Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή

μπείτε στο site

Dida
 ( Your Angels )
Βαθμολογία
Συνολική Βαθμολογία
- 9.11/10
Πρόσωπο
- 9/10
Σώμα
- 9.33/10
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
- 9.67/10
Καθαριότητα συνοδού
- 9.33/10
Social
- 8.67/10
Value For Money
- 8.67/10
Στοιχεία
Πόλη: Αθήνα
Κριτικές: 3
Κριτικές Χρηστών
George_1969
Didara Vol.2 !
Αξιολόγηση: 8.83 19/06/2022 - 22:06

2 Mηνες μετα μας ξαναρθε...

Δεν εχασα λεπτο....

Οι κοπελες που βλεπω 2 φορες ειναι λιγες. Αυτες που βλεπω 3+ ειναι λιγοτερες απο τα 5 μου δαχτυλα, αλλα η Rita (Dida) μπηκε στο τοπ 5 μου... 

Θα τη ξαναδω δηλαδη και 3η φορα στο μελλον , σε επομενο τουρ, σε κατι μηνες αλλα ναι 3rd ειναι σιγουρη....

Ξεπαραδιαστικαμε συνροφοι, η μια ωρα μαζι της, εγινε 1.5 και κατι cim...διπλασιασαν την ταριφα , αλλα χαλαλι της.. 

Και ολο το βραδυ καθομουνα μαζι της....

Το μωρο εχει κλαση, elegance, οι photo του site την αδικουν, ειναι ο φωτογραφος για σκοτωμα..

Πολυ ομορφη, elegance, mix 1 στις 100, μιγμα israel, belarus, Γεωργιας και ρωσσιας ....

Αυτη η μοναδικοτητα σε συνδιασμο με την αυρα ιταλιδας, τα γονιδια του israel και της ρωσσιας , δημιουργησε μια μοναδικη γυναικα φωτια , παθιαρα, καυλιαρα, χωρις μα και μου, με τα παντα ολα, στυλ δεν περιγραφω αλλο, δεν θα μπω σε λεπτομεριες χυνει φιλα διχως αυριο, γλυφεις και παθαινεις τραλαλα, σε γλυφει παντου, ειναι μουναρος, γκεισα, δεν χανει λεπτο για να σε ευχαριστησει...

Σωμα super, μαυρο μαλι μεχρι τη μεση ισιο, ματαρες βυζια καλα σιλικονατα, εσωρουχα victoria secret αυθεντικα μαυρα, black dress to kill , συνοδος του james bond....

Rita Princess..

Σταθερη αποδοση και συμπεριφορα που σε φτιαχνει απο το πρωτο λεπτο. 

Εκει ειναι και οι διαφορα σε καποιες τοπ , απο καποιες αλλες... 

Καναμε και αλλα πραματα, που δυσκολευομαι να περιγραψω, που πανε προς ασιατικο σεξ και απολαυσεις....

Αnyway περασα φανταστικα μαζι της οπως και τη πρωτη φορα, και ακομα καλυτερα... 

Nαι θα τη ξαναδω και 3η φορα σε κατι μηνες...

Ασχετο, το 10 μονο του θεου απο δω και περα, αλλαζω λιγο τη θεωρια μου για τις βαθμολογιες, οποτε 9 περνουν οι τοπ, wonder woman...

Eχει και νατι απo Gal Gadot πλακα πλακα...

George out

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1.5 ώρα
Κόστος (€) 260
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 2-3 μερες
Ηλικία Πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
Services Τελείωμα στο στόμα
Σχολιάστε Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Πρόσωπο
Σώμα
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value For Money
George_1969
Dida Didara Ritara Exotic Princess - 10/10 - TEΣΠΑ
Αξιολόγηση: 10 20/05/2022 - 12:30

Outcall αρχη μήνα, και last day πριν πεταξει για Ρωσσια....

Η κριτικες ειναι υποκειμενικες παντα λιγο συντεκνοι, αλλα εδω μιλαμε για 10ΑΡΙ.

ΑΠΟ ΜΕΝΑ 10 ΣΕ ΟΛΑ, 2-3 φορες το χω κανει αυτο , 1 ειναι η Alexia

1 στις 100. Τετοια θεα δεν εχω ξανασυναντισει, αυτη η ομορφια που εχουν mix dna , μυγαδες ξερετε, οταν πιαβει ο θεος εχει κεφια και φτιαχνει κατι εξωπραγματικο, αγγελικο.
Αυτο το mix ρωσικου DNA και Israel εκανε το θαυμα του...

Πανεμορφη, δεν τη κανεις για ρωσσιδα, αλλα στο κρεβατι εχει ολα τα DNA της combined. Δεν μπορω να περιγραψω το προσωπο της, ζωγραφικος πινακας για μενα με ματαρες που δεν εχω λεξεις, μαλλια ποιημα ισια μελαχρινα μεχρι το κωλο, σωμα bye bye Kansas..
H Rita ειναι περιπτωση σπανια και πολλυ σπανια θα πηδηξεις τετοιο μουνι.
Αλλα εχει και αλλα, η αυρα της, η θετικοτιτα της, η δοτικοτητα της, το παθος της, το social ειναι και αυτα εξω απο τα πλαισια αυτης της γης.....
Εχετε γνωρισει ανθρωπους καλους με μια αυρα θεικη που οτι και αν εχεις σε 10 λεπτα σου φτιαχνουν το κεφι ? Ειναι ελαχιστοι.....
Εχει κσι κατι απο Gal Gadot στο πιο ομορφο, με mix που δεν μπορω να περιγραψω...
Η φωτο του site την αδικουν..
Για τον αγωνα τι να πω, δεν μπορω να πω και πολλα , τα παντα ολα, η Rita παιζει σε αλλο level.....Ειναι must..
Ειναι μοναδικη.
Ειναι σταναρ επαναληψη τον Ιουνιο οταν ξαναρθει. Ειναι fully booked..

Rita you are a Princess.
Eισαι καυλα, θεα...

Εχω καιρο να περασω ετσι, γιατι αυτη η μοναδικοτητα της με τα mixed DNA ειναι σπανια + ολο το πακετο+ η ΑΥΡΑ της παιδια, Η ΑΥΡΑ της....

Οχι repeat απλα, κερδισε θεση στο club αυτων που θα βλεπω συστηματικα, και αυτες δεν ειναι καν 2-3 στο συνολο (μαζι με τη Dida)

George over&out

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία Πελάτη 50+
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
Πρόσωπο
Σώμα
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value For Money
AlfaArsenico
Ντιρλαντα Ντιντα
Αξιολόγηση: 8.5 20/04/2022 - 18:51

Συναντηση με την Dida υστερα απο πολλες προσπαθειες σε προηγουμενα τουρ που δεν βολευε η ωρα.

Μια περιγραφη του μωρου. Ψηλη Ρωσιδα, γυρω στα ±35 , ηρθε με ενα μαυρο κολλητό φορεμα. Μετα το μπανακι ειδα ενα πολυ καλο σωμα για την ηλικια της δεμενο, μοντελε, γυμνασμενο, με δυο σιλικονατα 3αρια βυζια που φαινονται οι καθετες ουλες. Χασαπης εκανε την δουλεια. Προσωπο συμπαθητικο με εξωτικα χαρακτηριστικα, και ολο το σωμα μαυρισμενο. Δεν μπορεσα να διακρινω αν ειναι απο σολαριουμ η το φυσικο της χρωμα. Οι φωτο του αντζελς κοντα, ιδίως οι τελευταιες. Εβαλε σιδερακια στα δοντια, αλλα δεν επηρέασε την πιπα.

Στον αγωνα η Ντιντα ειναι πολυ εμπειρη, πολυ καλο στοματικο και DT, σεξ σε οτι σταση θελεις, και ενα πολυ εντονο πρωκτικο. Την καθοδηγησα σε PSE και ανταποκριθηκε πολυ ομορφα. Χρειαστηκε αρκετο δουλεμα και περιποιηση για να χυσει με δαχτυλα μπρος και πισω. Δυσκολη και απαιτητικη γυναικα.

Στο καβαλημα την κρατουσα απο την μεση, και οταν χαλαρωνε τους ρυθμους ετρωγε κωλοσκαμπιλα με συμπληρωματικο come on bitch, faster για να την ενθαρρύνω.

Στο πρωκτικο την εβαλα διπλωμενη στα 4, να εχει λυμενα τα μαλλια της, να της εχω γυρισει το προσωπο να βλεπει τον καθρεπτη, και να της το χωνω βαθεια, ενω να της μιλαω βρωμικα. You like it deep bitch? και να μου απανταει, αααχ yes, aaax, και να εντεινω το σφυροκοπημα. Να την ρωταω, where is my dick bitch, και να μου απανταει aaax in my ass, aaax. 

Εγινε το σωσε με την Ντιντα και ανταποκριθηκε πληρως λες και γυριζαμε τσοντα. Της αρεσει το σεξ οπου παιρνεις τα ινια και την πηδας σκληρα.

Μιλαει καλα Αγγλικα αλλα στο σοσιαλ μου ελεγε για τις ανησυχιες της για τον πολεμο. Δεν ειναι πλεον ευκολο να ερθουν στην Ελλαδα απο Ρωσια, και ειναι λιγο περιπετεια. Προσοχη ομως, της αρεσει να μιλαει πολυ, οποτε λαβετε μετρα.

Επαιξαν δυο γυροι πολυ δυνατοι, και ευχαρηστηθηκα γερο γαμησι. Ειναι στο προγραμμα να την ξαναδω μετα το Πασχα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 210
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Σιλικονάτο
Τατουάζ Καθόλου
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
Services Πρωκτικό
Πρόσωπο
Σώμα
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value For Money
Social Links:
Κάντε μας like στο facebook   Ακολουθήστε μας στο twitter