Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Vika  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    Milf αγχωμένη αλλά κωλάρα... Αξιολόγηση: 8.00 — 06/02/2024 - 19:19
    Milf αγχωμένη αλλά κωλάρα... Αξιολόγηση: 8.00 — 06/02/2024 - 19:19

    Την είδα και λέω έχει κάτι έκφυλο η τύπισσα. Πρέπει να έχει χρόνια στο χώρο καθώς γνωρίζε τις βασικές γλώσσες Ιταλικά, Γαλλικα, Τούρκικα, κλπ.
    Βάλτε 5+ χρόνια, το πρόσωπο χωρίς τη λάμψη και πιο απλό αλλά στη πένα με το μακιγιάζ. Σώμα πρέπει να ήταν σεξοβόμβα στα νιάτα, τώρα έχουν αρχίσει να πέφτει το στήθος και να φαίνεται αλλά κρατιέται καλά, ελάχιστα κιλά παραπάνω και κώλος έτσι όπως πρέπει, τούμπανο και δεν τον άφησα σε ησυχία.
    Καθαριότητα σε μέγιστο βαθμό εώς και υπερβολικό αλλά μου άρεσε γιατί προσέχει, στοματικό διάλυμα,κλπ, ωραίο άρωμα και όχι φτήνια.
    Αγχωμένη γιατί μπήκε μέσα και έψαχνε κανά 5λεπτο το δωμάτιο και στο πρώτο 20λεπτο έτσι ήταν δυστυχώς αλλά κάποια στιγμή χαλάρωσε.
    Σόσιαλ καλό και να ρωτήσει. Φιλιά με γλώσσα άπλετα.
    Κάνει τη γατούλα και με τα νύχια να σε καυλώσει αλλά φρένο στις χαρντκορίλες και αυτό ήταν λίγο οφφ από μένα.
    Μουνί στενού τύπου και μοσχομυριστό όπως και η άλλη τρύπα που είναι από αυτές που δεν μπορείς να αντισταθείς... κρίμα πραγματικά.
    Στη πίπα αργά και βασανιστικά αλλά δεν ήθελε DT και πιάσιμο του μαλλιού γιατί προηγούμενος της έβγαλε τούφα λέει.
    Είπε αν χύσω έιναι και έξτρα στο στόμα κλπ.
    Ανέβηκε πάνω και στενότατη, παίζει να έκανε κανά 2 λεπτο να το βάλει μέσα φυσικά, χωρίς λίπανση. Έγινε καβαλάρισσα, τελειώσε και αλλαγή στάσης γιατί είχαμε πρόβλημα ανατομίας.
    Ιεραποστολικό και τον έφαγε όλο σιγά σιγά μέσα και να βογκάει και να ουρλιάζει, άλλη μία.
    Στα 4 με θέα την κωλάρα της όπου την γάμησα ανελέητα να δαγκώνει το χέρι μου,τα μαξιλάρια, τα σεντόνια κλπ... εκεί και μετά μπρούμυτα μέχρι να τελειώσω στο κωλομέρι της.
    Μασάζ καλό, σόσιαλ ξανά και χρόνος όπου έφυγε ικανοποιημένη και εγώ το ίδιο.
    Ξανά όχι γιατί μόνο όταν έχυνε υπήρχε καλή λίπανση για τρελό γαμήσι και αυτά τα νιαουρίσματα δεν τα αντέχω αν δεν είναι τέρμα υποτακτική... λέω από μέσα μου... ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ.. σκάσε!
    Εκτός από μερικές παραφωνίες ειδικά όταν ήταν αγχωμένη μετά τα δέκτηκε όλα, όπως θα έπρεπε από την αρχή... αγχώθηκε και δεν απέδωσε καλά στο πρώτο 15-20 λεπτά αλλά μετά ρέφαρε η κατάσταση.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money