Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Svetlana-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Kinky Savage AvatarKinky SavageΜηνύματα: 0 Κριτικές: 4

Ιστορίες: 0

Svetlana το τουμπανάκι Αξιολόγηση: 8.50 — 17/05/2024 - 23:10
Svetlana το τουμπανάκι Αξιολόγηση: 8.50 — 17/05/2024 - 23:10

Με πιάσαν και εμένα οι καύλες και επειδή είχα καιρό να απολάυσω τις υπηρεσίες ενός κοριτσιού, το μάτι μου πήγε Svetlana. Τηλέφωνο στα κορίτσια των Your Angels και κλείσιμο ραντεβού έυκολα.

Συνάντηση σε δικο μου χώρο. Σκάει το κορίτσι με ένα ωραίο φορεματάκι παρά τον κωλόκαιρο που είχε αυτες τις μέρες. Χαριτωμένο προσωπάκι, καθαρή, χυμώδη χαρακτηριστικά να τα πιείς στο ποτήρι. βυζάκι στητό και όμορφο, κωλάρα απίστευτη και  ζουμερή. Λέω εδώ είμαστε. Γενικά το κορίτσι είναι υπερκυβισμένο και για μερακλίδες που ξέρουν να εκτιμούν το ωραίο το χυμώδες.

Αφού κάνουμε τις συστάσεις, με αγγλικά τα οποία ήταν μια χαρά και τίμια social skills, μπαίνουμε στο ψητό.

Χαλαρό μπαλαμούτιασμα στην αρχή. Την έβαλα να κάτσει πάνω μου ενώ εγώ έκανα παιχνίδι με κωλάρα βυζάρα και πρίν το καταλάβω τσιμπουκάκι απίστευτο με θέα βυζάρες πάνω κάτω. Δέν αργήσαμε πολύ να πάμε παρακάτω και την ανέβασα πάνω μου και την πήρα επι τόπου. Το κορίτσι ξέρει να γαμιέται και δείχνει οτι της αρέσει, με έβαλε και εμένα στο κόλπο και συνεχύσαμε μέχρι να τελειώσω με ξεκαύλωμα το οποίο άξιζε.

Μετά φρεσκάρισμα και χαλαρή κουβεντούλα με μικρές δόσεις GFE γιατί είχα όρεξη και στα πολλά πολλά ξανα χαιδολόγιμα αυτή τη φορά στη κωλάρα οπου την ευχαριστήθηκα.

Γενικά το κορίτσι αρκετά δεκτικό και δέν με κόμπλαρε καθόλου.  Συνεχίσαμε με cow και reverse cow και χύσιμο με θέα την επική κωλάρα της. 

Εκπληκτικές και οι δύο φο΄ρές και η Svetlana έδωσε το 100%. Σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks