Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


[-]
Κορυφαίος Δημοσιευτής
χωρίς avatar Συγχαρητήρια στον top δημοσιευτή μας για σημέρα! Συγχαρητήρια στον/στην 6in9ine, τον τρέχοντα κορυφαίο δημοσιευτή για την τελευταία ημέρα με 30 δημοσιεύσεις!

[-]
Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

[-]
Online Χρήστες
There are currently 257 online users. [Complete List]
» 3 Member(s) | 254 Guest(s)
AvatarAvatarAvatar

[-]
Online προσωπικό
Δεν υπάρχουν μέλη του προσωπικού που είναι ενεργά αυτήν τη στιγμή.

[-]
Στατιστικά
» Μέλη: 2,191
» Τελευταίο μέλος: paramount

» Θέματα φόρουμ: 1,970
» Δημοσιεύσεις φόρουμ: 169,155

Πλήρη Στατιστικά

Transparent

Athens VIP Girls chat

(12-07-2022, 08:25 PM)servicee Έγραψε: αν ήταν κλεισμένη ρε μπρο να έριχναν τον άλλον; μια γυναίκα κόβει το πρωκτικό για πολλούς λόγους
να πήγε κανένας με 3 μέτρα πούτσα και να τις έβγαλε αίμα
και δεν το λες γραφείο με πολλές επιλογές ακόμα να σου προτείνει άλλες 5 διαθέσιμες εκείνη την ώρα

Τοτε να ζητησει συγνωμη, και να μου κλεισει την Βικη με εκπτωση την αλλη μερα.

Δηλαδη και το ξενοδοχειο πληρωσα, και αγαμητος εφυγα!  Angry
(12-07-2022, 08:27 PM)AlfaArsenico Έγραψε: Σωστα, αλλα δεν επιδιωκα πρωκτικο με την Βικη. Αν θυμασαι τι σου ελεγα για φυσικη Βιαγκρα;

Εγω κλεινω συνηθως ομορφα μωρα με ωραια σωματα. Το γραφειο ειχε την Ται και την Βικη σε αυτη την κατηγορια. 

Για να μην το τραβαμε αλλο, με μεσολαβηση θα τα βρουμε στο τελος, αλλα αν μου ξανακανουν κατι τετοιο, θα βγω απο τα ρουχα μου.  Big Grin

με τα ρουχα γαμας εσυ; cwlos

παντως αν σου αρεσουν οι φυσικες λεπτες γκομενες θα σου ελεγα Νικολ
πορτογαλεζα που φιλαει δεχετε δακτυλα κανει ωραια πιπα
μικρο βυζακι
λιγο πεσμενο κοντουλα
οχι τουμπανοφατσα αλλα γλυκουλα
δεν ξερω αν καταλαβαινεις τι εννοω
Δεν έχετε ιδέα τι μπορώ να κάνω στο κρεβάτι. Για παράδειγμα, μπορώ να φάω ένα ολόκληρο σακουλάκι πατατάκια χωρίς να ρίξω ούτε ένα ψίχουλο.
(12-07-2022, 08:33 PM)geroksouras Έγραψε: παντως αν σου αρεσουν οι φυσικες λεπτες γκομενες θα σου ελεγα Νικολ

Απαπαπαπα θα περιμενω μια καινουργια που ερχεται. Δειχνει πολλα υποσχομενη.

Μαντεψε ποια ειναι! xaxa
Και ειναι η μονη Πορτογαλεζα που δεν μιλαει Πορτογαλικα!  hahaha
(12-07-2022, 08:38 PM)AlfaArsenico Έγραψε: Απαπαπαπα θα περιμενω μια καινουργια που ερχεται. Δειχνει πολλα υποσχομενη.

Μαντεψε ποια ειναι! xaxa

ιζαμπελα η παλομα
Δεν έχετε ιδέα τι μπορώ να κάνω στο κρεβάτι. Για παράδειγμα, μπορώ να φάω ένα ολόκληρο σακουλάκι πατατάκια χωρίς να ρίξω ούτε ένα ψίχουλο.
(12-07-2022, 08:46 PM)geroksouras Έγραψε: ιζαμπελα η παλομα

Αχ τρομάρα σου.  xaxaxaxaxa


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
9FBEEE83-46BD-4AE8-A43E-4EDAB361B306.jpeg    F0DD5498-AB20-41F7-AA5C-314820C7EF41.jpeg   
Αααααα και η φωτο θυμιζει Μεξικο!
(12-07-2022, 08:55 PM)AlfaArsenico Έγραψε: Αααααα και η φωτο θυμιζει Μεξικο!

ουτε που την προσεξα
Δεν έχετε ιδέα τι μπορώ να κάνω στο κρεβάτι. Για παράδειγμα, μπορώ να φάω ένα ολόκληρο σακουλάκι πατατάκια χωρίς να ρίξω ούτε ένα ψίχουλο.
Γαμησα την Ruby, απολυτα φυσικο αματουρι με καυλες που δεν ντρεπεται να βγαλει την πουτανα απο μεσα της. Καλο στοματικο καλα στισηματα και πολυ δραση σε ολη την διαρκεια. Πολυ ευχαριστημενος μαζι της.
Η Nicole ωραιο τυπακι, ανοικτη σε φιλια και κανει ωραια ακαποτη πιπα. Περασα ωραια μαζι της
(12-07-2022, 11:12 PM)emponias Έγραψε: Γαμησα την Ruby, απολυτα φυσικο αματουρι με καυλες που δεν ντρεπεται να βγαλει την πουτανα απο μεσα της. Καλο στοματικο καλα στισηματα και πολυ δραση σε ολη την διαρκεια. Πολυ ευχαριστημενος μαζι της.

νομιζω εισαι λιγο υπερβολικος
εκτος αν απογειωθηκε με εσενα

(13-07-2022, 12:21 AM)okafetzis Έγραψε: Η Nicole ωραιο τυπακι, ανοικτη σε φιλια και κανει ωραια ακαποτη πιπα. Περασα ωραια μαζι της

γαμω τα τυπακια η Νικολ
Δεν έχετε ιδέα τι μπορώ να κάνω στο κρεβάτι. Για παράδειγμα, μπορώ να φάω ένα ολόκληρο σακουλάκι πατατάκια χωρίς να ρίξω ούτε ένα ψίχουλο.
Μα ειναι πολυ απρόσεχτοι! 

Στην ιστιοσελιδα της Jade την ονομαζουν Livia στις υπηρεσιες. Ειναι οι σωστες υπηρεσιες η θα φαμε φολα παλι;
(13-07-2022, 11:00 AM)AlfaArsenico Έγραψε: Μα ειναι πολυ απρόσεχτοι! 

Στην ιστιοσελιδα της Jade την ονομαζουν Livia στις υπηρεσιες. Ειναι οι σωστες υπηρεσιες η θα φαμε φολα παλι;

Γιατί ήρθε; Άσε θα την τεσταρω πρώτος εγώ  bj1
Δεν έχετε ιδέα τι μπορώ να κάνω στο κρεβάτι. Για παράδειγμα, μπορώ να φάω ένα ολόκληρο σακουλάκι πατατάκια χωρίς να ρίξω ούτε ένα ψίχουλο.
(13-07-2022, 11:08 AM)geroksouras Έγραψε: Γιατί ήρθε; Άσε θα την τεσταρω πρώτος εγώ  bj1

Μην της χαλασεις το ωραιο στομα φοβαμαι!  tooth
Προσεξτε ποσο συνεπεις ειναι αυτο το γραφειο. Διαφημιζει την Jade και την λεει Livia στις υπηρεσιες.

Επισης εχετε δει Πορτογαλεζα να μην μιλαει Πορτογαλικα;  hahaha

Το εμπιστευεστε; Εγω με την καμια!


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
C693FA7E-A5A6-4ACA-A5D0-BDBD67C5785C.jpeg    B5D92756-1C9F-4F3F-AE9A-61F087601FA4.jpeg   
Στις αρχες ειναι ακομα οποτε καποια λαθη ειναι λογικο να γινονται. Απο γυναικες παει αρκετα καλα. Εγω εχτες πηρα την Thay. Ειναι που ωραια γυναικα και επαγγελματιας πουτανα, κανει κοπο για να παρει τα λεφτα. Εργαψα και μια κριτικη για οποιον ενδιαφερεται
(13-07-2022, 10:04 PM)eto-vrekis Έγραψε: Στις αρχες ειναι ακομα οποτε καποια λαθη ειναι λογικο να γινονται. Απο γυναικες παει αρκετα καλα. Εγω εχτες πηρα την Thay. Ειναι που ωραια γυναικα και επαγγελματιας πουτανα, κανει κοπο για να παρει τα λεφτα. Εργαψα και μια κριτικη για οποιον ενδιαφερεται

Την πετρα του σκαδαλου δηλαδη δοκιμασες!  xaxa

Δεν μου λες, κωλο σου εδωσε;  hahaha
Καλησπερα! Δοκιμασα την Ναομι, ειναι vfm το κοριτσι. Ομορφη απο κοντα και πολυ μαχημη στο προγραμμα, καλο τσιμπουκι, καβαλημα και στησιματα απο τα καλυτερα.
(07-07-2022, 09:18 PM)Athensvipgirls Έγραψε: Καλησπέρα σας, μας συγχωρείται αλλά ποια κοπέλα είχατε κλείσει και σε ποιο ξενοδοχείο που δεν ήρθε η κοπέλα ?

Σας ματιασανε και δεν δουλευει το σαιτ σας; 

Τωρα που ειμουν ετοιμος να ξανακλεισω;  Big Grin
(13-07-2022, 11:39 PM)AlfaArsenico Έγραψε: Την πετρα του σκαδαλου δηλαδη δοκιμασες!  xaxa

Δεν μου λες, κωλο σου εδωσε;  hahaha

Πωπω σκάλωμα  tooth
Ρε .πας και ερωτεύτηκες;
Δεν έχετε ιδέα τι μπορώ να κάνω στο κρεβάτι. Για παράδειγμα, μπορώ να φάω ένα ολόκληρο σακουλάκι πατατάκια χωρίς να ρίξω ούτε ένα ψίχουλο.


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)
[-]
Διαφημίσεις

Forum Tasks