Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Erika  (Studio V.I.P)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 30

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Ακουσα για μεταλλαξη ομικρον και ανταριχιασα... Αξιολόγηση: 9.00 — 28/11/2021 - 18:58
Ακουσα για μεταλλαξη ομικρον και ανταριχιασα... Αξιολόγηση: 9.00 — 28/11/2021 - 18:58
Ακουσα για μεταλλαξη ομικρον και ανταριχιασα... Ποπο σκεφτηκα.. δλδ υπαρχει περιπτωση να κλεισουν τα στουντιο και να μην μπορω να γαμησω;;; Για να μου φυγει το αγχος πλυθηκα, ντυθηκα και εσπευσα να επισκεφτω μερικα μαγαζια να βρω κοπελα να γαμησω. Η Ερικα ειναι ενα καυλιαρικο μελαχρινο κοριτσι που υποσχεται καλοπεραση στο σαλονι. Μεσα στο δωματιο εσπευσε να αρχισει την δουλεια χωρις να χασει ουτε λεπτο. Χειριζεται πολυ ωραια τον πουτσο μονο με δυο δαχτυλα και κανει λαχταριστη πιπα με βαθος και παθος. Το κοιταγμα στα ματια υπερ καυλωτικο και οι αντοχες της χωρις ανασα αξιες θαυμασμου. Απο το σωμα της εγλειψα μονο τα βυζια με ορεξη και πιπιλισα τις ρωγες που σκληρυναν και την εκανα να γελασει με την λαχταρα που εδειξα. Στηθηκε πολυ ομορφα στα τεσσερα αφου πασαλειψε μια σταγονα τζελ στο μουνι. Εβαλα τον ποπυτσο μου μεσα της και αρχισα να μπαινοβγαίνω με μετρια ταχυτητα. Εδωσε μερικες πισω κινησεις και καυλωσα πολυ. Αρχισα να την γαμαω πιο δυνατα και εκεινη να αναστεναζει. Συνεχισα για ενα δεκαλεπτο και εχυσα χωρις να τον βγαλω εξω καθολου. Μειναμε για λιγο κολλημενοι και δεν εκανε κινηση να φυγει. Μου εφυγε το αγχος αλλα παιχτηκε δευτερος γυρος οχι τοσο καλος με αλλη κοπελα σε αλλο μαγαζι. Δεν υπαρχει λογος να γραφω αυτη ηταν εξαλλου η καλη περιπτωση.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks