Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Adelia/Anna-4  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Kinky Savage AvatarKinky SavageΜηνύματα: 0 Κριτικές: 3

    Ιστορίες: 0

    Αντελι-Γεια Αξιολόγηση: 8.00 — 11/04/2024 - 16:28
    Αντελι-Γεια Αξιολόγηση: 8.00 — 11/04/2024 - 16:28

    Έχοντας όρεξη για παιχνίδι και βλέποντας το καλά υποσχόμενο προφίλ της Andelya, μου ήρθε η όρεξη να επιλέξω τις υπηρεσίες της. 

    Την είχε πάρει το μάτι μου όταν είχα κλέισει ραντεβού με Μαλού και ήρθε η ώρα που ήταν διαθέσιμη να μου ικανοποιήσει τις ορέξεις μου. 

    Το τηλέφωνο των Your Angels πάντα εκεί για εμένα και πάμε για τα περαιτέρω.

    Σκάει λοιπόν το κορίτσι στον χώρο μου και μου έκανε πολύ καλή πρώτη εντύπωση. Ωραίο μακρύ καστανόξανθο μαλλί, περιποιημένα άκρα, μοσχομυριστή με τα όλα της. 

    Είχε τα κυβικά της, αλλά τα βρήκα παραπάνω από ικανοποιητικά. Σφιχτό κωλαράκι και βυζί πολύ κομπλέ. 

    Τα Αγγλικά της ήταν ικανοποιητικά για να συννενοηθούμε και γενικά πολύ γλυκιά και δοτική.

    Συμφωνίσαμε στα πάντα και άρχισα να τη γδύνω. Σετάκι κόκκινα εσώρουχα από κάτω να με βάζουν στο κόλπο από νωρίς και ωραία αρχή με φάσωμα και τρίψιμο πάνω μου. Δεν αργήσαμε να φτάσουμε στο τσιμπουκάκι το οποίο ήταν πάνω απο τις προσδοκίες μου που φάνηκε να το απολαβάνει. Τη σωστή στιγμή της λέω ανέβα και ευχαριστήθηκα το ζεστο μουνάκι της ώσπου και έχυσα πανηγυρικά.

    Στάση για μπανάκι και γρήγορη κουβέντα να χαλαρώσουμε λίγο και στο δεύτερο ημίχρονο ήθελα λίγο να τη δοκιμάσω. Ήταν θετική στο να κάτσω να τη γλύψω και η αλήθεια είναι οτι το ευχαριστήθηκα φουλ. Ας δούμε και πως φαίνεται και η κωλάρα σκέφτηκα και την έβαλα στα 4 οπού γαμιώμασταν και οι δύο μέσα στη καύλα. Φωνές και από τους δύο και τελείωμα σε αυτή τη στάση με μεγάλη ένταση.

    Η Andelya για εμένα είχε όλο το πακέτο που περίμενα, με σωστή εμφάνιση και συμπεριφορά που σίγουρα θα έχω στα υπόψην για επόμενη φορά.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5541 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    Οταν υπαχει η ρουφιανα η χημεια ολοι περναμε πολυ γκαβλερα! Αξιολόγηση: 8.67 — 26/02/2024 - 22:15
    Οταν υπαχει η ρουφιανα η χημεια ολοι περναμε πολυ γκαβλερα! Αξιολόγηση: 8.67 — 26/02/2024 - 22:15

    Αφου βγηκε επιτελους το καταραμενο το 10 στο τζοκερ μετα απο κανα εξαμηνο που ειχε να βγει πηρα κ εγω αποφαση να παω να γαμησω επιτελους γιατι αμα περιμενω να κερδισω φρι φακ θα πεθανω παρθενος χαχα.

    Πεμπτη βραδυ αργα οπως παντα στελνω στους αγγελους να ρωτησω ποια κοπελα ειναι διαθεσιμη συμφωνα με τα γουστα μου και στην βρυκολακιστικη ωρα που πηγαινω να γαμησω καθε φορα,αμεση απαντηση του γραφειου με 4 ονοματα.
    οι 2 κοπελες δεν ηταν του γουστου μου,την τριτη την λινα την ειχα ξαναπαρει σε προηγουμενο τουρ της,οποτε επειδη δεν ειμαι κ ιδιαιτερα της επαναληψης εμενε η αντελια ή αντελιγια.
      πολλες πληροφοριες δεν υπηρχαν δυστυχως για το κοριτσι,μονο 2 κριτικες ,η μια δυστυχως ,ενω ηταν θετικη μεν ,δεν ηταν καθολου βοηθητικη δε αφου ηταν 2 γραμμες μονο,η 2η ηταν απο τον αγαπητο 6ιν9ινε η οποια ηταν διθυραμβικη κ κυριως χαρη στην κριτικη του κ στην εμπιστοσυνη που του εχω με παρακινησε να επιδιωξω να την συναντησω!
    εστειλα κανα δυο μηνυματα διευκρινιστηκα στο γραφειο στα οποια μου απαντησαν αμεσως πολυ θετικα,αλλα επειδη μαλλον ηθελα λιγο ακομα σπρωξιμο τους πηρα κ τηλεφωνο , οπου οι 2 τηλεφωνητριες με την τερμα σεξι φωνη τους-στο τσακ ημουν να ρωτησω μηπως μπορουσαν να ερθουν στο ραντεβου εκεινες αντι για την αντελια-με διαβεβαιωσαν οτι το κοριτσι ειναι ακριβως ο τυπος  που γουσταρω κ θα ανταποκριθει πληρως στα γουστα μου,οποτε την εκλεισα για τις 2μιση το βραδυ!
    χωρις χρονοτριβη εσπευσα στο αγαπημενο μου πορνοξενοδοχειο ,δυστυχως δεν δουλευε ο αγαπημενος μου ρεσεψιονιστ-τον εχω γουρι αυτον τον μακρυμαλλη-ουτε ηταν διαθεσιμο το αγαπημενο μου δωματιο,αλλα δεν πτοηθηκα κ περασα στα ενδοτερα οπου αφου μπανιαριστηκα κ παρφουμαριστικα οπως ελεγε μια παλια ψυχη του εσκορτινγκ αραξα στο κρεβατι κ χαζεψα λιγο τσοντουλα με κατι υπεροχα πλασματα να κανουνε γλειφομουνι το ενα στο αλλο

    2μιση η ωρα ακριβως ακουω τοκ τοκ στην πορτουλα κ σπευδω να ανοιξω και αντικριζω την χαμογελαστη αντελιγια να με κοιταζει!
    περναει μεσα κ μου συστηνεται και αφου την περιεργαζομαι για κανα λεπτο με ρωταει αν ειναι ολα ενταξει,σαν να περιμενει την επιδοκιμασια μου για να μεινει,λες κ θα αφηνα εγω το κοριτσι να φυγει.
    περιεργαζεται λιγο το δωματιο σαν να της εκανε εντυπωση κ σιγα σιγα αρχιζει να αποχωριζεται τα ρουχαλακια της.
    φορουσε ενα δερματινο παντελονι,απο πανω ενα μπουφανακι κ μια πουκαμισα που η μιση ηταν καπως περιτεχνα εξω απο το παντελονι της.
    γενικα εδω πρεπει να πω οτι οι φωτο ειναι αρκετα ακριβεις και μου ηρθε το κοριτσι των φωτογραφιων,δεν ειχαμε δηλαδη το φωτοσοπ που παρατηρουμε σε αλλες κοπελες.
    το προσωπο της ειναι αρκετα στρογγυλο μπορω να πω.
    εβγαλε τα ρουχα της κ εμεινε με τα εσωρουχα κ μου ειπε οτι θα παει για ντουσακι κ εγω τη χαζευα οντας ηδη καυλωμενος φουλ!
    στη ντουζιερα την παρακολουθουσα που επλυνε το μουνακι της με ιδιαιτερο ζηλο μαλλον ενημερωμενη απο το γραφειο για τις ορεξεις μου!
    βγηκε απο το ντουζακι σκουπιστηκε κ ηρθε στο κρεβατι οπου ειχα ξαπλωσει κ επιασε αμεσως δουλεια φιλωντας με κ παιζοντας μου τον πουτσακο ενω εγω με το ενα χερι ειχα γραπωσει το κωλαρακι της κ με το αλλο επαιζα με τα βυζακια της.
    το κοριτσι με φιλουσε ασταματητα πολυ αισθησιακα κ εγω ημουνα στον εβδομο ουρανο οντας τελειως χαμενος στην αγκαλια της,αυτη η φαση κρατησε 10-15 λεπτα με ατελειωτα φιλια κ αγκαλιες,τι αλλο να ζητησει κανεις απο μια τοσο γλυκια υπαρξη?
    στη συνεχεια αρχισα να παιζω λιγο με το μουνακι της  το οποιο ειχε αρχισει να υγραινεται κ αφου πηρα μια γευση της ζητησα να περασουμε στο 69 για να το εχω  φατσα καρτα κ να το φχαριστηθω.
    εκει επιδοθηκε κ αυτη σε μια πολυ συμπαθητικη πιπουλα κ εγω εφαγα το μουνακι της με μεγαλο ζηλο , οπου κ εκεινη αρχισε να το κουναει ρυθμικα πανω στην γλωσσιτσα μου οντας πολυ καυλωμενη κ εχοντας πλημμυρισει με υγρα κ σε καποια φαση αρχισε να κουνιεται πανω κατω γρηγορα σαν να ειχε ερθει σε οργασμο κ ξαπλωσε λιγο πισω
    εκει εγω συνεχισα με γλωσσοφιλα κ χαδια κ μολις την ειδα παλι να χει βρει την ανασα της ,της ανοιξα τα ποδια κ συνεχισα να την γλειφω με μεγαλυτερη ενταση για 7-8 λεπτα μεχρι που αρχισε να σπαρταραει σαν το ψαρι αγκομαχωντας με πολυ ενταση.
    την αφησα να ξαποστασει για κανα 2-διλεπτο κ στη συνεχεια μου φορεσε σκουφακι κ μπηκα οπως οπως ιεραποστολικα διοτι ενιωθα οτι το τελος δεν θα αργησει πολυ κ πραγματικα μετα απο ουτε 5 λεπτα γαμησιου εχυσα μεσα της με πολυ μεγαλη ενταση κ παρεμεινα μεσα της μεχρι να σταματησει να χυνει ο πουτσακος μου κ μετα ξαπλωσα διπλα της οπου με κοιτουσε στα ματια με τις ματαρες της παρα πολυ γλυκα.
    δεν ειπαμε πολλα πραγματακια καθως την ειδα κ εκεινη λιγο θολωμενη μετα απο τοσο γλειψιμο που της εριξα,απλα μου ανεφερε οτι στη ρωσια εχει αλλη δουλεια,δεν κανει δηλαδη καριερα στο εσκορτινγκ κ κατοπιν μπηκε κ εκανε ντουζακι κ αρχισε να ντυνεται για να φυγει.
    τα λεφτα δεν τα ζητησε ,της τα εδωσα στο τελος κ την αποχαιρετησα με ενα φιλι κ ευχες για το μελλον.
    το γραφειο οπως παντα με ρωτησε πως περασα κ τους ειπα οτι ανυπομονω για την επομενη προταση τους!
    μετα απο κανα 40λεπτο αφου εφυγε το κοριτσι παρατηρησα οτι ξεχασε στι κομοδινο το τζελ της,αλλα πλεον ηταν πολυ αργα για να τους ειδοποιησω.
    τοσο ωραια την εγλειψα που το κοριτσι εφυγε παραπατωντας ,παλι καλα που δεν ξεχασε κ τα ρουχα της πισω χαχαχαχα

    αυτα μαγκες,ελπιζω να σας διαφωτισα αρκετα ,να ειστε ολοι καλα κ οταν εχετε ευκαιρια να γαματε γιατι η ρουφιανα η ζωη ειναι μικρη γαμωτο....

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    Antonis78 Avatar Antonis78 27-02-2024 18:13:38

    μέχρι την επομένη γλείφε το τζελ 

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Antonis78 Avatar Antonis78 28-02-2024 23:04:43

    μέχρι την επομένη γλείφε το τζελ 

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TheOnlyOnePlayer AvatarTheOnlyOnePlayerΜηνύματα: 777 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Θα ξαναπήγαινα Αξιολόγηση: 8.50 — 05/02/2024 - 23:12
    Θα ξαναπήγαινα Αξιολόγηση: 8.50 — 05/02/2024 - 23:12

    Η κοπέλα είναι όπως και στις φωτογραφίες και σε υποδέχεται με ευχαρίστηση και έτοιμη να σε ικανοποιήσει. Αρκετά καλή στο γαμησει με καταπληκτική θεα την κωλαρα της. Από τις καλύτερες που έχω πάει. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    6in9ine Avatar6in9ineΜηνύματα: 1624 Κριτικές: 34

    Ιστορίες: 0

    Με τρέλανε Αξιολόγηση: 9.17 — 04/02/2024 - 00:31
    Με τρέλανε Αξιολόγηση: 9.17 — 04/02/2024 - 00:31

    Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα

    πήγα στο χώρο της στο σταθμό λαρίσης

    από τις  λίγες φορές που οι  φωτογραφίες είναι 100 % ακριβέστατες

    από ρωσια το κορίτσι μόσχα

    το πρόσωπο της το λάτρεψα πολυ γλυκό 

    βελούδινη λευκή επιδερμίδα

    στήθος φυσικότατο

    είχαμε καλή συνεννόηση αν και δεν τα μιλάει εξαιρετικά τα αγγλικά αλλά μπορείς να συνεννοηθείς

    τακτοποιημένο πεντακάθαρο δωμάτιο όλα στην εντέλεια

    με συνόδεψε στο μπάνιο και μου έδειξε τα σαμπουάν 

    μόλις τελείωσα πήγε κι αυτή για μπάνιο της είπαν μπορώ να σε  χαζέψω όταν κάνεις μπάνιο και μου απάντησε βεβαίως έκατσα ολόγυμνος στην λεκάνη και απολάμβανα αυτό το όμορφο πλάσμα να κάνει μπάνιο

    Καύλωσα κατευθείαν μόλις τελείωσε δεν σκουπίστηκε  καν ήρθε και  αρχισε τα παθιασμένα φιλιά σε όλο μου το κορμί

    γλωσσόφιλα ερωτικά παθιασμένα 

    Την γάμησα δύο φορές χωρίς διάλλειμα μόλις έχυσα την πρώτη φορά στα βυζιά της  δεν σταμάτησα να της γαμάω αλύπητα 

    δεν ξέρω και εγώ πόσες φορές εχυσε η κοπέλα ήταν συνέχεια μούσκεμα ζούσε  την κάθε στιγμή και το έδινε με κάθε τρόπο 

    αυτό το γαμήσι είναι το καλύτερο γαμήσι που έχω κάνει με εσκορτ 

    αντελ σε ευχαριστώ πολύ για όλα ανυπομονώ να σε ξαναδώ



    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 18-29
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks