Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές του AK22

Featured Image for Μαρίνα
Μαρίνα AK22
Σκέφτομαι εδώ και εβδομάδες τη φάση με τη Μαρίνα αλλά όταν την πήρα τότε τηλέφωνο μου είπε πως είναι εξωτερικό και θα γυρίσει τέλος του μήνα.. Της ζήτησα περισσότερες φωτογραφίες και μου έδωσε το προφίλ της στο φουμπού όπου είδα αρκετές φωτογραφίες και status κάπως έτσι η επιθυμία μου να την γνωρίσω έγινε μεγαλύτερη. Κανόνισα λοιπόν από χθες την συνάντηση μας και σήμερα ήταν η μεγάλη μέρα. Πήγα στο χώρο της και την βρήκα. Ο χώρος περιποιημένος και καθαρός. Η Μαρίνα φορούσε μαύρο σετ εσώρουχα και χρωματιστά 20ποντα παπούτσια που είχα ζητήσει εγώ στα μηνύματα από πριν. Άβαφη και όμορφη, με σπαστά μαύρα μαλλιά και πονηρό βλέμμα. Μου πρόσφερε πετσέτα και μπήκα για ντουζ σε ένα μεγάλο μπάνιο στο οποίο φαντάζομαι γίνεται της τρελής αλλά μιας και ήταν η πρώτη μας συνάντηση δεν το τόλμησα. Με περίμενε στο κρεβάτι ενώ με το που μπήκα σηκώθηκε στα γόνατα και άρχισε να τραβάει τη πετσέτα μου. Αυτό που ακολούθησε δεν περιγράφεται. Τέτοιο τσιμπουκι δεν μου έχουν ξανακάνει. Βάθη, με ρυθμό και αρκετό σάλιο με εκείνη να δείχνει ότι το ευχαριστιέται αυτο με έκανε να χύσω ακόμα εκεί... Έκανα ένα τσιγάρο όσο ήταν εκείνη στο μπάνιο και πήγα να πλυθώ και εγώ. Όταν βγήκα με περίμενε στη πόρτα γιατί είχα ξεχάσει να πάρω τη πετσέτα μου, και το κεφαλή μου θα ξέχναγα εκείνη την στιγμή αλλά οκ. Σκουπίστηκα και όσο πηγαίναμε προς το δωμάτιο με ρώτησε που έκανα γιορτές και τέτοια άσχετα και ξαφνικά με τραβάει από το χέρι και λέει έλα να κάνουμε πρόβα για τσόντα και πέφτει στο κρεβάτι και εγώ από πάνω της. Τι βυζια είναι αυτά ρε;;; Τρομερή αίσθηση να προσπαθείς να τα πιάσεις και να μη χωράνε στη χούφτα σου. Την έγλυψα, με έγλυψε, ήρθε από πανω μου και μου έκανε ένα φοβερό ισπανικό για αρκετή ώρα και τραβήχθηκα γιατί ήμουν έτοιμος να της τα δώσω πάλι στη μούρη αλλά το κατάλαβε και σταμάτησε. Μου πέρασε προφυλακτικό με το στόμα και ανέβηκε από πάνω και στα 2 λεπτά ήμουν έτοιμος πάλι και την κράτησα για να σταματήσει. Σηκώνομαι και την γυρνάω στα τέσσερα και της τον χώνω όλο μέσα ενώ εκείνη είχε γυρίσει το κεφαλή της και με κοίταγε και εκεί σας λέω δεν άντεξα άλλο. Της τα έδωσα ολα. Εννοείτε θα ξαναπάω γιατί θέλω να την πάρω στο μπάνιο κάτω από το ντουζ. Η απόλυτη PSE! Όχι μόνο για πρόβα, θα μπορούσε να ήταν αληθινή τσόντα.

8.80


Forum Tasks