Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 108

    Κριτικές Χρηστών

    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    δεν την κανείς καλά με τίποτα Αξιολόγηση: 7.83 — 18/07/2023 - 08:36
    δεν την κανείς καλά με τίποτα Αξιολόγηση: 7.83 — 18/07/2023 - 08:36

    Επίσκεψη την προηγούμενη βδομάδα στο συγκεκριμένο μασάζ είχα καιρό να πάω Με το που φτάνω δεν ήταν η Σοφία στην υποδοχή αλλά μια καινούργια ουκρανοί την κοιτούσε καλά καλά άνετα της έριχνα ένα πούτσο ηρθαν τα κορίτσια και διάλεξα την αγάπη παίρνω το πρόγραμμα  1 ωρα  και ανεβαίνω πάνω ο  χώρος είναι εκπληκτικός ο καλύτερος χώρος που έχω δει σε μασάζ

    ερχεται το κορίτσι με το χαμόγελο στα χείλη και με την λεμονίτα που είχα ζητήσει 

    Πρόσωπο πολύ όμορφα με ωραία γαλάζια μάτια στήθος φυσικό και στη θέση του σώμα εκπληκτικό με κωλάρα είναι ψηλή κοπέλα ηλικιακά την κάνω 30 με 32 χρονών Ξέρει λίγα ελληνικά και τα αγγλικά της εξαιρετικά  Καθαρή από μπογιές

    Με καύλωσες από την πρώτη στιγμή που την είδα Βγάζει τη ρόμπα της βγάζει τα σέξι λευκά εσώρουχα Πλησιάζει και άρχισε να με φιλάει στο στόμα Φιλιά πεταχτά και με λίγη γλώσσα την  ξαπλώνω στο κρεβάτι και αρχίζω να την φιλάω σε όλο της το κορμί κατεβαίνω και γλύφω το μουνάκι της αργά και αισθησιακά δάχτυλα δέχτηκε μόνο μπρος Την παίρνω από το χέρι και την πάω στον καθρέφτη έπεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα πίπα αργεί αισθησιακή πέρασε κι από τα αρχίδια μια βόλτα βάζω το προφυλακτικό και την στήνω στα τέσσερα την κάρφωνα όσο πιο δυνατά μπορούσα αλλά η γκόμενα δε χαμπαριάζει τίποτα και το χέρι μου να της έβαζα στο μουνί της ολόκληρο δεν θα ενιωθε τίποτα δύσκολα άντρας μπορεί να την κανει καλά αυτή την γκόμενα ιεραποστολικό από πάνω και καταθέσασα στο στοματάκι της

    πήγαμε για ντουζ μαζί και η πούτσα δεν έλεγε να πέσει πέφτει στα γόνατα και τον πέρνει  στο στόμα Πίπα πολύ καλύτερη από την πρώτη και με πολύ σάλιο την πάω στο κρεβάτι του μασάζ την ξαπλώνω ανεβαίνω από πάνω και της το δίνω ξανά στο στόμα ιεραποστολικό στα τέσσερα πλαγιαστό και τελείωσα ξανά στο στοματάκι της 

    εκανα το ντουζάκι μου στεγνώνω καλά καλά κάθομαι στην πολυθρόνα πίνω την λεμονίτα μου

    Και την κοπάνησα στο δίπλα καφέ που με περίμενε το φιλαράκι μου

    να είστε καλά και να γαματε καλύτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 80
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο στόμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών Τηρήθηκε μερικώς ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks