Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή

μπείτε στο site

Lorena
 ( Adult Club )
Βαθμολογία
Συνολική Βαθμολογία
- 7.03/10
Πρόσωπο
-
Σώμα
-
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
-
Καθαριότητα συνοδού
-
Social
-
Value For Money
-
Στοιχεία
Πόλη: Αθήνα
Κριτικές: 7
Κριτικές σε άλλα γραφεία
Κριτικές Χρηστών
AlfaArsenico
Αξιολόγηση: 3.2 05/04/2022 - 15:41
Συναντηση με Λορενα πριν εναμιση μηνα. Μου γυαλισε το ματι ο σωματοτυπος της.μΔεν ειχα ξαναψωνιση απο το γραφειο, πρωτη μου φορα, και ισως τελευταια. Περιγραφη Προσωπο - 6.5 ουδετερο με σπυρια ακμης Σωμα - 8.5 λεπτη με μικρα 2αρια βυζια με σκουρες θηλες. Σημαδια ακμης στην πλατη, και ενα μεγαλο εγχρωμο τατοο στο δεξι κωλομερι. Επικοινωνια - 8 συννενόηση στα Ελληνικα οπως τα μιλαει καλα Σερβις - 3 καταστροφη, μιλαμε σερβις μπουρδελου Φωτο. Πραγματικες με αυτες του σίτε, αν και δεν δειχνει προσωπο Ηλικια περιπου οτι λεει ο Ανταλτ γυρω στα 20-21 Στον αγωνα περιμενα ενα αματουρι με μεγαλες αντοχες και παιχνιδιαρικο, αλλα δεν. Ουτε ορεξη ειχε ουτε τα βασικα ηθελε να κανει, συμμετοχη μηδεν. Σκετη αγγαρια για τα λεφτα, που οντως τα πεταξα. Πλην ομως την πηδηξα γερα στα 4 για να με θυμαται. Σοσιαλ,σχεδον μηδεν, με κοιταζε με μια βαρεμαρα και δεν ηθελε να μιλησει. Πως τωρα στο αλλο γραφειο σαν Κλοντια εγινε αστερι και εφταιξε το δερμα της και εγινε βελουδο δεν το ξερω, αλλα θαυματα γινονται καθε μερα.
Πληροφορίες συνάντησης
Value For Money
Αξιοπιστία
Ευχαρίστηση
Καθαριότητα
Υπηρεσίες
bariopoutsa
Αξιολόγηση: 5.8 27/01/2022 - 11:35
Μετρια σαν συνολικη εμπειρια και απο γλωσσα φτωχη αν και εκανε καλη προσπαθεια. Ειναι καλο σαν ατομο και γουσταρεις παρειτσα μαζι της Ξερει τουλαχιστον την γλωσσα της να την χρησιμοποιεί στο σεξ και στα φιλια και στο στοματικο που για μενα παιρνει ενα οκτω. Δεν την πειραξε να την δαχτυλιασω και εχει καλο μουνι που ειναι πειρασμος για γλειψιμο. Στο σεξ αντεχει το σκισιμο αλλα στις στασεις φαινεται η ελλειψη εμπειριας. Εχει ωραιο σωμα και οι αντιδρασεις της στο δυνατο σεξ ειναι αληθινες οποτε προτιμησα να την παρω ιεραποστολικο να βλεπω το προσωπο της. Στον δευτερο γυρο την γαμησα σχεδον αποκλειστικα πισωκολλητο και με χαστουκια. Δεν ειπε κατι και εφυγε με ενα ευχαριστω αφου πηρε τα λεφτα. Η βαθμολογια ειναι πιο χαμηλη γιατι ζηταγε πολλα εξτρα και μου την εσπασε Βεβαια ειναι γραμμενα ολα στη σελιδα αλλα καποιες βασικες υπηρεσιες μου κακοφανηκε που ηθελε να τις χρεωσει Στο σεξ και συνολικη εμφανιση θα εβαζα καλυτερα αλλα με ξενερωσε το πολυ εξτρα
Πληροφορίες συνάντησης
Value For Money
Αξιοπιστία
Ευχαρίστηση
Καθαριότητα
Υπηρεσίες
P.vim
Αξιολόγηση: 7.4 22/05/2021 - 16:15
συναντηση πριν αρκετο καιρο με την κοπελα οταν δεν υπηρχε στο σαιτ τους ακομα για αλλη πηγαινα αλλα δεν δουλευε, και ετσι βαση της περιγραφης απο την τηλ διαλεξα την λορενα. σε γενικες γραμμες οπως την περιεγραψε ετσι ηταν μονο που ξεχασε να αναφερει οτι δεν μιλαει καθολου ελληνικα αγγλικα πολυ λεπτη κοπελα ισως παραπανω απ οτι πρεπει και μικροκαμωμενη την σηκωνει με το ενα χερι στον αερα απο υπηρεσιες στην πιπα παιρνει καλο βαθμο δεν διεκρινα δοντι οπως εχει αναφερθει και φαινεται να της αρεσει δεν κλεβει οπως και στο σεξ αντεχει και το ζει φαουλ που ζητησε για cob εχτρα (ενταξει το γαμησε ) το καταλαβε μετα .....αλλα καλα κρασια επισης οπως ανεφερα ελληνικα αγγλικα τιποτα ουτε το απο που εισαι?? αν και τωρα εχουν γραψει στο σαιτ λιγα ελληνικα δεν ξερω αν ισχυει ενα μετριο ραντεβου με δυσκολη την επαναληψη
Πληροφορίες συνάντησης
Value For Money
Αξιοπιστία
Ευχαρίστηση
Καθαριότητα
Υπηρεσίες
rosos88
Αξιολόγηση: 7.4 27/04/2021 - 21:19
Γλυκούλικο κορίτσι αλλά τίποτα το ιδιαίτερο, ένα συνηθισμένο καθημερινό κορίτσι που αν το έβλεπες στο δρόμο δεν θα σου πήγαινε το μυαλό με τίποτα ότι κάνει τέτοια δουλεία. Εγώ είχα όρεξη να σκίσω ένα τέτοιο πιπινάκι και γι' αυτό πήγα. Όπως φαίνεται στις φωτογραφίες είναι το κορίτσι, δεν χρειάζεται να πω περισσότερα. Η συμπεριφορά της είναι απλά καλή, δεν μου έκανε εντύπωση σε τίποτα ο χαρακτήρας της. Από καθαριότητα είναι επίσης καλή αλλά στο στοματικό βάζει και λίγο δόντι. Μεγάλο κουσούρι αυτό και απορώ... Δεν καταλαβαίνουν ότι είναι ευαίσθητο το καυλί... Τι σόι επαγγελματίες είναι αυτές; Στο πήδημα να πω την αλήθεια έβγαλα και λίγο τα νεύρα μου αλλά δεν μου είπε τίποτα, με ανέχτηκε χωρίς πρόβλημα από πλευράς της. Μου στήθηκε σε ότι στάση της ζήτησα και με περηφάνια μπορώ να πω ότι την έκανα να φτάσει σε οργασμό. Παίχτηκε και δεύτερη φορά και την ξεμούνιασα πάλι. Φαίνεται καλύπτει τα ελαττώματα της με την ανεκτικότητά. Για μία φορά καλή είναι.
Πληροφορίες συνάντησης
Value For Money
Αξιοπιστία
Ευχαρίστηση
Καθαριότητα
Υπηρεσίες
Social Links:
Κάντε μας like στο facebook   Ακολουθήστε μας στο twitter