Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

Alex_Born AvatarAlex_BornΜηνύματα: 194 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Μπήκα στο μαγαζί κουρασμένος και ευχήθηκα Αξιολόγηση: 7.80 — 10/09/2021 - 15:05
Μπήκα στο μαγαζί κουρασμένος και ευχήθηκα Αξιολόγηση: 7.80 — 10/09/2021 - 15:05
Μπήκα στο μαγαζί κουρασμένος και ευχήθηκα να είναι ωραία η κοπέλα απο μέσα μου γιατι αν δεν ηταν θα έφευγα σπίτι. Για καλή μου τύχη η κοπέλα ήταν όντος όμορφη. Έδωσα αμέσως τα λεφτά στην τσατσα και μπήκα στο δωμάτιο. Έβγαλα τα ρούχα και την περίμενα για λίγο αλλά άξιζε η αναμονή με αυτα που ακολούθησαν. Μπήκε στο δωμάτιο με υφος σοβαρό αλλά ταυτόχρονα και λίγο πονηρό. Ξάπλωσε στο κρεβάτι και μου άνοιξε τα πόδια. Επιασε τον πούτσο και τα αρχίδια και αφου με ρωτησε αν θέλω με καπότα έσκυψε και τον έβαλε στο στόμα της. Μου τον σήκωσε σιγά σιγά και όσο μεγάλωνε τον έπαιρνε όλον στο στόμα μέχρι που έγινε σκληρή η πούτσα και ανέβηκε πάνω μου αφου έβαλε την καπότα και τον πήρε μέσα της. Η διείσδυση ήταν με ελαφρά αντίσταση χωρις να ειναι ενοχλητική και η αισθηση μέσα ήταν περισσότερο απο ικανοποιητική. Αρχισε να ανεβοκατεβαίνει ολο και πιο δυνατά μέχρι που μου ήρθε να χύσω οπότε την σταμάτησα γιατί ήταν νωρίς. Σηκώθηκα και την έβαλα στα τεσσερα. Εκανα μικρό διάλειμμα και άρχισα να την γαμάω έτσι. Πολυ όμορφο το σώμα της και η κοπέλα στήνεται πολύ ωραία και σε ύψος ιδανικό για να την γαμήσεις. Δεν μπορεσα να την γαμήσω για πολύ ωρα ακόμα αλλά την πήρα δυνατά και το αντεξε χωρίς κανένα πρόβλημα. Εγυγε χωρίς βιασύνη και με άφησε πολύ ικανοποιημένο. Απο δω και πέρα θα την επισκέπτομαι που και που
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money