Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή

μπείτε στο site

Roza
 ( Lelas Masage )
Βαθμολογία
Συνολική Βαθμολογία
- 5.22/10
Πρόσωπο
- 7/10
Σώμα
- 7/10
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
- 6/10
Καθαριότητα θεραπεύτριας
- 7/10
Social
- 7/10
Value For Money
- 7/10
Στοιχεία
Πόλη: Αθήνα
Κριτικές: 2
Κριτικές Χρηστών
to_arxidi
Συνολικα καλη προσπαθεια
Αξιολόγηση: 6.83 13/05/2022 - 01:04

Καλο το μαγαζι και η υπηρεσια ευγενικη.

Στην βαρδια ηταν και η Roza η οποια απο τις αλλες μου αρεσε περισσοτερο οποτε εδωσα τα λεφτα και περασα στο δωματιο. 

Καθαρο απο ολες τι αποψεις, πατωμα, σεντονια, μαξιλαρια, ολα μυριζανε καθαριοτητα. 

Εκανα το ντουζακι μου και ερχεται η Roza γυμνη με το ωραια της βυζια και το σωμα με λιγη χαλαρωση αλλα οχι κατι ασχημο.

Ξεκιναει μασαζ σε ολο το σωμα σιγα σιγα και οπου πλησιαζε την εγλυφα και χουφτωνα. Επιασε τον πουτσο μου και αρχισε ενα τσιμπουκι βαθυ και σαλιαρικο ενω ταυτοχρονα επαιζε με τις μπαλες μου. Καυλωσε πολυ και στηθηκε στα τεσσερα. Ειχε ηδη υγρο μουνι αλλα δεν ητανι απο τα στενα, θελει να εχεις καποιο μεγεθος. Δεν υστερω σε αυτο οποτε ενταξει απο αισθηση. Στο ιεραποστολικο δεν δεχτηκε γλωσσοφιλα και σε καποιες φασεις απεφευγε να με κοιταει. Οσο για την προσποιηση δεν παιρνει οσκαρ ερμηνειας αλλα δεν ειναι και απο αυτες που σε ξενερωνουν με ψευτικα βογγητα. 

Συνολικα εκανε μια καλη προσπαθεια και σεβαστηκα το ορια της. 

Αν με ρωταγατε αν θα ξαναπηγαινατε θα λεγα μπορει.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 60
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Τήρηση υπηρεσιών Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Στήθος Φυσικό
Καθαριότητα χώρου Άψογη
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα θεραπεύτριας
Social
Value For Money
tsanis_enea
Αξιολόγηση: 3.6 07/01/2022 - 20:01
Ξεγελαστηκα απο την υποδοχη που μου την παρουσιασε σαν ειδικη στο μασαζ και καλη στο σεξ. Σε κανενα απο τα δυο δεν κανει. Το μασαζ ηταν τοσο μετριο που θα μπορουσε να μου το κανει και κοπελα που δεν ηταν του επαγγελματος. Στο σεξ μονο η πιπα ηταν καλη.. ουτε να στηνεται ξερει ουτε και παιρνει καμια πρωτοβουλια. Ηταν τοσο ξενερωτη που εφυγα προωρα και χωρις να χυσω. Οταν την ειδα αρχικα κατι μου ελεγε να μην παω αλλα δεν ακουσα το ενστικτο μου και το πληρωσα.
Πληροφορίες συνάντησης
Value For Money
Αξιοπιστία
Ευχαρίστηση
Καθαριότητα
Υπηρεσίες
Social Links:
Κάντε μας like στο facebook   Ακολουθήστε μας στο twitter