Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ελίζα  (Magic Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    ntekwl AvatarntekwlΜηνύματα: 43 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Ελληνιδα μοντελακι Αξιολόγηση: 8.67 — 10/09/2023 - 00:07
    Ελληνιδα μοντελακι Αξιολόγηση: 8.67 — 10/09/2023 - 00:07

    Μου βγηκε σε καλο η ελλειψη διαθεσιμοτητας της κοπελας που ειχα βαλει στο μυαλο μου, οχι οτι ηταν για δεκα η Ελιζα αλλα και παλι ηταν ενα απο τα καλυτερα ραντεβου που εχω κανει με ελληνιδα. Σαν εμφανιση ειναι λιγο διαφορετικη αλλα πολυ ωραια γυναικα σε ηλικια το πολυ 22 με λιγο υφακι τυπου ψωνισμενης μουναρας αλλα και προσγειωμενη και συνειδητοποιημενη για την δουλεια που κανει. Θα σκεφτεστε αν δινει φιλια στο στομα και η απαντηση ειναι μονο επιφανειακα. Δεν το βαζεις κατω ομως μαζι της, εχει τον τροπο να στο δειχνει ομορφα αλλα και να πηγαινει στο επομενο βημα. 

    Φυσικα η επικοινωνια ηταν αψογη και καταλαβαινει και την μη λεκτικη και την γλωσσα του σωματος. Ενω δεν εχει πολυ εμπειρια στο επαγγελμα ξερει να γαμιεται οπως γουσταρεις και με τον αληθινο τροπο. Ακομα και στις αντιδρασεις της δεν βλεπεις προσποιηση αλλα ουτε και κοφτες. Ειναι γκομενα που ακουγεται στο κρεβατι και με το στενο μουνακι που εχει της ειναι δυσκολο να κρατηθει οταν δυναμωνει το γαμησι. Καναμε μονο εναν γυρο με πολυ ωραια προκαταρκτικα τσιμπουκι και γλειψιματα σε ολο το σωμα. Στο σεξ οι στασεις ηταν δυσκολες αλλα ανταπεξηλθε με ευκολια. Την καταθεση την εκαναν πανω στον κωλο της και δεν βιαστηκε να φυγει να πλυθει. Ηταν πραγματικα δυνατη εμπειρια παρολο που δεν ηταν απο τις πραγματικα επαγγελματιες εσκορτ.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 180
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money