Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Νένα  (Studio Caroline)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 96

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

poutsa-voas Avatarpoutsa-voasΜηνύματα: 820 Κριτικές: 14

Ιστορίες: 0

Στο σαλόνι μου έκαναν εντύπωση οι Αξιολόγηση: 7.80 — 28/08/2021 - 20:20
Στο σαλόνι μου έκαναν εντύπωση οι Αξιολόγηση: 7.80 — 28/08/2021 - 20:20
Στο σαλόνι μου έκαναν εντύπωση οι κινήσεις που έκανε... Πολύ σεξουλιάρικο μωρό. Στο δωμάτιο ξεκινάει κατευθείαν δουλειά με πίπα επαγγελματία και γλειψίματα ωραία παντού. Δίνει το ελεύθερο να την γλείψεις όπου θέλεις εκτός απο μουνί και αφού είδα ότι είναι καθαρή δεν την λυπήθηκα... Στοματικό μου έκανε ίσος με περισσότερη όρεξη από το συνηθισμένο μετά απο τα προκαταρκτικά που της έκανα σαν ευχαριστώ. Το απήλαυσα πραγματικά αλλά δεν την άφησα πολύ γιατί με έφτασε στα όρια να χύσω... Το κάναμε σε ιεραποστολικό και στα τέσσερα. Η μια στάση καλυτερη απο την άλλη... Τελικά τα βογκητά της και η προσποίηση ήταν τοσο ωραία που δεν μπόρεσα να κρατηθώ πολυ και έχυσα μέσα της. Καθισε μαζί μου άλλα δύο λεπτά και έφυγε ευχαριστημένη και εκείνη αλλά περισσότερο εγω
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
napoleontas AvatarnapoleontasΜηνύματα: 103 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Ωραίο κορμί με μικρό βυζάκι και Αξιολόγηση: 7.80 — 22/08/2021 - 11:42
Ωραίο κορμί με μικρό βυζάκι και Αξιολόγηση: 7.80 — 22/08/2021 - 11:42
Ωραίο κορμί με μικρό βυζάκι και προσωπο καύλα. Είναι αδύνατο κορίτσι το οποίο εργάζεται με πολύ όρεξη Το δείχνει απο το σαλονι και το συνεχίζει στο δωμάτιο. Η αναμονή μου ήταν μερικα λεπτα και όταν ήρθε μόλις έιχα αρχίσει να ξεκουράζομε. Με πολύ γλυκό τρόπο μου είπε να πάμε στο κρεβάτι και εκεί άρχισε το προγραμμα της. Αφου μου έγλυψε λαιμό και βυζιά προχώρησε στον πούτσο μου το οποίον εξαφάνισε όλον μέσα στο στόμα της. Της χούφτωνα τον κώλο και της έγλυφα τα πόδια. Αρχίσαμε το σεξ με την κοπέλα απο πάνω και μπορώ να πω οτι είναι πραγματική αθλήτρια. Πηδιόταν πανω μου με τέτοια άνεση που δεν έχω ξαναδεί. Μετά την έβαλα εγώ από κάτω και την πήρα δυνατά. Μόλις άρχισα εβγαλε ανστεναγμους και μετά αρχισε τα βογκητά. Ηταν πολυ ενεργή και έδωσα τον καλυτερο μου εαυτό γιατί είδα ότι κατι τέτοιο έκανε και εκείνη. Ηταν σαν να έκανα σεξ με μια αγνωστη που όμως με γουσταρε πραγματικά. Έχυσα μέσα της και περίμενα να φύγει για να σηκωθώ απο το κρεβάτι. Ηταν καλή επιλογή
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks