Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Δάφνη  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Batsilas AvatarBatsilasΜηνύματα: 236 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Το ραντεβου μαζι της κλειστηκε σαν Αξιολόγηση: 8.00 — 06/11/2021 - 23:13
Το ραντεβου μαζι της κλειστηκε σαν Αξιολόγηση: 8.00 — 06/11/2021 - 23:13
Το ραντεβου μαζι της κλειστηκε σαν δευτερη επιλογη αλλα οντος βγηκε καλη οπος μου τα ελεγε η τηλεφωνητρια. Ντυνεται ομοφρα και σεξυ επιδεικνυωντας το μπουστο της. Ηταν πραγματικα καλη η διαθεση της και ολη μου η προσοχη ευκολα στραφηκε σε εκεινη. Μου εδωσε μερικα φιλια με τροπο που καταλαβα οτι προκεται για gfe οποτε οτι σχεδια ειχα πισω στο μυαλο μου για σκισημο μπηκαν σε δευτερη μοιρα και αποφασησα να παρω αυτο που μου εφερε η τυχη και πηγα με τα νερα της. Ευχαριστηθηκα με τα φιλα της και εδωσα και εγω τον καλυτερο μου εαυτο. Στη συνεχεια της εξερευνησης του σωματος της συναντησα τα βυζια της τα οποια ειναι ωραια και εχουν μια ρωγα που ανταποκρινεται σκληραινοντας απο το γλυψιμο. Εκεινη εκανε το ιδιο στις δικες μου ρωγες και μετα πηγε στο κατω κεφαλι. Το εγλυψε μαλακα και οταν σκληρυνε εκανε οτι μπορουσε να τον παρει ολον μεσα στο στομα της. Στο συντομο γλυψιμο που εκανε ενιωσα πληρης με την στοματικη περιποιηση. Ενεδωσα στον πειρασμο να της γλειψω και εγω το μουνι και οι αντιδρασεις της μου εδωσαν το σημα για να αρχισει το σεξ. Στησημο στα τεσσερα και το γαμησι αρχισε με ενα γεμισμα του μουνιου της. Καλο απο φαρδος και με την σταγονα τζελ τελειο στην ολισθηροτητα. Οι κινησεις που εκανε με το σωμα ηταν πολυ σεξυ και δεν αργησαμε να καταληξουμε σε ιεραποστολικο. Γαμωντας την και με φιλακια εχυσα αρκετο σπερμα χωρις να τον βγαλω απο μεσα της. Ο δευτερος γυρος ηταν εξισου καλος με ενα τσικ πιο δυνατο γαμησι αλλα εξισου gfe εμπειρια. Ενα πενταλεπτο που μας περισεψε το καταναλωσαμε με κουβεντα, ηταν πολυ φιλικη η διαθεση της.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

Ιστορίες: 0

Παρα την λιγη χαλαροτητα στα βυζια Αξιολόγηση: 7.80 — 29/10/2021 - 15:23
Παρα την λιγη χαλαροτητα στα βυζια Αξιολόγηση: 7.80 — 29/10/2021 - 15:23
Παρα την λιγη χαλαροτητα στα βυζια παραμενει ενα κοριτσι που ειναι αξιογαμητο αλλα και πολυ καλο εσκορτ. Την υποδεχτηκα σε σπιτι φιλου που το μοιραζομαστε καμια φορα για τετοιες φασεις. Απο το ντυσιμο μεχρι την συμπεριφορα ηταν ολα ωραια και σωστα πανω της. Χαλαρωσαμε στην αρχη και πιασαμε την κουβεντα, ειναι καλη παρεα πραγματικα. Στην αρχη παιχτηκανε μερικα φιλια και μετα ενα τσιμπουκι καλου πειπεδου με παιχνιδι και στα μπαλακια. Εγινε σκληρο το μοριο μου και στηθηκε να τον φαει. Της επιασα την μεση και αρχισα το μεσα εξω με θεα τον κωλο της. Απαραιτητο στην συγκεκριμενη κοπελα να την δεις σε αυτην την σταση γιατι ειναι η πιο ομορφη οψη της. Εχει καλο μουνι και ειναι δυνατη στο γαμησι, δεν ενοχλειτε απο το δυνατο σφυροκοπημα. Τα βογγητα της ειναι αληθοφανη και εισπραττει μπατσακια στα κωλομερια χωρις να διαμαρτυρεται. Μετα τον προτο γυρο μου εκανε πιπα ακομα καλυτερη στον δευτερο και μου εδειξε τι ειναι η πειρα στην δουλεια της. Δεν μπορουσα παρα να την ξανα γαμησω το ιδιο και ακομα πιο δυνατα. Ο πατος της εγινε κοκκινος και το μουνι της μουσκεψε τοσο που νομιζα οτι κατουρηθηκε, πολυ εντονη φαση καυλα μιλαμε. Οταν αρχισε να τρεμει εχυσα ξανα και για τελευταια φορα. Πηρε τα λεφτα που της αξιζανε και και εφυγε χαιρετοντας με ευγενικα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
piperakis AvatarpiperakisΜηνύματα: 252 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Το γραφειο πολυ σωστο σε ολα. Η Αξιολόγηση: 8.00 — 22/10/2021 - 15:52
Το γραφειο πολυ σωστο σε ολα. Η Αξιολόγηση: 8.00 — 22/10/2021 - 15:52
Το γραφειο πολυ σωστο σε ολα. Η κοπελα ηρθε στην ωρα της και ντυμενη οπος ζητησα. Ειναι οσο χρονον λεει περιπου ισως και δυο χρονια μεγαλυτερη και εχει υφος επαγκελματια του ειδους. Με ξαφνιασε με ενα χουφτωμα στον πουτσο και αμεσως αρχισε να ρεει το αιμα προς τα κατω. Μετα απο κανα δυο φιλια επεσε στα γωνατα και αρχισε τον πεοθηλασμο. Εχει παρει μαστερ στο αθλημα, πραγματικα το κατεχει. Τον παιρνει βαθια και τον γλυφει ασταματητα και χωρις να σε τραυματισει με δοντια, μια πραγματικη πουτσορουφηχτρα. Η συνεχεια εγεινε με εκεινη απο πανω μου στην αρχη να χτυπιεται ασταματητα και μετα την εβαλα κατω με τα ποδια της στους ομους μου και της εσκισα το μουνι. Εχει καλο μουνι σε αυτο δεν ειχα κανενα παραπονο αλλα λιγο περισσοτερο να ακουγα τη φωνη της θα ηταν καλυτερα, οχι ομος οτι δεν την ακουσα. Στο δευτερο γυρο την πηρα αποκλειστικα πισοκολλητο. Η κωλαρα της ειναι ονειρο απο πισω και ομολογο οτι πολυ θα ηθελα να της την γαμησω. Τα χυσια στο τελος τα εριξα στα βυζια της. Ηταν πολυ ωραια η αναμνηση με τα χυσια πανω της, μου εμεινε αποτυπωμενη στη μνημη... Ειναι μια περιπτωση που αξιζει επαναληψη
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
markisiosLOG AvatarmarkisiosLOGΜηνύματα: 267 Κριτικές: 57

Ιστορίες: 0

Η Δάφνη ειναι μια Ελληνιδα νεα Αξιολόγηση: 8.20 — 17/10/2021 - 18:38
Η Δάφνη ειναι μια Ελληνιδα νεα Αξιολόγηση: 8.20 — 17/10/2021 - 18:38
Η Δάφνη ειναι μια Ελληνιδα νεα σχετικα στο χώρο Εχει ομορφουλικο σχετικα προσωπο οχι κατι το wow αλλα εμενα μου αρεσε Ταλαντευομουν καιρο να την παρω γιατι διαβασα αρνητικες κριτικες αλλα τελικα αποφασισα να την δω μονος μου. Το ραντεβου εγεινε στο bill οπου μανιαριστικα παρφουμαριστικα και περιμενα να ερθει Ηρθε με καθηστερηση 5 λεπτων το πολυ Ηταν συνεσταλμενη οταν ανοιξα την πορτα και λιγο διστακτικη Είχα κρασακι μαζι μου κι ετοιμα 2 ποτηρια κολονατα οπου ειχα φερει μαζι μου...εκει εσπασε λιγο ο παγος. Εχει ομορφο κορμι γυναικειο θυληκο μαλακο οχι γυμνασμενο ομως Ειναι λιγο amateur φαση, φιλαει με γλωσσα διστακτικα Οταν καναμε 69 πηρε μπρος και εγλειφε με πιο γρηγορο ρυθμο το πουτσο μου Στο 69 ηρθε και η καταθεση οχι ομως στο στομα της γιατι δεν μου αρεσει να χυνω στον πρωτο γυρο στο στομα της γκομενας για να μην φιλαω τα χυσια μου μετα Ηπιαμε 2 ποτηρακια μιλησαμε κανα δυο λογια του αερα και αφου χαλαρωσε περισσοτερο μου εκανε καλυτερη πιπα αυτη την φορα και την πηρα σε αρκετες στασεις. Ο δευτερος γυρος ηρθε στο παρα 1 πριν βαρεσει το ξυπνητηρι στο κινητο Ηταν πεντακαθαρη και εκανε ντουζ πριν και στον ενδιαμεσο γυρο Συμπερασματικα θα την πω γατουλα που κινειτε σε χαλαρους σαλαγκουδενικους ρυθμους Καθαρα εμπειρια φιλεναδας Δεν νομιζω να αντεχει στα ζορικα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Το ραντεβου μου με τη Δαφνη Αξιολόγηση: 8.00 — 11/10/2021 - 18:57
Το ραντεβου μου με τη Δαφνη Αξιολόγηση: 8.00 — 11/10/2021 - 18:57
Το ραντεβου μου με τη Δαφνη ακυρωθηκε μια φορα γιατι ειχε καποιο προβλημα η κοπελα αλλα δεν το εβαλα κατω και το εκλεισα ξανα την επομενη μερα. Αυτην την φορα ηρθε και μαλιστα ακριβως στην ωρα. Ειχε ντυθει κομψα και φοραγε ψιλοτακουνο. Με την πρωτη καταλαβαινεις οτι δεν ειναι μια συνηθησμενη γκομενα. Εχει σοβαρο και σεξυ υφος αλλα αφηνει περιθωριο να της ανοιχτεις και κανει πολλα πρωτα βηματα στο σοσιαλ για να νιωσεις ανετα μαζι της. Τα γλωσσοφιλα τα κανει πολυ ωραια αλλα δεν δινει πολλα. Το σωμα της ειναι καλο αλλα δεν ειχει και πολυ μεγαλα βυζια, αν τα ειχε θα ηταν τελεια. Στο σεξ ξεκινοντας απο το στοματικο κανει προσπαθεια ακομα και για βαθυ αλλα δεν την πιεσα γιατι πνηγοταν. Και στο γαμησι ειναι κοπελα που κανει οτι της ζητας αλλα εχει και στενο μουνι ενω στην διαρκεια του σεξ συμμετεχει οσο μια γκομενα που γουσταρει. Οι δυο γυροι ηταν ο ενας καλυτερος απο τον αλλον με το τελος να φτανει στην κορυφωση και να της χυνω τα βυζια. Σαν συνολο ειναι αξια το κοριτσι
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
malaperdas1 Avatarmalaperdas1Μηνύματα: 121 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Αν και φοβομουν για την περιπτωση Αξιολόγηση: 7.40 — 05/10/2021 - 22:15
Αν και φοβομουν για την περιπτωση Αξιολόγηση: 7.40 — 05/10/2021 - 22:15
Αν και φοβομουν για την περιπτωση της απο μια κακη κριτικη που ειχα διαβασει ενας φιλος που μου την προτεινε και καλα εκανα και τον ακουσα. Ειναι μια νεαρη κοπελα με ομορφο σωμα και προσωπο καυλιαρικο. Το βυζι της ειναι καλο αλλα ο κωλος της μου αρεσε περισσοτερο. Εχει καλη διαθεση και μου ανεβασε και την δικη μου. Φιλια στο στομα δεν της ζητησα αλλα δεν την ειδα να με αποφευγει. Ξερει να σε φροντιζει και ξεκιναει απαλα το προγραμμα της με χαδια και φιλια στο λαιμο και στο στηθος ενω στο στοματικο ξεκιναει με τα αρχιδια και μετα παει στο καυλι. Της αρεσει να τον γλυφει και το δειχνει κλεινωντας τα ματια και με ενα ελαφρυ μουγκρητο. Περιτο να πω οτι μου τον σηκωσε και μου τον εκανε πετρα.. Ηθελα πριν αρχισουμε το σεξ να γλειψω και εγω λιγο το μουνι της και σχεδον με την βια ανοιξα τα ποδια της και της εκανα ενα γλειψιμο μεχρι να δω οτι καυλωσε. Εβαλα την καποτα και την γυρισα στα τεσσερα και αμεσως μπηκα μεσα της. Το μουνι της ειναι καλο και υγρο ενω το στισημο οτι πρεπει. Την γαμησα για ενα δεκαλεπτο με δεκαπετε λεπτα και εχυσα. Μετα το πλυσιμο αρχισμε παλι το στοματικο σε σταση 69. Δεν επεσε το ενδιαφερον της ενω το δικο μου ανεβηκε. Πρωτη σταση καναμε cow girl και η κοπελα το εχει... Την αφησα μεχρι που ειδα οτι αρχισε αν κουραζεται με μετα την γυρισα στα τεσσερα και την γαμησα δυνατα μεχρι να το τελος. Ενιωσα ανανεωμενος μετα το ραντεβου μαζι της.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
glastras AvatarglastrasΜηνύματα: 104 Κριτικές: 23

Ιστορίες: 0

Το γραφειο αυτο εχει αλλαξει πολλα Αξιολόγηση: 8.00 — 28/09/2021 - 21:56
Το γραφειο αυτο εχει αλλαξει πολλα Αξιολόγηση: 8.00 — 28/09/2021 - 21:56
Το γραφειο αυτο εχει αλλαξει πολλα τον τελευταιο καιρο και ενω πριν απο ενα χρονο δεν μπορουσες να βγαλεις ακρη μαζι τους, τον τελευταιο καιρο που εχω παρει μερικες κοπελες, η συμπεριφορα της τηλεφωνητριας αλλα και των γυναικων ειναι πολυ πιο προσεκτικη και πλεον νομιζω ειναι υψηλων στανταρ. Απο τις πιο ομορφες γυναικες που εχει νομιζω ειναι η Δαφνη. Ειναι ελληνιδα με ομορφο προσωπο και σωμα και πολυ κουλ χαρακτηρας. Στα προκαταρκτικα δεν ασχοληθηκε με το προσωπο αλλα μονο με το σωμα με ωραιο περασμα της γλωσσας σε ευαισθητα σημεια και τελικο πρωορισμο τον πουτσο οπου μου εκανε ενα τσιμπουκι πολυ πετυχημενο. Χρισημοποιει λιγο χερι αλλα τον παιρνει χωρις καποτα και το γλειψιμο το κανει πολυ καλλα λες και θελει να σου τον καθαρισει πριν τον παρει μεσα της. Ειναι πολυ πιθανο να χυσεις προωρα αν την αφησεις να συνεχισει το τσιμπουκι και δεν θα ελεγα οχι αν δεν με ειχε μαγεψει η κωλαρα της και ηθελα να την δω ενω της γαμαω το μουνι. Το στισημο στα τεσσερα το κανει καλο και φαινεται πολυ ωραια γυναικα απο πισω. Και τις δυο φορες που την γαμησα την γαμησα στα τεσσερα με την μονη εξαιρεση στην αρχη της δευτερης φορας που την πηρα ιεραποστολικο με πολυ ωραια επαφη με τα ματια. Στο σεξ παιζει τον ρολο της γκομενας ωραια με κινκι δωσεις μεσω μουνιων που δινει που και που, προστυχολογα αλλα και με κομπλιμεντα για το γαμησι που της εκανα. Εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενος μαζι της. Οποσδηποτε αξιζει και μελλοντικη επισκεψη
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
rosos88 Avatarrosos88Μηνύματα: 148 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Η Δαφνη ειναι ελληνιδα και ομορφο Αξιολόγηση: 7.20 — 22/09/2021 - 13:02
Η Δαφνη ειναι ελληνιδα και ομορφο Αξιολόγηση: 7.20 — 22/09/2021 - 13:02
Η Δαφνη ειναι ελληνιδα και ομορφο κοριτσι και απο προσωπο και απο σωμα κατα την δικη μου αποψη. Φυσικα και της μιλας οσο θελεις και ειναι τυπος που της αρεσει η συζητηση και εκει μαλλον κλεβει λίγο χρονο μπορω να πω αλλα δεν την αφησα να συνεχίσει πολυ και προχωρησαμε στα προκαταρκτικά. Το στοματικο της μου αρεσε, χωρις να κανει βαθύ η γλειψιμο στα αρχιδια μου τον εγελειψε πολύ μαλακά και ωραία στο κεφάλι και μου εγεινε πετρα. Περισσοτερο μου αρεσε που το τσιμπούκι το εκανε με στυλ γκομενας και οχι μηχανικα σαν πουτανα. Εχει ωραίο ξυρισμενο μουνι και με αφησε να το παιξω λίγο με τα δαχτυλα οσο που τον πιπωνε. Ξεκινησαμε το γαμησι σε σταση ιεραποστολικου και ηταν ωραια. Ειπα να την παρω πισοκολητο και δυνατά και το εκανα. Ειναι κατα την γνωμη μου πολυ καλή στο pse
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Ένας φίλος μου την πήρε και Αξιολόγηση: 7.80 — 13/09/2021 - 22:51
Ένας φίλος μου την πήρε και Αξιολόγηση: 7.80 — 13/09/2021 - 22:51
Ένας φίλος μου την πήρε και μου είπε καλά λόγια οπότε αποφάσισα να πάω αφου τα λόγια του είναι εγγύηση. Έχει ωραία χαρακτηριστικά στο πρόσωπο και σώμα καλό με αρκετά μεγάλο βυζί. Στα προκαταρκτικά μου άρεσε το γυμνό τσιμπούκι με πολύ γλείψιμο στο καυλί και εντυπωσιακό βάθος. Είναι καθαρή στο σώμα και αφήνει να την γλείψεις παντου. Τα βυζιά όσο και να της τα γλείψεις δεν την ενοχλεί. Στο σεξ από πάνω είναι πολύ δυνατή και δεν σταματάει μέχρι να χύσεις. Το μουνί της καλό αλλά στα τέσσερα είχε πολυ καλύτερη αίσθηση. Η θέα στα τέσσερα τέλεια και συμμετέχει με πολύ καλά βογκητά. Στο τέλος της έδωσα το σπερμα στα βυζιά και έμεινε εκεί για να την κοιτάω. Νομίζω είναι τίμια επιλογή και την συνιστώ
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Ήρθε πέντε λεπτά νωρίτερα και μόλις Αξιολόγηση: 7.80 — 06/08/2021 - 14:10
Ήρθε πέντε λεπτά νωρίτερα και μόλις Αξιολόγηση: 7.80 — 06/08/2021 - 14:10
Ήρθε πέντε λεπτά νωρίτερα και μόλις είχα προλάβει να τελειώσω το ντους που ήθελα να κάνω όλο το απόγευμα. Στο πρόσωπο είναι μέτρια αλλά στο σώμα είναι ικανοποιητική. Απο συμπεριφορά είναι ευγενική αλλά δεν λέει πολλά εκτός και αν της κάνεις ερωτήσεις εσύ. Πίπα κάνει και ελεύθερη και δουλεύει καλά το καυλί ενώ γλύφει και τα γύρο γύρο. Κάνει βαθύ με λίγο πίεση αλλά δεν είναι το δυνατό της σημείο. Στο σεξ αρχίσαμε με doggy, το μουνί της είναι ωραίο μέσα και έξω, καθαρό και ξυρισμένο. Δεν ακούγεται πολύ αλλά αναστενάζει συνέχεια και η φωνή της είναι ωραία. Που και πού κουνάει το σώμα της για να σου δείξει τον ρυθμό που γουστάρει. Της έριξα το σπέρμα μια φορά στα βυζιά και μια φορά στην πλάτη. Στο ενδιάμεσο μου έκαμε μασάζ και πολύ γλείψιμο στα βυζιά και στα αρχίδια. Πηδιέται με τον ίδιο ζήλο και την δεύτερη φορά και φροντίζει να χύσεις πριν φύγεις. Πέρασα καλά
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
strouthokamilos AvatarstrouthokamilosΜηνύματα: 930 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Η κοπέλα έχει μπει στο πετσί Αξιολόγηση: 7.80 — 30/07/2021 - 09:53
Η κοπέλα έχει μπει στο πετσί Αξιολόγηση: 7.80 — 30/07/2021 - 09:53
Η κοπέλα έχει μπει στο πετσί του ρόλου της και αν και μικρή γαμάει στο εσκορτινγκ. Δίνει αυτά που πρέπει στο σόσιαλ και εύκολα μετατρέπει την συζήτηση σε ερωτικό παιχνίδι. Το σώμα της είναι ωραίο γενικά αλλά λίγο γυμναστική θα το έκανε καλύτερο. Φιλιά δίνει με γλώσσα αλλά μετρημένα. Αυτά που δίνει όμως είναι πολύ ωραία. Πρώτος εγώ άρχισα γλειψίματα στο σώμα και μετά προχώρησε και εκείνη. Το πάει αρκετά καλά και φτάνοντας στο τσιμπούκι καταλαβαίνεις την δύναμη της. Είναι φωτιά στο στοματικό, βάζει κάτω πολλές μιλφ που το παίζουν έμπειρες. Δεν την άφησα να συνεχίσει πολύ γιατί το πήγαινα προς χύσιμο. Το κάναμε δύο φορές όσες δηλαδή είχαμε συμφωνήσει. Της αρέσει το δυνατό σεξ και εκεί ταιριάξαμε πλήρως. Μου άρχισε και βρομόλογα και εγώ ανταπέδωσα με χαστούκια στον κώλο της που αξίζει να σημειωθεί ότι είναι καύλα! Δεν έβαλε τζελ και καλά έκανε γιατί το μουνί της είναι από φυσικό του φιλόξενο. Ίσως το επόμενο ραντεβού να είναι πάλι με αυτήν... έτσι το βλέπω...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

Ιστορίες: 0

Έπεσαν λίγο οι θερμοκρασίες και πλέον Αξιολόγηση: 7.80 — 21/07/2021 - 19:18
Έπεσαν λίγο οι θερμοκρασίες και πλέον Αξιολόγηση: 7.80 — 21/07/2021 - 19:18
Έπεσαν λίγο οι θερμοκρασίες και πλέον δεν ειναι αφορητη η ζέστη. Αποφάσισα να βγω λίγο έξω ίσα ίσα για να γαμησω την νέα κοπέλα στο Dream. Την βρήκα διαθέσιμη κατα τυχερή σύμπτωση και δεν έχασα χρόνο. Ήρθε ακριβώς στην ώρα της με απλό ντύσιμο που της πήγαινε πολυ όμως. Εκτός απο πρόσωπο προτο που παρατήρησα πάνω της είναι ο κώλος της που έχει μέγεθος που σε κάνει να γυρνας κεφάλι. Κάναμε και την συζητησουλα μας για να σπάσει ο πάγος και αρχίσαμε φιλιά και γλειψιματα στο σωμα. Με άναψε καλά και προχώρησε στην πίπα με πετυχημένη βαθιά εισχώρηση μέχρι το λαρύγγι της και γλειψίματα στο κεφάλι χωρίς τελος. Φορεσα το προφυλακτικό και αρχίσαμε το σεξ με λίγο τζελ στο μουνι της. Καλό στήσιμο στα τεσσερα και η κωλάρα της να με κοιτάει και να την κοιτάω καθως πιστονάριζα το μουνί της. Βογκάει ωραία και η συμμετοχή της είναι παρούσα σε όλη τη διάρκεια. Μετά το πρώτο χύσιμο πήγα και έκανα ντους και επέστρεψα για δεύτερο τσιμπούκι. Με λίγο προσπάθεια απο πλευράς της ήμουν παλι έτοιμος και άρχισε πάλι το παιχνίδι. Αλλάξαμε μερικές στάσεις μέχρι να καταλήξουμε σε μια αεροπλανική που την συνέχισα μέχρι το τέλος. Το ερκοντίσιον ήταν στο φουλ γιατί η ένταση ήταν μεγάλη και τα κορμιά μας ζεσταθήκανε πολύ. Το κορίτσι δινει ρέστα, μονο αυτό έχω να πω
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

Ιστορίες: 0

Δεν το είχα ξαναδεί το κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 19/07/2021 - 23:35
Δεν το είχα ξαναδεί το κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 19/07/2021 - 23:35
Δεν το είχα ξαναδεί το κορίτσι αυτό στο Dream και τώρα που έχω πειστεί ότι κάνουν αυτό που υπόσχονται ήταν φυσικό επόμενη να πάρω την νέα. Δεν δείχνει το πρόσωπο αλλά όχι γιατί δεν είναι ωραία, αντίθετα μάλιστα. Η Δάφνη είναι μόλις 22 χρονών και Ελληνίδα. Παρουσιαστικά είναι αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες. Δεν έχει περιττό λίπος και το κορμί της είναι κορμάρα. Διαθέτει μεγάλο βυζί το οποίο είναι ακόμα αρκετά σφιχτό. Γουστάρει σόσιαλ και μιλήσαμε αρκετά στην αρχή. Της ζήτησα να μου κάνει αισθησιακό χώρο καθώς έβγαζε τα ρούχα της και μου έκανε φέρνοντας μου τον μουνί στο στομα δύο τρεις φορές πριν ακόμα αρχίσουμε τα προκαταρκτικά. Όταν μου το έφερε τελευταία φορά που δεν είχε πια ρούχα δεν την άφησα να φύγει και όπως ήταν άρχισα να της το γλείφω βάζοντας την γλώσσα μου όσο πιο βαθιά μπορούσα μέσα στο μουνί της. Στη συνέχεια ανταπέδωσε το στοματικό με πολύ καλές επιδώσεις και επιπέδου ικανότητες. Έβαλα εγώ καπότα και εκείνη λίγο τζελ στην τρύπα της και αρχίσαμε με dogy style. Η κωλάρα της που ξέχασα να αναφερω είναι τούμπανο και έφαγε και μερικές φάπες όπως την γαμούσα. Έβγαζε αναστεναγμούς και συγχρονίστηκε μαζί μου και έζησα ένα γαμήσι που καιρό είχα να κάνω. Στο διάλειμμα πλύθηκα γρήγορα και αρχίσαμε πάλι το γαμήσι. Το σπέρμα το έριξα στα βυζιά της και μετά έπεσα στο κρεβάτι για να επανέλθουν οι δυνάμεις μου. Όταν ήρθε η ωρα ετοιμάστηκε και αποχώρησε. Έχω πολύ καλές εντυπώσεις
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks