Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Hitchcock AvatarHitchcockΜηνύματα: 82 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Μιλφαρα με βυζαρες και ορεξη Αξιολόγηση: 7.83 — 24/09/2023 - 00:47
    Μιλφαρα με βυζαρες και ορεξη Αξιολόγηση: 7.83 — 24/09/2023 - 00:47

    Με τραβήξανε τα μεγάλα βυζιά αλλά και η πουτανιά που εκπέμπει, είναι σαν να σου λέει έλα μαζί μου και θα δεις τι θα δεις. Τα 50 εύκολα τα δίνω και λέω ας μπω να δω τι θα μου κάνει. Όλα χαλαρά στην αρχή, ξεκίνησε προκαταρκτικά και σιγά σιγά άρχισε να δείχνει ότι ξέρει. Το τσιμπούκι μαεστρικό παρόλο που έγινε με καπότα και με έφερε κοντά στο χύσιμο αρκετά πριν την ώρα που έπρεπε. Μετά αφού της ταλαιπώρησα βυζιά και ρόγες με το στόμα μου στήθηκε στα τέσσερα και άρχισε το γαμήσι με τον τρόπο που μου άρεσε. Δεν μασάει και τον παίρνει δυνατά εκφράζοντας την ευχαρίστηση με δυνατά βογγητά. Το τέλος ήρθε κοντά στην λήξη και σε σύνολο ήταν μια από τις γυναίκες που αξίζουν τα λεφτά που πληρώνονται.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Ωραία Milf Αξιολόγηση: 7.83 — 28/11/2022 - 15:08
    Ωραία Milf Αξιολόγηση: 7.83 — 28/11/2022 - 15:08

    Είχα βγει με ένα φίλο μου σε ένα μπαράκι για ποτό Και η μουνοθύελα στο μπαρ με είχε καυλώσει πολύ.

    Κατά τις τρεισήμισι ώρα το πρωί επισκέπτομαι το στούντιο στη λεωφόρο Αθηνών Μπαίνω μέσα

    Και ρωτάω την τσατσά ποια είναι διαθέσιμη και μου λέει η αγάπη αυτή που βλέπεις στην οθόνη χωρίς να χάσω χρόνο διαλέγω το βασικό πρόγραμμα τον  50 ευρο και μπαίνω μέσα στο δωμάτιο να περιμένω το μωρό

    Βγάζω τα ρούχα μου και την περιμένω γυμνός μετά από 15 λεπτά έρχεται το μωρό με πλησιάζει και αρχίζει να με φιλάει σε όλο μου  το σώμα. Σκύβει μου βάζει σκούφο και μ' αρχίζει κάτι τσιμπούκια χωρίς σταματιμό. Άμα την άφοβα και λίγο ακόμα θα με είχε τελειώσει στο τσιμπουκι  Και της λέω γύρνα θελω να σου το καρφοσο Την γάμαγα τόσο δυνατά εκεί όρθια που δεν άντεξα πολύ βγάζω το Προφυλακτικό και την χύνω στα βυζιά. 
    Η αγάπη είναι μια μιλφ  με Πολύ ωραίο σώμα για την ηλικία της την κάνω περίπου 35  με 36 χρονον όποιος την επιλέξει θα πέρασε καλά η κοπέλα κεντάει

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    Vla_Man Avatar Vla_Man 28-11-2022 15:13:04
    τι εννοείς αδερφέ οταν λες αυτηή που βλέπεις στην οθόνη;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Elganador Avatar Elganador 28-11-2022 16:21:11
    Καλησπερα μέσα στο στούντιο ειχαι μια οθόνη και Απεικόνιζε την κοπέλα σε φωτογραφίες και βιντεο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    piperakis AvatarpiperakisΜηνύματα: 252 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Αξιζει τα 50 ευρω... Αξιολόγηση: 7.83 — 03/08/2022 - 23:38
    Αξιζει τα 50 ευρω... Αξιολόγηση: 7.83 — 03/08/2022 - 23:38

    Ειναι ενα ομορφο σε λογικα πλαισια μιλφ που αξιζει τα λεφτα που ζηταει. 

    Χαμογελο και προθεση να σε ικανποιησει οσο πρεπει, ξεκιναει κατεθειαν την δουλεια στο δωματιο...

    Πηρα το απλο προγραμμα οποτε η πιπα με προφυλακτικο και χωρις 69.

    Κανει ωραιο σαλιωμα και γενικα η τεχνικη της αυτο που περιμενα απο μιλφ, εκανε τον πουτσο μου σκληρο και γρηγορα μαλιστα και ας ειχαμε και καποτα. 

    Την αφησα να αποφασισει για στησιμο και επελεξε στα τεσσερα καμια εκπληξη ως εδω... 

    Μουνι καλο για μιλφ, με λιγο σαλιο εγινε φιλικο στην εισοδο, αν ρωτατε αν θα το εγλειφα η απαντηση ειναι ναι, ηταν ωραιο και καθαρο. 

    Τα βογγητα της με ρεγουλο και αισθησιακα, απο κινησιες τιποτα μονο παθητικη.

    Στο ιεραποστολικο τα βυζια τα οποια εχουν χαλαρωση οπος καταλαβαινετε χαλνε καπος την φαση.

    Τελευταιο στησιμο cowgirl αλλα μετριο σαν καβαλημα χωρις την κινηση που πρεπει. 

    Εχυσα, ετοιμαστηκα και εφυγα.

    Οπως ειπα στην αρχη, αξιζει τα 50 ευρω...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    PrinceCarma AvatarPrinceCarmaΜηνύματα: 73 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Εντυπωσιακη απο εμφανιση και βυζια που Αξιολόγηση: 7.80 — 03/02/2022 - 16:01
    Εντυπωσιακη απο εμφανιση και βυζια που Αξιολόγηση: 7.80 — 03/02/2022 - 16:01
    Εντυπωσιακη απο εμφανιση και βυζια που τρελαινουν τους βυζολαγνους. Επιθυμητη οσο λιγες η κυρια αλλα το μαγαζι δεν μου αρεσε και τοσο. Παρολαυτα εκανα τα στραβα ματια και προχώρησα στο δωματιο. Εμεινα μονος μονο για μερικα λεπτα μεχρι να ετοιμαστεί και μπηκε μεσα σχεδον αθορυβα και με ελαφρυ χαμογελο ζωγραφισμένο στα χειλη. Εκανε μια ψευτο προσπαθεια να μου γλύψει τις ρώγες και επεσε κατευθείαν με τα μουτρα στην πουτσα. Καλο αργο τσιμπουκι με καλο γλυψιμο στο καυλι με γρηγορες κινησεις της γλωσσας. Ο πουτσος μου εγινε σκληρος και εδωσα και μερικα γλειψιματα στις ρωγες πριν αρχίσουμε το σεξ. Στηθηκε πολυ καλα στα τεσσερα και τον εφαγε σαν αληθινη γυναικα με βογγητα πολυ ωραια και συμμετοχη γενικα πολυ καλου επιπεδου. Δεκα λεπτα μπαινοβγαινα μεσα της μεχρι που εχυσα και δεν βιαστηκε να φυγει απο το δωματιο πιανοντας μου μια ψιλοκουβεντα για λιγο. Περασα καλα και επαναληψη πολυ πιθανη μαζι της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Ειναι ενα μιλφ το οποιο προσπαθει Αξιολόγηση: 4.80 — 29/09/2021 - 19:45
    Ειναι ενα μιλφ το οποιο προσπαθει Αξιολόγηση: 4.80 — 29/09/2021 - 19:45
    Ειναι ενα μιλφ το οποιο προσπαθει να το παιξε εσκορτ επιπεδου αλλα ειναι απλα μια πουτανα που θα την επαιρνε καποιος στην φυλης για ενα εικοσαρικο. Θα την ειχα ακυρωσει απο την αρχη αλλα δεν το καταλαβα και της εδωσα μια ευκαιρια. Απο εμφανιση κρατιεται αλλα και παλι δεν αξιζει τοσα. Μου εκανε μια πιπα πολυ απλη και στηθηκε στα τεσσερα να την γαμησω. Την πηδηξα και εχυσα αλλα στο μισαωρο την εδιωξα. Δεν θα την επαιρνα ξανα ουτε που να με πληρωνανε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money