Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


[-]
Κορυφαίος Δημοσιευτής
χωρίς avatar Συγχαρητήρια στον top δημοσιευτή μας για σημέρα! Συγχαρητήρια στον/στην mad_max , τον τρέχοντα κορυφαίο δημοσιευτή για την τελευταία ημέρα με 31 δημοσιεύσεις!

[-]
Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

[-]
Online Χρήστες
There are currently 2154 online users. [Complete List]
» 3 Member(s) | 2151 Guest(s)
AvatarAvatarAvatar

[-]
Online προσωπικό
Δεν υπάρχουν μέλη του προσωπικού που είναι ενεργά αυτήν τη στιγμή.

[-]
Στατιστικά
» Μέλη: 2,190
» Τελευταίο μέλος: StevenBuh

» Θέματα φόρουμ: 1,970
» Δημοσιεύσεις φόρουμ: 168,949

Πλήρη Στατιστικά

Transparent

Που θα μεταναστευατε; ή που έχετε μεταναστεύση;

#1
Για πείτε που και γιατί;
Απάντηση
#2
Ξέρω γω, κάπου μακριά
Απάντηση
#3
Ολλανδία
άλλωστε την άκρη πολλά μέλη την έχουνε βρει με αυτό το forum
Mofeu για την μετανάστευση
Απάντηση
#4
Eγώ δεν πάω πουθενά... Δυστυχώς ο μικρός μου γιος μετά τον στρατό (σε μερικούς μήνες) φέβγει για Λονδίνο. Γαμηνένη αναδουλειά !!...
Απάντηση
#5
(15-07-2019, 08:52 PM)Panaghss Έγραψε: Eγώ δεν πάω πουθενά... Δυστυχώς ο μικρός μου γιος μετά τον στρατό (σε μερικούς μήνες) φέβγει για Λονδίνο. Γαμηνένη αναδουλειά !!...

Πες τα βρε φίλε...  που έχουνε φύγει τα παιδιά μας στην ξενητιά γιατί εδώ δεν μπορούσανε να συντηρηθούνε και να προκόψουν.
Απάντηση
#6
Έτσι που καταντήσαμε για Σκοτεία μας βλέπω ... να έχουμε τουλάχιστον εξασφαλισμένο το ουισκάκι μας... (χαχαχαχα πλάκα κάνω, στην ανάγκη πίνω και τσίπουρα...)
Απάντηση
#7
Η μετανάστευση δεν είναι για όλους ... Αν περάσεις τα 50 τα σύνορα τα περνάς μόνο για τουρισμό !... (άποψή μου)
Απάντηση
#8
Στην Ολανδία θα πήγενα αν ήμουν ποιό νέος... να γίνω κηπουρός... εκεί δεν έχουν απαγορευμένα φυτά !...

(15-07-2019, 09:37 PM)katharoulis Έγραψε: Έτσι που καταντήσαμε για Σκοτεία μας βλέπω ... να έχουμε τουλάχιστον εξασφαλισμένο το ουισκάκι μας... (χαχαχαχα πλάκα κάνω, στην ανάγκη πίνω και τσίπουρα...)

Αδερφέ δεν παρατάς τα ξύδια να πιείς κανένα τσιγάρο, είναι λιγότερο καταστροφικό και δεν μυρίζει και η ανάσα σου τόσο.

(15-07-2019, 08:52 PM)Panaghss Έγραψε: Eγώ δεν πάω πουθενά... Δυστυχώς ο μικρός μου γιος μετά τον στρατό (σε μερικούς μήνες) φέβγει για Λονδίνο. Γαμηνένη αναδουλειά !!...

Έχει ο μικρός σου ο γιός δουλειά να τον περιμένει στο Λονδίνο και μιλάς για αναδουλειά;
Απάντηση
#9
Πήγα στο εξωτερικό για δουλειά, δούλευα 12-18ωρα , αρώστησα και γύρισα για να ξοδέψω αυτά που μάζεψα μπάς και βρω την υγεία μου που την σπατάλησα δουλεύωντας και μαζεύωντας !!!!.
Πόσο μαλακία είναι το ΌΛΟ το σκηνικό, : δούλεψα , μάζεψα χρήμα αλλά δεν προλαβαίνω να το χαρώ και να κάνω αυτά που ονειρευώμουν.
Αν μπορούσα να πω κάτι είναι : Μην μετατρέπετε την εργασία σε δουλεία για χάρη των χρημάτων γιατί η κάθε μέρα που περνά πίσω δεν γυρνάει και στην ζωή που ήρθαμε δεν ξέρουμε πότε θα φύγουμε , το μόνο που ξέρουμε σίγουρα είναι ότι δεν θα πάρουμε ΤΊΠΟΤΑ μαζί μας !.
Απάντηση
#10
(10-07-2019, 10:58 AM)Pantelis Έγραψε: Για πείτε που και γιατί;

Σκανδιναβία γιατί έχει μουνάρες γυναίκες, καλή ποιότητα ζωής και κρύο  Tongue
Απάντηση
#11
Αν θα μετανάστευα θα πήγενα στο Μαιάμι στην Φλώριντα, ένας παιδικός μου φίλος μου έκανε πρόσκληση να πάω για να μεγαλώσουμε την δουλειά του που ήδη δεν τα προλαβαίνει...
Ξέρω ότι έχει βγάλει τρελά δολάρια, τα τελευταία 4 χρόνια που ξαναβρεθήκαμε έβγαλε 1.000.000 καθαρά φορολογιμένα. Το πρόβλημα είναι η γλώσσα και το ωράριο που ξεπερνά πολλές φορές το 12ωρο .. Έχει καντίνα σε ένα τουριστικό θέρετρο και θέλει να βγάλει και άλλη μια σε άλλο σημείο που είναι ανεκμετάλευτο και μαζεύει πολύ κόσμο ...
Αν θα έφεβγα από την Ελλάδα εκεί θα πήγενα... ΑΝ ήμουν και 20 χρόνια νεότερος.

(15-07-2019, 09:55 PM)Oikonomoy Έγραψε: Η μετανάστευση δεν είναι για όλους ... Αν περάσεις τα 50 τα σύνορα τα περνάς μόνο για τουρισμό !... (άποψή μου)

Έτσι φίλε μου, πριν λίγο τα ίδια έλεγα , μετά τα 50 για ποιό μέλλον να εργαστείς και να ξενητευτής; 
Άσε που πάνω στο άγχος της δουλειάς μπορεί να σε βρεί  και κανένα ένφραγμα και να λένε οι κληρονόμοι : κρίμα τον άνθρωπο, νέος έφυγε, κ.τ.λπ.

(15-07-2019, 11:16 PM)Si klar Έγραψε: Πήγα στο εξωτερικό για δουλειά, δούλευα 12-18ωρα , αρώστησα και γύρισα για να ξοδέψω αυτά που μάζεψα μπάς και βρω την υγεία μου που την σπατάλησα δουλεύωντας και μαζεύωντας !!!!.
Πόσο μαλακία είναι το ΌΛΟ το σκηνικό,   : δούλεψα , μάζεψα χρήμα αλλά δεν προλαβαίνω να το χαρώ και να κάνω αυτά που ονειρευώμουν.
Αν μπορούσα να πω κάτι είναι : Μην μετατρέπετε την εργασία σε δουλεία για χάρη των χρημάτων γιατί η κάθε μέρα που περνά πίσω δεν γυρνάει και στην ζωή που ήρθαμε δεν ξέρουμε πότε θα φύγουμε , το μόνο που ξέρουμε σίγουρα είναι ότι δεν θα πάρουμε ΤΊΠΟΤΑ μαζί μας !.

Την πάτησες αδερφέ, λυπάμαι πραγματικά ... Ευχαριστώ για την συμβουλή εγώ την χρειαζόμουν και θα την ακολουθήσω.
Απάντηση
#12
Όχι βρε παιδιά μην φέβγετε !... Με τον Κούλη στο ΤΙΜΟΝΙ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ θα έρθει προτοφανείς ανάπτηξη και θα δουλεύουν όλοι.
Απάντηση
#13
Που να τρέχεις καλοκαιριάτικα για δουλειά στο εξοτερικό... Σαν την Ελλάδα δεν έχει.

(16-07-2019, 04:50 PM)Alex_Born Έγραψε: Όχι βρε παιδιά μην φέβγετε !... Με τον Κούλη στο ΤΙΜΟΝΙ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ θα έρθει προτοφανείς ανάπτηξη και θα δουλεύουν όλοι.
Άλεξ πλάκα μας κάνεις .. ΈΤΣΙ; Δεν πιστεύω να τα εννοείς ;
Απάντηση
#14
(16-07-2019, 08:25 AM)eskimoos Έγραψε:
(10-07-2019, 10:58 AM)Pantelis Έγραψε: Για πείτε που και γιατί;

Σκανδιναβία γιατί έχει μουνάρες γυναίκες, καλή ποιότητα ζωής και κρύο  Tongue

Παλικάρι στο κρύο τα χαλάμε... ώς γνωστόν στο κρύο το πέος μαζεύει και με μαζεμένο πέος άντε να γαμήσεις τις μουνάρες που έχει!!!.... Γιατί νομίζεις μένουν αγάμητες οι μουνάρες της Σκανδιναβίας;;;; Ε;.

(16-07-2019, 04:50 PM)Alex_Born Έγραψε: Όχι βρε παιδιά μην φέβγετε !... Με τον Κούλη στο ΤΙΜΟΝΙ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ θα έρθει προτοφανείς ανάπτηξη και θα δουλεύουν όλοι.

Χα χα χα.. καλόόό...    
Άλλα Φίλε μην γράφεις υπο την επείρια αλκόλ η ουσιών. Υπάρχουν ένα σωρό πρόβατα ανεγγέφαλα που τα πιστεύει και τους ψηφήζει.
Απάντηση
#15
(16-07-2019, 08:25 AM)eskimoos Έγραψε:
(10-07-2019, 10:58 AM)Pantelis Έγραψε: Για πείτε που και γιατί;

Σκανδιναβία γιατί έχει μουνάρες γυναίκες, καλή ποιότητα ζωής και κρύο  Tongue
όντως έχει ωραίες γυναίκες και η ποιότητα ζωής είναι κλάσεις ανώτερη από την δικιά μας... αλλά το κρύο φιλαράκι εκεί είναι βαρύ και δεν σηκώνει λάθη !...
Απάντηση
#16
Καλή ερώτιση... 10 χρόνια το έχω δίπορτο .... τις ρίζες μου δεν τις κόβω και τα φράγκα μου τα τρώω στην Ελλάδα.
Απάντηση
#17
η χωρα μας ειναι η καλυτερη κι αν θες την ακρη κουτσα στραβα την βρισκεις
Απάντηση
#18
(10-07-2019, 09:52 PM)Pantelis Έγραψε: Ολλανδία
άλλωστε την άκρη πολλά μέλη την έχουνε βρει με αυτό το forum
Mofeu για την μετανάστευση

(16-07-2019, 08:53 PM)Nik.Gan Έγραψε: Καλή ερώτιση... 10 χρόνια το έχω δίπορτο .... τις ρίζες μου δεν τις κόβω και τα φράγκα μου τα τρώω στην Ελλάδα.

Απάντηση
#19
Ολλανδία γιατί είναι μία χώρα με ποιότητα και σεβασμό
Απάντηση
#20
Κι εμένα μου αρέσει η Ολλανδία , ιδιαίτερα το Αμστερνταμ
admin  old admin aka παλιοδιαχειριστής  rules
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)
[-]
Διαφημίσεις

Forum Tasks