Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές Χρηστών

mag2023 Avatarmag2023Μηνύματα: 77 Κριτικές: 18

Ιστορίες: 0

Πολυ καλη η Ely Αξιολόγηση: 8.50 — 11/07/2024 - 01:36
    Πολυ καλη η Ely Αξιολόγηση: 8.50 — 11/07/2024 - 01:36

Ely λοιπον, μια επιλογη με τσουχτερη τιμη την οποια ομως δεν μετανιωσα που εκανα. Αναμεσα σε gfe και pse, το δευτερο με το μαλακο, μην τρελαινεστε ακομα... Με υποδεχτηκε με πολυ ωραια εσωρουχα, χαμογελο και ορεξη σαν να την ειχε καυλωσει ο προηγουμενος χωρις να εχει εκπληρωσει το καθηκον του ολοκληρωτικα. Μεσα σε λιγα λεπτα εγινε καγκελο η πουτσα μου.. Λιγο τα φιλια με γλωσσα και λιγο το λαγνο τριψιμο με το χερι πανω της, πριν ακομα βαλει το στομα στην θεση του ειχε γινει σκληρη... Απο εμφανιση δικαιολογει την υψηλη τιμη, και το προσωπο αλλα και το σωμα ειναι κουκλιστικα, ολα φυσικα μειων τα χειλη. Ολα πανω της περιποιημενα οπως πρεπει για μια εσκορτ που παιρνει σοβαρα την δουλεια της.
    Το γλειψιμο στην πουτσα ζωηρο, με προσπαθεια για dt μου εβαλε πολλες σκεψεις στο μυαλο αλλα που δεν πηγαν μακρια γιατι δεν το εχει και τοσο, δεν τα καταφερε... Σαν πινελο περασα την γλωσσα μου απο ακρη σε ακρη στο σωμα της. Οι ρωγες αλλα και το μουνι πολυ ανταποκρισιμα, γουσταρει και δεν μπορει να το κρυψει γιατι γενικα ειναι εκφραστικη, θελει δεν θελει τα λεει ολα...
    Η εναρξη του σεξ εγινε σε μια στιγμη που και οι δυο το θελαμε πολυ, εκεινη απο πριν μαλλον και εγω απο τα προκαταρκτικα της. Μπηκα αφου εβαλε τζελ, μικρη ευτυχως ποσοτητα και εβαλε εναν αναστεναγμο δικαιολογημενο αφου εχει και αρκετα στενο μουανακι. Η επιθυμια της να γαμηθει μεγαλη και συνεργαστηκε σε ολες τις στασεις που της ζητησα. Επιπλεον πηρε πρωτοβουλιες αρκετες φορες οι οποιες μονο μια καυλωμενη γυναικα θα μπορουσε να παρει. Απολαυσα το κουβαλημα της και τα καρφωματα που εκανε πανω μου στο πισωκολλητο. Εδωσα πονο αφου εβλεπα πως γουσταρει, δεν το συζηταμε απο αντοχες ειναι αψογη. Σε πιο κινκι καταστασεις οπως πχ σφαλιαρες στον κωλο δεν λεει οχι. Με το σπερμα τα πηγε καλα και τις δυο φορες, της αρεσε και στα βυζια και στην κοιλια.
    Καναμε δυο γυρους, δε θα πω περισσοτερα, περασα πολυ καλα αλλα τα 200 ηταν καπως υπερβολικα....

Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 200
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    GDA250 AvatarGDA250Μηνύματα: 33 Κριτικές: 7

Ιστορίες: 0

Μουναρα Αξιολόγηση: 8.50 — 03/07/2024 - 01:25
    Μουναρα Αξιολόγηση: 8.50 — 03/07/2024 - 01:25

Πρώτη φορά που επιλέγω έσκορτ στα 200 ευρώ.... Είμαι βασικά απόλυτα ικανοποιημένος από το γκλάμουρ οπότε είπα ας ρισκάρω έχοντας κατά νου μου βέβαια ότι δεν εξαρτώνται όλα από το γραφείο.
    Αρχικά, πρόκειται για πολύ καλό χαρακτήρα, ευγενική και λίγο ντροπαλή, φανερά στις αρχές αλλά πολύ προσεγμένη σε όλα, έχει την επιθυμία να αποδώσει σαν επαγγελματίας.
    Σαν εμφάνιση δεν βρήκα κάτι το οποίο να μην ήταν ωραίο, μοντελοειδές το κορίτσι με φυσική ομορφιά γενικά αλλά και λίγο φουσκωμένα χείλη Το πρόσωπο ερωτεύσιμο, σλάβικα χαρακτηριστικά και θηλυκότητα με αυτοπεποίθηση. Η θετική διάθεση και η επικοινωνία την ανέβασε ακόμα ψιλότερα στα μάτια μου.
    Ήταν εύκολη η μετάβαση από το σόσιαλ στο σεξ. Αρχίσαμε με ένα επιφανειακό φιλί στο στόμα και με λίγο επιμονή έγινε και η ένωση μεταξύ γλωσσών. Ακολούθησε φιλί με διάρκεια και μετά πέρασα στα βυζιά της. Οι ρόγες αμέσως ανταποκρίθηκαν, το δέρμα της επίσης είδα να ανατριχιάζει. Άψογες οι ρόγες της ενώ το δέρμα βελούδο, περιποιημένο και απόλυτα καθαρό ακόμα και στα πιο περίεργα σημεία. Την έλουσα με την γλώσσα μου στις επίμαχες περιοχές... της άρεσε, το απολάμβανε και άκουγα τους αναστεναγμούς της και καύλωνα ακόμα περισσότερο. Το μουνί της φρέσκο και όμορφο ενώ από τα παιχνίδια μου είχε κατεβάσει υγρά.
    Στο σεξ ακολουθεί τα θέλω του παρτενέρ της αλλά και μερικές πρωτοβουλίες της παίρνει με ευχαρίστηση. Το καλύτερο από όλα είναι ότι παρόλο που έχει στενό μουνί γουστάρει το δυνατό σεξ πράγμα στο οποίο ανταποκρίθηκα όπως πρέπει. Φυσικά κάναμε πολύ doggy για να κάνω σωστά αυτό που πρέπει, στήθηκε καλά και της έδωσα το μουνί στο χέρι. Η πρωτοβουλία της ήταν ένα καβάλημα στο οποίο έκανε αματούρικα μια καλή προσπάθεια.
    Σε όλες τις υπηρεσίες της θα βρείτε κάποια λάθη και μείων πράγμα που το θεωρό απόλυτα λογικό για την ηλικία της αλλά που από την άλλη δεν δικαιολογεί όσο πρέπει τα 200 ευρώ. 
    Δεν λέω ότι δεν άξιζε αλλά θα ήταν καλύτερο να έβαζε μια πιο λογική τιμή.

Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 200
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο