Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 24

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

Ιστορίες: 0

Το μαγαζι απολυτα περιποιημενο με διακοσμηση Αξιολόγηση: 7.00 — 20/09/2021 - 22:56
Το μαγαζι απολυτα περιποιημενο με διακοσμηση Αξιολόγηση: 7.00 — 20/09/2021 - 22:56
Το μαγαζι απολυτα περιποιημενο με διακοσμηση που φτιαχνει απο τις καλυτερες ατμοσφαιρες για τετοια σκηνικά. Η τσατσα μου ειπε να περιμενω ενα πενταλεπτο να βγει η κοπελα και σχεδον πεντε λεπτα μετα βγηκε. Ωραια απο προσωπο και απο σωμα και ειναι σεξυ και η κινηση της. Περασα μεσα και εβγαλα αμεσως τα ρουχα. Μπηκε και με χαιρετησε και μετα εβγαλε τα εσωρουχα. Στο κρεβατι απο πανω μου πηγε κατευθειαν στην πουτσα και αρχισε μια πιπα που δεν με ενθουσιασε αλλα τι να πεις με τετοια κοριτσια δυσκολο να μην σου σηκωθει. Δεν χαλαστηκα τοσο με την πιπα όσο με το οτι δεν μου εκανε τιποτα πιο πριν. Της ζητησα να προχωρησουμε στο σεξ και στηθηκε στα τεσσερα. Καλο το μουνι της αλλα τα λιγα βογκητα που εβγαλε ηταν πνηχτά λες και ηθελε να το κρυψει οτι γαμιεται. Κατα τα αλλά ηταν ενταξει και σιγουρα δεν ενιωσα οτι πεταξα το πενηνταρικο αλλα τα στραβα της τα εχει.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks