Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 5
  • Προβολές: 40

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

Ιστορίες: 0

Καλη πιπα, ευχαριστη Αξιολόγηση: 8.00 — 04/06/2022 - 12:43
Καλη πιπα, ευχαριστη Αξιολόγηση: 8.00 — 04/06/2022 - 12:43

Η Νταρλυ ειναι ενα αδυνατο κοριτσι το οποιο βγαζει πολυ θετικη ενεργεια. Ημουν στα κατω μου οταν μπηκα στο μαγαζι και αυτο συν το συνολο της εικονας με εκανε να προχωρησω στο δωματιο. Πηρα το προγραμμα με 80 ευρω και την περιμενα μερικα λεπτα στο δωματιο χαζευωντας το κινητο μου. Μπηκε με τον ιδιο ενθουσιασμο που εδειχνε και στο σαλονι και μιλησε στα ελληνικα που οπως ειδα και στην συνεχεια εχει κανει καλη προσπαθεια να τα μαθει. Ειχαμε αρκετες φορες επαφη με τα ματια οσο μου τον τσιμπουκωνε και καπου εκει παρατηρησα και το ομορφο χρωμα τους. Το σωμα της ειναι ωραιο με μικρομεσαια βυζια και μικρο κωλαρακι. Το μουνι το εχει καλο και ξυρισμενο οποτε εγλειψα και εγω πανω στις καυλες μου.

Στηθηκε καλα στα τεσσερα και μπηκα προσεκτικα μεσα της. Απο αισθηση ειναι καλη και ξερει να παιζει ομορφα το παιχνιδι της προσποιησης αλλα και γουσταρει αληθινα μπορω να πω. Την πηρα απο πολυ σιγα μεχρι και αρκετα δυνατα χωρις να φτανω σε ακροτητες. Συμμετειχε και αναστεναζε ενω ο κωλος της ειναι πολυ γλυκος στα τεσσερα. Η υπηρεσια δεν ενοχλησε και ας παραβιασαμε μερικα λεπτα τον προβλεπομενο χρονο. Και η Νταρλυ καλοδιαθετη μεχρι το τελος.

Αξιζει τα λεφτα που παιρνει η κοπελα, ειναι πραγματικα ευχαριστη

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 80
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
Πίπα Με προφυλακτικό
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kazakos AvatarkazakosΜηνύματα: 547 Κριτικές: 45

Ιστορίες: 0

Μετά από χρόνιαΠροτροπή φίλου να κάνω Αξιολόγηση: 8.80 — 05/03/2022 - 22:49
Μετά από χρόνιαΠροτροπή φίλου να κάνω Αξιολόγηση: 8.80 — 05/03/2022 - 22:49
Μετά από χρόνιαΠροτροπή φίλου να κάνω ένα πέρασμα από Κροκέων όπου δουλεύει ένα πρώην γκλαμοροκόριτσο Έτσι για το γαμώτο πήγα όταν μου δώθηκε η ευκαιρία και ήμουν εκεί κοντα και φυσικά έπρεπε να ταιριάξει και να ήταν στο ημερήσιο πρόγραμμα. Από αυτά τα ψιλοπράγματα που δεν μου αρέσουν στα στούντιο Αφού οι πλανήτες ήταν μαζί μου και έγινε κεντα την ώρα που εγώ ήμουν στην περιοχή να ήταν κι αυτή στο πρόγραμα μπήκα στον οίκο της αμαρτίας Η Νταρλι είναι λιγνή με μέτρο στήθος καστανή με μπλέ μάτια όμορφο κοστούμι εργασίας με στριποπάπουτσα Πήρα πρόγραμμα μισής ώρας με ελεύθερο στοματικό Ο χώρος καθαρός το ντουζ έβγαζε χλιαρό νερό και οι πετσέτες σίγουρα όχι σώματος αλλά συσκευασμένες και παντόφλες ομοίως σαν τα ξενοδοχεία Μετά από 3-4 λεπτά αναμονής μπήκε με χαμόγελο και μου έσκασε ένα φιλάκι, μιλάει καλούτσικα ελληνικά Αφού με φίλησε παντού έκανε μια πολύ καλή ακάποτη πίπα την έκοψα γιατί θα τελείωνα στο 5λεπτο και θα έκλαιγα το 100ρικο Την έγλυψα κι εγώ λιγάκι πέρασμα καπότας και σφυροκόπημα σε αρκετές στάσεις Ήθελα να εξαντλήσω το μισάωρο και έκοβα ρυθμούς όταν ήταν να χύσωΤελικά ήρθε το τέλος στα βυζιά της Πολύ καλή η εμπειρία, αλλά δεν μου αρέσουν τα στούντιο γενικά και δεν ξέρω αν θα ξαναπήγενα Η γκόμενα όμως αξίζει μέχρι δεκάρας τα λεφτά της ΥΓ το γαμησάκι έπεσε περίπου 12-13 μέρες πριν
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

Ιστορίες: 0

Η Νταρλι ειναι μια κοπελα γεματη Αξιολόγηση: 8.60 — 09/10/2021 - 16:33
Η Νταρλι ειναι μια κοπελα γεματη Αξιολόγηση: 8.60 — 09/10/2021 - 16:33
Η Νταρλι ειναι μια κοπελα γεματη ενεργεια. Ειναι λιγο αδυνατη και η γνωμη μου ειναι οτι πρεπει να παρει μερικα κιλα για να γεμησει αλλα οχι οτι δεν ειναι ωραια. Απο την αρχη βλεπεις οτι δεν θα σε αφησει ησυχο μεχρι να χυσεις. Αφηνει να την χουφτωσεις οπου θελεις και ξερει να χαιδευει τα ευαισθητα σημεια. Ειναι εμπειρη στο στοματικο και με εκανε να μου καυλωσει πολυ γρηγορα. Προχωρησαμε στο γαμησι και μου εκανε ενα στησιμο πολυ ωραιο στα τεσσερα.. Μπηκα στο μουνι της το οποιο εχει καλη αισθηση και αρχισα το γαμησι χαλαρα και ανεβαζα συνεχεια την ενταση. Με ακολουθουσε με κινηση και με βογκητα μεχρι να χυσω. Ειναι αξιο κοριτσι, αξιζει και δευτερη επισκεψη
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
arpagas AvatararpagasΜηνύματα: 1798 Κριτικές: 9

Ιστορίες: 0

Αδυνατη πολυ Με ωραιο στηθος, λιγουλακι πεσμενο Κωλαρα Αξιολόγηση: 8.60 — 23/09/2021 - 18:54
Αδυνατη πολυ Με ωραιο στηθος, λιγουλακι πεσμενο Κωλαρα Αξιολόγηση: 8.60 — 23/09/2021 - 18:54
Αδυνατη πολυ Με ωραιο στηθος, λιγουλακι πεσμενο Κωλαρα (που δεν την δινει) υπεροχα πρασινα ματια εχει λιγη ακμη ειναι μοσχομυριστη, με υπεροχο αρωμα χαμογελαστη και προθυμη πηρα προγραμα των 80 με ελευθερο στοματικο πιπα τρομερα καλη και εχει ωραιο feeling το μουνι της Φιλος αξιζει και τα 80
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
panosmounos AvatarpanosmounosΜηνύματα: 532 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Darly Ισως για εμενα το καλυτερο VFM Αξιολόγηση: 8.80 — 06/09/2021 - 09:57
Darly Ισως για εμενα το καλυτερο VFM Αξιολόγηση: 8.80 — 06/09/2021 - 09:57
Darly Ισως για εμενα το καλυτερο VFM στο στουντιακο χωρο Οι υπηρεσιες της περαν του δεοντως καλες ειναι λιγο αδυνατη με εκπληκτικο κωλο και τα παντα επανω της φυσικα βυζια. κωλος χειλη ολα φυσικοτατα πιπα πολυ καλη, και προσπαθεια για deep throat στενομουνα παρολες τις πουτσες που εχει αρπαξει γενικα πολυ καλο σερβις πηρα προγραμα των 80 ευρω με ακαποτη πιπα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks