Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 28

    Κριτικές Χρηστών

    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1818 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Η γυναίκα είναι απλά value for Αξιολόγηση: 10.00 — 21/03/2022 - 11:20
    Η γυναίκα είναι απλά value for Αξιολόγηση: 10.00 — 21/03/2022 - 11:20
    Η γυναίκα είναι απλά value for money. Ελληνιδα,νεαρα,μελαχροινη ,μακρι μαυρο μαλλι ,συμπαθητικο προσωπο με γυαλακια ,υψος 1,60 (το καταλαβαινεις οταν κατεβαινει απο τους κοθορνους) δυαρι βυζι και αφρατο κωλο.Βαμμένα κίτρινα φλου νύχια χέρια πόδια Λίγα τατουάζ Διάθεση και ευγένεια. Οι κοπέλες που σέβονται πλέον τον πελάτη και αναγνωρίζουν τις επιθυμίες του είναι πλέον σπάνιες Η Μαριάννα είναι μία απ' αυτές. Οδηγηθηκαμε στο κρεβατι και αφού την άρχισα στα προκαταρκτικά μετά μου έκανε μια υπέροχη πίπα. Μετά πήγαμε στο σεξ με ιεραοποστολικό για αρχή και μετά πισωκολλητό όπου και κατέθεσα. Ήταν μια όμορφη εμπειρία και θα επαναληφθεί ξανά σύντομα.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    P.vim AvatarP.vimΜηνύματα: 2748 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    την κοπελα την εχω συνατησει Αξιολόγηση: 8.20 — 03/10/2021 - 16:17
    την κοπελα την εχω συνατησει Αξιολόγηση: 8.20 — 03/10/2021 - 16:17
    την κοπελα την εχω συνατησει αρκετες φορες στα τοσα χρονια και στα τοσα μαγαζια εχει περασει απο πολλες φασεις το σωμα, πριν χρονια οταν εκανε χορο ηταν τουμπανο τι να πρωτοθυμιθεις πισω μπροστα ολα πετρα και σμιλευμενα μετα ηρθαν καποια κιλα εως αρκετα, λογω καταστασης, και τωρα τελευταια τα εχει χασει και εχει γινει αδυνατη αρκετα αλλα εχει χασει και τα πιασιματα που ειχε στην αρχη .Χρειαζεται λιγη γυμναστικη επισης εινα ξανθια εδω και αρκετο καιρο υπηρεσιες σε ολες τις φασεις πολυ καλες απο μασσαζ,στουντιο εως ind τιμιες χωρις να κλεβει πουθενα. γενικα τιμια επιλογη ειδικα σε θεμα υπηρεσιων
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Στο σαλωνι μου αρεσε αν και Αξιολόγηση: 5.40 — 01/10/2021 - 21:28
    Στο σαλωνι μου αρεσε αν και Αξιολόγηση: 5.40 — 01/10/2021 - 21:28
    Στο σαλωνι μου αρεσε αν και ειναι μετρια απο ομορφια και στο σωμα και στο προσωπο. Στο δωματιο εχει υφος ξεκολιαρας πορνης που και καλλα θα σου κανει αυτα που δεν σου εχει κανει αλλη αλλα οσο προχωραει η ωρα και κανει αυτα που ξερει σε απογοητευει και τελικα καταληγεις με ενα ξεροχυσιμο που καλυτερα να τραβαγες μαλακια παρα να εδινες και λεφτα. Κανει μετρια πιπα χωρις καμια επαφη με τα αρχιδια και απευθειας στησιμο στα τεσσερα για την γαμησεις. Ο κωλος της φαινεται καπως καλυτερα σε αυτην την σταση και αντεχει τουλαχιστον το δυνατο γαμησι. Φυσικα με το πηδημα που της εκανα εβγαλε και μερικα βογκητα αλλα ακουγονταν περισσοτερο σαν να παραπονιεται παρα να ευχαριστιεται. Ηταν ενα γαμησι που καλυτερα να μην το ειχα κανει και να καθομουν σπιτι και να τον επαιζα...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks