Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή

μπείτε στο site
Notify Member Updates |
Mikaela(Dream Girls)

Picture Stats:

Αξιολόγηση: Δεν υπάρχει ακόμα αξιολόγηση.
Value For Money:
Αξιοπιστία:
Ευχαρίστηση:
Καθαριότητα:
Υπηρεσίες:
0 Μέλη and 2 Guests are viewing this picture.
Notify Member Updates |

Κριτικές

to_arxidi
Κριτικές: 10
Αξιολόγηση: 7.2* 14-01-2022

H Mikaela εχει ωραιο σωμα, απο ηλικια της δινω αλλα 3 με τεσσερα χρονια και απο προσωπο ειναι μετρια.
Στημενη στα τεσσερα ο κωλος της ειναι πολυ ωραιος και η ρώγα της αν την γλύψεις σκληραινει αμεσα.
Στο θεμα των φιλιων ειναι ανοιχτη αλλα δεν τα ζητησα απο μονος μου.
Ξερει να κανει καλο στοματικο με προσπαθεια για dt και με γλυψιμο και στις αρχιδομπαλες.
Στο σεξ θελει να γαμιεται καλα, με δυναμη και να της γεμιζεις το μουνι, αυτο ζητησε απο μονη της. Εχει καλη αισθηση απο μεσα και τα βογγητα της ειναι αρμονικα με τις κινησεις.
Απο καθαριοτητα ειναι πολυ ενταξει και στον δευτερο γυρο πηρε χρονο να καθαριστει και ζητησε και απο εμενα το ιδιο.
Ξερει να στηνεται καλα και αληθινα απολαμβανει το γαμησι που της κάνεις.
Στο αγριο αρχισε να βογγαει δυνατα και να δινει πισω μουνιες.
Σε συνολο ειναι μια πουτανα συνειδητοποιημένη που ξερει τι κανει και το κανει με ορεξη, σιγουρα περνας καλα μαζι της…

safados
Κριτικές: 34
Αξιολόγηση: 9.4* 08-01-2022

Φιλαει στο στομα κατευθειαν χωρις να το σκεφτει και σπαει τον παγο ευκολα.
Πλύθηκε και δεν εχασε χρονο καθολου αρχισε με πιπα πολυ καλη βαθια και με γλυσιμα στα παπαρια ειδικο με διαρκεια.
Της εκανα mouthfuck και δεν την ενοχλησε, μαιλστα της αρεσε.
Ειχε πολυ ορεξη για σεξ, στηνοταν τελεια και το μουνι της δουλεμενο αλλα σε καλη κατασταση ακομα.
Δεν ενοχληθηκε απο το αχαλίνωτο σεξ που της εκανα γρηγορους και δυνατους ρυθμους. Στο ενδιαμεσο μου έκανε μασάζ και η παρεα της μεχρι να μου σηκωθει ηταν πολυ καλη. Τελικα την κρατησα για ενα μισαωρο παραπανω και η συνεννόηση με το γραφείο ηταν ευκολη.
Περασα πολυ ωραια.

strouthokamilos
Κριτικές: 8
Αξιολόγηση: 8.6* 30-12-2021

Ειναι απο τις γυναικες που εινα πιο ομορφες απο κοντα παρα στις φωτογραφιες.
Ειναι κανονικου βαρους, με καλες καμπυλες ειδικα απο την μεση και κατω.
Εχει καλο δερμα και καλο μεγεθος στο βυζι το οποιο εχει την πυκνοτητα που πρεπει.
Απο προσωπο μπορω να πω οτι απλα ειναι μετρια αλλα το χαμογελο που δινει και η καλη διαθεση την κανουν καλυτερη.
Γουσταρει την επικοινωνια αλλα δεν κλεβει σε χρονο, ξεκιναει δουλεια αμεσα.
Φιλι δέχεται και δινει στο στομα οσα θελεις και στο κρεβατι ειναι εμπειρη και ας μην ειναι μεγαλη.
Σε προδιαθετει να την σκισεις και να της ζητησεις οσα ζητησες σε λιγες και εδωσα πονο...
Στο γαμησι καλη η επικοινωνια καλυτερη απο το σοσιαλ θα ελεγα.
Δεχτηκε γλειφομουνι ειδικα πριν τον δευτερο γυρο και γλυφοκωλι ενω τα δαχτυλα στις τρυπες δεν την ενοχλουν.
Η γκομενα γουσταρει να γαμιεται και να σε δει ικανοποιημενο και αυτο εμενα με κερδισε.
Στην επομενη φορα μπορει να την επισκεφτώ μαζι με εναν φιλο μου, μολις το ακουσε αυτο της ανοιξαν τα ματια...

panos1122
Αξιολόγηση: 8.2* 24-12-2021

H Mikaela ειναι αρκετα καλη στο προσωπο αλλα απο σωμα ειναι πολυ καλυτερη με πεταχτο κωλο και γενικα ομορφες καμπύλες ενω το στηθος ειναι μεσαιο και καλο απο αισθηση.
Ειναι φιλικη και με καλη διαθεση, δινει φιλια με γλωσσα και ειναι καθαρη με δροσερη αναπνοη.
Απο επικοινωνια ειναι οτι πρεπει και μου αρεσε η συζητηση μαζι της.
Στα του αγωνα... Κανει καλο στοματικο και κραταει επαφη με τα ματια, πολυ καυλωτικο το κομματι αυτο.
Ειναι εμπειρη στο σεξ, και αντεχει το σφυροκοπημα. Ειναι καλη για pse αλλα και σε πιο χαλαρους ρυθμους ταιριαζει η συμπεριφορα της. Απο στησιματα ειναι επαγγελματιας και κουναει την λεκανη οπως σπανια το κανουν γυναικες. Συμμετειχε πολυ καλα, δεν με αφησε ουτε δευτερολεπτο σε ησυχία. Ξερει να γαμιεται και απο οτι καταλαβα το απολαμβανει αν και ειναι χαμηλων τονον και δεν της φαινεται οτι εχει τετοιο τσουλακι μεσα της. Απο φυσικο της λοιπον κανει αυτην την δουλεια και οχι τοσο για τα λεφτα. Ηδη σκεφτομαι να την παρω ξανα και μαλιστα με εναν φιλο μου μαζι, Θα ηθελα να της σκίσουμε το μουνι σε dp.
Αυτα τα λιγα, ελπιζω να σας εδωσα τις πληροφοριες που χρειαζεστε...
Καλα να περνατε!

ydroxoos7
Αξιολόγηση: 9* 16-12-2021

Επιβεβαιωνω τους προηγουμενους και να προσθεσω οτι εχει μια ξεχωριστη προστυχια στο προσωπο. Απο την μια την βλεπεις σοβαρη απο την αλλη καυλωμενη και ετοιμη να σε ξεζουμησει.
Εχει κανονικο σωμα οχι μοντελου αλλα πολυ καλο με κανονικα κιλα δεν υστερει. Εχει ζεστο χαρακτηρα και σε κανει να νιωσεις ανετα και η φιλικη της διαθεση σε ανοιγει και η κουβεντα παει κατευθειαν στο σεξ.
Εβαλα δαχτυλο στο μουνι της και η ανταπόκριση ηταν αμεση με υγρα και αναστεναγμους. Την ειδα να μην μπορει να κρατηθει και μου τον πηρε στο στομα κανοντας ενα τσιμπουκι που δεν θα μπορουσε ουτε η γκομενα μου να μου κανει. Απο καθαριοτητα ειναι υποδειγματικη και της ζητησα να στηθει στα τεσσερα. Οι τρυπες της ειναι ατριχες και σε προσκαλουν να της ικανοποιησεις. Αρχισα με την γλωσσα και καυλωσε η κοπελα, αρχισε να αναστεναζει δυνατα και να γυρναει το κεφάλι να με κοιταξει. Εβαλα την καποτα και καναμε ενα γαμησι τσοντε με τρομερη συμμετιχη και κινησεις απο την μερια της. Πολυ χυσιμο το μουνι της και εγω το σπερμα το εριξα στο προσωπο της οπου το δεχτηκε χωρις δισταγμο.
Ο δευτερος γυρος ηταν επισεις πολυ ενδιαφερον με βαθυ λαρυγγι για αρχη και πολυ σπανκινγκ στην συνεχεια. Ηταν λες και το σπερμα στο προσωπο την καυλωσε περισσοτερο. Ο κωλος της εγινε κατακοκκινος αλλα γουσταρε, συνεχισε μου ελεγε και ζητησε ξανα το σπερμα στο προσωπο.
Χωρις δευτερη σκεψη, τα λεφτα που δινεις τα αξιζει, μην την παραβλεπετε, δεν ξερετε τι χανετε...

giorgos790
Κριτικές: 23
Αξιολόγηση: 7.2* 08-12-2021

Συναντηση στο ξενοδοχειο με την κυρια θα πω γιατι πλεων κοπελα δεν ειναι. Με υποδεχθηκε γυμνη και συγκεκριμενα με πολυ καλο σωμα χωρις πλασιτικο στα βυζια... Ειναι μετρια στο προσωπο ενω στα του αγωνα ειναι περισσοτερο απο προθυμη για ολα, δεν δυσανασχετησε και οπος και αν την μεταχειρηστηκα δεν ενοχληθηκε... Τα στησιματα πολυ καλα και η συμπεριφορα gfe αλλα η αληθεια να λεγεται μπορει να κανει και καλο pse... Η πιπα καλη, δεχεται γλειφωμουνι και στο γαμήσι συμμετεχει. Οι φωνες της ειναι λιγο παραπάνω απο το συνηθησμενο αλλα οχι ενοχλητικες. Δαχτυλα αφηνει, φιλι δεν επεδιωξα εδωσε ενα πεταχτο στην αρχη με δικη της πρωτοβουλια αλλα δεν προσπαθησε ξανα αφου δεν ειδε θετικη ανταποκριση. Το μουνι της το αισθανεσαι, μια σημαντικη λεπτομεριεα αυτη...
Κανει πολυ ωραιο γαμησι στα τεσσερα. Δεν λεω περισσοτερα μονο οτι αξιζει την δοκιμη. Για δευτερη φορα μονο αν εχεις την συνηθεια αξιζει αλλα προσωπικα δεν το κανω ποτε.

misterios
Αξιολόγηση: 8* 27-11-2021

Με εστειλε φιλος στην Μικαελα. Ειναι τιμια η εμφανιση στο προσωπο και στο σωμα επισεις καλη.
Εινα χαμηλων τονων και υποτακτικη.
Ζητησα πολα και περιεργα και μου τα εκανε ολα χωρις να μου φερει αντιρρηση.
Εχει καλη αισθηση το μουνι της και παιρνει ωραιες στασεις στο σεξ.
Το στοματικο της ειναι ικανοποιητικο και οταν της πιεσα να τον παρει ολον μεσα στο λαρυγγι δεν αντισταθηκε.
Οι δυο γυροι ηταν πολυ ικανοποιητικοι και τα χρηματα που εδωσα χαλαλι της.
Οταν πηρε τα λεφτα εδειξε ευγνωμοσύνη γεγονος που το εκτιμησα και της εδωσα και ενα δεκαρικο παραπανω.
Ειναι κατηγορια πιο χαμηλη απο τα μοντελακια που υπαρχουν αλλα κανει καλο προγραμμα.

spyros89
Κριτικές: 9
Αξιολόγηση: 7.6* 20-11-2021

Δεν ξερω απο που ειναι αλλα σιγουρα εχει και σλαβικο dna. Δεν με ενοιαζε το προσωπο το οποιο ειναι αδιαφορο αλλα το σωμα το εχει πολυ καλο με αξαιρεση το βυζια που ειναι λιγακι μικρα. Ειναι νεα στην δουλεια απο οτι με πληροφορησαν απο το γραφειο αλλα στην πραγματικοτητα δειχνει ικανοτητες που οι νεες δεν τις εχουν και το μονο σημειο στο οποιο προδιδει την ελλειψη εμπειριας ειναι στο σοσιαλ οπου ειναι λιγο συνεσταλμενη. Ξεκινησα με gfe στο μυαλο μου και κυλησε ωραια το ρεντβου. Φιλια δινει αλλα ρηχα χωρις γλωσσα προτιμαει πολυ την πιπα που την κανει πολυ ωραια και χωρις προφυλαξη. Οπος εκανε το τσιμπουκι εγω της εβαζα δαχτυλο και την αναγκασα να με κοιταει στα ματια οπος μου τον πιπωνε. Απο οτι καταλαβα της αρεσανε οι απαιτησεις μου και αρχισε ακομα πιο παθιαρικο τσιμπουκι. Το μουνι της εβγαλε λιγο υγρο και ηταν ετοιμη για πουτσα. Αρχικη σταση προτιμησα ιεραποστολικο αλλα με τα ποδια ψηλα για βαθια διεισδυση. Αρχισε να αναστεναζει και αλλαξαμε στα τεσσερα. Την επιασα απο την μεση κα αρχισα το γαμησι με μετρια δυναμη. Εχει και πολυ ωραιο κωλο και με το ζορι τελικα με αφησε να της βαλω και εκει ενα δαχτυλο. Δεν το εβγαλα μεχρι το τελος και οταν το συνηθισε την ειδα να ανατριχιαζει. Το χυσιμο το εκανα πανω στον κωλο της και το καθαρισμα το ανελαβε εκεινη με μωρομαντηλο.
Το δευτερο γαμησι μαζι της ηταν καλο με λιγο παραπανω ενταση και πιο δυνατο οργασμο και απο τους δυο μας. Την αποχαιρετησα με ενα φιλι το οποιο τελικα εγινε και με γλωσσα. Λιγο κοκκινησε στο προσωπο αλλα χαμογελασε...

emponias
Κριτικές: 32
Αξιολόγηση: 7.4* 14-11-2021

Με το γραφειο μιλησα αρκετη ωρα για να βεβαιωθω οτι θα παρω αυτο που θελω και η κοπελα ηταν υπομονετικη και πολυ επεξηγηματικη. Η Μικαελα δεν ξερω απο που ειναι και δεν την ρωτησα γιατι δεν ηθελα να γινω αδιακρητος. Μπορει να ειναι Αλβανιδα μπορει Βουλγαρα αλλα απο καπου οχι πολυ μακρια ειναι. Σαν εμφανιση στο προσωπο ειναι απλα καλη αλλα στο σωμα εχει ωραιες καμπυλες και δεν εχει παραπανησιο λιπος πουθενα. Στο πολυ συν η ευγενεια της και η φιλικη διαθεση με τον πελατη. Κερασα ποτο και το δεχτηκε καταναλλωνοντας το ολο στον χρονο που αφιερωσαμε στο σοσιαλ. Της εφτιαξε λιγο το κεφι και το προεβαλε ολο αυτο στο σεξ.
Το τσιμπουκι της ηταν ρηχο στην αρχη αλλα οταν πηρε μπρος αρχησε τις βαθιες εισχωρησεις και μετα το γλυψιμο στα παπαρια. Εγω δεν την εγλυψα αλλα εχει καλο μουνι εξωτερικα και αλλες φορες μπορει να το εγλειφα αλλα δεν ειχα ωρεξη εκεινη την μερα.
Το αρχισαμε το γαμησι με ιεραποστολικο, ανοιξε τα ποδια της διαπλατα και μπηκα μεσα στο μουνι της σιγα σιγα. Ειναι καλο απο στενοτητα αλλα οποσδηποτε θελει τζελ γιατι δεν εινα υγρο μεσα. Για λιγο συνεχησα ετσι και μετα σηκωσα τα ποδια της και τα δυο μαζι και την πηδαγα ετσι. Με κοιταζε στα ματια και αρχισε να αναστεναζει ωραια και το μουνι της βραχηκε μεσα. Αμεσως την εβαλα στα τεσσερα και αρχισα να την γαμαω. Το βογκητα της γινανε ακομα πιο δυναντα και αρχισε να μου ζηταει να την σκισω. Ακουσα στο καλεμσα της και της εδωσα το μουνι στο χερι.
Αναμεσα καναμε λιγο διαλειμμα και μετα απο πιπα αρχισαμε παλι. Καναμε παλι ενα καλο γαμησι και την δευτερη φορα. Ηταν εξισου ενεργη και δεν βαρεθηκα μαζι της. Αξιζει να πω οτι στα τεσσερα ο κωλος της ειναι απιστευτος, πολυ ωραιος.
Εστειλα στο τελος στην τηλεφωνητρια ενα μηνυμα να την ευχαριστησω. Ηταν πραγματι μια καλη επιλογη

sex-guru
Κριτικές: 9
Αξιολόγηση: 7.8* 03-11-2021

Εχει ερθει τον τελευταιο καιρο στο dream η συγκεκριμενη. Η επιλογη της εγεινε μετα απο πολυ σκεψη και ψαξιμο σε διαφορα γραφεια. Τελικα μετα την κουβεντα που εκανα με την τηλεφωνητρια πειστικα να την παρω.
Στο προσωπο δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο αλλα εχει ωραιο σωμα και πολυ καλη διαθεση σε συνδιασμο με βλεμμα που δειχνει οτι ειναι πουτανα που γουσταρει.
Την κερασα λιγο ουισκι το οποιο ηπιε ευχαριστως και μετα περασαμε και οι δυο στο ντους μαζι. Πλυθηκαμε και αρχισε το μασαζ και τα φιλια στο σωμα οπος ημασταν. Μου σηκωθηκε και μου πηρε μια πιπα πολυ καλη και βαθια. Δεν ηθελα να σταματησει και την αφησα να συνεχισει μεχρι να χυσω. Τα χυσια τα ερειξα στο προσωπο της και το τα ξεπλυνε σχεδον αμεσως. Ο δευτερος γυρος εγεινε στο κρεβατι. Ξεκινησε αργα φιλωντας με και γλειφωντας με παντου στο σωμα και ακολουθησε παλι στοματικο. Πριν αρχησουμε εκανα και εγω μερικα παιχνιδακια στο σωμα της και ιδιαιτερα στα βυζια της. Της αρεσε που ρουφαγα τις ρωγες της και εγειναν σκληρες. Επειδη εχει πολυ καλο κωλο αξιζει το πισοκολλητο μαζι της και ετσι ξεκινησαμε αλλα δεν σταθηκαμε εκει, παιχτηκαν διαφορες στασεις. Στο πισοκολλητο εφαγε και λιγο spanking αλλα πολυ μου αρεσε και στο missionary. Κανει ωραιες εκφρασεις στο προσωπο και σε σπρωχνει μεσα της με τα ποδια. Στα τελευται λεπτα ανεβηκε απο πανω μου και με καβαλησε μεχρι να χυσω. Εμεινε λιγος χρονος στον οποιο μου εκανε παρεα. Ενιωσα πολυ ικανοποιημενος μαζι της, εκανε πολυ καλα την δουλεια της.

malaperdas1
Αξιολόγηση: 7.2* 25-10-2021

Εκλεισα το ραντεβου στο πι και φι τηλεφωνικα. Ειναι ενα επικοινωνιακο κοριτσι που δεν θα πηγαινε ποτε το μυαλο σου αν την εβλεπες στο δρομο οτι γαμιεται επι πληρωμη. Παρολαυτα ειναι καλο εσκορτ που απο την αρχη δειχνει τον επαγκελματισμο της. Τα βυζια της ειναι καλουτσικα, μετρια απο μεγεθος με ελαχιστη χαλαρωση. Απο προσωπο μου αρεσε αλλα και στο σωμα ειναι καλη. Μπορει να κλεβει κανα δυο χρονια στην ηλικια αλλα μεχρι εκει.
Εκανε την καταλληλη εισαγωγη για να σπασει ο παγος και αρχισαμε τα γλειψιματα με συνεχεια στην πιπα που εχω να πω οτι με ξαφνιασε με τις ικανοτητες της αλλα και με το παθος που την εκανε. Στα παπαρια δεν μου εκανε κατι αλλα το σκεφτηκα μονο αφου εφυγε. Γαμησι παιχτηκε δυο φορες με το σπερμα να το ριχνω μια στα βυζια και μια στο προσωπο. Γαμιεται ωραια σε οτι σταση της ζητησεις και το μουνι της υγραινει και εχει καλη αισθηση. Εφαγε μερικα χαστουκια στα κωλομερια χωρις να παραπονεθει ουτε στο ελαχιστο. Τα αχ και βαχ της ηταν ωραια και με καυλωσανε ακομα περισσοτερο. Με τα λεφτα που εδωσα δεν ηθελα να παρω και τιποτα παραπανω

servietoros
Κριτικές: 13
Αξιολόγηση: 7.8* 19-10-2021

Περιμενα να φερουν καμια καινουρια κοπελα κυριως επειδη ξερω οτι κανουν καλο προγραμμα για να καλυψουν οτι υστερουν σε εμφανιση. Επιτελους φερανε την Μικαελα και την εκλεισα μολις το πηρα χαμπαρι.
Οι φωτογραφιες εχουν λιγη επεξεργασια αλλα σε συνολο ειναι ενα κοριτσι που απο σωμα ειναι περισσοτερο απο ικανοποιητικη ενω απο προσωπο ειναι μετρια.
Δεν εχει εμπειρια στην δουλεια αλλα το προσπαθει πραγματικα και τηρει οτι λεει το προγραμμα της.
Ειναι φιλικη, με χαμογελο και απλη στην συμπεριφορα.
Μου εδωσε μερικα φιλακια στην αρχη και μετα αρχισε το μασαζ σε ολο το σωμα. Το κανει ωραια, μαλακα χωρις να σε ποναει και σταματαει εκει που πρεπει για να γλυψει.
Μου εκανε λιγο τσιμπουκι στην αρχη αλλα μετα της ζητησα 69.
Απο καθαριοτητα ειναι πολυ ενταξει και το ξυριζει το μουνι της.
Σε αυτην την σταση μπορουσε να μου την παρει πιο βαθια και μαλλιστα μεχρι το λαρυγγι.
Στο σεξ ηταν πιο προστυχη και της αρεσε που την πηρα λιγο δυνατα.
Εβαλε τζελ απο πριν και η αισθηση ηταν καλη.
Οι στασεις που καναμε ηταν ιεραποστολικο και doggy οπου μου εδινε και μουνιες.
Αρχισανε και τα βογκητα και εκει μου εδειξε οτι εχει μελλον.
Στον δευτερο γυρο ηταν ακομα πιο ενεργη και καναμε και cowgirl.
Ειναι μια vfm περιπτωση

Επιστροφή στην αρχική