Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή

μπείτε στο site

Leyla
 ( Studio Alien Girls )
Βαθμολογία
Συνολική Βαθμολογία
- 8.5/10
Πρόσωπο
- 8/10
Σώμα
- 9/10
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
- 9/10
Καθαριότητα ιερόδουλης
- 8/10
Social
- 8/10
Value For Money
- 9/10
Στοιχεία
Πόλη: Αθήνα
Κριτικές: 1
Προβολές: 10
Κριτικές σε άλλα γραφεία
Κριτικές Χρηστών
minetos
Για υψηλες απαιτησεις
Αξιολόγηση: 8.5 20/11/2022 - 00:45

Ηταν μια επισκεψη που ειχα καιρο στο μυαλο μου και δεν την εκανα λογο του οτι πηρα μερικα εσκορτ στην σειρα. Το μαγαζι ηταν καθαρο οπως παντα και η υπηρεσια ευγενικη.

Αποφασισα να παρω την Leyla οχι απλα γιατι μου αρεσε περισσοτερο αλλα επειδη στην παρουσια της βλεπεις ενα μοντελο και οτιδηποτε κατωτερο της δεν ειναι επιλογη.

Περασα στο δωματιο οπου μου εδωσαν τον απαραιτητο χρονο για να προετοιμαστω και την περιμενα ξαπλωμενος στο κρεβατι. 

Πιο αναλυτικα για την εμφανιση της Λευλας εχω να πω οτι εχει το καλυτερο υψος για γυναικα (χωρις τακουνι), ισια μακρια ποδια που θα ξετρελανουν τους λατρεις του ειδους και ενα κωλαρακι πεταχτο, στρογγυλο και με αλλα λογια πανεμορφο. Τα καλα σχηματα συνεχιζονται και πιο πανω στο σωμα με λεπτη μεση, ελλειψη λιπους και πολυ ομορφο σχημα βυζιων. Τελευταιο το προσωπο... και πανεμορφο! Ειναι ενα κοριτσι που ευκολα μπορει να το ερωτευτεις με αλλα λογια... 

Ειχε καλη διαθεση την οποια εδειχνε και ηταν φιλικη, με πλησιασε και σχεδον μου εδωσε το βυζι της στο στομα. Εκμεταλλευτηκα την ευκαιρια και εγλειψα και τις δυο ρωγες μια μια και ρουφηχτα χωρις να δειξει ενοχληση. Στο υπολοιπο σωμα φιλια και γλειψιματα παιχτηκαν παντου, η καθαριοτητα της επιτρεπει τετοια παιχνιδια. Εκεινη σε προκαταρκτικα μιμηθηκε τις κινησεις μου αλλα στον πουτσο μου εκανε ωραια πιπα την οποια ευχαριστηθηκα οπως λιγες φορες και ας ηταν με καποτα. 

Τη γαμησα αποκλειστικα στα τεσσερα γιατι λατρεψα τον κωλο της και ηθελα να εχω τη θεα του οσο περισσοτερο γινωταν.

Εχει σφιχτο μουνι, οτι περιμενεις για την ηλικια της και οι αναστεναγμοι της ειναι απαλοι και πολυ καυλωτικοι. Συμμετεχει πολυ ωραια και δινει την απολυτη εντυπωση οτι το ζει. 

Οταν τελειωσα ενιωσα μια θλιψη λογο τυο οτι επρεπε να την αποχωριστω αλλα ειχα αποφασισει απο εκεινη την στιγμη οτι θα την ξαναπαρω και ηδη ετοιμαζω δευτερη φορα. 

Αμα εχετε υψηλες απαιτησεις οσον αφορα την ομορφια αλλα και θελετε ενα ωραιο gfe σας υποδεικνυω την τελεια περιπτωση.

Καλα γαμησια και να μας γραφετε...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Στήθος Φυσικό
Συμπεριφορά υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Καθαριότητα Studio Άψογη
Επανάληψη ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Services 69 Στοματικό χωρίς προφύλαξη
Αντιδράστε Like Love Haha Wow Sad Angry