Μουσική
Καθαρότητα ποτών
Εμφάνιση κοριτσιών
Χοροί στη πίστα
Εξυπηρέτηση/Ευγένεια προσωπικού
Value for Money

Επίσκεψη στο ίδρυμα το Σάββατο το βράδυ...


Τριξτι ξανθιά γκιλφ με ανάλογο  πρόσωπο...Σώμα καλό για την ηλικία της.. Βυζιά σιλικόνη.
Νταϊάνα καστανοξαθη μικρή σε ηλικία καλό σώμα και πρόσωπο.Καλος και ο χορός στο στύλο...
Καρίνα μελαχρινή μοντελε πρωην Αλκατράζ.Κατευθειαν ζητάει χορό...Σπαστική γενικά...
Κια, μελαχρινή με πολύ καλό σώμα και συμπαθητικό πρόσωπο.
Άνυ κοκκινομαλλα αδιάφορη παρουσία 
Πολλά τατουάζ πιρσινγκ κλπ.Πρων Caisa,avatar...
Μαρια η γνωστη σε όλους μιλφ...
Πρώην baby gold...
Μαγιά μελαχρινή με μακριά μαλλιά, καλλιγραμμο σώμα συμπαθητικό πρόσωπο με γυαλακια...Κάνει ένα σόου αδιάφορο...
Σάρα Ουκρανή μιλφ περιποιημένη με καλό σώμα και έκφυλο πρόσωπο.
Καλή στον χορό της τίμια.
Και κάποιες ακόμη που δεν πλησίασαν στο τραπέζι μας...
Είσοδος ποτό στα 10€ ανεξάρτητα ημέρα και τα Σαββατοκύριακα.
Χορός απλός 10€ πριβέ 50€
Αυτά αναφέρθηκαν
Νεότερα στο φόρουμ σε επόμενη επίσκεψη.

Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Μουσική
Καθαρότητα ποτών
Εμφάνιση κοριτσιών
Χοροί στη πίστα
Εξυπηρέτηση/Ευγένεια προσωπικού
Value for Money
geroksouras Avatar

geroksouras

Μηνύματα: 5510

Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

παρτουζα - αυτα τις νυχτας τα καμωματα

Αξιολόγηση: 7.17/10 | 06/10/2022 - 11:32


Μουσική
Καθαρότητα ποτών
Εμφάνιση κοριτσιών
Χοροί στη πίστα
Εξυπηρέτηση/Ευγένεια προσωπικού
Value for Money

χτες το βραδυ χαζευα στα στριμοκαναλα να χαζεψω μια ταινια, μου γραφει φιλος μελος οτι ειναι Αθηνα κι οτι αυριο θα φυγει να συναντηθουμε,γεγονος ειναι οτι δεν ειχα διαθεση αλλα ενεδωσα

Στην αρχη πηγαμε καϊσα οπου τον βρηκα να ειναι με την μοντελε σε κορμι Σαντρα, κατσαμε καμια ωριτσα οπου τον ρωταω αν εχει παει ΦΒΙ να παμε καμια βολτα

Με 2-3 κουβεντες μετα ειχαμε καβαλησει το αυτοκινητο και ειμασταν εκει

Στην αρχη μας εβαλαν σε τραπεζακι μπροστα στη πιστα αλλα αλλαξαμε και πηγαμε στο καναπε

Σε εμενα εκατσε ενα Μιλφ με τρομερο κορμι απο λευκορωσσια η Ελενα οπου εβγαλα ολο το βραδυ μαζι της

Στο φιλο μια ξανθια χοντρουλα που με επιτασεως ζηταγε 20αρικα ποτα τελικα την κερασαμε 10αρικα και πολλα της ηταν, την διωξαμε και ηρθε ενα διμετρο μουνι απο Βλαδιβοστοκ η Λιζα

Ηταν ηδη λιγο κουνουπιδι και ειχε τρελα κεφια

Μετα καμια ωρα και ρωταω την Ελενα θες να παμε πριβε για μπριζολα; Μου λεει αμε και σερβιρω μου κανει πολυ καλη

Ελα ντε που θελω να γαμησω την ξανθια παρεα

Ρωταω τον φιλο θα κανεις τιποτα; μου λεει οχι καλα κατσε να κανονισω να την παρω εγω παρεϊτσα

Ρωταω Ελενα αν σερβιρει μπριζολα λεει οχι

Ρωταω τον γκαρσονι αν σερβιρει μπριζολα μου λεει οχι

Δεν απογοητευωμε την βαζω διπλα μου τις λεω παμε για παρτουζα; μου λεει ναι, αλλα σεξ κανονικα της λεω, καταλαβα μου λεει δεν ειμαι χαζη

Παμε στο πριβε οπου η Λιζα αυτη που υποτιθετε δεν κανει τετοια ηταν υπερπυραβλος, με αποκορυφωμα εχουν γονατισει στο τελος κατω και της σερβιρω αλα κρεμ στα βυζια

Κατσαμε λιγο ακομα

Εγβ την εκανα για σπιτι μου τον φιλο τον αφησα Αλκατραζ

Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Μουσική
Καθαρότητα ποτών
Εμφάνιση κοριτσιών
Χοροί στη πίστα
Εξυπηρέτηση/Ευγένεια προσωπικού
Value for Money
geroksouras Avatar

geroksouras

Μηνύματα: 5510

Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Αξιολόγηση: 7.40/10 | 24/03/2022 - 18:20


Μουσική
Καθαρότητα ποτών
Εμφάνιση κοριτσιών
Χοροί στη πίστα
Εξυπηρέτηση/Ευγένεια προσωπικού
Value for Money
Νέα Πνοή νέος αέρας Μετά το κρεσέντο έσκορτ την προηγούμενη εβδομάδα αποφάσισα να χαλαρώσω και να κάτσω στα αυγα μου μιας και που βγηκα εκτος προϋπολογισμου και φυσικά ξεμεινα και απο σπερμα Εκεί που επινα χαλαρος την μπυρίτσα μου ντριν τηλεφωνο απο φίλο -Που εισαι ρε ρεμαλι ελα για ενα χαλαρό ποτακι στο fbi -Γαμα με που να τρεχω τωρα Να μην τα πολυλογω πηγα Λοιπον δεν καθησα πολυ θα σας πω αυτα που προλαβα να δω Καταρχας το μαγαζι τιγκαρε απο γυναικες τουλαχιστον 20 τεμαχια Η μουσικη καλη αλλα επαιζε δυνατα το τραπεζι μας το επισκευτηκαν Λιζα γλυκια σωματαρα Κλαουντια παλια γκομενα Αμιρα με βυζαρες Κρισι μια γκομενα με τατου και πατουρα Μια Ελληνίδα η Ευα που την κερασα και ποτακι Μιλένα Ματαρες που καναμε κι ενα απλο χωρο Μια καμπυλατη θυλικα γκομενα Αλιονα Μια πληθωρικη προς χοντρουλα Γουνα καπως ετσι Και ενα μοντελοειδες η Μαργκω Εκει ειδα ενα παλιο γνωριμο το Σπύρο που ειναι μαιτρ και με θυμηθηκε και με χαιρεστησε με το μικρο μου -Που σαι ρε γεροξουρα.... Μου εξηγησε οτι το μαγαζι πλεον σερβιρει και μπριζολα και μου τις εφερε στο τραπεζι(ονοματα δεν λεω οποιος θελει ας ρωτησει τον Σπυρο) Δεν πηρα για 2 λογους 1ον δεν ημουν αρκετα φορτωμενος και 2ον ο μικρος δεν βγαινει πλεον εξω ουτε για κατουρημα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Μουσική
Καθαρότητα ποτών
Εμφάνιση κοριτσιών
Χοροί στη πίστα
Εξυπηρέτηση/Ευγένεια προσωπικού
Value for Money