Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Janet  (Studio De Paris)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 56

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

jimuscocus AvatarjimuscocusΜηνύματα: 1390 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Ζανέτ η παλιά καραβάνα Αξιολόγηση: 8.50 — 20/05/2023 - 16:45
Ζανέτ η παλιά καραβάνα Αξιολόγηση: 8.50 — 20/05/2023 - 16:45

Με τη κοπέλα έχω βρεθεί 3 φορές συνολικά (μια προ κορονοιού και 2 πέρσυ). Πολύ καλή περίπτωση και γι αυτό άλλωστε είναι μια στάνταρ επιλογή για πολλούς εδώ και πολλά χρόνια. Έχει ένα έκφυλο πρόσωπο που μου αρέσει αν και είμαι πιο πολύ των  γλυκών και ωραίο κώλο. Θα είχα περάσει πιο πολλές φορές αν δεν δούλευε την πρωινομεσημεριανοαπογευματινή βάρδια που με βολεύει λιγότερο. Είναι μια safe επιλογή πάντως.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
bariopoutsa AvatarbariopoutsaΜηνύματα: 83 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Η βολτα μου τραβηξε πολυ και Αξιολόγηση: 5.40 — 18/11/2021 - 16:52
Η βολτα μου τραβηξε πολυ και Αξιολόγηση: 5.40 — 18/11/2021 - 16:52
Η βολτα μου τραβηξε πολυ και ηρθε η κουραση. Μολις ειδα την Τζανετ συμβιβαστηκα μεσα μου και περασα στο δοματιο. Ηταν λιγο τραβηγμενη η αναμονη αλλα απο την μια πλευρα ξεκουραστηκα. Μπηκε και ενιωσα πολυ ωραια με το που την ειδα. Ειναι πραγματικα ομορφο κοριτσι με φιδισιο σωμα. Επιχειρησα να την γλυψω στα βυζια αλλα ενοχληθηκε απο τα γενια μου και με διεκοψε απροβλεπτα. Λεω μεσα μου δεν γαμιεται και της τον δινω για πιπα . Εκανε προσπαθεια με την κουκουλα πανω και μου σηκωθηκε αλλα οχι εντελως και μου λεει πρεπει να προχωρησουμε γιατι περναει η ωρα. Λεω ενταξει και στηνεται στα τεσσερα. Η θεα με εφτιαξε και αλλο λιγο αιμα ερευσε στο κατω κεφαλι και τελικα η διεισδυση ηταν επιτυχης. Την γαμησα για ενα πενταλεπτο μεσα στο οποιο δεν ειχε καμια αντιδραση απλα καθοταν στο αθορυβο και ακουνητη. Εχυσα αλλα μετανιωσα που εδωσα τα λεφτα σε εκεινη. Ηταν ενα ξενερωτο γαμησι με λιγα λογια.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks