Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή

μπείτε στο site

Αριαδνάκι
 ( Ανεξάρτητες Μασέζ )
Βαθμολογία
Συνολική Βαθμολογία
- 7.44/10
Πρόσωπο
- 7.33/10
Σώμα
- 7.67/10
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
- 6.33/10
Καθαριότητα θεραπεύτριας
- 8.33/10
Social
- 8.33/10
Value For Money
- 6.67/10
Στοιχεία
Πόλη: Αθήνα
Κριτικές: 3
Προβολές: 81
Κριτικές Χρηστών
Fabio
Άλλαξε
Αξιολόγηση: 8.83 16/09/2022 - 10:34

Την κοπέλα τη  έχω συναντησει 2 φορες .μια το χειμώνα πριν εμφανιστεί σαν ανεξάρτητη στο κοινό και μια σχετικά προσφατα μπορώ  να  πω οτι υπάρχουν διαφορες στο τότε και στο τώρα πάμε στην εμφανιση γλυκό προσωπο και με ένα χαμόγελο συνεχώς .φαίνεται πιο κουρασμένο απο οτι πριν κάτι μήνες.  ωραίο σώμα πετίτ χωρις περιττά κιλά .οτι βλέπετε στις φωτογραφίες .τότε η φάση ήταν πιο χαλαρή .ξεκινούσε με μασσάζ χαλαρά χωρίς βιασύνες το ζούσε γενικά απο υπηρεσιες  υπέρευχαριστημενος θα έλεγα.την τελευταία φορά ήταν όλα πιο μηχανικά  καθηστέρηση >30 min  χωρίς ενημέρωση έπρεπε εγώ να στείλω για να μου το πει. Κατ ευθειαν σεξ , βιαστική .  κατ άλλα συνεχίζει να παρέχει καλές υπηρεσίες  και είναι μια τίμια επιλογή στα 120 για όλο το πακέτο που προσφερει .επίσης να αναφέρω οτι είναι ευγενέστατη .ευχαριστη στην κουβέντα  και πολύ καθαρή 

Για τις υπηρεσίες έβαλα 9 , μ.ο την πρωτη φορά ηταν για 10 και την δεύτερη για 8 ας πούμε 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Συμπεριφορά Ευγενεστατη
Αντιδράστε Like Love Haha Wow Sad Angry
Αντιδράσεις (2):
Like
geroksouras arpagas
Σχολιάστε Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Πρόσωπο
Σώμα
Καθαριότητα θεραπεύτριας
Social
Value For Money
Odin
Το μικρο καβλοπιτσιρικι της διπλανης πορτας!
Αξιολόγηση: 7.83 16/08/2022 - 13:03

Το λοιπον μαγκες, πρωτη επαφη μου με το μασαζοκοριτσι πριν κανα διμηνο. Eιναι ενα ομορφο καθημερινο κοριτσι, υψος περιπου 1,60, ξανθουλικο με τα γυαλακια του που σου βγαιζει κατι σε να το βαλεις κατω και να δωσεις πονο! Κοριτσι της διπλανης πορτας, χαλαρο κ ανετο στην κουβεντα ωραιο σωματακι, βυζακι μικρο ομορφο (Α+), μουνακι καθαρο κ προσεγμενο και τελος ενα κωλαρακι μικρο κ ομορφο (δεν το δινει ομως δυστυχως :cry:).
Στο μασαζ ασχοληθηκε με το λαδακι της κ με χαλαρωσε αρκετα. Δεν αντεξα ομως πολυ κ ξεκινησε ο αγωνας. Καλη πιπα το παλευει, γουσταρει γλειφομουνι κ παιξιμο με τα δαχτυλα και γενικα καβλωνει ομορφα. Την δοκιμασα σε 69, cow κ πισωκολληττο και σε ολα ανταποκριθηκε αψογα. Κραυγουλες κ βογγητα της βγαινουν αυθορμητα (πιστευω) γιατι εχει στενουλικο μουνακι κ το σφυροκοπημα δυνατο. Δεκτικη σε ολα, εκανε κ μασαζ προστατη κ τελος τελειωμα στο στοματακι της.
Ενα μειον μονο μια καθυστερηση στο ραντεβου που ομως ειχε ενημερωσει νωριτερα. Τελικη εντυπωση θετικη. Κοστος 120€ (μασαζ+full extra) η ωρα.

Η δευτερη συναντηση με το κοριτσι πριν μια εβδομαδα ! Η συνεννοηση εξισου ευκολη κ αμεση με την πρωτη φορα. Καθυστερηση δν υπηρχε καθολου αυτη την φορα, στην ωρα της ακριβως χτυπησε η πορτα. Αυτη την φορα εντυπωσιαστηκα ακομα περισσοτερο γιατι μου ηρθε με το ξανθο μαλλι της φτιαγμενο δυο πλεξουδες-κοτσιδακια! Σκεφτειτε ενα ομορφο, γλυκο, κοντουλικο κοριτσακι (που το κανεις μικροτερο απ' οσο ειναι) με κοτσιδακια!!!! Ο ορισμος του πετιτ πιτσιρικι! Στα του αγωνα τωρα, ισχυει οτι εγραψα παραπανω επι δυο, γιατι οσο περισσοτερο ανετα κ οικειότητα νοιωθει, τοσο ξεκουμπωνει κ δινεται! Σαφως κ δν επαιξε μασαζ γτ μολις βγηκε απο το ντουζ ολα χτυπησαν κοκκινα! Αυτη την φορα ακουστηκαμε σε ολο τον οροφο τουλαχιστον! Και ενα tip, το μικρο προσπαθει να ειναι σωστο κ συνεπη και ειναι αγχωνενο κ κουμπωμενο. Δειξτε της χαλαροτητα, ανεση κ αποδοχη κ θα σας το ανταποδωσειι στο διπλασιο! Πλεον το περασα στα στανταρακια μου, για καθε φορα που θα ερχομαι Αθηνα!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία Πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Ποιότητα μασάζ Καλό
Τήρηση υπηρεσιών Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πρωκτικό Όχι
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Συμπεριφορά Ευγενεστατη
Επανάληψη ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Αντιδράστε Like Love Haha Wow Sad Angry
Αντιδράσεις (3):
Like
geroksouras servicee arpagas
Σχολιάστε Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Πρόσωπο
Σώμα
Καθαριότητα θεραπεύτριας
Social
Value For Money
WHATABOUTFUCK
ΟΞΩ ΜΩΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ...
Αξιολόγηση: 5.67 14/08/2022 - 04:07

Η συνεννόηση έγινε με sms στο viber από το προηγούμενο βράδυ...

Έστειλα 02:30...απάντησε...και κανονίσαμε για την επόμενη μέρα...

Είχα ζητήσει συνάντηση για 12:00 το μεσημέρι στο Bill...μου ζήτησε να το κάνουμε 11:00...δεν είχα αντίρρηση...οπότε την επόμενη μέρα έπρεπε να υπάρξει απλά μια επιβεβαίωση...

Πράγματι 09:30 μου ζητάει επιβεβαίωση...της είπα ότι δεν έχει αλλάξει κάτι...και ότι θα την περιμένω 11:00...

Έφτασα στο Bill 10:50...αλλά δεν πήρα δωμάτιο...γιατί από σύντομες κριτικές που διάβασα στο δίπλα site...είχα καταλάβει ότι αργεί στα ραντεβού της...ότι δεν είναι σωστή στον χρόνο...οπότε επειδή είχα δει ότι για τελευταία φορά είχε συνδεθεί 04:00 τα χαράματα στο viber...αποφάσισα να μην πάρω δωμάτιο...και να περιμένω να δω αν θα έρθει...

11:35 της έστειλα μήνυμα και την ρώτησα αν θα έρθει...για να έρθει τελικά 11:40...

40 λεπτά καθυστέρηση...ενώ είχε επιλέξει αυτή την ώρα...ενώ ήταν πρωϊ ακόμα!!...και ενώ η Αθήνα είναι άδεια αυτές τις μέρες!!...

Δεκαπεντάυγουστος είναι...οπότε προσωπικά δεν είχα θέμα...γιατί είμαι χαλαρά αυτή την περίοδο...

Εσείς όμως να ξέρετε...για να κάνετε τα κουμάντα σας...

Πάμε παρακάτω...

Φιλιά είχαμε...καλή πίπα είχαμε...χαμόγελο είχαμε...αλλά τα καλά τελειώνουν εδώ...

Στο sex δεν είχαμε συγχρονισμό όταν ήταν από πάνω...γλυφομούνι δεν ήθελε...και στα 4 καμπούριαζε για να μην μπορώ να σπρώξω σαν άνθρωπος...

Αποφάσισα να βγω και να την παίξω για να τελείωσω...γιατί διαφορετικά δεν θα τελείωνα...

Τελείωμα στο στόμα της...και μετά αυτή στο μπάνιο για να καταθέσει και να ξεπλυθεί...ενώ εγώ έμεινα στο κρεβάτι για να δω τις αναπάντητες...

Καλώ μία από αυτές...διάρκεια κλήσης 7 λεπτά...και σε αυτά τα 7 λεπτά είχε βγει από το μπάνιο...είχε ρίξει 10 σταγόνες από κάποιο λαδικό χαμηλά στις γάμπες μου...και μου έκανε χάδια...

Τα χάδια αυτά δεν κράτησαν παραπάνω από ένα λεπτό!!!...

Το ξαναγράφω!!!...ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ!!...

Στο καπάκι άρχισε να φοράει τα ρούχα της!!...

Κοιτάζω το ρολόϊ και είχαν περάσει μόλις 40 λεπτά...

Κάποιος άλλος θα την καραμούζιαζε...αλλά εγώ τύποι θέλω μία ωρίτσα για να χαλαρώσω...όχι να τσακωθώ με την κάθε βαρεμένη που θέλει 120 euro στα 40 λεπτά...και ούτε να γαμηθεί δεν θέλει!!...

Την γράφω στα αρχίδια μου λοιπόν...την αφήνω να ντυθεί...της δίνω τα 120...μου λέει ότι ήμουνα πολύ καλός και θα ήθελε να ξαναβρεθούμε...(  S U R E   B A B Y  ! ! ! )

Γιατί να μην θέλει να με ξαναδεί??...Αγάμητη...ατσαλάκωτη...και με 120 euro σε 40 λεπτά έφυγε!!!...

Τα μέτρησες τα 120????...Όξω μωρή από την παράγκα τώρα!...

Αυτά που έχασες δεν μπορείς να τα μετρήσεις Αριαδνάκι!!!...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία Πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση Στο στόμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Ποιότητα μασάζ Μόνο σεξ
Τήρηση υπηρεσιών Τηρήθηκε μερικώς ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πρωκτικό Όχι
Φιλί Ναι με γλώσσα