Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή

μπείτε στο site

Αντριάνα
 ( Studio Ηλία Ηλιού 82 )
Βαθμολογία
Συνολική Βαθμολογία
- 6.5/10
Πρόσωπο
- 5/10
Σώμα
- 6/10
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
- 5/10
Καθαριότητα ιερόδουλης
- 9/10
Social
- 5/10
Value For Money
- 6/10
Στοιχεία
Πόλη: Αθήνα
Κριτικές: 2
Κριτικές Χρηστών
aggelos_gas
Θα ηθελα περισσοτερα
Αξιολόγηση: 6 11/05/2022 - 00:56

Η μιλφαρα Αντριανα ειναι μια γυναικα που θα σας αρεσει λογω κυριως την προστυχιας που βγαζει.

Εχει επισεις καλο σωμα και προσωπο μετριο που το πρωτο με ενδιαφερει κυριως οταν ψαχνω γυναικα.

Το βλεμμα της καρφωνεται στα ματια και στον πουτσο και κουναει ωραια τον κωλο της οταν περπαταει. 

Η υπηρεσια ηταν ευγενικη οποτε αλλο ενα συν σε συνολο.

Μεσα στο δωματιο παρουσιαζεται πιο νορμαλ, με λιγοτερη σεξουαλικη ενεργεια αλλα χωρις να το γαμαει τελειως.

Κανει μια στοιχειωδη προσπαθεια για προκαταρκτικα και δεχεται το γλυψιμο στα βυζια αλλα οχι το δαχτυλο στο μουνι.

Με την πιπα της μου σηκωθηκε αλλα δεν ηταν απο αυτες που δεν ξεχνας και ιδιαιτερα το οτι αρνηθηκε να γλυψει αρχιδια με χαλασε πολυ.

Το στησιμο στα τεσσερα ηταν καλο και αντεξε το σκισιμο που της εκανα και τελικα εκει εβγαλε την πουτανα απο μεσα της. Κανει ωραια ηχητικα και κινειται ωραια με μουνιες και λοιπες κινησεις.

Το λαγνο βλεμμα της στα τελευταια λεπτα ηταν το αποκορυφωμα και ο λογος που εχυσα. 

Αυτα απο την εμπειρια μου μαζι της... 

Συμπερασματα βγαλτε εσεις...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 2-3 μερες
Στήθος Φυσικό
Καθαριότητα Studio Καλή
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα ιερόδουλης
Social
Value For Money
Αξιολόγηση: 7 18/03/2022 - 17:26
H Αντριάνα είναι μια πρόστυχη Ελληνίδα μιλφάρα η οποία είναι καλοδιατηρημένη. Δεν δίνει φιλιά και η πίπα της είναι φανταστική όμως. Στον παίζει και με το χέρι άμα λάχει. Στο σεξ είναι αρκετά καλή. Έγλυψα τα βυζιά της με τρέλα, μετά της έγλυφα το σώμα της το υπόλοιπο μετά και μου τον παίρνει μου τον βάζει μέσα και άρχισε να γαμιέται λυσσασμένα πρώτα σαν cowgirl, Μετά την γάμησα στα τέσσερα και οι κραυγές έγιναν εντονότερες. Το τέλος ήρθε με μια απολαυστική πίπα χύνοντας πάνω στα βυζιά της. Προτιμάτε και για άλλους ρόλους για όποιον ενδιαφέρεται.
Πληροφορίες συνάντησης
Value For Money
Αξιοπιστία
Ευχαρίστηση
Καθαριότητα
Υπηρεσίες
Social Links:
Κάντε μας like στο facebook   Ακολουθήστε μας στο twitter