Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Electra  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

    Ιστορίες: 0

    Electra τιμωρήθηκε… Αξιολόγηση: 7.67 — 03/04/2024 - 21:34
    Electra τιμωρήθηκε… Αξιολόγηση: 7.67 — 03/04/2024 - 21:34

    Μακάρι να διαβάσει το review o ...Κομπόστας που σηκώνει το τηλέφωνο και να καταλάβει ότι όπως χειρίζεται τα ραντεβού ΚΑΙΕΙ τις κοπέλλες.Φιλαράκο πρέπει νάσαι ΑΚΡΙΒΗΣ και ας χάνεις και κανένα φράγκο. Από τη φωνή και το χειρισμό που σα γυναικούλα απαντάς με sms κατάλαβα εκ των υστέρων ποιός είσαι

    Αν καταλάβατε στήθηκα 40 λεπτά αλλά άν δε με έτρωγε η γαμημένη περιέργεια ήδη είχα ενεργοποιήσει στανταράκι.Ας έλθουμε στη κοπέλα

    Ολιγότερα από τα προσδοκώμενα.Λίγη περιποίηση στο ντύσιμο και βάψιμο.Περίμενα περισσότερο όμορφη κοπέλλα...Λίγες κουβέντες .Πιό κοντή από τα αναμενόμενα.Μαλλί όχι περιποιημένο και νύχια χεριών ψιλοαπεριποίητα.Καλή πίπα μα πολύ καλή.Στο 2ο γύρο την άφησα να με στραγγίξει εντελώς αφού τον μπόυκωνε,ξεμπούκωνε,έγλειφε, πνιγόταν και με ...τρέλλανε.Γαμήσι καλό με καθοδήγηση που τη στρίμωξα στη γωνία του κρεβατιού και είπε το δεσπότη Αλέξανδρο. (που όλο αναστεναζε και επαναλάμβανε τό όνομά της).Και βέβαια πήγε να φύγει στο 55 γιατί περίμενε ο οδηγός...αλλά τιμωρήθηκε με καθυστερήσεις...Ενώ ήταν καλή στο service με είχε εκνευρήσει το όλο της καθυστέρησης

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 130
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Bisha AvatarBishaΜηνύματα: 1338 Κριτικές: 49

    Ιστορίες: 0

    Πονηρή ύαινα Αξιολόγηση: 5.50 — 19/12/2023 - 11:31
    Πονηρή ύαινα Αξιολόγηση: 5.50 — 19/12/2023 - 11:31

    επικοινωνία με το ευγενικό κύριο στο τηλεφωνικό κέντρο πολύ καλή και το ραντεβού κλείστηκε την ώρα που ήθελα
    στην ώρα της το κορίτσι σε γνωστό ξενοδοχείο στο κέντρο..
    ηρθε όμορφα ντυμένη με ωραίο τζιν ωραίο πλεκτό και μαύρο μπουφάν
    σώμα εκπληκτικό όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες Με πολύ ωραίο πρόσωπο, απαλό δέρμα, στήθος φυσικό πανέμορφο Περιποιημένα ωραία νύχια δύο τατουάζ στα στήθη της, τρεις νεκροκεφαλές, στο ένα και ένα ψαλίδι στο άλλο,
    μου έσκασε ένα φιλί Και ρώτησε τι πρόγραμμα θέλω και τα λοιπά.. της είπα να ξεκινήσουμε και βλέπουμε στην πορεία.. πήρε τα χρήματα της και πήγε στην τουαλέτα για φρεσκάρισμα
    εγώ ξάπλωσα στο κρεβάτι έβλεπα τσόντα στην τηλεόραση έκανε κανένα τέταρτο για να φρεσκαριστεί τι φρεσκαρίστηκε εκανε τα κλασσικά που κάνουν οι γκόμενες που θέλω να κλέψουν χρόνο ανοιξε το νερό και το αφηνε να τρέχει σε μία φάση ανοίγει την πόρτα και λέει τι χρώμα εσώρουχα θέλεις να βάλω βάλε ότι θες της λέω μόνο έλα γιατί θα χύσω με μαλακία οπως το πας.. να τονίσω ότι τα αγγλικά της εξαιρετικά..
    εσκασε μύτη με μαύρα εσώρουχα και έκατσε κοντά μου σηκώνομαι λίγο και αρχισα να τις γλύφω τα βυζιά πάω να την φιλήσω πεταχτό φιλί χωρίς γλώσσα
    Προσπάθησα για γλωσσόφιλο τίποτα δε μου αρέσει μου λέει.. γάμησε το λέω δεν πειράζει..
    για να δούμε της λέω πως θα πας στην πίπα πάει να βάλει σκουφάκι εδώ της λέω θα με στεναχωρήσεις θέλω ελεύθερο στοματικό αρχισε τις φτηνές δικαιολογίες όχι μωρό μου δε μαρέσει και της λέω στο πρόγραμμά σου γράφει ελεύθερο η το παίρνεις ή σηκώνεσαι και φεύγεις αι σιχτίρ πια αρχισα να ξενερώνω άσχημα.. με τα πολλά και τα λίγα αναγκάστηκε και το πήρε στο στόμα τι πίπα μου έκανε δεν θέλω να το θυμάμαι ίσα-ίσα το εβαζε στο στόμα
    την εστησα στα τέσσερα Και με τα νεύρα που είχα την κάρφωνα όσο πιο δυνατά μπορούσα από την τσόντα που έβλεπα στην τηλεόραση ήμουν ακόμα καυλωμένος γιατί αλλιώς θα μου είχε πέσει η πούτσα.. ανοιξε τα χεράκια της και εκεί κατέθεσα

    από μένα είναι οχι η γκόμενα δεν αξίζει και είναι πολύ κρίμα γιατί είναι ωραία κοπέλα και με εκπληκτικό σώμα…

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 130
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (5)
    GODZILLA Avatar GODZILLA 19-12-2023 12:14:19
    Ενδιαφέρουσα η κριτική! Ε, ναι.Όταν μιλάμε για καθαριότητα, το θέμα είναι να έρθει η κοπέλα σχετικά καθαρή. Όχι να φάει ένα τέταρτο στο μπάνιο για να ξεπλυθεί. *λολ*•Ας την ξεχάσουμε αυτήν για την ώρα, και θα δούμε μήπως θελήσει στο μέλλον να βελτιωθεί.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    6in9ine Avatar 6in9ine 19-12-2023 12:17:41
    μαγκα μου μπισα εσυ και ο ελγαναντορ γαμάνε τόσο συχνά τι έγινε στο πηγάδι το γεμίζεις
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Pavlaras Avatar Pavlaras 19-12-2023 15:18:42
    Τι έχετε ρε παιδιά με τον Elganador Και στο μπου  και  εδώ παντού ακούγεται το όνομα του.. προσωπικά τον έχω γνωρίσει από κοντά τυχαία.  μια χαρά παιδί είναι οικογενειάρχης με παιδιά και κάνει και την καύλα του με τα κορίτσια του χώρου. πιστέψτε με αυτά που έχουν δει τα μάτια μου σε βίντεο που μου εχει δείξει έχω μείνει έκπληκτος... ο άνθρωπος απλά δεν παίζεται.. και είναι πολύ κρίμα που δεν γράφει πια... ελπίζω να είναι καλα οπου και να βρίσκεται.....
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Bisha Avatar Bisha 20-12-2023 07:22:28
    Ε ρε μπελά που μας βρήκεπραγματικά κούρασε πολύ αυτό με  αυτό το θέμα τουElganador Ο καθένας έχει την γνώμη του και είναι σεβαστό. αλλά εγώ απ την άλλη δεν μπορώ άλλο και θα αποχωρήσω 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    old admin Avatar old admin 20-12-2023 10:58:26
    να τελειωνει η ιστορια παρακαλωαφου λεει οτι δεν ειναι δεν ειναι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks