Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 22

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

men-toras Avatarmen-torasΜηνύματα: 98 Κριτικές: 21

Ιστορίες: 0

Ειχε παει το μυαλο μου στο Αξιολόγηση: 7.60 — 22/10/2021 - 14:27
Ειχε παει το μυαλο μου στο Αξιολόγηση: 7.60 — 22/10/2021 - 14:27
Ειχε παει το μυαλο μου στο σεξ και αναζητουσα μια κοπελα στα μαγαζια της περιοχης. Η Αννα μου αρεσε σαν παρουσια και ο τροπος που κινηθηκε στο σαλονι. Εχει ενα διακρητικο χαμογελο που βρισκο πολυ σεξυ στις γυναικες. Πηρα το προγραμμα με 69 γιατι ο πατος της μου αρεσε πολυ και ζητησα απο την υπηρεσια να ειναι καθαρη. Δεν περιμενα πολυ για να ερθει και ευτυχως γιατι η αναμονη μου την δινει πολυ στα νευρα. Ο χωρος ειναι πολυ ωραιος και καθαρος. Η Αννα μολις μπηκε με χαιρετησε και εβγαλε τα εσωρουχα. Ξαπλωσε μαζι μου και αρχισε τα γλειψιματακια στα βυζια αλλα με τα δικα της πραματικα τα εχασα γιατι ειναι ομορφα και πηρα την θεση της γλειφωντας τα με πολυ ευχαριστηση. Ηταν καθαρη οπος το περιμενα και ξεκινησαμε το 69 που ηταν πολυ ωραιο χαρις της καλης πιπας που μου εκανε αλλα και του ωραιου μουνιου της που εγλειψα με πολυ ωρεξη. Στα σεξ το καλο που εχει ειναι οτι το μουνι της ειναι αρκετα στενο αλλα και οτι ολες οι πραξεις της δειχνουν οτι το νιωθει. Την γαμησα σε ιεραποστολικο και μετα στα τεσσερα. Δεν ειδα ποση ωρα ημουν μεσα αλλα δεν βιαστηκα σε τιποτα και σε συνολο περασα πολυ ωραια.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks