Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή

μπείτε στο site

Victoria
 ( Golden Τouch )
Βαθμολογία
Συνολική Βαθμολογία
- 7.83/10
Πρόσωπο
- 8/10
Σώμα
- 9/10
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
- 8/10
Καθαριότητα θεραπεύτριας
- 7/10
Social
- 7/10
Value For Money
- 8/10
Στοιχεία
Πόλη: Αθήνα
Κριτικές: 1
Προβολές: 15
Κριτικές Χρηστών
alepotrupa
Μονο για σεξ...
Αξιολόγηση: 7.83 20/11/2022 - 01:49

Επισκεφτηκα το μαγαζι σε βραδυνη ωρα και ειχε τρεις κοπελες μεσα, με την υπηρεσια να κανει ωραια παρουσιαση και τον χωρο να αστραφτει απο καθαριοτητα.

Επελεξα την πιο μικρη σε ηλικια που ηταν η Βικτωρια αλλα και την πιο ομορφη για τα δικα μου γουστα. 

Ειναι κοντη, οχι πανω απο 160, γλυκια στο προσωπο και πολυ καλη στο σωμα με εξαιρεση τα βυζια που εχουν το μειονεκτημα να ειναι μικρα. 

Στο δωματιο αφεθηκε σε ενα gfe ρυθμο που εκανε πραγματικα ωραια. Ειναι πολυ καλη στο να σε φιλαει και να σε γλειφει στο σωμα, προκαλει καυλες με τον ιδιαιτερο τυπου γκομενας τροπο της. Καπου καπου ξεχνας οτι εισαι με μια πουτανα... Το μασαζ το αφησαμε για το τελος με δικη μου αποφαση γιατι δεν με ενδιεφερε και τοσο. 

Μου εκανε ενα αργο τσιμπουκι πριν την γαμησω για το οποιο εχω να πω οτι ξερει να κραταει πολυ ωραια το καυλι στο στομα της, το γλυφει μαλακα και τον προσεχει τον πουτσο σαν πολυτιμο δωρο. 

Το μουνι της εχει καλη αισθηση και με το γαμησι που κανει δειχνει οτι της αρεσει το επαγγελμα της για αλλη μια φορα. Ξερει να κανει καλο καβαλημα και στηνεται πολυ καλα για να την σκισεις. 

Αισθηση μου εκανε οτι ολα φαινοταν φυσικα, δεν εβλεπα προσποιηση.

Την εχυσα στο κωλο της που ειναι το πιο ομορφο σημειο στο σωμα της. 

Μου εκανε ενα μασαζ λιγων λεπτων το οποιο ηταν απλα μετριο αλλα μονο για τις υπηρεσιες της στο σεξ και την ωραια της εμφανιση θα την επισκεφτω ξανα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 60
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ακριβείς
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Ποιότητα μασάζ Μέτριο
Τήρηση υπηρεσιών Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πρωκτικό Όχι
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό